Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Tottenham

Ići dole 
+13
zarkonio
Dinko
Alan Širer
mare90
pirLe
Pedja
m.c.t.
NUFC96
Admin-Roby
Thug
Srki
Alan Smith17
RIOT
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 13 Avg 2012 - 12:39

Toliko mi je pun kurac letnjeg iščekivanja i lošeg međunarodnog fudbala, da grizem nokte već nedeljama u iščekivanju starta sezone.

Newcastle - Tottenham Newcastle-vs-tottenham

Prvu utakmicu igramo kući protiv jakog Tottenham-a, koji nas je pregazio u prošlom duelu. Međutim, njihova ekipa je u velikom problemu sa napadačima i trenutno se nalaze u daleko većoj panici od nas. Treba napomenuti da Modrić i dalje odbija da trenira sa ekipom, zahtevajući transfer u Real Madrid, dok je Parker otpisan za prve četiri utakmice.

Što se nas tiče, Lee Ryder je potvrdio da je Cheick Tiote povređen i da sigurno neće nastupiti, kao najverovatnije i Ben Arfa. Demba Ba i Collocini su takođe pod znakom pitanja, tako da smo i mi daleko od pune snage.

Nadam se ovoj postavi:

----------------------------------------Krul..........................................

Simpson................Saylor..................Colo......................Santon

.................Cabaye............Bigi(Anita?)........Jonas...................

Obertan.................................................................Marveaux

......................................Cisse...........................................
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 13 Avg 2012 - 12:53

Bale igra??? jel ga Adam bio nagazio rekli su da ce nesto pauzirat??

a 3 boda bi bila ko KUĆA cheers imaju onog idiota na klupi Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 13 Avg 2012 - 13:20

Cekam PL vec predugo. Pu mi stojko olimpijade, usranog Eura 2012 i ostalih mlatimudjevina.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 13 Avg 2012 - 13:46

Nego novosadjani, ali i ostali ste pozvani Smile hocemo do kladze da gledamo zajedno? Smile Prenos bi trebao biti na Sport Klub + ! Stvarno je smorio i prelazni rok, i olimpijada gde sam ko zna koliko zivaca izgubio, i smoreni Euro...daj bre Pl da pocne pa da sam miran! Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 13 Avg 2012 - 13:48

Trebalo bi da mogu, ali javim se još kad dođe vreme.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyUto 14 Avg 2012 - 14:17

Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyUto 14 Avg 2012 - 14:35

za nas bi bolje bilo da Sandro igra
Modrić sigurno neće igrat Very Happy

al ne opterecujem se s njima, nama pola ekipe pod upitnikom
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyUto 14 Avg 2012 - 15:55

pa i njima je...adebajor je u city-u, nece da popusti za platu, defo na izlaznim vratima, saha otisao, ne znam ko ce im spica igrati, kao i vezu...modric je posvadjan sa svima, parker povredjen, sandro otisao i dobice slobodno, slabiji su oni, bar je to moje misljenje, ali videcemo u subotu!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyUto 14 Avg 2012 - 16:23

Gde ode Saha? NAdrkacemo ih, nema brige cheers
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyUto 14 Avg 2012 - 16:36

Saha je free...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyUto 14 Avg 2012 - 18:55

Ne treba zaboraviti da imaju Van Der Varta,Bale-a,Lennona , Huddlestona,Walkera....

al inace su u nevidjenom kurcu....Fali im golman,2 napadaca,neki stoper......haos. Jos ako Modric ode do subote....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptySre 15 Avg 2012 - 9:26

MA prsli su samo tako! Smile nego da li gledamo u kladzi ili ne? Smile bilo bi dobro kad bi se vecina skupila na otvaranju sezone! Smile jos i shearerov poster je postavljen! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptySre 15 Avg 2012 - 12:28

Ja bih voleo da banem ali sumnjam da cu izvesti ovog puta. Imam neke dogovore pa cu videti. Mozda i uspem Wink
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptySre 15 Avg 2012 - 14:04

Ja ću možda za vikend biti u blizini Novog Sada, ako bude tako sigurno dolazim. Znaću u petak
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptySre 15 Avg 2012 - 14:18

Beogradjani se javljaju, a Novosadjani nista...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptySre 15 Avg 2012 - 14:49

Imam ugovoreno neko rostiljanje, ako dogovor ostane onda sigurno nista. Ako se izjalovi onda bih i mogao da se organizujem.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 17 Avg 2012 - 14:18

Na sutrasnjoj tekmi obe ekipe ce igrati vidno oslabljene...suprsi sa samo jednim klasicnim napadacem, bez modrica, parkera, verovatno i sandra...mi opet verovatno bey ben arfe, cabaya, colo i cisse pod ? ... svasta se moze desiti! A mi? Zajedno gledamo tekmu ili ne? Nesto svi zaobilaze ovu temu Razz
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 17 Avg 2012 - 14:36

Sto se tice tekme i dolaska jos uvek ne mogu da potvrdim nista. Racunajte da ne, a ako dodjem dos'o sam Smile)))

Najvise me brine ako ne igra Colo. Em je najbolji u odbrani em je Cap! Valjda ce da poprave do sutra.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 17 Avg 2012 - 15:38

ja i spira dolazimo ! Vidimo se Savo u 6 Smile
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 17 Avg 2012 - 18:13

Nataknem ja i tebe i Savu! Znas! Smile Ma igrace Cap...kad je mogao za Argentinu, moze i za klub koji ga placa...to je samo patka, standardno, videcete igrace svi! Smile
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 17 Avg 2012 - 18:21

ne znam ko njima nece igrat al Modric sigurno nece nije nikako trenirao s njima ovo ljeto..ne moze 20min ni odigrat..skoro mu je gotov transfer a zamjenu mu nisu doveli..

ovo ce bit nasa postava, pretpostavljam Very Happy

Krul
Simpson Saylor Colo Santon
Marveoux Anita Cabaye Jonas
Cisse Ba
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 17 Avg 2012 - 20:21

modric je otisao...u ponedeljak ga pretstavljaju...ne znam na osnovu cega bi Marveoux koji je izraziti levak igrao desno krilo sto nije igrao nikad a jonas levo iako je kod nas dosao kao desno krilo...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 17 Avg 2012 - 20:28

Newcastle - Tottenham Teams

Nadam se da ce izaci nasa kompletna postava, i da mozemo iskoristiti poljuljanost Tottenhama za prvu pobedu u sezoni. Naravno pored igraca kakvi su Defoe, Bale i po meni najopasniji Sigurdsson nikako se ne moze ocekivati laka utakmica, sve je moguce. Jedva cekam da pocne ova nova sezona Very Happy Samo napred NEWCASTLE! Like a Star @ heaven

Sto se tice NS, ja nema sanse da dodjem, imam posla, tj mogu da izdvojim 2-3 sata da odgledam utakmicu ali za NS je potreban ceo dan. Nadam se da cu uskoro biti slobodniji za takve akcije.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 17 Avg 2012 - 21:18

Ja isto dolazim, raščistio sam obaveze koje sam imao.

Ovaj dan čekam celo jebeno leto.


FUUUDBAAAAAL!!!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 17 Avg 2012 - 22:00

Bicu iskren i reci da ocekujem pobedu.Ocekujem propast Totenhema ove sezone,jer Lukin gubitak nece moci nadoknaditi,jer nemaju trenutno spica,osim Defoa,jer imaju dosta previranja po klubu.Sve to trebamo sutra iskoristiti uz jednu brzu,hrabru i napadacku igru.Jedva cekam da se sutra ukljucim, i osetim atmosveru sa naseg prelepog stadiona! 2:0 za nas
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Tottenham
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Tottenham - Newcastle 1:0
» Newcastle v Tottenham
» Tottenham - Newcastle
» Newcastle vs Tottenham
» Newcastle-Tottenham

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: