Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sunderland vs Newcastle

Ići dole 
+11
milan25
Savic
Admin-Roby
mare90
Thug
moody
RIOT
Pedja
Becej City
Srki
NUFC96
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyNed 27 Okt 2013 - 16:26

Na osnovu cega ocekivati uopste da ce igrati bolje u narednoj utakmici?
Ne znam ni zasto ste ocekivali da cemo ove pobijediti. Pa cak i rasturiti. Ja sam se nadao jednom bodu ali eto nije bilo dovoljno ni za to.
Jadni moj Pardewu pa iako mislim da niko normalan nece doci i napraviti cudo ipak bi ljudski bilo da podvijes rep i odes jer ovako bi mogao i Ameobi da nas vodi kao igrac-manager.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyNed 27 Okt 2013 - 16:28

Kakav tezak udarac! Mnogo se grozno i jadno osecam.Ovi govnari nisu sutnuli dva puta ka golu,a uspeli su da daju dva.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyNed 27 Okt 2013 - 16:29

Ova nasa tuzna odbrana ne bi sacuvala mrezi ni protiv Zemuna. Otpadne Colo, nema Taylora i odbranu moze da igra domar, onaj sto zaliva travu, kosac livade... Kad nemas koga da stavis. Ona dva gola ne prima ni gorepomenuti Radnicki O.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyNed 27 Okt 2013 - 16:29

Cissea nikad u zivotu vise nebu stavio na teren! To sto on radi,mozemo svi mi da radimo - za dzabe! A ne za platu! Cisse i Pardew mogu zajedno da odjebu iz kluba!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyNed 27 Okt 2013 - 16:31

Nismo zasluzili poraz...Sad 
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyNed 27 Okt 2013 - 16:39

Ben Arfa je najvece razocarenje.Momak je u opasnom padu forme,nije na terenu,sebican do krajnjih granica.Tiote je bio ubedljivo najbolji pojedinac na terenu,i drago mi je da vraca formu.Kabaj je bio korektan,i nemam sta da mu zamerim.Gufran i Remi podbacili.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyNed 27 Okt 2013 - 16:44

U sustini gadna tekma. Sad kad pogledas, pored toga sto nemamo odbranu i napad nam je jaci: Ameobi, Cisse. Ne bi dali gol jos 6 utalmica. A sto je jos tuznije nemas druge sem njih.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyNed 27 Okt 2013 - 16:55

Ovo je sramota da se ne pobedi ovako slab Sanderlend.
Mada nas je u velikoj meri zajebao nedostatak stopera.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyNed 27 Okt 2013 - 17:55

Koliko vidim po komentarima imao sam mnogo sreće da budem na poslu i ne gledam ovu bruku.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyPon 28 Okt 2013 - 8:36

Grozno!

Od juče, za mene je Pardew završio. Nije me uopšte briga više šta priča i kako on vodi, ako uopšte on vodi ekipu sa klupe. Prošle nedelje sam ga hvalio, ali više neću.

Igrači se šetaju po terenu u derbiju! Ovi nas pretrčali, stisli, mi ništa. Gol nas je ukenjao. Pardew ne može da motiviše ekipu u derbiju, to je već svima jasno. Igrači protiv Ben Arfa-e i Cabaye-a su nezainteresovani. Sissoko i Debuchy su blede senka onih igrača pre NUFC-a.

Pardew je izgubio 0:3 prošli derbi na SJP-u, sad je igubio ovaj sa 2:1. Doviđenja.

Da, umalo da zaboravim. Poyet ga već treći put dobija. Dva puta sa Brighton-om i evo juče sa sunderland-om. Poyet - Pardew 3-0.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyPon 28 Okt 2013 - 9:37

Kakvi sabani nas pobedjuju.Ovo nije zdravo
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyPon 28 Okt 2013 - 14:52

Ajmo malo da gledamo realno,bez strasti i ogorcenja,pa i da napisemo objektivno.Sanderlend juce nije zasluzio da pobedi!Do pobede su dosli srecno i potpuno iznenada.Oni su juce bili pod srecnom zvezdom,a dali su je zasluzili,i nisam bas siguran.Nasi su trazili drugi gol i isli na pobedu.Imali smo 2-3 udarca sa distance koja su mogla da zavrse u mrezi.Potpisujem da su oni bili prezadovoljni sa 1:1 zadnjih 20 minuta.Imali su u glavi da samo ne izgube,ali su juce bili miljenici srece.Nekad smo Sanderlend tukli kad smo god hteli,a sad je doslo vreme da nas biju dva meca za redom.Tuga i sramota!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyPon 28 Okt 2013 - 18:40

jasta su nego zasluzili pobjedu. Umjeli su da povezu vise od 3-4 pasa na nasoj polovinu, za razliku od nas. Ocaj mrtvi, uzmi loptu gurni na stranu i u aut. Nemojmo se lagat. Mozda Sunderland nije zasluzio pobjedu, ali ni newcastle je nije zasluzio, a protiv iole bolje ekipe ne bi zasluzili ni bod. Go smo dali jedva. Samo onako raspala ekipa moze primiti onakav go.

Uglavnom ne sikirajte se drustvo, u srijedu cu da odigram na Man City i znajuci moje prognozerske sposobnosti promasit cu. A u subotu na Chelsea igram Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyPon 28 Okt 2013 - 21:11

stavicu i ja na city tako da se ne morate sekirat, dobivamo 100% Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyPon 28 Okt 2013 - 21:31

Ako dobijemo,onda stalno da pada jedan ,,zrtveni tiket'' Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyPon 28 Okt 2013 - 21:45

Po mom mišljenju poraz u pravo vrijeme. Malo smo se okuražili Njuka može ovo ili ono.
A treba biti realan mi smo kurton od ekipe. Neka sredina i to je to.
Igrači su ok- Colo, Krull, Cabaye, Tiote, Sisoko, Debuchy...
A sad ono najvaznije, po cemu smo iza drugih i to daleko..
Udje trener svlacionicu: "Momci drzite se".
Ako i to kaze. Iskreno Pardiola nije los trener, samo nije za nase prohtjeve jer mi hocemo pobjede.
To vec zahtjeva ulaganje u kadar igraca i zadrzavanje postojeceg. Zapitajte se sta imamo od navedenog.
Imamo nezainteresovane zvijezde i zali Boze za prodatim i neuspjesno kupljenim igracima.
Dok je Ashlija u klubu necemo nikada napredovati, samo cemo gledati tekme Njuke i ne mariti za plasman..
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyUto 29 Okt 2013 - 19:52

pirLe ::
samo cemo gledati tekme Njuke i ne mariti za plasman..
Ja tako radim vec godinama i super mi je. Borba za opstanak ili deseto mjesto je potpuno isto. A bolje od toga u ovim uslovima i sa ovom konkurencijom ne moze. Ili moze jedne godine ali u kontinuitetu nikada.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptyUto 29 Okt 2013 - 20:21

Jbga, tuga je ali sta ces. Bar sam gledao sezonu Njuke u kojoj su padali svi redom..
Kada ce se ponoviti, ni Bog dragi ne zna...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptySre 30 Okt 2013 - 10:06

Meni si covek nije svidjao od pocetka...ne zna posao, jednostavno ne zna...ima ekipu u rangu 4, 5 mesta PL, a sta on radi sa njima? bori se za jebeni opstanak, 2 sezonu za redom...Ne volim duge lopte nikako, sta vise nemamo napad da barata dugim loptama, imamp trkace, koje ne zna da koristi, imamo HBA kojeg ne zna da koristi...imamo cabaya cije pasove ne zna da koristi, imamo Tiotea, ciju destruktivnost ne zna da usmeri kako treba, imamo odbranu sa rupama 4 sezone, koju ne zna kako da popuni...Dalje imamo indijance kojima previse sanse daje...ne zna kako da motivise ekipu, ne zna kako da ih kazni ako ne igraju...Ovim pristupom HBA na tribine...da ne pricam o ofazivnim bekovima koje imamo...i santon i debuschy imaju i dribling (za bekove) i centarsut, brzi, mogu da izdrze napred nazad tempo, kako on to koristi? nikako...Ima cissoko-a koji je all around igrac, kreativac, pas igrac, pa cak i zadnji vezni, kako ga koristi? Sta ga vise drzi na klupi ne znam...JA odavno pricam kako covek ne zna...nema muda da povuce poteze, nema muda da se nacestita igracima nove godfine, nema muda da se suprotstavi debelom i idijotu kineru, sta onda on radi na klupi? Non stop ispituje Carvera...kad god je kamera na njemu, on nesto pita carvera...Za mesto Managera trebaju muda, da se povuce potez u pravom trenutku...Razgovor na poluvremenu? Na poluvremenu bi trebalo da se dese promene u igri u zavisnosti od rezultata...mi se svaki put iz svlacionice vratimo gori nego u prvom poluvremenu...koje su njegove dobre strane? Sta je dobro uradio? Ukenjalo ga je 5 mesto, sad se vidi to...umesto da nadogradjuje na to, on tone i tone...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptySre 30 Okt 2013 - 11:12

Koja ekipa za 4., 5. mesto? Mi? Nema teoretske sanse
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptySre 30 Okt 2013 - 14:27

E kada bi nasli nekog dobrog trenera i normalnog sportskog direktora koji bi se suprotstavili M.Esliju,e onda bi stvarno bilo nesto od nas.
Mi cekamo svako kolo,svaki dan da se nesto promeni,ali nista za sada...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 EmptySre 30 Okt 2013 - 17:03

Kad bi. I kad bi ovi igraci davali sve od sebe svaki put onda bi pesma bila drugacija.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland vs Newcastle   Sunderland vs Newcastle - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sunderland vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Newcastle United - Sunderland!!!!!!!
» Sunderland - Newcastle
» sunderland v Newcastle 21.10.12.
» Newcastle v sunderland
» Newcastle vs Sunderland

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: