Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v Liverpool

Ići dole 
+9
spira
Admin-Roby
moody
RIOT
m.c.t.
Srki
Thug
Savic
NewBoy
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptySub 31 Mar 2012 - 22:50

Sutra 1.4. igramo protiv Loserpoola kod kuce. Utakmica pocinje u 14:30 s direktnim prenosom na Sportklub-u.
Igramo bez Coloccinia tako da ce nam stoperi bit Wiliamson i Perch.Dobra vijest je sto ce Tiote biti spreman za sutra.Raylor takoder.
Liverpoolu bjezimo 8 bodova a evertonu 7 s pobjedom bi imali isto bodova koliko i Chelsea..Mislim da bi s pobjedom osigurali europu Smile
Osim ako FA cup osvoji Everton a ako ga osvoji poludit cu Evil or Very Mad

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptySub 31 Mar 2012 - 23:36

Prenos je na Sportklubu +.

Dovoljno je da Liverpool uđe u finale FA Cup-a, gde se sastaje sa pobednikom meča Chelsea - Tottenham i mi bismo sa šestim mestom osigurali evropu.. Možda nas i sedmo mesto vodi u evropu, ali pod uslovom da Liverpool bude ispred nas a ne Everton. Dakle, everton nikako ne sme da uđe u finale FA Cup-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptySub 31 Mar 2012 - 23:50

Jesi siguran da je na sk+ ? ja bas sad gledo na njihovoj stranici i pise da je na sk-u obicnom.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 0:02

Tačno. Na Sportklubu je!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 8:28

ako onaj urugvajski supak bude raspolozen, nabice nam 3 komada sa ovom odbranom...ako ne, onda ih mozemo dobiti...ne znam, gubili su oni i od mnogo slabijih ekipa od nas...ako nasim treba motiv vise od pobede nad ovom bagrom, onda nek batale fudbal...
Novosadjani hocemo kod onog poolovog konobara danas? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 10:21

Kad ne igra Colo to bude sasvim drugacija ekipa. Ali daleko su i oni, supci, od toga da ih se treba plasiti.
Prenos na SK!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 11:15

Newcastle v Liverpool   Teamsq

Prosli put je L'pool bio silno motivisan protiv nas, pogotovo "Stivi Dz". Voleo bih da gledam utakmicu sa puno golova, kao u stara dobra vremena Very Happy pa nek bude 4:4 al da uzivam Smile Liverpool je bio mnogo mocan na kraju prosle sezone, mozda i najbolji tim u ligi sa Suzarezom, Gerrardom, Raul Meirelesom, Maxijem, Kuytom... sve im se bilo lepo poklopilo. A onda su zasrali sa transferima. Mozda neki igraci i bojkotuju Dalglish-a kao sto je do skora bio slucaj u Chelsea-u. Nadam se da ce ga i danas sabotirati a mi im napuniti mrezu. Opet najvise ocekujem od Ben Arfe. GO TOON!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 12:22

Odbrano moja vesela. Willy i Perch stoperi - don't like it. Kako mi ide na djoku taj nedostatak zamene za Coloa! Kontam da mozemo da ih izjebemo kao Manchester onomad - visok presing, B. Arfa da iz voza i lopte na Dembe, oni znaju sta dalje. Sve sem odbrane mi deluje sasvim ok. Imamo super vezu, sjajan napad! Na to treba da igramo.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 13:08

Negdje sam vidio i da je Raylor spreman za utakmicu .. mozda on krene otpocetka umjesto Santona ..
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 13:47

Ništa od mene danas, opšti haos u redakciji zbog požara u Novom Sadu. Tragedija...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 14:12

Sad vidim vesti, pojma nisam imao. 6 mrtvih. Strasno.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 16:17

raja ja mislim da trebate da mi zahvalite, ja sam se kladio na Liverpool. A ovo je druga sezona da kad god sam
se kladio na utakmicu newcastle-a da sam promasio.

jbt ne mogu da vjerujem da deremo papane
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 16:36

PAPPIS DEMBA CISEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odigrao sam cistog keca na newcastle,nikad ne igram protiv Newcastle....JAMES PERCH je majstorcina jebena!!!!!!! Covek je pored Cisse-a doneo Newcastle nova tri boda protiv mozda najomrazenije ekipe posle Sunderlanda! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Sjajni dani za Newcastle! There's only oneeeeeeee ALAN PARDEW!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 17:11

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 17:26

Odlicna pobeda! Odlican Cisse! Covek je nastavio gde je Ba stao i uvek imamo jednog raspolozenog napadaca. Sredina je takodje odlicna a verovatno i odbrana cim nisu primili gol Very Happy Doduse za neprimanje gola je najvise zasluzan Liverpool jer su ocajni. Mi smo odigrali nasu igru, i pokazali da stvarno zasluzujemo da budemo iznad njih na tabeli. Ne samo zbog ove utakmice nego zbog cele sezone. Ali ipak bih menjao njihov trofej u kupu za nase sesto mesto. Ovaj klub je toliko gladan trofeja a zasluzuje ih u velikom broju.

Ono sto je Perch uradio sa Reinom mi se ni malo nije svidelo, ne volim takve "padache" i glumce. Isto kao sto je i Caroll hteo da iznudi penal kad je pao a Krul ga nije ni pipnuo. Covek ima cistu sansu da postigne gol ali on ce radije da padne i ocekuje pomoc sudije. To nije odlika napadaca vec obicnog foliranta. Kad je Ban Arfa pao videlo se da ga je Enrique vukao za dres i to je mogao biti penal.

Drugi gol koji smo postigli nije bio iz ofsajda jer se Ben Arfa (genije) ubacio i prosledio loptu Cisse-u. Ben Arfa bude nevidljiv jedan deo utakmice ali to bas uspava njegove cuvare i onda on eksplodira pored njih.

Newcastle v Liverpool   Tableol

Uf kako smo blizu lige sampiona... jedinstvena sansa... imamo dobru igru... dobar tim... sledeci protivnici su nam... Swansea, Bolton, Stoke, Wigan ... nista sto nije nemoguce savladati... Samo hrabro svrake!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 17:41

Tottenhem je u ocajnoj formi,ispustaju bodove samo tako,dok se Chelsea polako budi....

Jose Enrique nije mogao da cuva Ben Arfu,ovaj ga zajebavao celu utakmicu! KOME TREBAJU CARROLL I ENRIQUE pored CISSE-a i PERCH-a ?!!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 18:22

Newcastle v Liverpool   540844_380503291971902_198337710188462_1291844_1623813902_n
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 19:11

Evo im ga sada King Kenny, jebo ih on napaljene. Covek zvani propast. Bas mi je drago!

Inace, nije niko pomenuo da nam je ovo treva vezana pobeda. Dugo se to naglasavalo kada nam se desi.

Na poslednje tri utakmice dakle 9 bodova, gol razlika 6-1, 5 golova Cissea i 1 Beh Arfe. Inace ovo nam je drugi put u ovoj sezoni da vezujemo 3 pobede. Dve vezane imali smo 4 puta (ne racunajuci navedene 2 trojke). Ajde i Swansea da drknemo pa da oborimo rekord.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 20:34

Pa,nismo baš tako blizu LŠ...Tottenham je pobedio i ima plus 5.Ali,danas je bilo sjajno!
Samo da smo pobedili ološ u inat Carrollu i govnjivom Špancu koji je kao razlog odlaska u Liverpool naveo borbu za LŠ i titulu.Ko vas jebe!
I skontao sam nešto.Mislim da je Carver glavni za motivaciju igrača i njihovu psihu.Pardew je tu pomoćnik,dobar pomoćnik Smile
JEBALI SMO VAŠLJIVI LOOSERPOOL I TO JE ONO NAJBITNIJE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 20:57

Jebes ti to, Pardiola radi posao! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 22:20

Očajan fudbal. Liverpul nije u formi.

James Perch je sramota za tim.

Newcastle v Liverpool   Screenshotat20120401222

Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 22:29

Ako je Perch sramota,šta je onda Carroll,leba ti?
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 22:32

northern rock ::
Očajan fudbal. Liverpul nije u formi.

James Perch je sramota za tim.




Nerazumijem te Question
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 22:48

Ja volim da pogledam dobar fudbalski meč. Mutljavine svake vrste su mi odvratne.

Andy Carroll je problem svog tima.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   EmptyNed 1 Apr 2012 - 23:13

Perch je cimnuo Reinu jer je glup. Ocekivao sam lagan crveni, apsolutno opravdan, za njega. A onda ovaj celavi bizgov ispade jos gluplji pa je on prsvojio crvenog.

Kad se setim sudijskih odluka u mecevima nas protiv njih ovo je tek malo vracanje duga.

Inace ne znam sta fali fudbalu koji je danas prikazan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle v Liverpool   Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v Liverpool
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle v Liverpool
» Liverpool vs Newcastle
» Liverpool - Newcastle 2:0
» Newcastle v Liverpool
» Newcastle - Liverpool 1:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: