Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Barton bez novog ugovora

Ići dole 
+7
Savic
RIOT
m.c.t.
Alan Smith17
Thug
Srki
spira
11 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 25 Maj 2011 - 15:25

Svinja isteruje najboljeg igraca ove sezone.Loše,loše...

Joey Barton's agent has revealed Newcastle will not be offering the midfielder a new contract to stay at St James' Park.

Barton is entering the final 12 months of his deal with the Magpies this summer and the club were thought to be keen on agreeing an extension.

However, after talks with the player's representatives, Newcastle have decided not to offer a new contract to Barton and will allow the former Manchester City man to see out his current deal.

Barton's agent Willie McKay has confirmed the Tyneside outfit have decided not to make a fresh offer to the 28-year-old after holding talks with club officials over his future.

"I had a meeting with Newcastle managing director Derek Llambias and club secretary Lee Charnley and they have indicated Joey will not be offered a new contract," McKay told skysports.com.

"Joey will continue to be a Newcastle player next season and then he will leave on a free transfer at the end of his contract.

"Joey would have loved to have extended his stay at Newcastle, but unfortunately it is not to be.

"Joey has loved his time at Newcastle and nothing will change his commitment for the club next season.

"Obviously we will be monitoring the situation next January to try and find a new club for Joey as he can speak to clubs from abroad in January."
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 25 Maj 2011 - 15:28

Ma... Rekoh ja jos onomad sta nas ceka na leto. Kakav kc 36M signing. Prodaja uz dovodjenje polovnjaka tipa Lovenkrands. Sasvim ocekivano, nazalost!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 25 Maj 2011 - 16:01

Istrpimo Španca,istrpimo Bartona.Taman počnu da igraju kako treba...odoše.Sad smo u rangu Lorienta,Genta,Osasune.Mediokritet težak!

A,da offtopic.Majmuni poslali 10mil ponudu za Gameira.Nemam reči.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 25 Maj 2011 - 16:03

Jebo te ovo zvuci konacno:

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/13546072.stm

Izgleda da nema mesta dogovoru...

Osecam da ce ga debeli smrad staviti na transfer listu odmah na leto da uzme kintu dok je vreme.

Gadost potpuna!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 25 Maj 2011 - 16:16

ljudi moji, sta da vam kazem a da nije vec milion puta receno...debeli gmaz ne da nista!!!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 25 Maj 2011 - 17:21

ne djeluje mi stvarno mozda se na kraju ipak dogovore...a mozda ne...
to ti je nufc...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 25 Maj 2011 - 23:05

I ja se nadam da samo podizu prasinu u stampi kako bi se navijaci pobunili a on dobio bolji ugovor od ponudjenog. Ali kao i sve nas nista me ne cudi od uprave Newcastla. Ako izuzmemo Bartonovo rizicno ponasanje, on je dobar igrac koji nam donosi potrebnu agresivnost ali i kreativnost u svojim asistencijama. Ne bi nikako valjalo da ode.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptyČet 26 Maj 2011 - 10:35

barton je ikona, bartona nebi mjenjao za messia Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptyČet 26 Maj 2011 - 10:39

Potpisaće Joey...

Malo natezanja, kao sa S.Taylor-om.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptyČet 26 Maj 2011 - 11:36

Racunajuci lude glave sa obe strane pulta moze da se desi da ne bude ugovora a da se debelom glavudza rascveta i da mu Joe ugasi kohibu u celenku!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 15 Jun 2011 - 14:24

Joey7Barton Joseph Barton
Great player, leader, captain, person, trainer and mostly a friend for life. Devastated to see him SOLD! #mejoseandjonasnext
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 15 Jun 2011 - 14:33

Baš pomaže da se reši situacija...ali razumem popizd.

Jel stvarno 1,5 miliona, šta kažu? To je bruka...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 15 Jun 2011 - 14:42

Je l' mozete i nas neupucene da prosvetlite, gde ode Barton? Nisam video nista za njega na BBC-u/skysports-u. Za 1.5M, gde?

Koja smo kurcina gola, ode Nolan, izgeda da ce i Barton. Ma nek se jebu bre vise. Idiotski Newcastle i svi tamo. Treba lepo demolirati stadion, sa sve debelim i ekipom u njemu i mirna Backa.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 15 Jun 2011 - 14:55

cek oni stvarno odlaze??? definitivno?
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 15 Jun 2011 - 15:03

Noalna je klub pustio i potvrdio da je na medicinskim pregledima u West Ham-u. Klub takodje potvrdjuje da je oko obestecenje i ostalog sve dogovoreno tako da ostaje da Nolan prodje medicinske, a hoce. I, to je to.

Za Bartona i ja zelim da saznam sta se desava.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 15 Jun 2011 - 16:22

Jutros na St James' Park-u, u kancelariji Mike Ashley-a.

Mike Ashley, kraj telefona: Kevine, gde si?

Kevin Nolan: Evo me, kod kuće sam.

MA: 'Aj dođi, imam nešto da ti kažem.

KN: Evo, stižem...

Pola sata kasnije...

MA: Pozz Kevine, ideš u London u West Ham.

KN: Daj, gazda, pa, pre dve sezone sam igrao Championship, muka mi je od te lige. Smejurija, prolazio sam kroz odbrane kao kroz Švajcarski sir.

MA: Ćuti tu. Tamo je tvoj drugar trener, Sam Allardyce.

KN: Znam, ali...ne ide mi se tamo, ovde mi nije tako loše. Dobar klub, dobra atmosfera, kapiten sam...

MA: Daj, Kevine, plata ti je vrlo visoka, a imaš i godina. Ne pada mi na pamet da ti produžavam ugovor, plus u West Ham-u ćeš imati zagarantovano mesto u prvih jedanaest.

Pritom nailazi Alan Pardew i kuca na vrata kancelarije Mike Ashley-a.

MA: Oooo Alane, uđi, uđi...

AP: Šta se dešava?

KN: Evo, hoće gazda da me proda West Ham-u.

AP: Mike, jel' to istina?

MA: Jeste.

AP: Pa, što Mike? Sa kojim igračima da igram?

MA: Ćuti tu! Još mi zvocaš za Carroll-a, mozak si mi probio sa njim. Hoćeš da dobiješ nogu i da dovedem nekog više poslušnog od tebe?

AP: Nemoj gazda. Sve je Ok!

MA: Izvukao sam te iz anonimnosti, pet godina nigde nisi radio, osim što si igrao sve na crno u onom kazinu...

AP: Ok, ok, ali ostavi mi makar, Jose-a, Barton-a i Gutierrez-a.

MA: Ma kakav Jose, Joey, Jonas. Mrzim igrače kojima ime počinje na J. Evo, jedva si me ubedio da ti dovedem ovog, kako beše, Yohan Cabaye, srećom, ime mu ne počinje sa J, već sa Y, ali se slično izgovara. Da te nisam čuo više, nemoj sad da ti prodam i Coloccini-a i Smith-a i onog malog kriminalca, Ranger-a.

AP: Odo' ja gazda da radim.

KN: Odo' ja za London, pozz.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 15 Jun 2011 - 16:35

Verovatno je tako i bilo... No
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 15 Jun 2011 - 16:51

Strasno sta se ovde desava. Nolan ima 29 godina. Kao da su to neke godine ne znam kakve, pa moze jos 6 sezona 'ladno da igra. Ko ce da bude kapiten ako su nam igraci od po 29 godina matori, Shane Ferguson?
Ne mogu da verujem koja smejurija smo mi, kao iz Monty Phytona!
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptySre 15 Jun 2011 - 22:43

haha sta ima 29 g star, odo se ubit odma. A kuqi nam je dobar Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptyČet 16 Jun 2011 - 9:29

Komentar sa West Ham-ovog foruma:

Citat :
Why the f*** would he join us? Laughing

Come on Kev, son !
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptyČet 16 Jun 2011 - 9:30

Zašto? Ugovor na pet godina, plata 55. 000 funti, bonus od 500.000 funti ako se vrate u premier League, zagarantovano mesto u startnih XI, smešna liga...i džabe karte za Olimpijske igre 2012. godine. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptyČet 16 Jun 2011 - 12:10

http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_6991026,00.html
kaze da nece da ide, dok mu ne istekne ugovor i ne kazu mu da vise nije potreban klubu, bar jos god dana ce igrati za nas...mada mi ovo lici na saylor-ove pregovore za novi ugovor...slicno je i tad bilo!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptyČet 16 Jun 2011 - 14:27

ponekad nisam siguran bi li htio da arapi kupe od cashleya klub...ali kad ashley ode zelim/o normalnog vlasnika...a ako ce ashley prodati nekom ko oce klub s igracima s malim placama onda mi taj novi vlasnik ni netreba...sta ce nam neko ko nece ulagati....

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptyČet 16 Jun 2011 - 14:38

Ne znam zasto se ljudi toliko boje da bas Arapi kupe klub. Oni ljudi vole da daju dobre pare, da naprave nesto. Evo, sada imamo Engleza i jebe nas kao volove, a i drzi da to i jesmo. Arapi, Kinezi, Tunguzani, sta me briga ko - neka lepo da pare, dovede ljude koji znaju svoj posao, zavale se na tribinu svake subote i gledaju kako njihov tim delje. Sta je tu toliki proble KO ve to da bude. Neka bude ko god, samo neka ova svinja odjase. Mislim da smo trenutno najruzniji klub u PL. Cak je i Wigan ozbiljniji od nas.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora EmptyČet 16 Jun 2011 - 16:53

Nije mi jasna ova saga oko Bartona nikako ..
Prvo oce da ide pa nece i tako u krug ..
Moze li mi netko to malo bolje pojasnit.

Znam da je i ovo izjavio

“But I got a call saying there would be no negotiation. I was told they weren’t going to offer even 1p a week more. I was a bit taken aback. but that’s football.”

“I believe in my ability and if Newcastle don’t think I’ll play past 29 then more fool them and I’ll go and ply my trade elsewhere.”

“I’d be very surprised if I leave this summer. I’ve had a few phone calls about interest and would I go here, or do that. That’s the nature of the game.”

“Unless someone can offer me the opportunity to play at the next level, and that’s the Champions League, I won’t be leaving the club.”
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Barton  bez novog ugovora Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Barton bez novog ugovora
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Joey Barton - Najbolji sam!
» Barton out do februara.
» Barton ponovo udara!
» Barton, prica bez prestanka!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: