Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aston Villa v Newcastle

Ići dole 
+5
spira
Admin-Roby
Alan Smith17
Srki
Thug
9 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyPet 8 Apr 2011 - 10:06

Gostujemo Aston Villi u Nedelju u 17 po nasem vremenu. Svi znamo kako je prosla prva utakmica ova dva rivala ove sezone! Very Happy mi mozemo jedan tim da sastavimo od povredjenih i suspendovanih, dok oni imaju sve igrace na raspolaganju, ocekujem tesku utakmicu! Njima su bodovi potrebnije, ali ni nama nisu manje potrebni! Utakmicu sudi Stuart Attwell koji nam je sudio 2 puta ove sezone i oba puta smo odigrali nereseno 1:1 protiv wolvsa i 0:0 protiv Blackburna! Ne zaboravimo poslednju utakmicu na ovom terenu 2009-e...
Za nas ne igraju:
Hatem Ben Arfa (leg) no return date given
Leon Best (ankle) no return date given
Jose Enrique (hamstring) provisional return April 10th
Dan Gosling (knee) no return date given
Stephen Ireland (knee) ineligible to play
Tamas Kadar (hamstring) no return date given
Kazenga LuaLua (leg) no return date given
Kevin Nolan (suspended - first of two games)
James Perch (suspended - first of one game)
Alan Smith (ankle) no return date given
Cheick Tiote (suspended - second of two games)
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyPet 8 Apr 2011 - 11:57

Ovde bi bilo mudro samo ne izgubiti! Pobeda, X nebitno, samo ne sasibati nulu!

DIREKTNO NA SK!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyPet 8 Apr 2011 - 12:47

ja sam za pobedu!!! ali bice tesko, mada vedecemo!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyPet 8 Apr 2011 - 13:12

Naravno da smo za pobedu!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyPet 8 Apr 2011 - 18:56

TREBA im dat jos jednu petardu pa nek idu u zonu ispadanja..bolje nisu ni zasluzili...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyPet 8 Apr 2011 - 19:06

Bila bi super osveta kad bi pobedili 0-1 pa jos i da ispadnu mamu im jebem!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyPet 8 Apr 2011 - 19:07

Bila bi super osveta kad bi pobedili 0-1 pa jos i da ispadnu mamu im jebem!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyPet 8 Apr 2011 - 19:15

Bilo bi sjajno kada bismo ih zviznuli i poslali u zonu ispadanja pa da na kraju i ispadnu bas kao mi onomad. Samo, poznajuci formu Njuke tj da su dve vezane pobede za nas visa matematika onda bih bio zadovoljan i neresenim Laughing

Inace vraca se Enrique. Bar ga je BBC najavio kao oporavljenog!

Nolan nam je suspendovan kao i Tiote i Perch. Za ovog zadnjeg bas nesto i ne zalim.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptySub 9 Apr 2011 - 8:31

srki sve sam to napisao u prvom postu! Very Happy nego, bilo bi sjajno kad bi ih dobili, nek vide malo kako je to kad se ispada mamu im propalu!!! otisao o'neil otisla i villa...ako ispadnu, lepe kupovine bi mogli odatle da napravimo! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptySub 9 Apr 2011 - 11:30

Thug ::
srki sve sam to napisao u prvom postu! Very Happy nego, bilo bi sjajno kad bi ih dobili, nek vide malo kako je to kad se ispada mamu im propalu!!! otisao o'neil otisla i villa...ako ispadnu, lepe kupovine bi mogli odatle da napravimo! Very Happy
nebi ja iz ville uzeo nikog osim irelanda ako je zdrav...ashley younga ce uzet neko veci od nas...ostali nisu kvaliteta za nufc Twisted Evil lol...
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptySub 9 Apr 2011 - 12:59

E sad bas da ostali iz Ville nisu kvalitet za Njukasl...hm.Sta fali ovim igracima: Gabriel Agbonlahor,Marc Albrighton,Darren Bent, Jean Makoun,Kyle Walker?
Ne znam šta njima fali.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptySub 9 Apr 2011 - 15:39

spira ::
E sad bas da ostali iz Ville nisu kvalitet za Njukasl...hm.Sta fali ovim igracima: Gabriel Agbonlahor,Marc Albrighton,Darren Bent, Jean Makoun,Kyle Walker?
Ne znam šta njima fali.
- Makoun zadnji vezni tu je Tiote i Guthrie i Smith, i nije bolji od nijednog od njih...
- Walker odigrao 3 utakmice u zivotu i prenapuhan je..dao jedan gol i odma..., u Spursima je no.3...
U nas je tu solidni Simpson a nadolazi mali Tavernier..vjerujem kad Tavernier dobije priliku da ce se pokazati kao Fergie...
- Bent je bio u Sunderlandu znači NO Razz
- Agbonlahor NAPUHAN i ima manjak inteligencije....
- Albrighton za ovog neman pojma...

Ono sto je imalo valjalo je otislo (Milner, Barry, Ireland Razz ) Zato je otisao O'Neeeiiiilllll.........

ali to je samo moje misljenje...mozda sam u krivu mozda ne....100 ljudi 100 ćudi...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptySub 9 Apr 2011 - 15:48

evo da napisem jos koju formaciju sutra ocekujem....

-----Lovenkrands....AMEOBI----
JONAS......Guthrie....Barton.....R.Taylor
Jose Enrique....Colo....Willo.....Simpson
-----------Harper---------------

subs: Krul, S.Taylor, Campbell, Ferguson, Kuqi, Ranger, Tavernier ili Richardson

bolje bi bilo Barton na desno krilo a netko drugi u sredinu, ali tko kad je pola ekipe suspendirano ili ozljedeno...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptySub 9 Apr 2011 - 15:54

Agbonlahor i Albrington bi voleo da vidim u Newcastle ako Aston Villa ispadne,i mozda jos nekog....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptySub 9 Apr 2011 - 18:22

Danas su izgubili i West Ham i Wolvesi i Wigan. Zadnja 3 na tablici.
Baš bi bilo dobro sutra pobijediti.

Usput, i Sunderland izgubio iako je vodio dvaput. cheers
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptySub 9 Apr 2011 - 18:40

Da, da popucali svi sa patosa +Sland. Sjajno cheers

P.S.
WBA igra kao drogiran.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptySub 9 Apr 2011 - 21:39

Bod bi bio velik kao Aston Villa v Newcastle Thumb_15984_image001
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyNed 10 Apr 2011 - 9:16

Neomalterisana Very Happy
Nije Villa neka ekipa strasna samo da se mi ne ukakimo i bice sve ok. Brine me malo nedostatak nekog aktivnog spica (Best) jer ovi sto sad igraju u napadu su vesela druzina - mogu da ubacuju jednom u 100 god. Jos osakacenost za Nolana, Tiotea... Nabudzice plavusan valjda nesto, nece samo da se sminka pirat
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyNed 10 Apr 2011 - 10:43

Agbonlahor nije materijal za NUFC? Prenaduvan? Covek je brz, i zna pogoditi! i on to maximalno koristi...samo ne znam odakle ti da on nije materijal za nas? Albrington je explodirao ove sezone! Desno bi bio odlican! Tiote je samo zadnji vezni kod nas, i mali gosling! smith je centralni vezni samo sto je okrutt kvarenju igre! Ghutrie pa taj ni sam ne zna sta igra...Ako pobedimo odosmo na 4 boda od scumsa! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyNed 10 Apr 2011 - 11:15

Thug ::
Agbonlahor nije materijal za NUFC? Prenaduvan? Covek je brz, i zna pogoditi! i on to maximalno koristi...samo ne znam odakle ti da on nije materijal za nas? Albrington je explodirao ove sezone! Desno bi bio odlican! Tiote je samo zadnji vezni kod nas, i mali gosling! smith je centralni vezni samo sto je okrutt kvarenju igre! Ghutrie pa taj ni sam ne zna sta igra...Ako pobedimo odosmo na 4 boda od scumsa! Very Happy
a niti ce villa ispasti niti ce on doc u newcastle...sve i da ispadne zasto njega uzeti kad skauti prate gervinha, lensa i tko zna koga iz nizozemske i francuske a gervinho je za njega doktor....

btw scum je stvarno potonuo nemogu nikog dobit....a ono sto su dobili za benta ce morat potrosit ako misle otkupit posudjene igrace (muntari, onouha, welbeck, mensah....) sessegnon koji je dobro izgledao nije nista pokazao valjda se nije navikao na ligu...gledao sam ga protiv tottenhama ima dobar dribling...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyNed 10 Apr 2011 - 15:59

Ništa ne brinite, novosadska podružnica gleda utakmicu u srećnoj kladionici. Dobijamo 100%.
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyNed 10 Apr 2011 - 16:36

Kod Ville su svi zdravi i bez kartona, a s nama je malo drugačije.
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyNed 10 Apr 2011 - 16:58

Igramo u rezervnoj postavi dresova, ali barem nije plava.
U toj smo stalno gubili. Možda će ovaj put biti drugačije.
Colo igra u vezi.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyNed 10 Apr 2011 - 18:56

loven se vratio starim navikama...ima uredjaj za skrivanje...nigdje ga...loše loše sve u svemu...
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle EmptyNed 10 Apr 2011 - 18:59

Kao i Guthrie. Iznova i iznova.
Bili su bolje. Jednostavno su više htjeli pobjedu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aston Villa v Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa v Newcastle   Aston Villa v Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aston Villa v Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Aston Villa-Newcastle
» Aston Villa - Newcastle 1:1
» Aston Villa vs Newcastle
» Newcastle vs Aston Villa
» Aston Villa - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: