Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Aston Villa

Ići dole 
+13
milan25
zarkonio
Toon4life
spira
Savic
Pedja
m.c.t.
Srki
Thug
Admin-Roby
pirLe
NewBoy
RIOT
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 16:36

E sta reci Very Happy
Prvo da pohvalim Guthrie-a i Guttiereza .. Posebno Guthriea koji je stalno sve bolji i bolji .. zna da napravi visak igraca,zna poslat dugu loptu i po meni kreator nase igre u ovoj utakmici .. a Krul .. Daj Boze da ga zadrzimo preko ljeta al u to cisto sumnjam
Cisse se trudi , svaka cast na zalaganju i trci .. ali uocio sam kako Cisse ima naviku da stalno bude u offsideu .. To pothitno sa njim treba rijesiti .. nije los ali se nadam da on moze jos bolje
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 16:39

CISSE - What a player!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 16:40

Guthrie je stvarno sve bolji i bolji.
Ne znam šta će biti s njim kada se Tiote vrati.
Perch je danas isto bio dobar.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 16:44

Posle godinu ipo dana otkrili smo koja je Perchova pozicija...........Perch je pravi radnik,sredina nam je sjajna....Guthrie i Perch su se borili kao lavovi,leteli su na sve strane,klizeci,sutevi sa distance (Onaj Perchov sut je bio fenomenalan),Guthrie kreirao igru,oduzimao lopte.......ma savrseno su odigrali....Cabaye i Tiote ce imati problema da udju u sastav ako ova dvojica nastave ovako dobro da igraju...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 16:47

Prvo poluvreme nepovezano, drugo bez greške.

Strpljiva, lagana igra sa ubitačnim pasovima Guthrie-ja i Gutierrez-a, čak su i Obertan i Perch na momente zaličili na fudbalere.

Ali, naravno, utisak dana je trenutak kada Pappis Cisse i Demba Ba padaju na kolena posle prvog gola. Tada sam znao da Pappis mora dati gol, and oh, what a goal it was. To su ti momenti, to je to! Newcastle till I die!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 16:51

Tekma je bila priclicno nikakva, ali je bitno da je dobijena. Naci ce Cabaye i Tiotte mesta u postavi, ipak je sa njima druga pesma. (.)(.) - ov gol... Sta reci. To je kad ti legne i raspalis je bas kako treba. Prelep pocetak za njega. Samo da tako i nastavi!


Poslednji put izmenio Srki dana Ned 5 Feb 2012 - 17:26, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 17:04

Imam novi avatar... Smile
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 18:14

Sjajno! Iako je utakmica u nekim trenutcima bila dosadna, ostvaren je cilj! Polako skupljamo bodove i drzimo prikljucak sa najboljim ekipama. Stvarno steta za Besta i R.Taylora. Ali kad se igra tako jak tempo kao sto mi nekad forsiramo, onda se moramo navici i na ovakve povrede. Nadam se da ce mu ponuditi nov ugovor, kao sto su uradili i sa Ben Arfom kad se povredio.

A za Cissea nemam reci. Videlo se da nije naviknut na ekipu i engleski fudbal, ali ona golcina ce mu sigurno pomoci da razbije tremu i pruzi jos bolje partije!

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Cissev
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 19:15

Lee Ryder
#nufc AP on R Taylor: "we think he's ok it's only swelling"
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 19:17

Stvarno mi je jako zao Ryan Taylora,to mozda i kvari ovaj dan....zrtvovao se za prvi gol,i mozda nebude vise igrao ove sezone........pravi borac! Oduvek sam ga gotivio....Treba mu ponuditi ugovor....njegovi golovi ce se uvek pamtiti!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 5 Feb 2012 - 23:07

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Tzyws
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyPon 6 Feb 2012 - 9:43

ima li neko highlights da vidim i ja kako je bilo ?? sto se tice taylora ja sam ubijedjen da ne njegova najbolja pozicija desno krilo a ne bekovi i sredina terena
nikako. Zadovoljan i prezadovoljan sam nasom igrom ali i ekipom. Izgleda da imamo konkurenciju u vezi. Samo treba pokrpat poziciju stopera ili beka i naravno
otjerat AMEOBIJE Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Toon Army MKD

Toon Army MKD


Broj poruka : 97
Godina : 40
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 10.10.2011

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyPon 6 Feb 2012 - 9:54

Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyPon 6 Feb 2012 - 17:00

Bravo momci za jos jednu pobedu.Prelep gol Cissea,velika zelja nasih,i velika pobeda!!! Odusevljen sam i ponovo me drma velika euforija!!!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyPon 6 Feb 2012 - 20:16

Raylor ima veliki otok,ali nije strasna povreda.Igrace on jos do kraja sezone.A Best 6 nedelja,sto znaci najmanje 2 meseca ce sa klupe ulaziti bolokurdavi Shola.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyPon 6 Feb 2012 - 21:30

Izbrisan link sa highlightsima jer prijavljuje trojanca...


Poslednji izmenio Savic dana Uto 7 Feb 2012 - 22:08, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyUto 7 Feb 2012 - 10:44

Trojanac,Saviću.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyUto 7 Feb 2012 - 22:07

Onda se izvinjavam. Ja sam odatle skinuo i sve radi kako treba. Postaviću novi link., dok ću taj obrisati...

http://www.embedupload.com/?d=25KJIZGJGW

Izaberite odakle skidate...

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 19 Feb 2012 - 18:52

Jeste da slike zesce kasne ali imala sam nekih problemcica sa slikama koje su volsebno nestajale sa foruma.
U vezi slika - ovo je uobicajena atmosfera na ulicama Njukasla pred neki mec (osim sa Sanderlendom, tad nista nije obicno Wink ).



[img]Newcastle vs Aston Villa - Page 2 2a6nl2t[/img]

[img]Newcastle vs Aston Villa - Page 2 2hrlw9e[/img]

[img]Newcastle vs Aston Villa - Page 2 2w6bhg9[/img]

[img]Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Ele72o[/img]

[img]Newcastle vs Aston Villa - Page 2 343qd0k[/img]
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 19 Feb 2012 - 20:06

Eh, prava engleska atmosfera. Kisa upravo prestala da pada, zavrsis rucak, popijes soljicu chaja i opusteno odes da gledas utakmicu. Postao sam pravi penzioner Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyNed 19 Feb 2012 - 22:47

Kisa prestala da pada, sunce se predomislja, obuces dres bez jakne na 5 stepeni, uvalis se u pab i nalijes pivdzanom i onda polako na stadion :-))) Sta fali penzionerima, baj d vej ? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012 - 7:38

Hvala na slikama, Vesna! cheers
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012 - 11:11

Puno hvala Vesna.Ocekujemo opsirni izvestaj sa predstojeceg derbija sa Sanderlendom...Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012 - 11:19

Slike su boli glava.Hvala Vesna Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 EmptyPon 20 Feb 2012 - 22:27

Kakav caj - naliju se oni mazutom* pa odu da izdahuju na SJP Very Happy Very Happy Very Happy


*crnim pivom
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Aston Villa
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Aston Villa - Newcastle
» Aston Villa - Newcastle
» Aston Villa-Newcastle
» Aston Villa v Newcastle
» Aston Villa - Newcastle 1:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: