Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Sunderland

Ići dole 
+12
milan25
NUFC96
Dinko
Pedja
Srki
Admin-Roby
RIOT
toon72
moody
Becej City
NUFC CRO
Mitro's on fire
16 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptySre 29 Jan 2014 - 20:23

Newcastle vs Sunderland 28721734
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptySre 29 Jan 2014 - 21:00

Pred ovaj derbi uvijek si pustim nekoliko "borbenih" pjesama. Ova mi je jedna od dražih...
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptySre 29 Jan 2014 - 22:23

Evo ga,konačno.Najvatreniji derbi Engleske na našem stadionu.U poslednje vreme nas delju(posebno gadno je bilo 0-3 i proslava Di Kania,a kasnije i trijumfalno radovanje kada je pokazao 3 prsta,jer su nam dali 3 komada...)
Ovo je jedna od retkih utakmica u Engleskoj gde se prave koreografije.



Ovde se na 3:15 vidi sjajna atmosfera kod nas,a i na Stadionu svetlosti je takođe dobra atmosfera.
Šteta što timovi nisu jači,bio bi to pravi spektakl.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyČet 30 Jan 2014 - 15:44

Uvek se rado prisetim ovih lepih pesama.Ocekujem pobedu,i prekid njihove serije protiv nas.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyČet 30 Jan 2014 - 21:07

Bez Remy-a na sunderland jer žalba nije usvojena. Međutim, Johnson-u iz Norwich-a koji je i inicirao, odnosno započeo incident sa Remy-em, je ukinuta suspenzija.

Ja sam mislio da se takve stvari dešavaju samo u Jelen Super Ligi Srbije.

Dakle, Remy propušta sunderland (home), chelsea (away) i tottenham (home). Nije mu dodat i četvrti meč.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyČet 30 Jan 2014 - 21:10

FA gamad...ostaje nam da se nadamo da će Mackem Slayer opravdati svoju reputaciju - ionako mu se ugovor uvijek produžuje na temelju tih utakmica...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyČet 30 Jan 2014 - 21:13

Mackem slayer ne može da se sastavi a kamoli da postigne gol.

Jadan je tim koji se uzda u Ameobi-a!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyČet 30 Jan 2014 - 21:18

Savic ::
Mackem slayer ne može da se sastavi a kamoli da postigne gol.

Jadan je tim koji se uzda u Ameobi-a!
...a što nam drugo preostaje...da se predamo?...znaš onu NEMA PREDAJE! Pa da je i Ameobi na čelu kolone JURIŠ! Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyČet 30 Jan 2014 - 21:24

Ma, znam, ali imali su šest meseci da pojačaju tim, ako su imali dogovor sa Cabaye-om da odlazi u januaru.

Doveden je De Jong, koji je ove sezone ukupno odigrao 85 (i slovima osamdeset pet) minuta fudbala!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyČet 30 Jan 2014 - 22:45

Zar si ocekivao od ocih probisveta da razmisle unapred 6 meseci? Nisam se ni nadao. Kinnear ne sne da garantuje da ce biti medju zivima za 6 meseci.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 11:29

Newcastle vs Sunderland BfTSbbdCQAAO_XR
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 13:17

.com kaže da je i Gouffran još uvek povređen.

Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 13:58

jos ako i Cisse ode e onda napad ostaje na braci Ameobi i na "vec-smorenom" de Jongu
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 14:30

Nas, kako stvari stoje, sutra može do pobjede dovesti jedino nekim soliranjem Ben Arfa, ili neko tako na silu uguravanje lopte u mrežu. Nisam optimista ni malo gledajući sve ovo, prodavanje najboljeg igrača i dovođenje jedino ovog De Jonga i to na pozajmicu. Nek' idu u pi*ku materinu ako izgube treći put za redom od ovih levata, meni lično neriješeno bi bilo još gore, naročito zato što se oni bore za opstanak. Samo pobjeda, ali s kim i kojim igračima?
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 15:40

Sklopice Newcastle sutra dobar tim i dobiti u velikom derbiju.Nece biti lako,ali cvrsto verujem u pobedu.Kvalitetniji smo,igramo na nasem stadionu,imamo veci motiv,zelju za osvetom....
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 16:39

Pedja ::
Kvalitetniji smo,igramo na nasem stadionu,imamo veci motiv,zelju za osvetom....
Kvalitetniji smo i igramo na našem stadionu - to potpisujem.
Mislim da je kod njih veći motiv - bore se za opstanak i sigurno će bolje "gristi" od naših...naši će se čuvati ozljeda i ionako su svjesni da teško možemo gore ili dolje puno na tablici...samo se nadam da će mackemi izgorjeti u svojoj borbi za opstankom (bar ovu utakmicu)
...osveta može biti i dvosjekli mač...
...nadam se da će naši igrači shvatiti da ovu utakmicu ne igraju za novac već da igraju za slavu, za grad i navijače - ako im to dođe u glavu = pobjeda.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 18:03

ljudi izgubicemo....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 19:55

Ovi babuni sigurno imaju vecu motivaciju jer su nam u prethodna 2 derbija dali 5 golova a mi njima 1 pritom imaju ocajnu gol razliku ali ja ocekujem da Ben Arfa proradi i prognoziram rezultat 3-1 ili 3-2  Smile 
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 20:28

Ne bih se ja na Arfu previse oslanjao. Nekakvu igru im moramo nametnuti i ici na gol preko napadaca, iz akcije. Od Arfinog soliranja smo se slabo usrecili. Napad De Jong i Cisse, ko drugi. Imam osecaj da ce obojica da ga umoce :-P
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 21:34

Imam osećaj da ni De Jong ni Cisse neće biti starteri. Ovaj poslednji možda pređe u Cardiff na pozajmicu.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptyPet 31 Jan 2014 - 23:47

Ma dobijamo sutra...'ladno stavljam paru na naše,1,90x100 kuna (oko 13 eura),poslije utakmice s klincima na ćevape  Razz 
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptySub 1 Feb 2014 - 7:14

Derby Day - sve je spremno. 8 pivi u frižideru, struju platio, kablovsku platio, žena i kćer će otići k njezinoj materi na ručak. To je to.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptySub 1 Feb 2014 - 10:33

Newcastle vs Sunderland Wm2

Sunderland je usao u formu, dok smo mi na toplo-hladnom, a u poslednje vreme mlako-hladno. Derbi utakmice probude neizvesnost bez obzira koji si na tabeli i u kakvoj si formi, ali verujem da vecina igraca (dosljaka) taj derbi gleda kao utakmicu protiv Cardifa npr. Mislim da imamo na vise pozicija kvalitetnije igrace, necemo izgubiti, ako budemo agresivni valjda cemo uvaljati bar jedan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptySub 1 Feb 2014 - 11:15

Jedna stavka oni su doveli 7 igraca u januaru, mi pola igraca. Iskreno bojim se za utakmicu. Pardew nema ideju kako da igra protiv Pojeta...Mi u napadu imamo Ameobija, oni Altidorea sto mu dodje na isto. E sad, ovo je utakmica koju dobija veca napaljenost ekipe. Koji trener bolje "napali" svoje taj dobija. Nikakve taktike, nikakav kvalitet. Misli da mi imamo prevagu u nekim igračima koji znaju šta znači igranje ovakve utakmice, iako je ameobi jednom nogom u grobu a za drugu se pita šta će na drugoj strani, odigrao je mnogo derbija, zna kako se dobija, saylor takodje. Scumsi su grupa igraca nabacani navrat nanos, nema tu nešto medjusobnog razumevanja. NAma će do kraja sezone problem pretstavljati neadekvatna zamena za cabaya, ali mislim da Sisoko može da uskoči na tu poziciju.Sačekajmo još par sati i više ćemo znati Smile
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland EmptySub 1 Feb 2014 - 11:17

toon72 ::
Derby Day - sve je spremno. 8 pivi u frižideru, struju platio, kablovsku platio, žena i kćer će otići k njezinoj materi na ručak. To je to.

Kod mene samo 4 pive, valja večeras na posao. Ako je ovaj najavljeni sastav tačan onda se možemo samo moliti bogu, dva Ameobija u sastavu.  jocolor 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Sunderland   Newcastle vs Sunderland Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Sunderland
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Sunderland vs Newcastle
» Newcastle United v Sunderland
» Sunderland - Newcastle
» sunderland v Newcastle 21.10.12.
» Newcastle v sunderland

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: