Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle v sunderland

Ići dole 
+10
swiperr
Savic
mare90
pirLe
Dinko
milan25
Srki
moody
Pedja
Alan Smith17
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyPon 15 Apr 2013 - 10:00

Nije Pardew loš trener, i svakako sam pobornik toga da menadžeru treba dati vremena da sklopi kockice u timu.

Međutim, mislim da je ovo njegov maksimum, da bismo trebali da menjamo trenera.

Kako što smo napravili napredak od vremena Chrisa Hughtona, koji je tada sa nama bio na vrhuncu svojih sposobnosti, tako sad ni Pardew ne može dalje od ovoga.

Prva stvar koju mu zameram je taktička nepotkovanost i potpuna nemogućnost da motiviše igrače. Ali ono što mi najviše ide na živce je činjenica da upropasti fudbalere - svako ko dođe kod nas, odigra nekoliko utakmica ili nekoliko meseci sjajno, a onda se uklopi u sivilo i postane prosečan igrač.

Mislim da bismo trebali da gledamo u pravu Di Matteo-a ili možda čak i Davida Moyes-a, ukoliko Everton ne uloži kintu na leto.

Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyPon 15 Apr 2013 - 12:19

Pardew je istrošio sve kredite.Sad znamo da je on ništa drugo do veprov portparol i dupelizac, jer da ima i mal obraza sam bi podneo ostavku posle ove bruke juče.Čovek shvata da mu je Njuka vrhunac nikakve trenerske karijere tako da će uraditi sve da što duže ostanebkod nas.

Hughton nije neki trener,ali je imao viziju pa je brzo dobio pedalu.Evo šta radi u Norwichu: sa preskromnom ekipom gura odlično i bolje se kotiraju od nas.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyPon 15 Apr 2013 - 13:12

Smor težak. Najgora utakmica otkada pratim ovaj klub. Da nisam bio sa momcima u NS-u gadno bi se smorio...Ovako smo nekako zajedničkim snagama prebrodili Smile

Hvala Riot-u, Roby-u i Spiri na gostroprimstvu!
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyPon 15 Apr 2013 - 13:16

Moram se izvinuti za moju katastrofalnu rezultatsku prognozu.Da se utakmica igra ponovo sutra,ja bi prognozirao ponovo isto. Sta reci posle onakvog debakla i velike blamaze.Ono juce je bilo gore,nego najgori kosmar! Razbili su nas juce na visoki presing,cak i kad su vodili 0:1 oni su izlazili visoko i opasno pritiskali nasu zadnju liniju,koja je tesko loptu prenosila i stvarala paniku medju igracima.Bili su spretniji,brzi,agresivniji,imali su vecu zelju za pobedom,sve je bilo na njihovoj strani.Zasluzena njihova pobeda,a nama ostaje da stavimo prst na celo,i da pokusamo da se konsolidujemo i pokusamo da ostanemo u ligi.
Nazad na vrh Ići dole
swiperr

swiperr


Broj poruka : 127
Godina : 42
Datum upisa : 23.08.2010

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyPon 15 Apr 2013 - 18:07

mislim da je bolje da stave prst u dupe i izbore opstanak....sa ovakvim zalaganjem i ponasanjem na terenu i to je uspeh...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/profile.php?id=1637792117
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyPon 15 Apr 2013 - 19:00

Ako ostanemo u ligi bice pun pogodak Smile
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyPon 15 Apr 2013 - 19:04

Ja se iskreno ne brinem previše za opstanak, bićemo između 13-16 meste cenim, ali ono juče...prosto ne znam šta da kažem. Tu priča o treneru, povredama, dobrim ili lošim igračima, sudiji bilo čemu meni nema preveliki smisao. Prosto NE SMEŠ da izgubiš od onih idiota na svom terenu sa tri nula. To prosto ne sme. Bez obzira na sve
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyPon 15 Apr 2013 - 20:27

Apsolutno!
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyPon 15 Apr 2013 - 22:29

Vidio sam totalno nezalaganje na terenu...

Tiote, Jonas, Cisse (neka priča ko šta hoće, one se ne zalaže za tim, bitno mu je samo da on daje golove i niko drugi pa da se priča o jebenoj devetki i kako ju je uspješno nosio)....
Tiotea bih otjerao iz kluba, a i Jonasa... Cisse bi mi gledao sa tribina kako mali Adam igra, pa da nauči nešto..
Cabaye nevidljiv, a kada se pojavi bolje da nije...

Niko da potrči, u par navrata smo izgledali kao djeca...

Napadamo i umjesto da imamo 2 igrača slobodna da im se doda lopta (a što će se postići trčanjem i borbom za prostor) oni lade muda...i to je bilo prije prvog gola, nakon i do kraja tekme...

Jednostavno su se pomirli sa izgubljenom sezonom, i boli ih kita...
Samo su pridošlice trčale tu i tamo...ostali su za kazne...ma mamu im jebem nije ovo smeće od kluba, pa da su nezamjenjivi.

HBA može da ostane samo ako počne da igra FUDBAL, a ne basket 1 na 1...
Cisse samo ako počne da zabija 100% šanse

Ni grama ne krivim Pardjua, trudi se on oko ove ekipe
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyPon 15 Apr 2013 - 23:53

Cise je ocigledno zagajio nesto u glavi. Veoma je los, ucinak ima kao Brana Ilic. Losu ekipu jebokupio na zurci u lobanji.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyUto 16 Apr 2013 - 2:22

Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyUto 16 Apr 2013 - 12:58

Nasi igraci su strasno sebicni.Ne mogu da verujem kad HBA,Marvo,Cisse,ne zele da nikome dodaju,niti vide sta na terenu.Za njih je najbitnije samoisticanje i sutiranje ka golu bez obzira na poziciju.Ovo ne znaci da ne cenim ove fudbalere,cak naprotiv,ali su ovo jednostavno cinjenice.Ne svidja mi se ni trcanje nasih fudbalera kad nemaju loptu.Ja mislim da nam je to katastrofalan segment! Prosto se ne pomeraju,vec cekaju da pojedinac napravi neki slalom,ili vec ne znam sta.I jos jedna stavka koja je uzasna,a to je mentalitet.Jednostavno,mi nemamo pobednicki mentalitat,i to je to.Da ga imamo pobedjivali bi u nekom kontinuitetu,ne bi toliko varirali u formi,od velike i sjajne pobede,do ocajne partije i poraza od najslabijih ekipa.Zapravo,mislim da klub ne vrsi pravi pritisak na igrace,nema neki postavljen cilj u sezoni,vec sve ide kako se otvori sezona,pa teraj dalje.Da bi bilo uspeha sve ovo se mora sloziti i napraviti dobar plan.Zalosno je sto Newcastle ne koristi ogromne kapacitete koje poseduje na mnogo bolji nacin.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyUto 16 Apr 2013 - 13:12

Čovek sve rekao kako jeste...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyUto 16 Apr 2013 - 21:30

Bas tako.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptySre 17 Apr 2013 - 9:06

Žao mi je što si u pravu, ali TAČNA TI JE SVAKA..

Možemo samo stajati i plakati..
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyUto 16 Jul 2013 - 14:59

Newcastle v sunderland - Page 2 BPOiqMvCIAIuWTg

kompleksaši + seljačina istetovirala rezultat kao da su oni igrali kod kuće.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 EmptyUto 16 Jul 2013 - 18:29

Kakav budjavac. Pa mi smo onu petardu onda trebali na kare da istetoviramo. Ionako nam cesto gledaju u iste, pa da se stalno sete kako su lepo primali taj dan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle v sunderland - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle v sunderland   Newcastle v sunderland - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle v sunderland
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Sunderland - Newcastle United
» Sunderland - Newcastle
» sunderland v Newcastle 21.10.12.
» Newcastle vs Sunderland
» Sunderland vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: