Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Tottenham

Ići dole 
+13
zarkonio
Dinko
Alan Širer
mare90
pirLe
Pedja
m.c.t.
NUFC96
Admin-Roby
Thug
Srki
Alan Smith17
RIOT
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 14:04

Cabaye i Ben Arfa definitivno otpisani, Tiote pod znakom pitanja, Colo najverovatnije spreman.

Ovi kao iz rata da se vraćaju a ne sa priprema.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 15:54

Jebga, nista ni od rostilja ni od NS-a. A ko za djoku, nemam SK+ tako da ce da padne neko snalazenje najgore. Tipa solo u kladionicu i zuvaj Smile)))
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 18:03

Players who were both doubts for this fixture - Cheick Tiote and Yohan Cabaye - will form the heart of United's team.

Čitam na sajtu...

Colo neće igrati....
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 18:24

Srki ::
Jebga, nista ni od rostilja ni od NS-a. A ko za djoku, nemam SK+ tako da ce da padne neko snalazenje najgore. Tipa solo u kladionicu i zuvaj Smile)))
Laughing ko ce jest rostilj po ovoj vrucini a kamoli jos i peci cheers dobro si prosao pirat
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 18:56

Bogami mi sasvim dobro izgledamo!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 19:33

Uh, ne znam bas... imao je Tottenham par odlicnih sansi, precke, stative... dok mi izgledamo nekako staticno, cini mi se kao da oni imaju igraca vise, uvek lopte zavrse kod njih. Tiote bi trebao da izadje ako je povredjen, malo je glupo da on na svoju procenu odredjuje da li moze da nastavi. On je borac i reci ce da moze iako je mozda i povredjen. Bolje ga zameniti.

Newcastle - Tottenham - Page 2 Teams2
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 19:47

To sam napisao u 20. minutu...Potpuno su nas otupili nekako, nismo opasni po njih nimalo, a mogli smo da popijemo bar jedan...Treba nam malo sreće da nam udje neka frljoka, pa će onda lakše da se igra Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 19:54

Kakva golčina, stari...

A šta uradi AP, zašto su ga istjerali...
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 20:12

Jebem ti Santona Mad
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 20:15

Tooooooooooooooooooooooooooooooooooo.2:1.Idemo.A ovog retarda santona treba izbaciti.Magarac
Nazad na vrh Ići dole
Alan Širer

Alan Širer


Broj poruka : 6
Localisation : Trstenik
Datum upisa : 17.02.2012

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 20:21

Stiven Tejlor me je oduševio ovu utakmicu kao i kompletna odbrana,Anita mi nekako nesiguran sa loptom, ali dobro prva mu je utakmica.U Dembu naravno nisam ni sumnjao Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 20:29

mare90 ::
Tooooooooooooooooooooooooooooooooooo.2:1.Idemo.A ovog retarda santona treba izbaciti.Magarac

Nemoj tako, bio je ofsajd, zato je stao...
A i bio je u liniji, pa je vidio... Jbga, dešava se...
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 20:33

To.Pobedili smo.Prva utakmica prva pobeda protiv nimalo lakog protivnika.Fenomenalno.A ti Pirle si u pravu.Tek sam video kasnije sta je bilo.JbgBarem so pobedili Smile
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 20:35

mare90 ::
To.Pobedili smo.Prva utakmica prva pobeda protiv nimalo lakog protivnika.Fenomenalno.A ti Pirle si u pravu.Tek sam video kasnije sta je bilo.JbgBarem so pobedili Smile

Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 20:41

Sjajna pobeda! Igra je mogla da bude mnogo bolja i imali smo sreće da ga ne primimo u prvom, ali to sad nije važno. Pobeda! cheers
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 20:43

Svaka cast svrakama! Very Happy Kako je lepo kad sezona pocne sa pobedom, i to jos protiv Tottenhama koji nije nikad lagan protivnik. Imao sam osecaj da su Ba i Cisse previse odseceni, ali neverovatno je koliko Senegalcima treba samo jedan trenutak i parce slobodnog prostora da pokazu golgetersku ubojitost! Sve je uradio hirurski precizno. Pravi napadac! Nadam se samo da ce u sledecim utakmicama Ba i Cisse dobijati vise lopti i imati vise udaraca ka golu. Ben Arfa nastavlja tamo gde je stao prosle sezone! Potez/driblnig i covek resi utakmicu. Odlican comeback Stevena Taylora (ili kako ga nas komentator naziva "Stewart Taylor"), a kako je legao i vratio loptu Krulu glavom Very Happy fenomenalno! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 20:47

Mi smo gledali tekmu u srećnoj kladionici, tako da pobeda ni jednog trenutka nije bila dovođena u pitanje. Very Happy

Nije loše, malo smo statični u sredini, gde bi trebalo da smo najjači. Bukvalno, bez Ben Arfe ova igra neće ići. Sa druge strane, Anita izgleda sasvim solidno, i očekujem da u dogledno vreme bude u startnih XI, biće to sasvim OK igrač.

Po meni, unsung hero of the game, James Perch. Smile

Ali bez zajebancije, nije napravio nijednu grešku.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 20:52

Da, da Perch pored toga sto je bio nepogresiv imao je neke neverovatno dobre poteze i zaustavljao Tottenhemovce! Nadam se da ce ovo biti njegova sezona "do or die" Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 21:58

3 boda sta reći, odličan početak.. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 22:30

Super je sto startamo sa pobjedom. Mada je malo nedostajalo da izgubimo. Ovu smo dobili na srecu ali se nadati da ce se dalje igra poboljsati i da cemo se vratiti na onu tecnu igru od prosle sezone. Prvo je kolo, jos nemaju tu svjezinu, a Ben Arfa je majstor kakav nam odavno treba da pokrene akciju.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptySub 18 Avg 2012 - 23:58

Uspeo sam da navatam drugara i da pogledam tekmu u srecnom Vatrogasnom Domu. Citajuci ove vase komentare sticem utisak da nisam gledao isto sto i ostali.
Gol za Tottenham: ne znam kome sta da zamerim - Defoe sutne jednom, Saylor skrene, Krul odbije pa na stativu pa drz da ti ga nabijem udje u gol. Klasicna "desava se" situacija.
Pre toga nas gol: ne treba trositi reci na majstoriju. Sto rece ovaj drugar gadjao je! Svaka cast Demba!!!!
Onda strasni Ben Arfa koji im je jebao nanu, napravili su 2 ili mozda i 3 zuta nad njim pa onda je izvukao i penal i zabio im. Mada kad vidim takvo izvodjenje penala slosi mi se. Da je Friedel krenuo na tu stranu skinuo bi sut kao nista. Big Al nikada tako naivno nije sutirao.

Celokupna igra je po meni bila sasvim solidna. Bez Coloa, 1. utakmica sezone, 1. utakmica za Saylora posle prakticno cele sezone na hladjenju, protivnik zna se kakav je. Imali sanse oni, imali i mi, bili bolji i spretniji i zasluzeno pobedili.

P.S.

Gledao sam tekmu bez grama tenzije i straha da cemo izgubiti.Stavise ubedjen u pobedu. Thanks Alan, thanks!!!!
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 19 Avg 2012 - 2:53

Bas su nas momci obradovali. Ponovo pobeda i posle letnje pauze ponovo sam pun onog severnjackog Geordie ponosa, i bas mi prija.
Slazem se sa vecinom vasih komentara. Ben Arfa sjajan i ubedljivo najofanzivniji u nasem timu. Demba - dobar osecaj i sut kad treba. Taylor koncentrisan i brzo razmislja. Perchinho bez greske. Gutierez borben. Cisse i Cabaye su imali malo gresaka kod dodavanja, ali ok je za sam pocetak lige.
Dosta ujednacena igra. Totenhem je moram priznati bio nesto konkretniji u prvom poluvremenu i bili su blizi golu. Mi smo bili bolji u drugom i bolje smo realizovali sanse. Ono sto moram istaci i sto mozda nije receno - vidi se da Totenhem posle primnjenog drugog gola nije imao ideje i koncentracije da ponovo uzvrati. Igrali su nepovezano i bezidejno zadnjih 15tak minuta, kaka su morali najjace da nas stisnu.
Predvidjam da ce ove sezone Totenhem biti malo slabiji, sto su najavili nekako sa ovih zavrsnih jadnih 15tak minuta mecha. Liverpul je vec pokazao svoj kvalitet u prvom kolu tako da cvrsto verujem da smo na kraju ove sezone u ligi sampiona.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 19 Avg 2012 - 9:54

najjace je bilo kad je Bale otrčao s loptom u gol-out Laughing
njihov gol je iz zaledja, kako vidim analizom je zaledje potvrdjeno bom
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 19 Avg 2012 - 14:28

Tottenhamu je falio Modric. Jedino njega imaju kao igraca koji ima kefala da razigra ekipu. Koliko citam Mourihno je popizdeo i otkacio je Modrica, navodno je Tottenham previse zajebvao, tako da ce Modric igrati za Tottenham. Ako tako bude bice oni dosta bolji nego juce. To je svakako njihova briga, ne nasa.

Pardew je carina da ja nemam reci. Smejao sam se ko blesav kad je gurnuo onog sudiju, u fazonu "Sviraj majke ti ga nabijem!". Ne znam da li ce pasti neka suspenzija/kazna, verovatno da.

Nesto kontam koliko znaci kada imas igraca kao sto je Ben Arfa, kad neko moze da sam uhvati i resi situaciju kad ekipi ne ide. Jako bitan igrac, jako.

Sve je pocelo kako treba. Ziveli!!!!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 EmptyNed 19 Avg 2012 - 15:49

Po meni je Pardew ispao glup.

Lepo je imati trenera koji je srčan, ali zna on mnogo bolje od nas da te stvari ne prolaze u Engleskoj.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Tottenham   Newcastle - Tottenham - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Tottenham
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle - Tottenham
» Tottenham - Newcastle
» Newcastle - Tottenham
» Tottenham-Newcastle
» Tottenham - Newcastle 1:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: