Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Tottenham

Ići dole 
+6
Alan Smith17
Becej City
milan25
Srki
Admin-Roby
m.c.t.
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 13 Maj 2016 - 22:33

Newcastle - Tottenham Njuk

Poslednji čin jedne tragične predstave. U goste nam dolazi Tottenham kojem trebaju bodovi kako bi ostali na mestu broj 2, i još važnije, da budu ispred gradskog rivala Arsenala. Odgovaralo bi im i nerešeno ali Newcastle je klub široke ruke i velikog srca pa dajemo bodove i šakom i kapom. Čak i kad neko neće ili mu ne treba mi ćemo dati. Eto takvi smo ljudi.

Fabricio Coloccini je i dalje povredjen (Roby mu uleteo klizeći dok je čovek kupovao hleb i mleko Smile)

Za Tottenham su suspendovani Dele Alli i Moussa Dembele.

Prava bitka za Newcastle neće se voditi na terenu nego na brojnim sastancima koji se ovih dana održavaju i koji će odlučivati kako će klub izgledati sledeće sezone.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPet 13 Maj 2016 - 23:12

Coloccinija boli kurac da igra ,nije on povredjen. Lepo hoda, trckara po marketu. Smeje se,boli ga kita.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptySub 14 Maj 2016 - 10:34

Sve njih bole kurac. Trckaraju po po terenu, ne samo po marketu, zato smo i prosli kako smo prosli. Bofl igraci, nadam se da ce dobiti po nogu u dupe, da ce zadrzati par njih, ostali mrs u pm. Da vidim ko ce da se usreci sa kretenima.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 15:29

Vidim da je dosta izmjenjen sastav u ovoj nebitnoj utakmici. Čak sam se i ja opkladio, očekujem X. Utakmicu ću više pogledati iz razloga što me interesuje ponašanje publike nego igra i rezultat. Vidim da se u slučaju da Benitez ode spominje Neil Warnock. Teška katastrofa, može se desiti da nam menadžer umre na klupi u sljedećoj sezoni!

P.S. Prenos na SK3 pošto je MUTD otkazan, ako nekoga intersuje.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 16:23

Idemooo Newcastle 1:0 .... taman kad se zagrejemo a ono fajront...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 16:42

da da.. 2:0.... sa ovim rezultatom Totenham pada na mesto broj 3, tj njihov rival Arsenal je ispred njih.... ekipa koja se borila za prvenstvo gubi ladno 2:0 od nas... a ne mozemo jebenoj otpisanoj Aston Villi da damo gol ....

EDIT

Poluvreme... vodimo 2:0...

19'
Georginio Wijnaldum
1 - 0

39'
Aleksandar Mitrovic
2 - 0

Ne mogu a da se ne cudim ovoj ekipi ... i klubu..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 17:47

A bre 5:1. Pus'te mi qca malo, sto niste to vili uradili.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 17:59

Da, bas to! I to sa igracem manje (ko ce nego Mitro) mi njima damo 3 gola!?!? Pa ko je tu lud? Time smo im jos unistili sansu da budu ispred gradskog rivala Arsenal posle ko zna koliko godina (jos od kad je Klinsman igrao za njih).

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 18:00

BAGRA!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 18:04

Ma ne treba nikome nizasta ba je pistoljijada na terenu. I jedni i drugi su gubitnici, samo svako na svoj nacin. Sipaj ko u nerotkinju.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 18:10

Stvarno se nameće pitanje ko koga ovde zajebava? Još jednom pokazujemo da kod nas nikad ništa nije sigurno i odlazimo sa stilom mada to nama i nije neka utjeha. Utjeha bi bila da debeli ispostuje želje navijača i omogući Rafi da ostane te da mu da odriješene ruke kako bi nas za 12 mjeseci vratio tamo gdje pripadamo.
Taman nekako u vrijeme kada će ovi avijatičari takodje ići tamo gdje im je mjesto i to na duži period pa neka onda lete sa transparentima do mile volje.

Robi jesi li bio na utakmici?
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 19:04

Najjadnije mi je bilo vidit ove nesretnike od navijača, ispunili su stadion i vesele se nakon svakog gola, svi se smiju, veseli su a ispali iz lige, jedan od krivaca za sve ove godine Ashleyevog apsolutizma su i navijači koji trpe sva sranja, i kupuju ulaznice, dresove i pune dzepove Ashleya..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 19:09

Isprani mozgovi rade upravo ono sto isprani mozgovi trebaju da rade. Neka ih, trazili su pa neka i gledaju. Iskreno ne zalim ih ni trunke, stavise.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 19:50

Bio na tekmi. Jos dolazim sebi. Jedan od boljih dana u zivotu. Na ovu utakmicu se islo da se podrzi Rafa Benitez. A i zasto se nebi islo na utakmicu. Mislim da bi svako od nas,koji bi u tom trenutku bio u Njukaslu,otislo na utakmicu. Ja sam sa decijom kartom usao,bez problema. 11 funti karta,a neko je platio 50 funti. LOL
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 19:59

Zabole Beniteza da li ce da mu se da podrska dok se ipada iz lige. Zna se ko njemu daje podrsku. Ono sto mi vec godinama nije jasno je telece ponasanje tih istih navijaca na sva zlodela koja im je debeli napravio. Dobro je napisao Smith, slazem se skroz.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 20:04

Blago tebi, zavidim ti Robi. A što se tiče navijača osim podrške Benitezu trebali su transparentima i na sve moguće načine iskazati nezadovoljstvo radom uprave kluba. Ono naše"Uprava napolje" bi bilo baš adekvatno,onoga ko je doveo McLarena treba okaciti na prvo drvo a ne ostaviti u klubu da i dalje kroji transfer politiku.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 21:44

Naravno Roby, i ja bih 100% otišao na utakmicu da sam u Newcastlu. Ono što me zanima da li bar neko na stadionu viče protiv uprave ili postoji neko nezadovoljstvo? Doduše to nezadovoljstvo je trebalo biti posle prvih 6-7 kola da se odmah otpusti McClaren, i pogotovo posle ispadanja iz prvog kupa a čovek je vikao na sav glas kako su mu kupovi jako bitni. Sad je svaki protest besmislen isto kao i kad bi navijači ovde protestovali protiv Bjekovića, Zekovića, Ćurkovića, Terzića, Mamića... nikog od tih likova nije doveo navijač niti će navijač oterati... Podržavam navijanje da ostane Benitez, i to su sve vesti prenele, kako je publika dala odličnu motivaciju Rafi da ostane. Ali ne podržavam bilo kakvu podršku "igračima".

Sad čitam da Aston Villa već ambiciozno kreće renoviranje za drugu ligu i hoće da dovedu trenera Tony Pulis-a. Takodje neki Kinezi su spremni da kupe klub. Videćemo.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyNed 15 Maj 2016 - 23:47

Niko nije ni A rekao za upravu. Svi su podrzali igrace,ali bukvalno svi.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 16 Maj 2016 - 0:30

Ja mislim da tim ljudima jeste stalo do kluba ali ne nerviraju se puno, tri kluba moraju da ispadnu, ove godine je nas klub i to su normalno podneli kako treba, niko nije umro. Idu na utakmice da bi uzivali a mogu uzivati i u amaterskoj ligi. Ne potresa vecinu to puno, drugaciji je to mentalitet
Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 16 Maj 2016 - 0:32

Imaju bitnije stvari od fudbala, sto svakako podrzavam
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 16 Maj 2016 - 9:51

Nešto gledam tabelu, na kraju ispade da je Tottenham jedina ekipa protiv koje smo u ovoj sezoni osvojili svih 6 bodova a poslije njih ide Liverpool protiv kojih smo osvojili 4 boda. I pored ovako loše, da ne kažem katastrofalne sezone, svelo se na to da tabela izgleda tako da smo mogli ostati da smo recimo dobili Bournemouth kod kuće(utakmica poslije koje je Mclaren dobio otkaz). Da smo dobili tu utakmicu mi bi imali 40 bodova a scumsi i Bournemouth po 39 i bili bi ispod nas. Pa dva puta po dva boda protiv Ville i još par takvih utakmica, stvarno previše bespotrebno izgubljenih bodova.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 16 Maj 2016 - 11:26

Newcastle - Tottenham CihAYxRWUAAmGQF?format=jpg&name=large

Gospodin u belom reagovao je na Janmaatov gol na identičan način kao ja.

Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 16 Maj 2016 - 15:45

Vidim da je nezadovoljan,ali ne kapiram šta mu znače ta dva prsta?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyPon 16 Maj 2016 - 21:24

Ta dva psrat znače Fuck Off!!! Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham EmptyUto 17 Maj 2016 - 1:02

Newcastle - Tottenham Untitled_1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Newcastle - Tottenham Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Tottenham
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle-Tottenham
» Tottenham - Newcastle 1:0
» Newcastle v Tottenham
» Newcastle vs Tottenham
» Tottenham vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: