Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Barton bez novog ugovora

Ići dole 
+7
Savic
RIOT
m.c.t.
Alan Smith17
Thug
Srki
spira
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyUto 2 Avg 2011 - 19:16

Sve to znamo, kakva je baraba bio. Ali da je dobra igrac, dobar je. Tu spora nema. Naravno, pod uslovom da su mu podstanari u glavi mirni. Sto je u poslednje vreme bio slucaj.

Uglavnom, pominje se Tottenham, Arsenal, Everton i Villa. Za sada su oni zainteresovani za Bartona.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyUto 2 Avg 2011 - 23:55

Barton kažnjen sa 2. tjedne plaće. Kao što sam I MISLIO ChronicleLive služi za ispiranje mozga i kontrolu širokih masa..
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptySre 3 Avg 2011 - 2:25

west ham i stoke su takodje ponudili ugovore...ne znam ljudi, sta da kazem, strasno, stvarno sam se razocarao u fudbal, u klub u sve...bojim se da dok je debeli tu razmisljam da ne pratim nista u vezi kluba...ovo su sve svinjarije!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptySre 3 Avg 2011 - 9:20

Thug ::
west ham i stoke su takodje ponudili ugovore...ne znam ljudi, sta da kazem, strasno, stvarno sam se razocarao u fudbal, u klub u sve...bojim se da dok je debeli tu razmisljam da ne pratim nista u vezi kluba...ovo su sve svinjarije!

I ja isto misim
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptySre 3 Avg 2011 - 13:02

Pa realno ce tako i da bude. Dignes lepo ruke, ne nerviras se i to je to. Ko tako moze. Ali cini mi se da svi naginju ka tome da ce da ih boli ona stvar u buducnosti.

EDIT:

Sa nufc.com uzeta recenica iz clanka:


TV pictures showed him carrying a box of possessions out of the training ground to his car before he departed for what looks like the last time.


Pozdrav, druze!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptySre 3 Avg 2011 - 18:38

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Badinfluence
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptySre 3 Avg 2011 - 18:52

sad je ispalo da je verbalno napao nekog od novih igraca i navodno je zbog tog debeli tako reagovao...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptySre 3 Avg 2011 - 18:57

Ma, sada ce da kenjaju sta hoce, samo da isapdne da su kao imali razlog. Kakva su dva bandita debeli i llambias, spaliti ih treba. Dva govnara nezajazljiva. Kako oni tamo navijaci izdrzavaju da ne pocine neki kriminal nad njima?!?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyČet 4 Avg 2011 - 14:09

Navodno se nadrndao na Cabaye-a, jer je ovaj izvodio sve prekide (kornere sa obe strane i slobodne udarce), na meču protiv Leeds-a. Rekli su još da je pizdeo i pred kraj prošle sezone na neke igrače. Pa, ko ne bi popizdeo, protiv WBA, kad su vodili 3-0 i na kraju remizirali 3-3?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyČet 4 Avg 2011 - 14:35

Ma to su sad sve price i pricice. Sezona se zavrsila u maju a sada su se kao setili da se onda drndao. Pa sada napadao igrace itd. LAZU KAO PSI! Spaliti ih treba, mater im jebem hohstaplersku. Imaju neka dva-tri svoja novinara dupeliza koja prenose sve sto im ovi kazu "da je bilo", smardovi. I onda se prica preokrene, zahvaljujuci spinovanju, kako je u stvari super da odjebemo i Nolana i Carrolla i BArtona i Josea. Oproban recept. Stoka odvrartna. Prosto pozelim da ovaj klub ode u tri picke materine, samo da bi im se neko najebao mame iz revolta.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyČet 4 Avg 2011 - 15:36

Mene uopšte ne bi iznenadilo da on 1. septembra i dalje bude igrač NUFC-a i da posle toga potpiše i novi ugovor. Newcastle United je to.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyČet 4 Avg 2011 - 16:06

Da, cak je negde izjavio da nije nemoguce da ostane igrac NUFC-a, kao iz inata. Ma, preko glave mi je svega.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyČet 4 Avg 2011 - 16:11

boli me k koga ce dovest, Newcastle bez Bartona nije Newcastle. Nebi ga mjenjao ni za Messia...
kakav jebeni Obertan ne zna lik hodat...i Barnetta nigdje veze lik, dao 2 gola Engleskoj zbog greske golmana...a svi znamo kakvi budu igraci kad dodu iz Njemacke u Englesku (Dzeko)

Srozali su ugled klubu, Keegan je odma rekao da nece bit pojacanja i da ce prodat klub....volio bi vise nego ista Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyČet 4 Avg 2011 - 16:36

Alan Smith17 ::
boli me k koga ce dovest, Newcastle bez Bartona nije Newcastle. Nebi ga mjenjao ni za Messia...

Slazem se. Samo da dodam, nemoj da brines, nece dovesti nikoga!

Edit:

Komlpikuje se, kuva Razz Razz Razz

http://www.skysports.com/story/0,,11678_7080383,00.html
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyPet 5 Avg 2011 - 15:05

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyPet 5 Avg 2011 - 20:14

sad citam da je debeli navodno skontao koliko je govno i da ce dati bartonu ugovor na 3 god, koliko je to istina ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyPet 5 Avg 2011 - 21:13

Ma ko zna sta debeli mulja, sere kvake i on.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptyNed 7 Avg 2011 - 17:47

Alan Pardew said the plan is to solve the Joey Barton problem this week:

“Joey’s situation is where we were on Friday. We’re all taking a deep breath and seeing where we go,” ”You want to have your best players and I’m a manager who wants my best players playing for the club.”

“Joey needs to buy into what we’re doing – if he doesn’t see that then he’ll probably go.” “But you never know – we’re all taking some time out. We’ll assess it next week.”

“Monday, Tuesday or Wednesday me and Joey will have a couple of texts and we’ll take it from there.”
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptySre 10 Avg 2011 - 8:59

Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 EmptySre 10 Avg 2011 - 9:52

Ma da.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Barton bez novog ugovora
Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Joey Barton - Najbolji sam!
» Barton out do februara.
» Barton ponovo udara!
» Barton, prica bez prestanka!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: