Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs Aston Villa

Ići dole 
+13
milan25
zarkonio
Toon4life
spira
Savic
Pedja
m.c.t.
Srki
Thug
Admin-Roby
pirLe
NewBoy
RIOT
17 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyPet 3 Feb 2012 - 10:49

Newcastle vs Aston Villa 16k87ytNewcastle vs Aston Villa 2rc9w7b

U nedelju igramo sa Aston Villa-om, koja se u prethodnom kolu poprilično namučila sa QPR. Što ne mora ništa da znači, i nas su namučili pre nego što su se strašno pojačali. U tim se vraća Ba, dok bi trebao da debituje i Pappis Cisse, najverovatnije u drugom poluvremenu. I dalje ne računamo na Cabaye-a, što znači da bi pored Guthrie-ja trebao da se nađe Ben Arfa.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyPet 3 Feb 2012 - 11:08

Mozemo li ocekivati Perch-a u prvoj postavi ? Smile
S tim da je prethodnu utakmicu odigrao perfektno (Koliko god to cudno zvucalo) i Pardew ga je dosta hvalio ..
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyPet 3 Feb 2012 - 11:18

Pa ako je odigrao perfektno kao zadnji vezni, onda pozdravljam taktiku....

Ben arfa mi je nekako u grču, slab mi je ....

Možda je do pozicije, jedino ako ode na lijevu stranu, tamo može da dribla i probija.....
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyPet 3 Feb 2012 - 11:21

Perch je sjajno odradio posao....al on treba da ulazi samo sa klupe kad treba da sacuvamo vodjsstvo,i to od 2-0.....jedva cekam da vidim u napadu Cisse i Demba Ba-u....muka mi je vise od Ameobija i Besta.....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyPet 3 Feb 2012 - 17:22

ben arfa definitivno treba da igra poluspica, jonas na krilo...covek koji ne zna da doda nam je kreirao napad na poslednjim utakmicama...jedva cekam da vidim senegalski napad kod nas...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyPet 3 Feb 2012 - 19:27

Ja bih ladno stavio HBA u tim. Samo malo da smiri dozivljaj sa preteranim driblanjem-da se oslobadja lopte na vreme a ne da dribla u gol aut i to je to. Nasem Lignjoslavu je prijalo ladjenje pa je dao gol Roversima u proslom kolu.

Napad Best - Ba, Cisse u 2. PV.

Villa pod McCleishom igra seljacki fudbal skroz. Ako moze bod na strani strava. Treba ih odvaliti!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptySub 4 Feb 2012 - 11:54

U pravu je Srki kad kaze da Aston Vila igra seljacki fudbal, takodje igraju i dosadan fudbal. Ali su u poslednje vreme poceli da resetaju mreze. U kupu su vodili 2:0 protiv arsenala da bi na kraju izgubili 3:2. Ne znam da li je to zbog dolaska Keana koji je uvek opasan u napadu, ali mislim da ce Krul imati pune ruke posla. Prosli put na nasem stadionu smo ih odvalili 6:0, ali su te golove dali Caroll (3 komada) kao i Barton i Nolan.

Ocekujem dobru utakmicu sa dosta golova.

Newcastle vs Aston Villa Teamb

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptySub 4 Feb 2012 - 11:55

JA MISLIO U SUBOTU IGRAMO!!!!! NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised Surprised
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptySub 4 Feb 2012 - 16:58

McLeish je dziber, pojma nema. Igraju dosadno do zla boga i imaju rezon daj sta das. Zato im odmah treba nametnuti to da nece dobiti nista i tretirati ih tako. PObeda i nista drugo.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptySub 4 Feb 2012 - 20:27

Može li mineko objasniti Raylora u sredini,

zar Arfa ne bi trebao tamo ići......
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptySub 4 Feb 2012 - 22:13

raylora pardew koristi gde god nema igraca, tako da je vec par tekmi igrao cm-a, covek je zadovoljan samo da igra, gde god...ali slazem se da bi hba trebao pre igrati nego ovaj...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptySub 4 Feb 2012 - 22:23

Ja se iskreno plasim sutrasnje utakmice.Voleo bi da me ovi nasi demantuju,ali nisam bas siguran u to...Mislim da ce nam mnogo faliti Cabaj i Tiote,i plasim se da ce mo izgubiti bitku na sredini terena,a to nas moze kostati i bodova.Bez obzira na sve,sutra igram keca na kladzi! Idemo do pobede i mozda cetvrte pozicije.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptySub 4 Feb 2012 - 23:02

Shay Given @No1shaygiven
Nice to be back in the Toon. Looking forward to the game 2morra @ST. JAMES' PARK
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 10:27

Arsenal nam pobegao 1 bod. Oni misle da su neko mudo @ Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 12:19

nisu nam dali gol na posledje tri tekme kod kuce! izduvacemo ih iz gaca, obzirom da igraju zatvoreno, a da jedino bent moze nesto da uradi, sto je malo, ne igraju im agonlahor, allbrighton sto su im oslonci u napadu tj tranziciji, mada se i mi nozemo "pohvaliti" izostancima...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 13:03

Igra im i Keane, ume i on da mune. Samo da mi odigramo svoje, da ih ne pustimo da igraju svoj smrdez od fudbala. Mislim da je to za Villu dosta.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 14:59

mogao bi cisse ispasti dobar igrac, tj po ovome sto je do sad pokazao, vidi se da za znanje! krul dva puta odlican! DEMBAAAAAAAAAA!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 15:05

Ode Raylor...žao mi ga je.U pizdu materinu,povrede nas jebu uvek!
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 15:07

Bravo, BA!

Ovaj put je i meni žao RTaylora.
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 15:11

Prč nam je sve bolji
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 15:24

JEbem im mamu kad ga uvalise. Smrdljivci. Previse im se prostora ostavlja. Vezni red bas i ne igra dobro. Nema ga nigde!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 15:26

izgleda da je Raylor zavrsio sezonu....kako mi ga zao...taman krene covek dobro da igra i povredi se....a danas je izjavio kako bi voleo novi ugovor,i kako je zadovoljan u Newcastle-u....Cisse nije los,imao je par traljavih poteza al mora da se navikne covek.....Keane nam je bas lepo ucackao,zahvaljujuci N'zogbijevoj asistenciji...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 16:05

(.)(.) Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 16:05

CISSEEEE!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa EmptyNed 5 Feb 2012 - 16:31

Bravo Dojkeeeeeee!!!!

Dobismo seljacine. Polomise nam Raylora. Best se sjebao o onu blokiranu loptu-rasklimao koleno, nezgodno je to. Steta. Nadam se da ce bar Best brzo nazad!

Preskocili smo Arsenal koji bi morao da razmilsi o svom ponasanju Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle vs Aston Villa Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs Aston Villa   Newcastle vs Aston Villa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs Aston Villa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Aston Villa - Newcastle
» Aston Villa - Newcastle
» Aston Villa-Newcastle
» Aston Villa v Newcastle
» Aston Villa - Newcastle 1:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: