Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v sunderland

Ići dole 
+10
swiperr
Savic
mare90
pirLe
Dinko
milan25
Srki
moody
Pedja
Alan Smith17
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptySub 13 Apr 2013 - 15:23

u 13.00 sati po našem vremenu...
protivnik sunderland...idemo na 3 boda!!!!
HOWAY THE LADS!!!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 1:08

Ubedjen sam da nemaju sa cim da nam se suprostave,i cvrsto verujem da cemo ih sutra poniziti!Gledao sam ih par puta ove sezone,i na mene su ostavili ocajan utisak.Poseduju borbenost i nista vise.Imaju dosta vaznih igraca koji su im povredjeni,nemaju kreativnost,tesko postizu golove,samopouzdanje im je na najnizem nivou.Prosto sam ubedjen da ih sutra mozemo razbiti,samo ako krenemo odlucno i hrabro,a po strani stavimo da je to derbi i sve ostalo sto ide uz to.Moja prognoza 3:0 ili 4:1
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 12:22

Krul, Debuchy, S Taylor, Yanga-Mbiwa, Gutierrez, Tiote, Cabaye, Marveaux, Sissoko, Gouffran, Cisse

najavljena postava po meni dobro izgleda, dobar ce biti Jonas na beku, valjda ce tu igrat.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 12:42

Marvooo cheers
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 13:13

ima li ko kakav dobar link da se moze gledat na netu
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 13:46

@Pedja

Sad moze samo 4-1 Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 13:57

Haha, sad sam video radovanje retardiranog fasiste posle goka. Kao da su osvojili LS a ne dali gol. Jadnijeg lika za svoj bedni klub nisu mogli da nadju. Sad im treba sprciti jednoo 2-3 I poslati ih kuci usrane. Zattvoriti im vodu na tusu pa da smrde svom treneru nacicu.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 14:25

i tako cist go ponisten Sad
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 14:28

Kurtonski sudija. Dao bi mu djoku da istera oko a ne dnevnicu.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 14:34

utjeram im kurcinu ja sad, bacio sam 10 eura na njih
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 14:43

jeben im mater..mi ispadamo iz lige.. Mad
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 14:45

Šta ti je fudbal Mad razbiše nas jebeni seljaci k'o zvečku, nek' svi izvrše masovni harakiri na čelu sa Pardewom...
P.S. Može i sudijska trojka komotno da im se pridruži.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 14:53

Placamo ceh prevelikim ambicijama. Sad se drzi da ne ispadnes iz lige. E moj Njukasle.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 15:03

ma kakav ceh, manite se izgovora. Kao sad je newcastle u ovoj situaciji zato sto se borio u evropi. Zadnih par godina ispadamo u kupu u 1. ili 2. kolu pa opet ga pusimo u ligi. Izgovori za malu djecu. Ja mislim da nismo nikad jacu ekipu imali i da bi sledece sezone trebali nesto da napravimo u ligi. Fali nam sportske srece, fali nam korektnog sudjenja, fali nam igre i taktike. U par navrata sam vidio ekipu koja vrsi presing koja napada, al dzaba je kad nam fali napadac, fali nam zavrsnica. Tuzno je imati covjeka koji pogodi svaku 3-4 100 % priliku. Fali nam nas Demba. Ne moze se sa ovim konjem u napadu puno napraviti. Po meni i jedina pozicija koju treba pojacavati. utegnut ove francuzice i bit ce to super. Nema ocajavanja, upamtite gledali smo mi i gore. Ove sezone sam vidio Newcastle koji je mogao svakoga pobjediti i nositi se sa svakom ekipom. Kada razmislim takvi smo bili i prosle sezone. Nema ispadanja iz lige Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 15:12

Ma jok, placmo ceh tome sto imamo 7 postava takvih da ne znas koja je od koje bolja. Muda Marjanova. Sa ovim fondom igraca da se drzis lige I to je to. Pratim ih dugo, bas dugo ali da nas naribaju seljacine,kod kuce I to najadnije sto su ikad bile to ne pamtim. I sta na kraju imas od usrane LE. Djoku. A sad treba da se treses da ne ispadnes. Nema tu mozga, nek prica ko sta hoce.

Pozdrav iz Dortmund!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 15:18

Ameobi je unio totalni preokret Smile Kao da je samo izasao jedan igrac, a nije usao niko. Oni su odigrali dobro, a mi lose i to je to. Razlika danas u fudbalu nije velika i jedna greska sudije ili malo slabije pripramljena utakmica od strane trenera, plus nedostatak srece i izgubis 3:0. Nemam vise toliko interesovanje za fudbal bas zbog toga sto sudije toliko grijese i to odlucuje utakmice. Tri utakmice u sezoni ako izgubis zbog previda sudija to je 9 bodova. To je razlika izmedju lige prvaka i sredine tabele nekada. A u nasem slucaju izmedju sredine tabele i druge lige.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 15:33

Ma biće bolje iduće godine Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 15:36

Apsolutno razocarenje.Ne mogu da verujem sta sam gledao.Umesto da silujemo ovaj sunderland oni siluju nas.Trebali smo da ih olesimo.Celo vreme dominirali na terenu,a ovi sabani sutnuli 4 puta na gol i od ta 4 puta dali nam 3 gola.Jebem te Newcastle.Imacemo srece ako opstanemo u ligi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 20:33

Još smo dobro i prošli. Dva čista penala im nije svirao. Moglo je komotno da bude 1:6.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 21:11

motka pa po ledjima..ne vidim drugo resenje..polovina igraca nije ni za jelen super ligu...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 21:29

Ne znam... da ih onako useru onakvi sutevi to se retko desava... ajde prvi gol je nasa krivica, tj Jonas koji je bio ocajan i stvarno se ne uklapa u ekipu i igra neku svoju igru.

Ako bih vec nekog morao da krivim za druga 2 gola onda bi to bio Tiote! Taj covek je bio majstor da prosle sezone kvari igru protivnika, tj da im ne dozvoli da se razmasu u napadu. A ove sezone ne samo da to ne uspeva, vec prave kobne greske. Kod dva gola on je bio taj igrac ispred igraca sunderlanda koji je postigao gol. Umesto da mu smeta kao sto je to pre radio, on se drzi na odstojanju, toliko velikom da su oni stigli da se nameste i opale u gol. Da ne pominjem njegove ocajne pokusaje da sutne na gol. Mozda bi bilo drugacije da sudija nije ponistio regularan gol Cissea, ali ni njima nije svirao kad je nas igrac igrao rukom u kaznenom prostoru, i ono kad je cini mi se Jonas vukao nekog njihovog igraca za dres.

Mislim da imamo previse promena u timu i nikako da se nadje neki oslonac tima koji bi bio uigran, a onda po potrebi menjati igraci koji ne bi toliko narusili koncepciju originalne postave. Naravno prvi krivac za to bi bio Alan Pardew, ali sa druge strane nedavno je doslo 6-7 novih igraca, to je skoro cela postava koja treba da se uigrava i prilagodjava na drugi sistem igranja u PL.

Treneri tipa Di Kanio su dobri motivatori na kratke staze, i verujem da ako on ostane sunderland ce ispasti iz lige... ako ne ove onda sledece sezone. Jedva cekam!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 21:47

Konjina od 50 godina glumi tinejdžera ultrasa.

Newcastle v sunderland Article-2308873-194A5EDF000005DC-558_634x375
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 21:50

Prvu stvar što je Di Canio uradio je ta da je prebacio pritisak javnosti sa igrača na sebe. Tu je već 50% posla obavio.

Drugu stvar koju je uradio je da je poradio na njihovim kontrama, jer imaju dva brza igrača a oni su Stephane Sessegnon i Adam Johnson. Upravo su ta dva igrača postigla prva dva gola.

Treću stvar koju je uradio je da im je preneo delić svoje strasti i vatrenosti i objasnio im da moraju da daju sve od sebe i da izginu na terenu, što su na kraju krajeva i uradili.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyNed 14 Apr 2013 - 22:32

Malo opširnije:
http://www.klix.ba/sport/nogomet/sukob-newcastleovih-navijaca-i-policije/130414067#7

Izgleda da su naši navijači teško podnijeli poraz. A razloga za poraz je dosta, od sreće, niza okolnosti, sudija(mada su griješili i u našu korist, ali više u njihovu), ali po meni svakako najveći krivac je Pardew. Ne mogu da shvatim Jonasovu poziciju na današnjoj utakmici, takođe jebeš trenera koji se uzda u tradiciju da Šola pobjeđuje Sunderland, ne može to dovijeka tako. A Ben Arfu i njegov odnos prema igri ne treba ni spominjati.
Vjerovatno bi bilo drugačije da izjednačujući gol nije poništen ali na kraju je završilo kako je završilo, da imamo pravog menadžera danas bi sa timovima koje imamo mi i oni bilo bar 3:-0 za nas(eto hvalio sam Pardewa za drugo poluvrijeme protiv Benfike ali ponovo me spustio na zemlju).
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland EmptyPon 15 Apr 2013 - 7:42

Ma Pardew je uvijek bio slab manager ali realno koji bolji bi dosao kod nas? Ja ne volim Padewa nikako ali bolje i njemu dati vremena i kontinuitet u klubu nego dovesti nekoga slicnih kvaliteta i ocekivati da nas preko noci digne u prva 4 kluba. Mi tamo jos nikako ne pripadamo i nije ni blizu dan kad cemo tamo pripadati i toga treba biti svjestan.
Mi se nalozili kao poderacemo Sunderland, a zaboravili da smo gubili i od slabijih ekipa nego sto su oni. I to gubili bez problema, otresali nas ljudi ko budale.
Od pocetka sezone se borimo za opstanak, a smijemo se Wiganu koji igra finale kupa u koje mi nismo usli 100 godina, a nije bas da smo neke rezultate ostvarivali pa da je kup bio zbog toga zrtvovan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle v sunderland Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v sunderland
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» sunderland v Newcastle 21.10.12.
» Newcastle vs Sunderland
» Sunderland vs Newcastle
» Newcastle United - Sunderland!!!!!!!
» Sunderland - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: