Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v Liverpool

Ići dole 
+7
Philips
m.c.t.
Srki
Dinko
Admin-Roby
tinno
northern rock
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 10:43

Sir Bobby Robson day

Nedelja 28.12.2008. u 13:00 h
Newcastle v Liverpool

Ovde nam ni Bog ne pomogne. Crying or Very sad

Najavljen je prenos na RTS 2

Newcastle v Liverpool Ddeedo6
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 11:33

Nisu oni nikad lako prolazili na SJP ako ne racunamo proslogodisnji debakl kad je Alardyce otisao. Sve je moguce, nemojmo biti pesimisti sada jel?Smile

Newcastle v Liverpool Toon4gmNewcastle v Liverpool NufcNewcastle v Liverpool Toon4gmNewcastle v Liverpool NufcNewcastle v Liverpool Toon4gm
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 12:20

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 12:45

Ima prenos na BHT ako ima neko na kablovskoj. Ne znam uopste ima li bosanskih programa na kablovskim televizijama u srbiji i hrvatskoj?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 12:57

Umeli su oni itekako dobro da prodju na SJP-u, samo se treba malo setiti u nazad. Jos dok im je Owen igrao... Punili su kako su hteli.
Ali, danas je novi dan, idemo na L'pool!!!!!
Mislim da nema bosanskih kanala na nasoj kablovskoj! Nisam siguran, mozda meni nisu instalirani.
Prenosa na RTSu nema, jer ima skupstina. Stvarno cu ih zapaliti! Samo ne znam kome u ovom slucaju da se najebem majke, skupstini ili RTSu? Najbolje oboma, da zemlja procveta!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 13:52

EDGARRRRR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TOOOOOO,IDEMO PO JOS JEDAN GOL !!! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 13:57

JAo majko kako me bilo stid rodjenog oca da gledam utakmicu sa njim. Pa trebalo je da primimo bar 5 komada + ova dva sto smo primili. Given je branio nenormalno. A izgleda da nam je strategija ove sezone da napravimo sto manje prekrsaja. U redu je sto smo korektni ali samo jedan faul u poluvremenu??? Pa ne mozes tako protiv prve ekipe na tebeli. Istina ponisten nam je gol, iako nije bio ofsajd, ali smo sretni sa ovim. Jest da smo ga uvalili ali iz jedinog suta po golu i to iz prekida. Stari me mrtav-ozbiljan pita: "Imajul ovi tvoji treninge?" Pa ne znaju organizovati akciju ni da nema pola igraca Liverpoola. Uz veliku neosnovanu nadu idem da gledam drugo poluvrijeme.
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Skupština   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 13:58

Ne mogu da poverujem da još uvek traje prenos iz Skupštine.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 14:01

Brtae, pogledaj kako se L'pool brani, u jednom trenutku sam primetio, ne znam ko je bio u blizini 16m, bukvalno su napravili romb oko igraca, tako da ovaj nema kome da odigra. Ne uspevaju njima ni mnogo, ali mnogo ozbiljnije ekipe da daju gol. Jebao ih rafa i katanaco, jebao ih njihov raspali fudbal. Idite igrajte sah, pederi!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 14:03

Its Offical.....Kasper,dobri duh,igra za Newcastle United....zar niste videli te "extra" paseve u prazninu...e tu je Kasper bio,samo nemoze da primi loptu,posto je duh...jebiga Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 14:03

Ja bih sve dao da smo prvi i da igramo k'o Liverpool. Ne volim ni ja smrdljive taktike ali oni su nas pomeli u prvom poluvremenu. Nije bas da su imali nesto da se brane kad nismo kako treba ni prelazili centar.
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Razlika je ogromna u klasi   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 14:26

Liverpool je mnogo jaka ekipa za nas. Stekao sam utisak da igraju taman koliko treba. Ako mi damo jedan gol oni će nama da zabiju dva komada. Čisto da nam odmaknu sa rezultatom-taman koliko treba.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 14:41

Pucaju petarde... veseloooo ... Neutral
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 15:01

neznam zasto,ali moja ljubav prema Newcastleu je jaca nego ikad Very Happy nema veze,i da budu u 5 ligi,krvaricu crno belo,i moj zivot ce da zavisi od njih Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 15:02

Jadno je gledati nas.
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 15:07

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 15:08

Veruj mi da bih se osecao izneverenim da Newcastle bude sampion sa Liverpoolovom igrom. To vise nije engleska liga, niti onaj fudbal koji sam gotivio, i i dalje gotivim.
U retkim situacijama kada smo napadali, bilo ih je po 6, 7 ispred gola. Ma idi bre covece u kurac sa tom idiotskom taktikom, idi jebi se Rafa u dupe sa sve S. Gerrardom. Fukajte se svi zajedno, jebo vas Cabi Alonso.
PICKE i TACKA!
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Školski primer   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 19:25

Kakav debakl. Stvarno su nam pokazali gde nam je mesto.

Nešto sam se prisetio utakmice od 2006. godine između reprezentacija Argentine i SCG.

Crying or Very sad
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyNed 28 Dec 2008 - 23:22

Na kraju meča kada je Halsey dunuo u pištaljku i pored rezultata 1:5, nije bilo niti jednog jedinog zvižduka upućenim igračima Newcastle United-a od strane domaće publike.Verovali ili ne, oni su ispraćeni aplauzom...(i od mene su ispraćeni aplauzom u kladionici).Ljudi koji me znaju su mi odali priznanje na tom činu, rekavši mi da najverniji uvek ostaju.Replicirao sam im , ma i da je 1:10 ostao bih !!!

MI SMO NEWCASTLE UNITED, BEZ OBZIRA KOLIKO SMO LOŠI.MI SMO DUŠA I TELO OVOG KLUBA, GDE GOD ON BIO I GDE GOD SE ON NALAZIO !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Southern Comfort

Southern Comfort


Broj poruka : 54
Localisation : Beograd Metropola
Datum upisa : 29.06.2008

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyPon 29 Dec 2008 - 0:13

Zbog jebenog cirkusa od srpske skupštine danas nije bilo prenosa utakmice. Ljudi sa mazohističkim sklonostima ipak trenutno mogu da se opuste uz snimak na RTS2 i adekvatne komentare Sunday Kovinjala.

Što se igre i rezultata tiče,to je stara priča. Deplasirano je pričati o poništenom golu, tj. nepostojećem ofsajdu koji je sviran Duffu pri 0-1?

WE'RE SHITE AND WE KNOW WE ARE...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyPon 29 Dec 2008 - 0:16

Ako do sad nismo prestali da navijamo za Newcastle onda necemo ni od sad Very Happy Ima da gazimo sledece godine!!! (u championshipu) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyPon 29 Dec 2008 - 1:01

Uparvo je taj
  • offside
mozda mogao da stvari izokrene. Posle smo i dali gol. Ekipa ume da krene kada vidi da je probila protivnika, tako da me ovaj poraz uopste nije toliko degradirao koliko mi je stvorio zelju da nekog sudiju olesim kao budalu.
Jebes ti celu pricu kada nisi ravnopravan po tretmanu. Onda ti dodju ti dripci sa svojim klosarskim taktikama pa ti seru kako su ekipa. Ej bre, pa Wigan igra smekerskiji fudbal od njih. Protiv raspalog Newcastlea oni konstanytno imaju 6 igraca u odbrani.
Ner mogu ja to da im zabranim, da tako igraju, ali je meni to do jaja jadno. Ali nema reci koji mi je to trulez! Idi bre u Calcio, pa ga guli s atim glupim taktikama. U Engleskoj se igra FUDBAL, a ne sah!!!
P.S.
Dok ovo kucam na tv-u mi ukljucen ART i ide snimak kocerta Dier Straightsa, i bas pici stvar LOCAL HERO... I AM GEORDE!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyPon 29 Dec 2008 - 1:09

Uf, dobro da nisam gledao utakmicu ... Samo bih se naživcirao bezveze ... No
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Liverpool i Wigan   Newcastle v Liverpool EmptyPon 29 Dec 2008 - 14:56

ima neko highlights Liverpoola i Wigana ?
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool EmptyPon 29 Dec 2008 - 14:57

tuuuga, petarda na sred SJP-a Sad . Idemo dalje nema veze........NEWCASTLE>SAMO NEWCASTLE I NISTA DRUGO SEM NEWCASTLA..............UNITED WE STAND bounce
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle v Liverpool Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v Liverpool   Newcastle v Liverpool Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v Liverpool
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Liverpool vs Newcastle
» Liverpool - Newcastle 2:0
» Newcastle - Liverpool 1:1
» Newcastle v Liverpool
» Liverpool vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: