Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sunderland - Newcastle

Ići dole 
+8
Pedja
m.c.t.
Dinko
Savic
RIOT
moody
Admin-Roby
toon72
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptySub 4 Apr 2015 - 13:03

Bez pola tima idemo na gostovanje Sunderlandu, nedelja, 17h po našem vremenu.

Sudija će biti Mike Dean, koji voli da pokazuje kartone, pa očekujem barem jedan crveni.

Sunderland - Newcastle Article-1199338-05B19995000005DC-372_468x286

Postava koju možemo očekivati:

.....................Krul........................

R.Taylor...Janmaat...Williamson....Jonas

...........Colback.........Abeid................

....................Sissoko........................

Cabella.....................................Ameobi

.....................Cisse............................
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptySub 4 Apr 2015 - 13:08

Jebo te, nisam ni znao da igramo sa ovima. Sinoc sam sanjao da su nas oprali sa 4:0 uz neke presnesne golove iz mrtvog ugla skoro silent
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptySub 4 Apr 2015 - 13:54

Sunderland - Newcastle 110
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptySub 4 Apr 2015 - 14:07

Colback ce levog beka igrati,jonas kao i uvek na klupi.....bar je tako bilo i poslednjoj utakmici....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptySub 4 Apr 2015 - 15:20

50 eura na komsije uplacujem sutra
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptySub 4 Apr 2015 - 16:40

Kako Cisse, zar nije kažnjen sa 7 utakmica?
Rekao bih da nikad otkad sam na ovom forumu nismo u mračnijoj atmosferi dočekivali derbi. Taman toliko mračnoj da mi je potpuno svejedno hoćemo li dobiti ili izgubiti a realno gledajući na sve faktore najprije ćemo izgubiti.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptySub 4 Apr 2015 - 17:47

ami8 ::
Kako Cisse, zar nije kažnjen sa 7 utakmica?
Rekao bih da nikad otkad sam na ovom forumu nismo u mračnijoj atmosferi dočekivali derbi. Taman toliko mračnoj da mi je potpuno svejedno hoćemo li dobiti ili izgubiti a realno gledajući na sve faktore najprije ćemo izgubiti.

Da, zaboravio sam na kaznu za Cissea.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptySub 4 Apr 2015 - 22:15

Što veliko S na sunderland?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 2:14

zato sto ce nam se uSrati u uSta :-)
Jebo mater, nisam pratio fudbal nikakav od kad sam ovde. Ni Njuku ni nista, samo BVB jer je to ove pod moranje. I kud sinoc da sanjam da nas sland suri.
Aj da vidimo kako ce da zavrsi, mozda sam vidovita Serka.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 15:00

Derbi utakmice su posebne i nikad se ne može predvideti ishod.Ja sam nekako ubedjen da će biti nerešeno.Spreman sam da idem toliko daleko,pa ću ovom prilikom gadjati i tačan rezultat.Moja prognoza je 0:0
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 16:37

Nasao sam neki Irish Pub u Düsseldorfu, bice prenos. Nakanio sam se da pogledam. Ne secam se koju sam poslednju utakmicu gledao. Od kad je Carver mislim ni jednu, a nisam ni pre toga dugo.

Aj da vidim nase polutane. Nemamo ekipu, nemamo trenera, pravi smo leteci cirkus.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 17:17

Jako uporiste Njukinih navijaca ovde! Deru se kao magarci, jedno 20, 25 njih. Tako da pratim u drustvu, veselo :-)

Elem vidim da igra Raylor?!? Kad se on vratio?
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 17:56

Poniženjima kraja nema, jadno je da igramo ovako protiv jadnog sunderlanda. Loša utakmica skroz, uvalise nam slučajno go a realno puno su i borbeniji od ovih naših primadona.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 18:05

Gospoda čeka ljeto da ide na godišnji odmor. Ako izgube opet ja neću gledati više ove sezone sigurno ni jednu našu utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 18:11

Nasa igra me podseca na reprezentaciju Srbije. Gubimo ali cuvamo rezultat. Napadac je odsecen od ostatka ekipe. A odbrana panicno izbacuje lopte sto dalje.

Verovatno ce na kraju utakmice reci kako ima jos puno utakmica do kraja i da mozda mozemo i do lige sampiona.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 18:26

Mi smo izgleda ekipa na kojoj svi prekidaju nizove bez pobjede i nizove poraza. Samo mi nikako da prekinemo ovaj jad i cemer.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 18:29

Kad vidim ko zarađuje za život kao profesionalni fudbaler plače mi se. Vidjeti dres sa natpisom Ameobi me nervira cijeli život. Da ih se hoćemo riješiti konačno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 18:34

Mrtva smo mi puvala. Inace ova ekipa ovde su ipak navijaci slanda. Kurac sam mogao da znam kad em ne razumem njihov engleski, em su skakali i urlali na Njukine sanse. Uglavnom poskidali se goli na pv, ono skroz, sevaju pistolji. Napustio sam salu za projekcije i otisao kod sankerice da uz pivo na lakat propratim kraj. Stoka neopevana su ti ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 18:55

Sunderland - Newcastle Shame17
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 19:17

Nema ideje, plana, uigranosti, pameti, hemije, taktike... ma sve fali...

Sledece 2 utakmice Liverpool i Tottenham. Ne vidim da mozemo nesto da ocekujemo.

Proslo je 10 utakmica otkako je Pardew otisao i ovo smo uradili do sad:

Sunderland - Newcastle Fucg41
U tabelu nije uracunata danasnja utakmica.

Ne kazem da je Pardew dobar izbor, sigurno nije trener za velika dela, ali problem je jedan jedini i to je Ashley. On je dotukao klub.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 19:25

Veću radost, i veselje nisam video odavno.Igrači,navijači,redarska služba...Potpuni haos je usledio nakon poslednjeg zvižduka.Šta reći posle svega.Ovaj klub je jadan,očajan,sumoran,tužan,luzerski.Znam da će ovo zvučati glupo,ali mi je i drago na neki način što smo pukli.Sve ovo više nema nikakvog smisla.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 19:27

Jedino što mi preostaje...
Sunderland - Newcastle L_newcastle-united-mike-ashley-t-shirt-hate-ashley-love-400a
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 20:25

Imamo devet bodova viška od zone ispadanja. Leicester i QPR su pobedili juče, Burnley danas odigrap nerešeno ali dobro, i nekako vidim svi oni, uključujući i Villu i Hull mogu da mogu do kraja sezone da uzmu još po koja tri boda.

Nismo sigurni od ispadanja.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 21:39

Pa dobro, nek ispadnu. I nisu za PL ovakvi. Znate koliko se ova stoka radovala kad su dali gol i na kraju. Pa to je grmelo. Raylor odigrao junacki, posle svih jebada i oovreda uletao je u duele kao nov. Ima srca. Ali ekipa u celosti i nije nego za CC a i tamo da se trese. Bez zajebavanja. Tu i od igraca nema. Nema ko da vodi sa klupe, nema ko na terenu, uzas.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle EmptyNed 5 Apr 2015 - 23:16

Ipak ću pohvaliti "stoku" kako Srki kaže za 18.minut. Veći dio stadiona se pridružio našim navijačima u odavanju počasti našim poginulim navijačima. To me iskreno iznenadilo i obradovalo. Skidam im kapu za taj potez.

A ashley skidam kapu za ono što niko do sada nije uspio, a to je da pet puta zaredom izgubi od sunderlanda. sunderlanda koji otpusti trenera i dovede drugog u roku od tri dana , koji ima reputaciju(doduše poljuljanu). Nas vodi Carver koji veze sa životom nema i gledamo negledljivi, neefikasni, smiješni fudbal već više od tri mjeseca bez naznaka da bi se u skorije vrijeme nešto moglo promijeniti.

Za naše igrače i upravu sezona je gotova krajem decembra a za mene i zvanično danas. Ne mislim da će nekoga pogoditi ali od gledanja ove sprdancije sa današnjim danom odustajem, bar do iduće sezone(ako je ne budemo igrali u CC).
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sunderland - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland - Newcastle   Sunderland - Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sunderland - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» sunderland v Newcastle 21.10.12.
» Newcastle v sunderland
» Newcastle vs Sunderland
» Sunderland vs Newcastle
» "Prijateljska" - Sunderland - Newcastle (27.1.2016)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: