Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Liverpool - Newcastle 2:0

Ići dole 
+2
milan25
Srki
6 posters
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 11:13

Danas u tv terminu Rafa dolazi na staru adresu, nadam se po bodove.
Za nas nece igrati Slimani i celavi nesrecnik.
Liverool sa Klopom na celu je kod kuce prilicno jak i sanse su nam jadne ali mi smo u celoj ovoj kalakurciji sa trosenjem love sitna boranija tako da nam ostaje partizanski pristup-zvizni u glavu pa bjez kol'ko te noge nose. Dakle neki tvrdic mozda sa povremenim izletanjem za dragocenih 0:1 Smile

Direktno na SK1.


Poslednji izmenio Srki dana Sub 3 Mar 2018 - 23:15, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 15:38

Već samim tim što je Srki otvorio temu šanse su nam naglo povećane Very Happy . Čuda se baš ne dešavaju svaki dan, jedno se desilo nedavno protiv MUTD-a pa nam ostaje da se nadamo da bi se nešto slično moglo ponoviti. A i ako se ne ponovi neka ovi naši krelci ostave srce na terenu pa kako god da se završi nećemo im zamjeriti. HTL!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 15:44

Racunao sam da me mozda opet usere protiv crvenih i neomiljenih timova. A i vidim nikoga nema da zapocne divan Smile

Jos oko 2:45 h do utakmice.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 16:45

Liverpool izgleda na terenu kao ekipa koja je deset puta bolja od nas. Ali ipak nisu stabilni, desavalo se da podbace i ranije, pa zasto ne i danas protiv nas. Nas koji bi trebalo da izadjemo sa stisnutim zubima jer borba za opstanak je ove sezone jako teska. Bar 10 ekipa je u slicnoj situaciji. Nadam se dobroj defanzivnoj igri i brzim kontrama. Nekoliko ce ih sigurno doci, samo je pitanje hoce li imati ko da ih zavrsi.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 19:11

Pa bilo je suludo i očekivati da možemo izdržati 90 minuta sa ovakvom taktikom.

Da dodam, mislim da prvo poluvrijeme nismo uopšte odigrali loše ali kada igraš sa napadačkim ekipama poput Liverpoola teško se možeš na bilo koji način odbraniti čitavu utakmicu. Šteta što onaj udarac Diamea na kraju poluvremena nije završio u golu.


Poslednji izmenio milan25 dana Sub 3 Mar 2018 - 19:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 19:27

Otključali nas, ali još uvek je ovo aktivan rezultat. Šteta što nije ušla ova Diameova lopta.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 19:43

Otkljucali nas i sad potpuno kontrolisu utakmicu. U toj situaciji mi kao tehnicki sigurno najslabija ekipa u ligi nemamo sta traziti. Evo sada i drugog gola. Dovidjenja za veceras.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 19:45

miriše da bi mogli pokvariti gol razliku...
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 19:55

Pa da l' može još dalje kamera, u nekim trenucima ćemo videti obe aut linije...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 20:34

Ma dobro, sigurno niko nije ni očekivao na ovoj utakmici da možemo uraditi nešto više. Utakmica koju igramo za 7 dana protiv Southamptona je prva od onih koje moramo dobiti i tu jednostavno nemamo pravo na kiks. Već sada se plašim da se ne ponovi više puta viđen scenario ove sezone.

Ne mogu da ne spomenem da je Mitrović danas dao još jedan gol za Fulham, na trećoj utakmici uzastopno. Toga sam se posebno sjetio kada je u igru ulazio onaj panj Joselu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 21:56

Nadam se da ćemo pobediti Southampton, Huddersfield i WBA i da će nam tih devet bodova uz još dva-tri remija biti dovoljno za opstanak

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 22:43

Nadam se i ja Savicu ali bojim se da ekipa nema karakter da pobijedi te tri utakmice protiv ekipa koje se isto tako bore. Vise se nadam bodovima kod Evertona, Watforda i kuci protiv Chelsea ako oni tada budu vec osigurali zeljeno mjesto na tabeli. Teska dva mjeseca nam predstoje.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 22:50

Pregurasmo i ovo. Diame, Kenedy i Yedlin pokazali karakter. Zna li neko zašto nije igrao Riči?
Svonsi se baš zaleteo,idu mi na živce...
Što je manje ostalo, time je svaka greška teža.I dalje je sve u našim rukama.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptySub 3 Mar 2018 - 23:20

Mislio sam i nadao se da mozda nesto moze ali nece to tako. Nemam sta bas ni da zamerim, utakmica je izgubljena vec kad su se pakovali u autobus i sve sto su pokazali je ekstra, bonus jedan.

Nista, ima vaznijih okrsaja.

Licni utisak: iako sam ga gotivio, Klopp mi se zgadio sa Pep Gvardila fazonima, sa skakanjem pored aut linije na navodni penal pri 2:0. Pusi kurac pederu.

Em nije bilo u 16 em je utakmica resena. Taman i treba da vodis to govno od kluba koje vodis.
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptyNed 4 Mar 2018 - 12:49

Ako cemo iskreno, mi smo najdosadnija, najneatraktivnija i najnekvalitetnija ekipa u EPL i kad bi bili na TV svaki vikend sigurno bi drasticno pala gledanost. To nema veze s Rafom, jadan izvlaci koliko moze od onoga sto ima...

I ja se jako bojim domacih utakmica jer tri pobjede sve skupa nemamo u zadnjih 5 mjeseci, a sad ih trebamo zaredom. Nadam se da ce me demantirati.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptyNed 4 Mar 2018 - 19:22

Sada ide psihollosko-takticki dril do sledece utakmice. Sada se finisira i sada cemo videti da li ce ova ekipa opet biti title contenders u championshipu ili mogu da preteknu u PL.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 EmptyPon 5 Mar 2018 - 8:04

Ako i preteknu a vlasnik i transfer politika ostanu isti gledaćemo reprizu ovoga i naredne sezone. Tako da se nameće pitanje svrhe i potrebe gledanja ove patnje svake sezone. Niko više ni protiv koga ne igra u formaciji 5-4-1 osim nas. Nešto mora da se mijenja, riba se od glave čisti a znamo ko je glava(debela glava).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Liverpool - Newcastle 2:0 Empty
PočaljiNaslov: Re: Liverpool - Newcastle 2:0   Liverpool - Newcastle 2:0 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Liverpool - Newcastle 2:0
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Liverpool - Newcastle
» Newcastle v Liverpool
» Liverpool vs Newcastle
» Newcastle v Liverpool
» Newcastle - Liverpool 1:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: