Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Sunderland

Ići dole 
+12
milan25
NUFC96
Dinko
Pedja
Srki
Admin-Roby
RIOT
toon72
moody
Becej City
NUFC CRO
Mitro's on fire
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 16:12

Kad na stadionu bude bilo 0 ljudi onda ce nesto da se i desi. Do tada neka gledaju ono sto su platili, zabole me ceo djoka.


Poslednji izmenio Srki dana Sub 1 Feb 2014 - 17:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 16:15

Ja uvek kritikujem Mancester,Psg,Celsi,kad kupuju igrace za ogromne sume.Medjutim,kupuje i pojacava se i Everton,Fulam,Sanderlend,Juventus,Roma,Kardif....Pojacavaju se svi zivi.O cemu mi vise da pricamo?!? Mi smo najveci mucenici i zivo blato.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 16:22

Najgore je sto smo nemocni. Kako zavrse strajkovi u privatnim firmama? Tako bi eventualni bojkot navijaca zavrsio. Polako se opet pocne vracati na stadion jer ljudi zive u iluziji da je taj klub njihov. Realno covjek sa firmom za zabavu ima aparate kakve hoce. Kad je jedini u vasem gradu svi ce tamo ici. Nema veze kupuje li novi sto za bilijar opet ce tamo ljudi da se skupljaju. To sto u Londonu ima super klubova sa novim inventarom nema veze. A vlasnik je 1/1 i mi mozemo samo da placemo po forumima.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 16:25

Toliko sam razocaran i frustriran,da bih ovog trenutka voleo da se prvenstvo zavrsilo.Vise nemamo za sta igrati,a mucenje ce biti sve vece.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 16:36

Kako bi ih sve slatko odrobijao...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 16:42

Što reče Srki uopšte me nije iznervirao ovaj poraz, čak sam očekivao sličan scenario jer šta očekivati od ekipe u kojoj je glavni napadač Šola koji nije dao gola u čitavoj sezoni. Ni ja ne mislim da je Pardew kriv ali da ima i malo stida dao bi otkaz momentalno, njemu kapu kroji Ahley on se tu ništa ne pita. Prodaš najboljeg igrača, ne dovedeš nikoga u dva prelazna roka i očekuješ čudo, šta li. Frapirao me podatak komentatora da u periodu od kada je Cabaye igrao kod nas u 20 utakmica u kojima nije igrao pobjedili smo samo četiri. I ti takvog igrača prodaš umjesto da mu ponudiš duplo jači ugovor i zadržiš ga još 4 godine. Nema više dovođenja jeftino i prodaje skupo, provalili ga i francuzi pa neće da dolaze u klub kupi-prodaj.
Nešto sam sa početka sezone navijao za ove iz vrha jer smo stajali slabo, pa smo se umiješali u borbu za vrh pa sam navijao za slabije da otimaju bodove ovima iz vrha, kako stvari stoje ponovo navijam za ove iz vrha jer tih 15-tak bodova prednosti nad zonom ispadanja sa našom trenutnom igrom nije garant opstanka.

Slijedi gostovanje Čelziju i domaćinstvo Totenhemu, sudeći po svemu nećemo tako skoro uzeti bodove.
edit: Zaboravio sam komentarisati igru Ben Arfe, tu se stvarno nema šta komentarisati, momak je izgubio kompas definitivno.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 17:55

Newcastle vs Sunderland - Page 3 1601409_10151821402806371_220296230_n
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 18:03

Davide Santon je takodje izgubio kompas....covek ne zna da centrira,u odbrani jadan....izgubi se kad dodje do gola,a sutevi su ocajni....Svi su losi....one igrace koje treba da prodamo ostanu kod nas (Obertan,Marveux...) a prodajemo najbolje igrace....umesto da se resavamo losih mi se resavamo dobrih igraca....gledam to iz sezonu u sezonu.....Tacno treba jedan normalan vlasnik (normalan - bar malo da ulozi u ekipu,ne mora da bude arap,ili neki ko bi odma kupio sve zvezde) ,tad ce ovaj klub da se bori za ligu sampiona ili ligu evrope....ovako mozemo svake sezone da odgledamo samo 3-4 utakmice na koje mozemo da se ponosimo....ovo je tuga...ne znam vise ni odakle mi volje da gledam njukasl.... da bi pratio njukasl moras biti mazohista...a svi smo mi ovde mazohisti koliko vidim
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 18:03

Ok je prodati Cabaya za 20M, odlican posao. Ali sta sa lovom od toga? Dovodis DJ, mrtvo puvalo, je l? Kako bi negde u Argentiji debeli visio a stadion goruckao, samo tako.
I da je ovo prvi put da se tako radi: Carroll, Demba otisli za super lovu a mi doveli igrace kojima cemo samo da im budemo usputna stanica. Iskren da budem Pardewa mi je zao. On valjda nece da da otkaz jer zna da veci klub u zivotu nece voditi, jednostavno trener je za male ekipe ali ovo sta mu debeli radi je ispod svakog nivoa.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 18:32

navijaci ne vole pardewa zbog Ashley-a..... A covek nece da da otkaz,oce da se bori za svoje mesto, sto je po meni sasvim uredu...nije on uopste kriv,i zalim sto je u ovakvoj situaciji....Da imamo normalnijeg vlasnika,Pardew bi normalno radio svoj posao,i verovatno bi bili na boljoj poziciji.....ovo je strasno...mogu samo da zamislim pod kojim je stresom...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 19:20

Užas,ponovo smo poniženi kod kuće  No 
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 20:00

Nije nama Pardju uopšte kriv.Šta će on čovek pored ovakvog vlasnika!? Slušam ga i pratim šta govori.Čovek samo što nije zaplakao kad smo prodali Kabaja,ima problema sa svih strana,pritisak je konstantan,traži i moli za pomoć,ali pojačanja nigde.Da bi se nešto kvalitetno gradilo mora se i uložiti.Bez toga nema napretka,niti nadgradnje.Nisam za njegov otkaz,niti ga krivim.Čovek ima moju podršku,zavoleo je naš klub,i treba nastaviti sa njim.Možda dočekamo neko čudo,pa Newcastle kupi neki ambiciozni vlasnik,i okrene celu situaciju u našu korist.Do tada moramo istrpeti teške udarce, i svu bol koju osećamo!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 23:33

Da mi imamo vlasnika, konzorcijum, kogagodvec koji ce ozbiljno da vode klub veliko je pitanje (sa odgovorom ne) da li bi Pardew bio trener. Ovaj klub je njegov maksimum i ja ga apsolutno razumem, kad raskrsti sa nama moze da preuzme Wolvese ili tako neku ekipu. Pitanje je njega kao coveka koliko jos moze i zeli da se ponizi. Daj brate otkaz i napusti brod ludaka. Neka idu gde zele. Nema ovde leba za nista bolje od opstanka.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptySub 1 Feb 2014 - 23:50

Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 3:25

Ne znam što da dodam,osim što sam ćevape ipak pojeo,ali sam počastio i ove s kladionice...
Stvarno me mrzi pričati o tim stvarima nakon poraza,valjda zato jer ne želim vjerovati u to,ali kako su odigrali svi do jednog,kao da je utakmica prodana.To mi je bila prva pomisao nakon utakmice,i ako malo ozbiljnije analiziram situaciju - bez ambicija po pitanju plasmana,prilično komotna pozicija glede opstanka,vlasnik kojeg samo zanima lova,jebe mu se za derbi ,a naročito za galamu navijača (što je pokazao već nebrojeno puta) - sve nas to čini poželjnim udavačama za "fenjeraše",,,
Vjerojano ne bih to ni spominjao,ali pročitao sam komentare na ovom linku kojeg je moody postavio,i vIdjeh da  ima još ljudi koji misle kao ja...
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 8:56

Pa mi smo stara mafijaska ekipa. Ne znam da li su dosli do toga da i derbi prodaju ali neki rezultati su bili vrlo sumnjivi. Govorim ja za to oko namestanja odavno. Uhvatimo neku sigurnu poziciju i onda prodaja. Govna bre!


Poslednji izmenio Srki dana Ned 2 Feb 2014 - 10:04, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 9:15

Jedan zanimljiv podatak sa utakmice, imali smo 194 duga pasa i svih 194 su promašeni. Toliko o našoj igri.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 9:45

tuga smo mi velika, ono sto me mnogo vise slomilo od ovih poraza i prodaje najboljeg igraca je ono što je taj isti izjavio : da je otišao zbog nedostatka ambicija kluba. Pa ja do sad nisam poznavao ni jedan klub koji je rekao "eh super nam je tu gdje jesmo, mi ne želimo da napredujemo". Pa svaki klub u svom planu bilo kratkorocnom ilin dugorocnom želi napredak i razvijanje. Razumijem da je klub poljuljan nekakvom situacijom, da se vracamo iz teškog šoka ali ne mi imamo savršenu podlogu za napredak. Ko će željeti da dodje da igra za ovakav klub? Jasno mi je sto je de Jong smoreno izgledao. Shvatio je koliko je jadan igrač kada mu je jedina šansa naš klub. Od sad opušteno do kraja sezone na tikete samo protiv newcastla igrati i eto.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 10:08

Poenta je da klub tj Ashlet zaradjuje na kupi-prodaj principu a klub kao takav tako ne moze da napreduje. To su dva suprotstavljena cilja. Zato debelog treba oterati u kurac krasni. Ambicija naseg vlasnika su debeli dzepovi i on to ostvaruje a kao posledica klub tavori. Eto.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 10:47

Mislim da gazda Ashley zeli trofeje i da ce vrlo brzo doci do njih... tj kad kupi Rangerse. A Newcastle je dobar klub za trgovinu sportskom opremom, ljudskom robom (kupis jeftino prodas skuplje) i za promovisanje imena sports direct. Sa Rangersima vec moze da dodje do nekog trofeja. Ali ja i dalje smatram da novac ne mora da bude obaveza da klub bude uspesan. Da oni to zele (gazda), FC Newcastle stvarno ima sve sastojke da bude top 4 klub. Ali situacija kakva jeste jedino da se nadamo da doguramo sto dalje u nekom kupu i da tu osvojimo napokon neki trofej. Ali to takmicenje mi otpisujemo odmah na pocetku da se ne bi nase zvezde umarale.

Sto se tice sunderlanda, ne znam sta da kazem. Nisu ovom timu prvi put ovako odsekli glavu i noge i pustili ga u kavez. Mozda je Pardew besan zbog prodaje Yohana i namerno je izbacio igrace koji ne funkcionisu da bi namerno Newcastle bio porazen i to u ovako bitnoj utakmici (jer kad se zna da nema trofeja ove sezone ovo je jedino sto nam je bilo ostalo). Da li je Pardew namerno vrsio sabotazu, da li su igraci besni pa su bezvoljno odigrali, nemam pojma. Vracamo se na stil igre "udri loptu jako, neko ce je munuti negde".
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 11:59

Ne verujem u Pardewovu sabotazu. Takticki ga je Poyet izjebao, procitao mu je igru i to je to. Plus sto uz Sholu u napadu nemas ama bas nikakve sanse da das gol. Sve je ovo jako bedno. Pun mi ih je krasni vise, nek se teraju svi od reda.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 12:26

Poyet - Pardew 4-0. (dva puta ga dobio kao manager Brighton-a i dva puta kao manager sunderland-a).
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 15:02

Nismo ništa prodali,već smo bili očajni,a oni odlični.Kod nas se lepo videlo koliko nam nedostaje Kabaj.Nismo imali pravih rešenja,pasovi užasni,napadači kriminalni,Ben Arfa siluje loptu....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 15:35

Ne bi ovde ni Cabaye pomogao. Juce je koncept bio razbijen, prava slika naseg kluba: stadion krcat (debelom lova u dzepu) a fudbal sranje.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 EmptyNed 2 Feb 2014 - 16:01

Ne vrijedi kukati. Od sad pa do kraja ove sezone, kad mi se ukaže prilika, odoh sa porodicom i društvom negdje na planinu i roštilj vikendom a ne ko budala da čekam utakmicu Njukastla i da tražim strimove. Rezultat i statistike mogu pogledati i kad se vratim, na utakmicama našeg tima i onako nema se bog zna šta vidjeti, dobijali ili gubili, sasvim mi svejedno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Sunderland
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» sunderland v Newcastle 21.10.12.
» Newcastle v sunderland
» Sunderland vs Newcastle
» Newcastle United - Sunderland!!!!!!!
» Sunderland - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: