Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Tottenham

Ići dole 
+13
Admin-Roby
NUFC96
pirLe
m.c.t.
spira
northern rock
marko nufc
Savic
Thug
NewBoy
Alan Smith17
Srki
RIOT
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyČet 13 Okt 2011 - 10:25

U nedelju od 17h igramo sa opasnim Tottenham-om.

Newcastle - Tottenham Newcastle-vs-tottenham

Cabaye i HBA su u potpunosti spremni, dok je Santon pod znakom pitanja i najverovatnije će levog beka ponovo igrati Raylor.

Kod Spurs-a su pod znakom pitanja okosnice napada Van der Vaart i Adebayor, kojima se daju 50/50 šanse da zaigraju protiv nas. Takođe, nije siguran ni nastup Ledley King-a, koji je izuzetno značajan za defanzivnu liniju londonske ekipe. Pogledajte samo statistiku poslednjih osam utakmica Tottenham-a sa i bez korpulentnog štopera:

Newcastle - Tottenham 37

Što se nas tiče, ne verujem da će Pardew menjati tim koji nije izgubio ove sezone, što znači da bi u napadu ponovo trebali da vidimo Best-a i Dembu, a na desnom krilu Obertan-a (iako je Marveaux ponovo sjajno odigrao za rezerve, postigavši dva gola). Sredinu terena držaće Tiote i Cabaye, koji se sjajno dopunjuju i čine odličan tandem i u fazi napada i u fazi odbrane.

Problem će nam, kao i na utakmici sa QPR-om, predstavljati brzonogi krilni igrači poput Bale-a i Lennon-a. Protiv QPR-a su nas SWP i Taarabt uništili, a duel Gareth Bale-a sa Danny Simpson-om mi ne deluje nimalo obećavajuće. Eventualni nastup Santon-a bi mogao dosta da pomogne po levoj strani, ali ne verujem da će da Ashley-jev drugar sa pokera ubaciti u igru.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyČet 13 Okt 2011 - 12:09

Bice cupavo sa ovim govnarima.Umeju da se razgoropade, da igraju brzo i da melju. Nadam se da ce nas gambler od trenera smisliti nesto da ih omete!

Mada, sta on moze da smisli, on je u rangu Pizona - moz' samo da gleda.

Mislim da ce najbitnije ovde biti to kako ce igraci da shvate ovu utakmicu. Ako se naloze (u pozitivnom kontekstu) i pokidaju se onda mozemo do rezultata. Ako budu cekali da im Pardew nesto izmisli jebali smo cvorka!

P.S.

Svrnuh danas sa kumom do kladze, bacio oko na kvote. Mozzart daje 2.5 na Tottenham. Da nisam opredeljen, cepio bih 2 ko iz dupeta!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptySub 15 Okt 2011 - 9:34

adebayor je prava opasnost, nadam se da ga nece biti sutra....a van der vart ma sta ce on pored coloa i tiotea..nece ga bit na mapi cheers Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptySub 15 Okt 2011 - 12:30

Newcastle - Tottenham

1 1X X X2 2
2.75 1.57 3.40 1.42 2.40


Very Happy
odavno i ovo nisam vidio .. igramo protiv t'hama a kvota na nas samo 2.75 Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptySub 15 Okt 2011 - 16:18

koliko pamtim, na ovoj utakmici je uvek bilo golova...tako da mislim da ce i sad...bale ne igra nesto ove sezone...mene vise brine duel raylora i lenona...leva strana ce nam biti fokusirana na odbranu...jer ce jonas morati dobro da zatvara raylora...takodje mislim da tiote moze holandjaninu da da dve cuski i da ga smiri...ako ne primimo u prvih 15 min gol, mozemo da se nadamo povoljnom ishodu...pored toga igra se na st. james-u...tune army je tu da utisa jidse (nista rasisticki samo naziv njihovih navijaca! Very Happy )...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptySub 15 Okt 2011 - 22:57

Mi smo Toon army!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
marko nufc




Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.10.2011

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 0:05

2:0 Cabaye, Ba
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 9:48

SPORT KLUB TV prenos

17:00 Premier League: Newcastle – Tottenham DIREKTNO

Newcastle - Tottenham Logoro


Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 11:17

Ovdje sam zadovoljan samo sa 3 boda .. nista drugo nedolazi u obzir Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 11:48

Zdravo svima koliko vas ima.Danas tekmu gledam u Zrenjaninu,nek bude sa srecom.Mislim da bi remi lepo pao,ali zasto i ne pobediti napuhana govna.Samo da Raylor ne kiksa mnogo i Simpson ustopuje Velsanina.A Modricu i Vartu ce Tiote da lomi koske,nadam se.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 12:57

peglacemo ih sve ce zvoniti! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 13:15

Kao sto sam vec rekao, ovo ce biti odlican test da vidimo jel stvarno zasluzujemo poziciju na kojoj se nalazimo. Mislim da ce biti odlicna utakmica, mozda 2:2, ako pobedimo carevi smo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 13:35

spira ::
Zdravo svima koliko vas ima.Danas tekmu gledam u Zrenjaninu,nek bude sa srecom.Mislim da bi remi lepo pao,ali zasto i ne pobediti napuhana govna.Samo da Raylor ne kiksa mnogo i Simpson ustopuje Velsanina.A Modricu i Vartu ce Tiote da lomi koske,nadam se.

Nemoj da im lomi koske, moraće na hlađenje...

Samo neka ih zaustavi... Basketball
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 13:45

Ovo je realno prva prava, jaka ekipa sa kojom igramo. Ako se ne racuna Arsenal koji je u govnima.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 13:48

jeste..mada ni oni ne igraju kako se ocekuje od njih...prvi tezi test za nas...ovo je preva tekma i u pravo vreme, da se vidi od cega smo sazdani...mislim da bi moglo biti 2:1 za nas! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 14:18

auuu sto smo optimisticni danas Very Happy

jedva cekam utakmicu ..

ocel igrat HBA ?
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 14:36

Mislim da Pardew neće menjati tim koji pobeđuje, iako mislim da protiv Spurs-a ne bismo trebali da počinjemo sa dva špica. 99% sam siguran da će u napadu igrati Ba i Best, dok će HBA biti na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 14:44

Steven Taylor na press konferenciji pre utakmice, o odnosu sa Pardew-om:

"He's a very hard guy. He's got high standards and he wants perfection. he's always on my tail, he's at me all the time. It's hard to make him smile! The manager has shown faith in me since the day he came in. He sorted me out within a few days of arriving and that was a big confidence boost," Sometimes when we get a clean sheet he might be happy for a little bit but we try our hardest to make man love .This is the happiest I've felt. But Pardew is still not happy. "


Jel sam ja jedini koji ovde vidi neku opasnu erotiku?

EDIT:

Krul; Simpson, S Taylor, Coloccini (c), R Taylor; Obertan, Cabaye, Tiote, Gutierrez; Best, Ba

Subs: Elliot, Santon, Gosling, Marveaux, Ben Arfa, Lovenkrands, Shola Ameobi

Očekivano, krećemo sa dva špica i Ben Arfom na klupi. Gosling, Santon i Marveaux su na klupi, i voleo bih da na terenu vidim bar dvojicu od navedene četvorice.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 16:46

Nije toliko bitno da li ce biti 2 ili 1 spic. Neka ostavi istu formaciju i iste igrace kao do sada, ali ov a utakmica bi trebala da bude mnogo jaca od do sada igranih tako da moraju da krizu, kako god ih Hard Guy postavio. Sto kazu nasi tuzni komentatori "kao osice" moraju da ih zezaju.

Ja bar mislim da sa njima treba tako. Ako ih pustimo da se razmasu - ciao!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 17:49

barate zatvorili smo ih, ali ne moze bez centarsuteva, a ova nasa krila moram tako da se izrazim u tom sektoru nisu ni za kurac...i ne moze se igrati duge lopte kad nemas nekog da udari glavom tj preglava je...ne moze tako, mora se menjati nacin igre!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 17:51

A i ovi se supci brane sa 7 igraca, ne mzoe da ih probije covek.

A Taylor kao klasicna engleska somina -u krljao Adebayora, video se penal sa Marsa. Suprilnije malo, barte! Som!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 18:22

Vraćaju nam se sudačke odluke s prošle utakmice....

Ne mislim na penal...

Kakav go Shole...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 18:47

Ma Shola je car! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 18:59

da nije bilo penala mogao bih da kazem sjajna utakmica, samo je to crna tacka danas! Zadnjih 15 min sjajno! takav newcastle hocu da gledam! samo obertan i jonas bi meni ceo trening centrirali...ne moze se danas igrati fudbal bez centarsuteva...
edit.
rayler je delovao nonsalantno kod gola defoa...morao je da ga odnese...kako taj kepec da ga zagradi???
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 16 Okt 2011 - 19:04

AMAAAA SHOLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA


PA JELI OVO MOGUCEEEEEEE !! Very Happy



pa gledam i nevjerujem umalo smo ih dobili na kraju !! .. sve uredu svaka cast samo taylor je skroz kiksao kod penala i obertan je po meni los bio .. a cabaye se isto nije puno vidio .. mada nije los ..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Tottenham
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Tottenham - Newcastle
» Newcastle - Tottenham
» Newcastle - Tottenham
» Tottenham-Newcastle
» Newcastle v Tottenham

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: