Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v Liverpool

Ići dole 
+9
spira
Admin-Roby
moody
RIOT
m.c.t.
Srki
Thug
Savic
NewBoy
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyNed 1 Apr 2012 - 23:53

Igrao se 59. minut, kada se lopte dokopao Hatem Ben Arfa, na centru igrališta. Hatem se stuštio ka golu protivnika i na tridesetak metara od gola, loptu dodaje do Cabaye-a, koji je odmah šalje na ivivcu šesnaesterca do Demba Ba-e. Ovaj je prosleđuje na penaltik, gde se nalazio Ben Arfa, ali on loptu ni ne dodiruje i ona dolazi do Cisse-a, koji je na petercu. Sledi "lažnjak", Reina proplivava u prazno i Papiss Cisse desnom nogom sa pet metara loptu šalje u praznu mrežu za 2:0.

TV snimak je pokazao da se Cisse nalazio u ofsajdu dobrih dva metra, ali pomoćni sudija nije mogao da proceni da li je Ben Arfa prosledio loptu do Cisse-a ili ne.


U šesnaestercu gostiju James Perch je nogom "potkačio" Reinu-u, koji se okomio na Perch-a i glavom ga udario u lice. Sudija Martin Atkinson je prvo Perch-u pokazao žuti karton, dok je Reina dobio crveni. Reina zaista nije jako udario Perch-a i možda bi Perch i mogao da dobije oskara za to, ali koga briga.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyPon 2 Apr 2012 - 10:02

znas kako me boli sto je odglumio...covek je odradio svoj posao, reina je popio crveni! ne sluzi mu na cast, ali koga boli tuki za to...koliko smo samo mi ispusavali zbog ovakvih glumaca...sto kaze srki malo da nam vrate sudije! da smo samo koji put sutnuli posle toga...inace 70 % kladionice je odigralo dvojku...Very Happy a sipra i ja se samo smejali kada psuju sve po spisku...Very Happy po meni je ovo bila sjajna utakmica sa nase strane! jos kad sam video da se tiote sprda sa njima, tj da prebacuje preko glave loptu i izje*aba njihove igrace, cvetao sam...liverpool koji je "drugi" najveci klub a mi se sprdali sa njima...a ben arfa je silovao enriquea...
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyPon 2 Apr 2012 - 10:54

Fenomenalna pobeda.Samo da tako nastavimo Very Happy .Najbolji smo
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyPon 2 Apr 2012 - 11:32

Daleko smo mi od najboljih, ovo jeste bila sjajna utakmica, ali prvenstveno poraz Liverpool-a, pa tek onda pobeda Toon-a.

Što smo više na tabeli, hvata me veća zebnja - šta će se desiti sa timom na leto?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyPon 2 Apr 2012 - 14:18

Šta će se desiti sa timom? Rasprodaja!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Toon Army MKD

Toon Army MKD


Broj poruka : 97
Godina : 40
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 10.10.2011

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyPon 2 Apr 2012 - 14:42

Честито победа Geordie Boys! Smile

MOTD - Newcastle Liverpool 2:0

http://www.putlocker.com/file/5A67287601D0A8FC
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyPon 2 Apr 2012 - 14:47

Nismo bas ni toliko daleko od :najboljih", ko god oni bili. Samo je Manchester najbolji, ovi se svi okolo pale a realno su djoka. Od kada pratim ovaj jebeni sport samo je MU stalno MU, svi su drugi iznenadjenja. Dakle kada nas uporedim sa ostalim timovima nije to toliki jaz. Evo, kurcevi liverpil sere decenijama da je ne znam kakav klub a kad pogledas gule virslu. Jebem ti ja takve. Treba nam jos nekoliko ovakvih sezona da povratimo samopouzdanje. Zaboravilo se da smo mi bili jako mudo svojevremeno!

Ja se iskreno nadam da ce, ako bog da i muda junacka, izadjemo u Evropu gazda malo skontati neke stvari i ubaciti jos koje pojacanje. Ali prvo da vidimo Evropu, bez toga sledi sigurna prodaja.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyPon 2 Apr 2012 - 20:24

Ceo dan na poslu svi me pozdravljaju, čestitaju, pljuju po Liverpoolu, smeju se kako im je glup golman...Lepo je biti Geordie ove nedelje, daleko je leto, nema svrhe nervirati se unapred...
GO TOON!! cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyPon 2 Apr 2012 - 20:55

I ove i one tamo i one tamo nedelje drunken drunken drunken
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyPon 2 Apr 2012 - 21:27

Savic ::
Šta će se desiti sa timom? Rasprodaja!!!

Toga se i plašim.

Mada, ovaj klub me je toliko puta do sada iznenadio, doduše većinom loše, da zaista ne znam šta da očekujem. I dalje je velika mogućnost da dovedemo Barnetta-u i Douglas-a, kojima ističu ugovori. Ukoliko se to spoji sa dobrim skautingom, možemo mi lagano preživeti i bez Tiote-a i Ba-e. Čak da budemo i mnogo bolji...

Nadam se, jebiga...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyPon 2 Apr 2012 - 21:43

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyUto 3 Apr 2012 - 0:05

Počela je i analzia i kuknjava po medijima...Analizu napravio bivši sudija Graham Poll, isti onaj koji je Šimunjiću pokazao tri žuta kartona na jednoj utakmici.

The official line on Newcastle's win over out-of-form Liverpool

Liverpool penalty appeal:
Penalty, plus a red card for Danny Simpson. After Andy Carroll knocked the ball towards goal, Simpson, the Newcastle defender on the post, moves his arm deliberately and prevents the ball crossing the line.

Almost impossible for referee Martin Atkinson to see, but if he had then Liverpool would have a penalty and Simpson a red card.


Pepe Reina red card:
Dubious. After James Perch tripped Reina, the Liverpool goalkeeper reacted stupidly by running at Perch and barging him. He then lowered his forehead towards the opponent.

It appeared to make contact but the second angle on replay indicated that there was no contact as Demba Ba kept Perch and Reina apart.

Perch’s reaction was disgraceful - as bad as Andy Carroll’s blatant dive in the ninth minute. Reina should know better but he could win an appeal.


Newcastle second goal:
Offside. As Ba plays the ball through, Papiss Cisse is clearly in an offside position. Hatem Ben Arfa tries to play the ball; if he touches it Cisse would be onside and it’s a different phase of play.

As he does not touch it, Cisse should have been given offside from the original through-ball.

http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2123647/Newcastle-v-Liverpool-controversies--Graham-Poll.html


Newcastle v Liverpool   - Page 2 Poll470
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyUto 3 Apr 2012 - 9:06

znate kako me boli za ovo...barate, dosta su sudije kenjale po nama...barate, kad se sudi nama u korist nesto, odmah drvlje i kamenje sa svih strana...necu da pocinjem sa sudijskim odlukama one sezone kad smo ispali...cim nama nesto dosude, kao penal protiv man utd-a, svi nesto kenjaju! pa brate, dajte sudijama 0 za ocenu kad vam toliko smetaju...onda za koju godinu nece biti sudija da sude...
EDIT: Pardew je posle tekme sa liverpoolom rekao da ce se boriti za evropu, jer to navijaci zasluzuju, a i veoma smo blizu evrope da bi sad odustali od nje!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyUto 3 Apr 2012 - 22:07

Nisam ni citao analizu. Samo neka oni smatraju i razmatraju. Zivi bili! 3 boda su otisla tamo gde su trebala!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 EmptyUto 3 Apr 2012 - 23:25

Evo, pronađoh šta sam napisao pre nešto više od godinu dana, kada je Liverpool pobedio Man United rezultatom 3-0.

Pon Mar 07, 2011 10:02 pm:


Savic: "Polako Andy, videćeš kad se zaređa dva-tri poraza, a ti loše odigraš, vrlo brzo ćeš i ti postati boo boy. Nije Kop uvek raspoložen kao juče protiv Manchester United-a".
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool    Newcastle v Liverpool   - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v Liverpool
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Liverpool vs Newcastle
» Liverpool v Newcastle
» Newcastle-Liverpool
» Liverpool-Newcastle
» Liverpool - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: