Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Tottenham

Ići dole 
+13
Admin-Roby
NUFC96
pirLe
m.c.t.
spira
northern rock
marko nufc
Savic
Thug
NewBoy
Alan Smith17
Srki
RIOT
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 9:42

Ako su i RTaylor i Jonas dešnjaci zašto obojica ne bi igrali na desnoj strani, a Santon i Marveaux na lijevoj strani?
RTaylor bi ostao u igri. Simpsona više ne bi bilo i svako bi igrao na strani koja mu paše po igračkoj nozi.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 10:59

DAvide Santonu je prirodna pozicija desni bek....Raylora nebi menjao,covek se navikao na levom beku,i odlicno igra...cak je i asistirao Ameobiu protiv tottenhema.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 11:05

Toon4life pa ne ide to tako...Very Happy mi bi sastavili strava tim, ali ne slazu se nasi treneri sa tim...ovo je prva tekma santona...polako, da se vidi od cega je, posle cemo ga lako premestati! Very Happy nego ne znam da li ste pogledali nas raspored, ali igramo sledecu sa viganom, pa stoke everton, i onda dve sa mancesterovim ekipama, pa cheslea, krvav raspored...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 12:28

Video sam ja to jos na pocetku sezone:

Wigan H
Stoke A
Everton H
Man Cty A
Man Utd A
Chelsea H


Man City 19.11., United 26.11. Tamo oko 18. treba pazariti kozne gace!

Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 12:34

Biću zadovoljan sa šest ili sedam bodova iz narednih šest utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 12:54

@Riot

Zaboga to je od mogucih 18 bodova,ti bi bio zadovoljan sa 6? Si lud covece Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 13:23

Znam. I nisam lud, već realan i navinkut na Newcastle. Šest bodova bi značilo da smo ili dobili dva protivnika ili napravili više remija sa velikim klubovima koji će svakako završiti sezonu iznad nas. Dosta je i šest, kad bolje razmislim, kakvih crnih sedam. Cool
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 13:47

Trojka bi morala pasti protiv Wigana a ovo sve ostalo nisu ni malo lake ekipe. U Manchesteru ce verovatno da nas obezglave, ali ne igramo mi nesto specijalno ni sa Stokeom ili Evertonom. Jeben period je pred nama.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 15:56

iz narednih tri bih bio zadoviljan sa 7 bodova, a posle da otkinemo koji bod velikanima, bilo bi ok...niko nije nepobediv...mada ne znam, razmazili su me ove sezone, i ne ocekujem poraz do mancesterskih tekmi...ne zaboravite i liga kup sa bleckbournom...koji je izmedju evertona i stoke-a mislim...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 16:17

Ja sam se bazirao na PL utakmice. Ne ocekujem ja poraz tj ne nadam mu se nikada i nigde ali jebes ga.

Da mi pregrmimo "male" a fasujemo od velikih pa je sasvim ok.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 23:08

Nešto se šuška da Liverpool (bolja reći Liverfool) nudi 10 miliona funti za "levog" beka Newcastle-a, Ryan Taylor-a. Very Happy

http://www.caughtoffside.com/2011/10/18/liverpool-plan-10m-bid-for-newcastle-united-wide-man/
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 23:34

Ja sam od sljedecih 6 utakmica zadovoljan samo sa 19 bodova Very Happy


mada potpisao bi da sve izgubimo ali da dobijemo sugovaog man utd-a .. nema mi mrzeg kluba .. I one godine kad smo ih vodili 12 ili kolko vec bodova i opet mi zavrsimo drugi ..
Nazad na vrh Ići dole
Zuca

Zuca


Broj poruka : 25
Localisation : Beograd
Datum upisa : 18.10.2011

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySre 19 Okt 2011 - 23:39

Ma samo da ne izgubimo nijednu od tih sest! Bilo bi veselo!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptyČet 20 Okt 2011 - 0:12

Ma nebi voleo niko da ode za ogromne pare,kad znamo da te pare nece ici na igrace...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptyČet 20 Okt 2011 - 0:54

Haha, hoce i RTaylora? Pa oni su stvarno za podsmeh. Kenny je debil tezak.
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptyČet 20 Okt 2011 - 9:32

Kada smo kod novaca, pročitao sam u nekim engleskim novinama prošli vikend kada sam bio na tekmi s Tottenham-om
da bi ove sezone NUFC trebao završiti bez ikakvih dugova, odnosno da smo prije 3 sezone bili u dugu oko 32 milijuna,
pa prije 2 sezone oko 20 i nešto i prošle sezone oko 5 milijuna funti.
A opet, u nekim drugim novinama sam vidio naslov koji kaže da Pardew očekuje 25 milijuna za pojačanja u siječnju iduće godine.
Ne znam da li je neko čuo o tome nešto.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptyČet 20 Okt 2011 - 11:44

cuo sam to za dugovanje,kako je receno da cemo izaci iz dugova vec na kraju ove sezone.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptyČet 20 Okt 2011 - 12:00

Nesto se setih, dolazi januarski prelazni rok. Sve se nesto bojim da mi ne inkasiramo 25M umesto da ih spicimo. Za sada imamo igrace koji su se sasvim OK pokazali...
Nazad na vrh Ići dole
Zuca

Zuca


Broj poruka : 25
Localisation : Beograd
Datum upisa : 18.10.2011

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptyČet 20 Okt 2011 - 14:23

Srki ::
Nesto se setih, dolazi januarski prelazni rok. Sve se nesto bojim da mi ne inkasiramo 25M umesto da ih spicimo. Za sada imamo igrace koji su se sasvim OK pokazali...

I ja sumnjam da ce biti tako. Mi nemamo gazdu koji ce dati kes za dva, tri dobra igraca, on ce ih pre prodati zato sto je alav. U zadnjih dvadeset godina, jedini koji je trosio na proverena pojacanja je bio Sir John Hall!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptyČet 20 Okt 2011 - 14:29

Videli smo Ashleya do sada. Daj da do januara nakrpimo dovoljno bodova a onda SALE@SJP!!!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySub 22 Okt 2011 - 10:25

evo kasnim sa komentarom Very Happy iman net samo vikendom kad sam doma, posto sam na faxu u Mostaru, u susjednoj državi Very Happy

pohvala za Sholu, bio je dobar, ne samo zbog gola, nego je bio stalno Kokošima za vratom, onu loptu sto je Colo promasio mu je Shola uklizivanjem servirao.....
Raylor ne znam, po meni je kriv za drugi gol, covjek nesto kalkulira tako i onaj put kad su nam skoro zabili gol, kad je Modrić po out crti vodio loptu.

obertan standardno ne moze gol pogoditi, uvijek krivo doda ili izgubi loptu.
cabaye potpuno nevidljiv, kriv za prvi gol
jonas i colo odlicni....treba potpisat cola, zlata nam vrijedi!!! ostali prosjek....
da se igralo jos 5min, sigurno bi dali 3. gol!!!


Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySub 22 Okt 2011 - 11:29

Alan smith ako nadem kafic koji ima sk5 zovem te da gledamo Razz ja sam iz Mostara ...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 EmptySub 22 Okt 2011 - 11:51

NewBoy ::
Alan smith ako nadem kafic koji ima sk5 zovem te da gledamo Razz ja sam iz Mostara ...
ejj mostarac Very Happy
pobjego sam doma u hrvatsku, prika dosadno gore neman sta radit...btw ima ti na BHT1 nufc-wigan....
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Tottenham
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Tottenham - Newcastle
» Newcastle - Tottenham
» Newcastle - Tottenham
» Tottenham-Newcastle
» Newcastle v Tottenham

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: