Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aston Villa - Newcastle

Ići dole 
+6
zarkonio
Srki
Savic
Dinko
milan25
m.c.t.
10 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptyPet 6 Maj 2016 - 20:44

Aston Villa - Newcastle Untitled_1

Dan D! Pretposlednja 37 epizoda.

Levi bek Aston Ville je Aly Cissokho je suspendovan. Jordan Veretout i Rudy Gestede su im takodje neizvesni. Gabriel Agbonlahor se možda vrati nakon njegove kazne od strane kluba jer je duvao neki gas za smejanje.

Nama se vraća Daryl Janmaat nakon što je propustio prethodne 4 utakmice zbog povrede. On će da se bori za mesto u timu (verovatno) sa Anitom koji se takođe oporavio od lakše povrede.

Villa ima 11 uzastopnih poraza i u tom procesu primili su 32 gola.
Newcastle već 4 utakmice nije izgubio a to smo poslednji put uspeli Novembra 2014 kad smo pobedili 5 utakmica u nizu. Imali smo 9 uzastopnih poraza na gostovanjima sve dok to nismo prekinuli nerešenim rezultatom na gostovanju protiv Liverpoola (2:2).

Svi znamo šta im je činiti, moramo više igrati kao što smo protiv Liverpoola nego kao protiv Crystal Palace. Agresivno, bitka za svaku loptu, ko ne može da trči 90 minuta neka ni ne izlazi na teren!


Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptyPet 6 Maj 2016 - 21:02

Iako smo izašli iz zone ispadnja i ovo je utakmica koju jednostavno moramo dobiti, sve drugo nas vodi u championship. Idealno bi bilo da mi dobijemo a sunderland i norwich izgube(ovi drugi mogu i neriješeno Very Happy ). To bi nas dovelo u situaciju da čekamo srijedu i vidimo kako će suparnici odigrati i u najgorem scenariju i da dobiju da sami odlučujemo o sebi u zadnjem kolu. Napriča je nešto svašta što sve već znaju ali eto. Embarassed
Malo me ova utakmica plaši ali valjda će Rafa naći način da ove mufljuze motiviše da poginu za tri boda. Ovi iz ville će vjerovatno pokušati da nam zagorčaju život, naše je da dobijemo i pratimo šta se dešava sa sunderlandom pošto će norwich već završiti utakmicu sa M.unitedom.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptyPet 6 Maj 2016 - 22:11

Da, na žalost ne zavisimo samo od nas samih već moramo da gledamo i u tuđa dvorišta i priželjkujemo da komšijama crknu krave, telad, živina i sva ostala stoka pa da sledeće sezone pasu drugoligašku travu.

Već je bilo na drugoj temi kako nas je Aston Villa ispratila u drugu ligu kad smo 24 Maja 2009 na njihovom stadionu izgubili 1:0.

Za Aston Villu tad su igrali:
Friedel, Gardner (Heskey), Davies, Cuellar, Shorey, Milner, Petrov (Reo-Coker), Barry, Young, Carew (Sidwell), Agbonlahor.

A za Newcastle:
Harper, Coloccini, S Taylor, Edgar, Duff, Guthrie, Nolan (Owen), Butt, Lovenkrands (Enrique), Viduka (Shola Ameobi), Martins.
Na klupi su još bili: Krul, R Taylor, Gutierrez, Smith.

2009
Aston Villa - Newcastle PANews_P_d60687d6_af0a_4f53_99c4_7de7627c83a7_I1

2016
Aston Villa - Newcastle D121999308afd758175c1704b44254754437ddf3_1460832
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 15:46

Jedna briga manje, Norwich izgubio. Još i scumsi da izgube i mi dobijemo.
Za one koji nemaju mogućnost gledanja utakmice preko TV-a preporučio bih Ace stream. Instalirajte ace stream player i na ovoj stranici http://livetv.sx/en/eventinfo/401654_aston_villa_newcastle/#_ izaberite jedan od ace stream linkova koji su skroz dole(uslov je da imate solidnu internet konekciju). Slika odlična, možda i bolja od nekih naših domaćih "HD" kanala, nema reklama i virusa. Radi valjda na principu Torenta. Ja tako gledam zadnjih par utakmica koje nisu bile na prva tri SK kanala i sve je perfektno.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 16:03

Otkad si protiv Swansea postavio taj link ja tu gledam utakmice. Pošto si spomenuo da ima na švedskom pa ako neko zna ja sam ušao i od tada gledam stalno tu. Slika je k'o mlijeko Smile

Još da spomenem sportklub koji prenosi neku oranicu na sk2
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 17:58

Arrivederci
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 17:58

To je to, izdrkani kurtoni koji igraju za Newcastle nisu pruzili ni trunku borbenosti sto je sunderland uradio protiv chelsea. Minuti nam teku a nasi kurci se vuku ko sline po terenu, muka ih gledati. Nema tu igraca koji ce da vrsi pritisak da se lopta ubaci sto pre, da se galami na sudiju , ma bilo kakav jebeni pritisak. NE, benitez nije uspeo, newcastle nije uspeo. Debeli sem je uneo borbenost u ekipu a nasima treba noge lomiti , prvo sisoku govnaru kapitenskom , pa perezu umisljenom igracu , ma svima sve po spisku.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 18:06

U prošlom kolu su dobili nekako na sreću u ovom očigledno nije moglo. Kada ne mogu dobiti ekipu koja je ispala prije tri mjeseca onda se nemamo čemu nadati. A svakako ova grupa najskuplje plaćenih idiota na svijetu nije ni zaslužila da se nađu tu gdje jesu. Odnosno od iduće sezone će se naći tamo gdje pripadaju osim ako ne postoji još neki idiot da ih plati da šetaju po terenu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 18:11

Bojao sam se Ville, imao sam neki osecaj da ce se protiv nas truditi. Jebga, nismo uradilo sta je do nas, ajmo druga liga.
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 18:12

Prilično je stresno bilo gledati ovo danas. Kako god da se završilo - završilo se. 99% smo dogodine u championshipu. Dve dodatne bolne tačke - Sunderland će ostati u ligi a Benitez će otići i ugasiti svetlo za sobom.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 18:26

Jedini tim u ligi koji ove sezone nije pobedio Aston Villu je Newcastle United. Zato i idemo sa njima u championship.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 18:32

To su nam i pevali navijaci vile. Mnogo pogresnih poteza u kontinuitetu i to je to. Da je kreten doveo Beniteza u januaru, ili bar dok je imao vremena da nesto uradi. Dzaba, dzaba.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 18:42

Savic ::
Jedini tim u ligi koji ove sezone nije pobedio Aston Villu je Newcastle United. Zato i idemo sa njima u championship.

Upravo to...2 od 6 protiv Villle,1 od 6 protiv govnjara I 3 od 6 protiv Kanarinaca...I onda se ocekuje da budu ispod nas...drugi najgori napad lige... druga,odnosno, treca najgora odbrana.....I onomad ispadosmo jer nije imao ko da postigne gol...

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 19:04

Nista nije slucajno. Katastrofalno vodjenje kluba je rezultiralo kako je rezurtiralo. Ne znam sta se cekalo sa otkazom idiotu, pojacanja uzasna je doveo a dobio je budzet kao za LS. Jepte se braco.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 19:47

Bolje nije ni moglo zavrsiti. Budimo realni, ispali smo mi poodavno, samo se nada za kratko probudila. Svi smo mi dugo svjesni da ovo nisu igraci za premier ligu. Sunderland je pokazao ono sto sto nasi nisu i ne mogu pokazati. Otkinuo nam je onaj bod kad im je najvise trebalo, a mi nismo pobijedili njih, Villu i Norwich kad je najvise trebalo. Ovi majmuni su zapeli protiv Citya i Liverpoola samo ne bili se prodali, a najtuznije je sto ce svi pamtiti Beniteza kao trenera sa kojim smo ispali, a najnesposobniji majmuncina se izvukao. Svaka cast Srkijevom Sam Allardyceu na uspjehu.

I da, i da smo pobijedili danas vrlo vjerovatno bi opet ispali samo sto to nismo htjeli ni pomisliti dok je nada gorila.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 20:18

Očigledno je da još prošlogodišnja epizoda sa Carverom nije nikoga opametila. Debeli je mislio srokaću milione i sve će biti bolje ali to očigledno nije dovoljno a primjer je ova sezona i šampion Leicester. Riba se čisti od glave tako da sada treba počistiti sve ove govnare iz uprave a najbolje bi bilo sve ove fudbalere(ako se tako mogu nazvati) rasprodati i krenuti skroz iz početka.

P.S. Baš mi žao debelog i njegovih uludo potrošenih miliona, nek' ide u tri pi*ke materine i on i milioni!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 21:01

Ne volim Allardycea, odvratan mi je, ružan je, prepotentan je, ali sa njim klubovi koje vodi ne mogu da ispadnu, ne mogu da potonu.

Da je Titanic imao Allardycea ni on ne bi potonuo.

Laku noć i prijatno.

Aston Villa - Newcastle Sam-allardyce-sunderland-manager-first-press-conference_3363279
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 21:21

2009 san baš bio jako tužan kad smo ispali, bio san u nevjerici, kako može veliki i bogati Newcastle s igračima (u to vrijeme kotirali kao neka velika imena) kao što su Owen, Martins, Viduka, Butt, Smith, Barton, Coloccini, Bassong, Duff, Jonas, Enrique, Geremi itd ispast iz lige..

Nije mi bilo jasno, za godinu dvi svi ti igrači kad su prešli u druge klubove su nestali s mape, to je i razlog bio ispadanja da nisu dovoljno kvalitetni..

Opet se ponovio nered u vođenju kluba od strane Ashleyakao tada i onog direktora ćelavog s naočalama koji me podsjeća na Denis Wisea i njegovih promašaja u transferima, Carr je zajebo stvar također..
Sad nisam toliko tužan, tj hladan san kao kamen, prosječnost 15, 16, 12, 17 ih mjesta i nikakve ambicije su me očeličile, tako da nije kraj svijeta ispast opet iz lige...

Oćemo li se odma prvu sezonu vratit nazad ne znam.

Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 21:23

Još nismo ispali, ako dobijemo Tottenham, a sunderland remizira doma s Evertonom i izgubi u gostima protiv Watforda ostajemo...

Matematika je još u igri...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 21:28

Vidiš, veliku zaslugu za ispadanje 2009. godine ima i upravo gorepomenuti Allardyce, jer je upravo on u klub doveo Viduku, Bartona, Rozehnala, Geremia, Smitha, Cacapu, Jose Enriquea, Abdoulaye Fayea i Habib Beye.

Svi ti igrači su bili u klubu kad smo ispali, osim Rozenhala, Fayea i Cacape, koje je Keegan prodao.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 21:31

Alan Smith17 ::
Još nismo ispali, ako dobijemo Tottenham, a sunderland remizira doma s Evertonom i izgubi u gostima protiv Watforda ostajemo...

Matematika je još u igri...

Aston Villa - Newcastle Da30483f34935274bc6feb57a82714fb0fff499f42be84f38e4194663f34c882

Sunderland će Evertonu da ubaci tri komada...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 22:07

Alan Smith17 ::
Još nismo ispali, ako dobijemo Tottenham, a sunderland remizira doma s Evertonom i izgubi u gostima protiv Watforda ostajemo...

Matematika je još u igri...

Jel' stvarno vjeruješ u to ili je možda sarkazam u pitanju?
Evo pogledao sam dodjelu pehara šampionskoj ekipi Leicestera i svu radost tih ljudi u publici koju mi najvjerovatnije u našem životu nećemo dočekati. I onako hladne glave skontao da je možda i najbolje da ispadnemo jer ova noćna mora i agonija koju proživljavamo zadnjih par godina a posebno od januara 2015.godine će se konačno završiti a ja lično ću sebe poštediti nerviranja i odlaganja raznih roštilja,druženja i drugih obaveza radi jebenog Newcastle-a. Nego onako, ponekad pogledati na rezultati.com konačni rezultat i tabelu...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 22:17

Sunderland ce zavrsiti utakmicu sa 8 igraca i polomiti noge svim igracima Evertona ako treba. Ne samo Evertonu nego bilo kom protivniku. Ali ce dobiti utakmicu. Nasi igraci nemaju to u sebi i ne mozemo da ocekujemo od njih to. A sad je ionako svejedno i da pobijede Totenham jer nece biti dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 22:19

ami8 ::
Alan Smith17 ::
Još nismo ispali, ako dobijemo Tottenham, a sunderland remizira doma s Evertonom i izgubi u gostima protiv Watforda ostajemo...

Matematika je još u igri...

Jel' stvarno vjeruješ u to ili je možda sarkazam u pitanju?
Evo pogledao sam dodjelu pehara šampionskoj ekipi Leicestera i svu radost tih ljudi u publici koju mi najvjerovatnije u našem životu nećemo dočekati. I onako hladne glave skontao da je možda i najbolje da ispadnemo jer ova noćna mora i agonija koju proživljavamo zadnjih par godina a posebno od januara 2015.godine će se konačno završiti a ja lično ću sebe poštediti nerviranja i odlaganja raznih roštilja,druženja i drugih obaveza radi jebenog Newcastle-a. Nego onako, ponekad pogledati na rezultati.com konačni rezultat i tabelu...

Jutros sam ispratio Stefana na petodnevnu ekskurziju u Vrdnik (odmaralište na Fruškoj gori) i navodno otišao u školu na seminar, koji se navodno održava, kako ne bih morao da idem u Mošorin sa suprugom, gde obeležavaju dvogodišnjicu smrti njene majke.

Sve zbog utakmice Aston Villa - Newcastle United.

Ponekad u sebi progunđam da sam pravi gad i da sam odvratan i grozan, ali jbg-a. Nešto se mora žrtvovati, a to ne može biti Newcastle United.

Aston Villa - Newcastle 13092496_1683107928606535_1436643352_n.jpg?ig_cache_key=MTI0NDc4Mjg4MDI3MTg3MzkwMQ%3D%3D
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle EmptySub 7 Maj 2016 - 22:28

A ko da gledam Stefan je danas oko 16,00 na Vrdniku pokušavao da uhvati neki stream Very Happy , ne trebaš čovječe zanemarivati(valjda nije pregrub izraz) porodicu radi jebenog Newcastla. Svi mi volimo ovaj klub ali moraćemo naći neku mjeru u tome inače šteti zdravlju.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Aston Villa - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aston Villa - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs Aston Villa
» Aston Villa - Newcastle
» Newcastle vs Aston Villa
» Newcastle - Aston Villa
» Aston Villa - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: