Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Tottenham

Ići dole 
+13
Admin-Roby
NUFC96
pirLe
m.c.t.
spira
northern rock
marko nufc
Savic
Thug
NewBoy
Alan Smith17
Srki
RIOT
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 19:07

Odličan rezultat.

Igra ne baš najsjanija, ali za prelaznu ocenu u svakom slučaju.

Marveaux-a umesto Obertana ubaciti pod hitno.

Nego, jel to Santon ipak doveden da igra desnog beka ili šta? Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 19:08

Sta da se kaze. Kad si dva puta u jarku i iscupas se, mora da se bude zadovoljan.

Ali, cuveno ALI, da je Colo ubacio ono iz okreta skocio bih do plafona. Odigrao je (Colo the Cap) kao zmaj. Koliko je lopti pokupio, presekao, zadrzao u nogama. Svaka mu cast. Fajter je samo takav!!!!

Shola podsetio na decacke dane Smile
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 19:12

Nismo se obrukali. Igralo se do kraja i to srčano.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 19:12

Da, Foluwashola je odigrao fenomenalno.

Izgleda da mu je povreda prijala.

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 19:14

Mislim da ce santon igrati desnog beka....

Po meni,najslabiji danas su bili Obertan,dok Cabaye se nije video do Ameobijevog gola (asistirao).Mislim da Leon Best moze malo da iskulira na klupi,treba pustiti malo Ameobija i Marveuxa umesto Obertana i pomenutog Besta.

Ben Arfa je 2-3 puta izgubio loptu i mogli smo primiti gol zbog njegovog driblanja....treba on jos malo u rezervu da udje u formu malo.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 19:50

robi jeste da je hba izgubio par lopti, ali vezuje dva igraca za sebe u nekim situacijama, bio je i sa tri njihova! znaju da covek ume pa ga i cuvaju, slazem se da je jos "zelen" ali moze dosta da uradi...takodje onaj slobodnjak sa desne strane sto je raylor sutirao je trebalo ben arfa da sutira, ima sut jos je levak...slazem se da bi obertan trebalo na klupu, ali nemojmo posle jedne tekme da velicamo solu a spustamo besta...ok, dao je gol, i best je tri...dobro se drzimo...sledeca je sa wiganom, moslim da bi trebalo da ih oduvamo!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 19:52

Ja bih bas forsirao Besta - u punoj je snazi. Dobro je umarao bekove. Ameobiju je ovo optimalno - da udje 20ak minuta, isprdi to snage sto ima i to je to. Tesko on moze da igra celu. Pogotovo ne pored Demcice i Bestaca!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 20:22

Odličan rezultat. Niz nepobedivosti se nastavlja. Obertan nema mesta u prvih XI. pre bi mi igrao Ben Arfa ili Marveaux na tom desnom boku nego ovaj Obertan, potrošač lopti.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 20:31

zna Obertan da igra...nismo mi za dzabe toliko bodova pokupili do sada...moze se reci da je imao los dan...Marveux mora da igra pod hitno...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 21:18

pa ja ne znam da je obertan ikako doprineo tim bodovima...ne secam se da je makar asistenciju imao...znam da uzme loptu napravi dribling, i onda stane i pita se sta ja radim sa ovom loptom...
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 16 Okt 2011 - 22:05

Po meni treba mjenjat Obertana,HBA,marveaux .. a tu je i Gosling .. pa ko najbolje igro nek igra ..

a Ameobi svaka mu cast al ipak nema sanse da on bude u prvih XI .. samo ga treba uvest u 80 min svaku utakmicu .. on je tada najjaci Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyPon 17 Okt 2011 - 0:45

Odlicna utakmica! Napadamo, igramo borbeno, vidi se da zelimo pobedu. Na zalost glupo smo primili prvi gol iz penala. Neko iz odbrane je prvo pogresno dodao, a onda je S.Taylor krajnje naivno sapleo Adebayora. Mogli smo i do pobede ali nema veze jer su mogli i oni da Defoe nije bio sebican a Krul odlicno odbranio. Bitno da ekipa ima volju a i kondiciju. Imao sam osecaj da mogu izdrzati 120 minuta u istom tempu. Na svu srecu i klupa nam je totalno dobra, nemamo problema sa povredama. Ameobi ima dobar dribling, zna da izbaci igraca ispred sebe i stvori priliku za sut, ali to radi samo kad nije totalno bezvoljan (a tako deluje u 90% situacija). Obertan obavlja svoj deo posla, treba dati sansu i Marveaux-u ali za sad neka se forsira tim koji daje rezultate.

Citat :
Mislim da ce biti odlicna utakmica, mozda 2:2


Cool E da sam ovako dobar i u kladionici... odigrao sam 3 tiketa i svaki sam "pao" za po jednu utakmicu. Klasicna kockarska prica Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyPon 17 Okt 2011 - 1:23

Obertan mi vise deluje kao da se nije jos snasao kod nas. Koliko sam ga ja gledao, ume da igra. Mislim da ce naci svoju formu, samo da se poprivikne.
Nazad na vrh Ići dole
marko nufc




Broj poruka : 3
Datum upisa : 16.10.2011

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyPon 17 Okt 2011 - 2:27

Po meni je Santon u samo 13 minuta izgledao veoma dobro...brz i odlično razumije igru te ne nabija lopte kao Simpson i R.Taylor...ostalo mi je u pamćenju neka njegova peta kojom je izbacio Bale-a iz prodora ako se ne varam...
imamo zanimljivu momčad i konačno imamo i širinu u tom smislu da je i klupa kvalitetna...
obertan ili marveaux je jedina dvojba za prvih XI kao što i nekako trebamo ukrpati HBA u prvih XI jer ne znaš koga izbaciti kada svi dobro igraju...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyPon 17 Okt 2011 - 7:27

Lagano.

Obertan bi uskoro mogao da ispadne iy startnih XI, i to je svima jasno. Neka se privikava na igru sa klupe, nema druge - iako ima potencijala, Marveaux izgleda mnogo bolje.

Što se Ben Arfa-e tiče, ni tu nema puno problema. Ok, petljao je, ali kada vidim igrača da posle povrede to radi, samo znači da jako, jako želi da se dokaže. Što nije loše. Vidite šta nam je uradio loši Newcastle? Mi samo razmišljamo o startnih XI, kao da u timu treba da bude samo jedanaest dobrih igrača. Lepo je znati da imamo backup planove, ne zaboravite. Lako ćemo mi izbaciti i vratiti nekog od napadača kako bismo ugurali Ben Arfu, ali i zbog čega bismo ga forsirali u ovom trenutku kada sve fercera kako treba? Ne menjaj tim koji pobeđuje. Ili igra nerešeno sa Spursima i Arsenalom.
Nazad na vrh Ići dole
Toon Army MKD

Toon Army MKD


Broj poruka : 97
Godina : 40
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 10.10.2011

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyPon 17 Okt 2011 - 9:14

Криво ми е за утакмицава, требаше да победиме, но лесно можевме и да изгубиме по шансата на Дефо. Што е тука е, Пардју мора од следната да направи неколку измени.
Според мене тимот со Виган треба да биде:

----------------------- Крул -------------------------
Р. Тејлор --- С. Тејлор. --- Колочини --- Сантон
-----------------Тиоте --- Кабај ----------------------
Јонас ------------------------------------------- Марво
--------------------- Бен Арфа -------------------------
------------------------- Ба ------------------------------
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyPon 17 Okt 2011 - 11:16

Ko moze da se navikne na igru sa klupe...

Imamo postavu koja ok igra. Sto je najbitnije ne daju se lako. Odavno nisam video taj duh, volju u igri. Odavno. I ona budjava postava sa kojom smo ispali u CC je mogla komotno da opstane, samo da je igrala i borila se.

Ovakav Newcastle valja gledati!!!
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyPon 17 Okt 2011 - 11:44

Dobri smo.Samo da tako nastavimo
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyPon 17 Okt 2011 - 15:01

stvaron mi je bilo puno srce dok sam gledao tekmu...ovakvo zalaganje izgaranje i ostalo odavno nisam video...ima par stvari koje treba ispraviti...tanki smo nazad, tj stoperi...nemamo izmenu, ni ne treba nam, ali ne daj boze da se neko od dvojca povredi, pu,pu daleko bilo, ali sta onda? obertan ima znanje ali nema centarsut...ne zna na kraju kad treba da se pokaze, tu skripi...nije igrac koji uzme loptu pretrci ceo teren i posle ne zna sta ce dobar igrac...mora to da se poboljsa, i mislim da bi trebalo da se malo promeni, da se ne bi utripovali kako su nezamenljivi...ok ide, ali mislim da ima prostora i za bolje, tako da se ne bi zavaravao sa ovim vec bi tezio ka boljem...krila moraju da centriraju a ne da muljaju loptu na kraju...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyPon 17 Okt 2011 - 23:05

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyUto 18 Okt 2011 - 9:13

Bio sam na tekmi.
Svi imate pravo za Obertana. Malo toga je učinio u ovoj utakmici. Trebali ste samo čuti kako su ga navijači psovali.
Imao je prostora za prodore, ali to nije činio. Kao da ga je bilo strah.
Ista situacija je bila i sa RTaylorom.
Svi su jedva dočekali da Danny Simpson izađe, ali kada je Santon ostao na njegovom mjestu ekipa oko mene je bila u čudu
i govorila je: Pa zar ga nismo doveli da igra na lijevom beku?
Ne moram ni pričati da sam ostao bez glasa. Još sam promukao, a imao sam i problema s tlakom u glavi od stalnog naglog dizanja i
spuštanja sa stolice.
Ono što je najbitnije je to da se nismo predavali do kraja, a Tottenham ima sreće što nisu primili gol u produzetku tekme.
Kakva podrška cijelog stadiona.
Šteta za Colo-a i promašaj iz okreta. Kakav bi to tek urnebes bio.

Ono što je zgodno za spomenuti je gledanje tekme Arsenal - Sunderland u pub-u. U istom pub-u mi i navijači Tottenhama zajedno pijemo i gledamo tu tekmu. Kako oni ne vole Arsenal, kao i mi Sunderland, kod svakog gola se veselilo. Mi kada je Arsenal zabio, a oni kada je zabio Sunderland. Jako dobro.

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyUto 18 Okt 2011 - 14:10

Što se tiče Ryan Taylor-a i njegovog ne prelaska na poziciju desnog beka, prilikom ulaska Santon-a u igru, kontam da je Pardew rezonski rezonovao, da je R. Taylor već sedam - osam utakmica na poziciji levog beka i vrlo dobro se razume sa Gutierrez-om. Ubacio je Santon-a umesto Simpson-a, koji blage veze nema. Desna strana nam je užasna. Simpson ne prodire po desnom boku, Obertan prodre, ali ne centrira nego izgubi loptu ili mu lopta pobegne u gol aut.

Santon je ušao i odigrao na poziciji desnog beka, jer je to kontra gard. Nešto slično igra i Jonas, gore po levom boku iako je izraziti dešnjak. Kada se u takvoj situaciji napravi lažnjak, ili prelaz preko lopte i krene se ka golu, može da se sevne ka golu jačom nogom. Razumete me? Very Happy

Ryan Taylor, uprkos njegovoj limitiranosti, odlično je odigrao ovih osam kola u PL i one dve utakmice u League Cup-u , na poziciji levog beka.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyUto 18 Okt 2011 - 14:24

Savic ::
Što se tiče Ryan Taylor-a i njegovog ne prelaska na poziciju desnog beka, prilikom ulaska Santon-a u igru, kontam da je Pardew rezonski rezonovao, da je R. Taylor već sedam - osam utakmica na poziciji levog beka i vrlo dobro se razume sa Gutierrez-om. Ubacio je Santon-a umesto Simpson-a, koji blage veze nema. Desna strana nam je užasna. Simpson ne prodire po desnom boku, Obertan prodre, ali ne centrira nego izgubi loptu ili mu lopta pobegne u gol aut.

Santon je ušao i odigrao na poziciji desnog beka, jer je to kontra gard. Nešto slično igra i Jonas, gore po levom boku iako je izraziti dešnjak. Kada se u takvoj situaciji napravi lažnjak, ili prelaz preko lopte i krene se ka golu, može da se sevne ka golu jačom nogom. Razumete me? Very Happy

Ryan Taylor, uprkos njegovoj limitiranosti, odlično je odigrao ovih osam kola u PL i one dve utakmice u League Cup-u , na poziciji levog beka.

Apsolutno se slažem.

Mislim da je Raylor u ovih osam utakmica zaslužio da barem do januara bude naše rešenje na poziciji levog beka. Jednostavno, nije preloš.

Sa druge strane, Simpson je potpuno neubedljiv (mada ne očajan) i Santon je rešenje koje ne pokriva samo defanzivu, već je ubojit u napadu. Dakle, Santona na desnog beka, strpimo se do januara i čekamo čudo da gazda da pare za levog beka...

Čekaj...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyUto 18 Okt 2011 - 19:18

Ryan Taylor me podseca na Sinisu Mihajlovica, sluzio je dobro za slobodne udarce a ne mozes mu naci poziciju u timu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyUto 18 Okt 2011 - 19:28

Davide Santon je, inače, na predstavljanju izjavio da ne samo da nema problema sa tim da igra levog ili desnog beka, već ni levo ni desno krilo.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Tottenham
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Tottenham - Newcastle
» Newcastle - Tottenham
» Newcastle - Tottenham
» Tottenham-Newcastle
» Newcastle v Tottenham

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: