Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana

PrijemPrijem  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

Delite | 

Newcastle - Liverpool 1:1

Ići dole 
AutorPoruka
Srki

Broj poruka : 8936
Godina : 36
Datum upisa : 04.07.2007

PočaljiNaslov: Newcastle - Liverpool 1:1   Sub 30 Sep 2017 - 10:51

U nedelju u terminu 17:30 h igramo sa uvek omrazenim liverpoolom. Imamo priliku da vezemo trecu pobedu kod kuce. Vraca nam se Mitrovic tj odradio je suspenziju, da li ce biti u ekipi... Iskreno sumnnjam.

Malo zanimljivosti sa nufc.com

A few milestones could be reached by the end of the game, with United in search of their 50th league and cup win over Liverpool.

The next goal against Liverpool will be our 200th in the league while the visitors are one short of 100 in the league at SJP.

If the Reds can score three they will notch up 300 against us in all competitions, although they are still behind Manchester United who have put 310 past us.

Howay the lads!

Poslednji izmenio Srki dana Ned 1 Okt 2017 - 21:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika
m.c.t.

Broj poruka : 2084
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 15:12

Odlicna utakmica u najavi, mi smo totalni autsajderi. Naravno Liverpul zna da kiksne, mi znamo da iznenadimo, ali generalno smo losiji u svim delovima.

Nisam se javljao par utakmica kad smo poceli da pobedjujemo, mislio sam da malerisem ali onda je Brajton rekao "opusti se mct".

Napred svrakeeee!
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 15:26

Mislim da strogom disciplinom, cvrstom igrom i slepim drzanjem taktike koju osmisli Benitez, uz podrsku koja nece izostati, mozemo do rezultata. Nije liverpul neka sila ove sezone.

milan25

Broj poruka : 1553
Godina : 48
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 15:33

Na sofa score je najavljena ista postava kao i na prosloj utakmici u formaciji 4-4-1-1 oni igraju 4-3-3.Oni stalno igraju dvije utakmice sedmicno za razliku od nas koji maksimalno odmaramo tako da bi tu mozda mogli traziti sansu. Nije isto trenirati u maticnom gradu i odmarati i putovati u Moskvu na utakmicu lige prvaka.Ja bi bio zadovoljan i bodom aocekujem pobjedu Very Happy .

P.S. Ipak neke promjene u zvaničnoj najavi sastava. Umjesto Mbembe igra Manquillo, Mbembe i Mitrovića nema ni među rezervama. Igramo 4-2-3-1.

Poslednji izmenio milan25 dana Ned 1 Okt 2017 - 16:34, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
toon72

Broj poruka : 959
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 16:34

Elliot, Yedlin, Lascelles, Clark, Manquillo, Ritchie, Merino, Shelvey, Atsu, Perez, Joselu
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Broj poruka : 1612
Godina : 33
Datum upisa : 30.08.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 17:30

Bojim se da ce nas napucati dobro. Oni imaju jako brz napad, a mi nismo bas neki odbrambeni bedem. Oni ce nam sigurno dati priliku za par sansi ali i tu nismo bas efikasni. Nadam se jedino fanaticnoj borbenosti da nam moze donijeti bod ili nekim cudom sva tri.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Broj poruka : 642
Godina : 35
Datum upisa : 09.08.2015

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 18:08

hahaaaa..idemoo...
Nazad na vrh Ići dole
Pogledaj profil korisnika Na mreži
Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 18:22

Joselu ne moze sam ali moze na gurku Smile

milan25

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 18:23

Na osnovu viđenog u prvom poluvremenu možemo biti prezadovoljni rezultatom.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 18:39

affraid
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 19:30

Odlican rezultat, zadovoljan sam borbenoscu. Kvalitetniji su pojedinacno ali smo uspijevali da odigramo par dobrih napada. Uh samo da se rijesimo panike u petercu, danas smo imali srece par puta. Moramo dobijati vise zutih kartona, moramo lomiti protivniku noge cim pokusa na neko guranje da se probije. Pogotovo kod kuce, tu trebamo svima da pokazemo da ne moze da nam se plete mreza oko sesnaesterca. Ja bih volio da to radimo grublje, po cijenu kartona dok se ne uvjezbaju da to rade hinjski kao atletiko madrid. Sa ovim brzim bekovima tesko nas je probiti direktno po strani, a pokusaje sa centra treba slomiti odmah na centru.
Ovaj bod je odlican, ekipa koja je tek usla u ligu, nije imala para za pojacanja protiv jedne kojoj konstantno predvidjaju borbu za titulu.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

Broj poruka : 959
Godina : 46
Datum upisa : 07.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 19:39

....rughhhh...ne znam da li sam sretan sa bodom ili ne...i jedno i drugo u isto vrijeme...realnije bi bilo da smo izgubili ali imali smo i svoje šanse za pobjedu...i kao što Dinko reče - borbenost - svaku utakmicu koju ćemo biti ovako borbeni neće mi biti žao ni da izgubimo...HOWAY...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 19:50

Moramo se navići da ćemo ovo gledati protiv jačih ekipa. Da nam gol visi u vazduhu i nabijanje što dalje od gola i ponekim dodavanjem u kontru. Šansi ćemo imati jako malo i moraćemo ih maksimalno koristiti da bi postigli dobar rezultat. I ovo je svakako dobar rezultat mada smo na kraju trebali dobiti penal jer je Lovren rukom spriječio put lopte prema golu kada je Diame pucao poslije kornera. Ruka je bila odmaknuta od tijela i nema nikakve sumnje da je to bio čisti penal ali na ovakve stvari smo već navikli kada su engleske sudije u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Broj poruka : 6394
Godina : 41
Datum upisa : 03.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 19:54

Sav kredit za bod ide nikom drugom do Rafaelu Benitezu. Uprkos onom kiksu Clarka kad je promašio ceo fudbal i onom kasnije kad sudija nije dosudio da je lopta izašla u gol-aut a Moreno ju je vratio do Oxa koji ju je glavom prebacio preko gola, gosti su mogli igrati još dva poluvremena i ne bi nam postigli gol.

Onaj gol koji je postigao Coutinho je delo world-class igrača i tu se vidi da je on prerastao ovakav Liverpool. I kod tog gola je Shelvey zaspao, gde je "ćelavac" mogao bolje da reaguje.

Naime, ovakvu pozicionu igru i kretanje naših igrača kad protivnik ima loptu nisam video u poslednjih 15 godina, još dok je pokojni Sir Bobby Robson pokušavao sa Woodgateom i Brambleom da nešto napravi od naše odbrane.

Dinko

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 20:06

Joselu je realno taraba ali se vratio i uklizao uz aut liniju na 25 metara od naseg gola. Minutu kasnije nakon sporog trka ipak ga je sreca posluzila i uvaljao je gol. Takav igrac se uklapu u Rafinu ideju. Jedino me nervira ovaj Perez, covjek se uzivio da je neki Ronaldinho, da moze nekim genijalnim potezima nesto napraviti, na svakoj utakmici ima par nonsalantnih pokusaja koji obicno zavrse na tribinama, nekako djeluje nezainteresovano i previse samouvjereno. Da je bogdom tako dobar pa neka je i nonsalantan ali ovako samo ispadne smijesan. I Shelvey ima takvo misljenje o sebi. Mislim da su dvojica takvih previse na terenu u isto vrijeme. Shelvey glumi neku sigurnost, ima vremena da ispuca loptu, on kao nesto smireno ceka i onda mu covjek uklize i dovede nas u opasnu situaciju. Ako nisi smiren, ne glumi smirenost, nabij je do njihovog golmana i trci da pokrijes nekoga.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 20:29

Uz ovu dvojicu nije se ni Atsu nešto naročito proslavio danas, Ritcihe standardno borben i dobar. Ali eto, Jonjo je imao asistenciju za izjednačenje pa mu opraštamo izgubljene lopte Very Happy .
Borbenost i držanje formacije je nešto što bi nam svakako trebalo donositi bodove jer po nekim drugim pokazateljima nemamo pretjeran kvalitet, vidjeli ste reakciju Clarka kada pravom srećom nismo primili gol.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 20:46

Danas je Merino loše odigrao. U prvom poluvremenu je "prodao" tri lopte. Rafa sve to zapisao i posle ga zamenio.

I još nešto ću vam reći. Sastav tima pogledam sat vremena pre meča čisto  reda radi, jer verujem u Rafinih startnih XI koga god da pošalje na teren.

Eto, svi smo očekivali Mitrovića danas u startnih XI posle onih silnih promašaja Joselua u poslednja dva kola, a Mitrović nije bio ni na klupi a Joselu postigao gol. Kakav god da je gol, piše se njemu.

"We will follow you everywhere, we’ll always have your back. In spite of the lies they tell us, we’ll never doubt you. We are with you."

NewBoy

Broj poruka : 607
Datum upisa : 04.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 21:06

Ne bi se slozio da je Merino lose odigrao. Grijesio jeste pogotovo ondje na sredini terena gdje ne bi smio, ali je isto tako i konstantno prekidao Liverpoolove napade. U svakom slucaju 5 puta korisniji od Pereza
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 21:21

Merino je loše odigrao za svoje standarde, ako mogu tako da se izrazim.

Srki

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Ned 1 Okt 2017 - 22:25

Ja iskreno nisam ocekivao Mitrovica. Ne u prvih 11. Na klupi da. Ako bog da da Rafa ostane malo kod nas kapur da sledi noga u dupe njemu i Shelveyu. Realno dva kurtona. Jeste Shelvey asistirao ali toliko lik glumi, a toliko je los. Muka mi je da ga gledam. Kod gola Kutinja ne ulazi u igraca. Pa baci se telom u njega, spreci mu sut jebem te kilavog. Zalostan lik. A Mitro i sam zna sta radi kad ne dobije ni klupu.
Realno losa tekma ali znacajan bod. Liverpul nikakav a mi sa ovim sto imamo ispcupali smo max.

NewBoy

Broj poruka : 607
Datum upisa : 04.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Pon 2 Okt 2017 - 0:58

Savic ::
Merino je loše odigrao za svoje standarde, ako mogu tako da se izrazim.
Sad je uredu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Pon 2 Okt 2017 - 13:09

Bod k'o kuca,zasluzen zalaganjem i borbom,uz pomoc srece.Selvi i Merino guse jedan drugog
U principu ste sve rekli,Rafa takticki pojeo Klopa,pogotovo kad je Atsu shvatio da mu jr na ovoj utakmici pozicija vise ful bek no krilo,tad je i prestalo da nam duva po levoj strani.Ono sto se da primetiti da nasi kapiteni ili vodje ekipe nemaju nikakav kredit ili uticaj na sudije.Prebili su nas,Joselu naceli rebro,Atsua sutnuli u glavu,prekinuli dve kontre Pereza udarcima u list...
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Pon 2 Okt 2017 - 13:15

Bilans-jedan zuti...Joselu se trudi i da zahvali Bogu sto konacno ima maga iza sebe u vidu Rafe pa mu je nasao kakvu-takvu ulogu u timu. Volja i dobro kretanje uz takticku obucenost.Ostalo nije za ovaj nivo. Perez ne moze na krilo a opet nema tu moc brzog rasudjivanja i zavrsnog pasa da bi efektivno igrao iza napadaca. Lako je zaustavljiv.Golman je mogao bolje da odreaguje a Selvi je morao itekako. Njihov ofanzivni trio vredi vise no ceo nas tim tako da sam uprkos zonama sumraka Klarka i Mankilja zadovoljan odbranom...
Nazad na vrh Ići dole
mare90

Broj poruka : 367
Godina : 28
Datum upisa : 02.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Pon 2 Okt 2017 - 19:08

Jedva smo izvukli bod.Kod nase igre nesto mora da se promeni i to brzo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   Uto 3 Okt 2017 - 9:52

Ma, gde jedva. Bod kao kuća. Liverpool je dva puta šutnuo u okvir gola. Nisam im ja kriv što ne znaju da uvaljaju gol sa pet metara (Lovren).

Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Liverpool 1:1   

Nazad na vrh Ići dole

Newcastle - Liverpool 1:1
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: