Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Barton bez novog ugovora

Ići dole 
+7
Savic
RIOT
m.c.t.
Alan Smith17
Thug
Srki
spira
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyČet 16 Jun 2011 - 17:41

Ko to zna, burazeru. Nesto se mulja, kao pregovara ali pitaj boga sta se zapravo desava. Nece me cuditi ako za 5 min odem na sajt BBC-ja i nadjem naslov da je Barton zdimio u npr. Everton.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyPet 17 Jun 2011 - 11:19

Barton-a su malo posavetovali, da ne pljuje NUFC toliko po tweeteru, jer je on ipak još uvek igrač NUFC-a i još uvek prima debelu platu od istog tog kluba.

Zato je i počeo sa onim, I love this club...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyPet 17 Jun 2011 - 11:23

rekao sam mnogo puta necu se nervirati vise zbog gluposti koje debeli pravi, ali on me svaki put iznenadi...
http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_6991965,00.html
nece vise da pregovaraju sa njim...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyPet 17 Jun 2011 - 11:55

Debeli ima matricu kako postupa. Kao pregovaraju, a nece da popusti ni makac i onda proda. Posle pusti pricu kako nisu mogli da se dogovore i tako dalje. Ne znam, zaista ne ocekujem nista dobro i pozitivno dokle god je svinjac tu. Samo svoj dzep gleda, jebe mu se za ostalo.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyPet 17 Jun 2011 - 12:55

Mike Ashley je biznismen. Joey Barton je plaćenik.

Ne on lično, već svi profesionalni fudbaleri, bez razlike. Neki od njih igraju srcem, trude se i ostavljaju utisak na navijače, što radi i Joey, pa nam deluje "čudno" ovo što se dešava.

Mi kao fanovi smo jedini što u fudbalu vide ono nevidljivo i nematerijalno. Strast, ljubav, momenat. Krajnje je vreme da shvatimo razliku između nas - koji smo do default-u staromodni ljubitelji fudbala, i njih - koji su moderni kapitalistički zabavljači i kalkulanti.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyPet 17 Jun 2011 - 15:06

Slazem se Micko, ali zasto bas nas glupi gazda mora da zaradjuje pare tako sto ce da razjebe klub. Moze da zaradi lovu i na drugi nacin, a ne samo kaljenjem neafrimsianih igraca i kasnijim prodavanjem istih. Shvatam ja da mora da se zaradi ali brate ovo je dno dna.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyPon 20 Jun 2011 - 14:39

Cisto da ozivimo temu Very Happy

Sa nufc.com

Monday brought a denial from United that any other club had made an enquiry regarding the availability of midfielder Joey Barton, who has one year left on his current deal at SJP and has had the offer of an extension withdrawn.

That followed weekend press claims of interest in the player from both Arsenal and Aston Villa.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptySre 13 Jul 2011 - 11:57

da ne otvaram novu temu, barton zbog zvoje kriminalne proslosti ne putuje u ameriku na turneju! odbijen mu je zahtev za vizu!
http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_7034379,00.html
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptySre 13 Jul 2011 - 12:38

Debilana. Pa, zar on nije bio na odmoru u USA, ovog leta? Postoje fotke iz Los Angeles-a, Las Vegas-a. Pitam se, kako je tada dobio vizu?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptySre 13 Jul 2011 - 13:01

nemam pojma...kontam da je ono turisticka viza bila, a ovo radna...ne znam, ne razumem se preterano u te stvari...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptySre 13 Jul 2011 - 13:18

Notorna glupost.

Mogli su da smisle nešto bolje, ali sad bar znamo za sigurno - Barton napušta NUFC.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptySre 13 Jul 2011 - 13:29

mislim da to nije povezano...da ne bi gubio treninge i tekme igrace sa rezervama na turneji po holandiji...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptySre 13 Jul 2011 - 14:00

3 su utakmice u engleskoj i 3 u americi...onda ce valjda igrat malo vise ove u engleskoj..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptySre 13 Jul 2011 - 14:36

Kazu da ide na neki turnir u Holandiju. Stvano, bio je na odmoru u USA, ne znam u cemu je sada problem. Tj znam-lezao je u apsani a oni takve nece. A kako su ga onda primili?? Neko tu mrsi muda.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptySre 13 Jul 2011 - 14:44


pa zar ne moze doc ko turist i malo trenirat s ekipom. bolje i to pa i gledat s tribina nego bit odvojen s rezervama pola priprema.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptySre 13 Jul 2011 - 14:53

Na nufc.com pise da mu je odbijen zahtev za vizu iako je posecivao Ameriku nakon pustanja iz tvorza 2008. Ako je do Amera onda mu jednostavno nisu dali vizu i to je to. A pitanje je da li je zaista tako ili pada neka diskriminacija prema Bartonu.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyČet 14 Jul 2011 - 17:47

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyPet 15 Jul 2011 - 21:33

"Banned from the USA, Joey's, banned from the USA" - Toon Army na meču sa darlingtonom
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyUto 26 Jul 2011 - 19:49

Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyNed 31 Jul 2011 - 19:06

Opet proseravanje preko twitter-a:


Joey7Barton Joseph Barton
If only we as players could tell the fans exactly how it is, without them above fining us lots of money. There will be a time and a place.


Joey7Barton
If it wouldn't effect team morale and cause unrest within the dressing room, am certain Jose's comments would be the tip of the iceberg.....


Joey7Barton Joseph Barton
And again it would be left to those magnificent fans to pick up the remnants of their once great football club. #hadenoughofcertainpeople


Joey7Barton Joseph Barton
If I wanted to leave, I'd just come out and say "I want to leave" Things need addressing as am not prepared to go through a relegation again
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyNed 31 Jul 2011 - 21:26

Znate šta? Ja bih njega ovog trenutka prodao i to tamo nekom Championship klubu, samo neće se ponovo naći niti jedna budala, koja će njemu plaćati 53.000 funti nedeljno.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyNed 31 Jul 2011 - 22:24

Pa da ispademo iz lige. Ja stvarno mislim da bi ove godine mogli ispast ako se ne kupi neki posteni igrac.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyNed 31 Jul 2011 - 22:26

Lepo nam je rekao Shola sta je glavni cilj.

Nije mi jasno u cemu je fora sa debelim idiotom. Sve nesto mrsi, racuna, proracunava... kao pijacar najgori. Resio se tolikih igraca, pa jebem mu lebac nekome moras i da das pare, nece svid a igraju zato sto te vole.

Totalna debilcina.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyNed 31 Jul 2011 - 22:50

Meni lično smeta svo to piskaranje po twitter-u, ali mislim da će nas zakačiti second season sindrom i da ćemo biti vrlo blizu ispadanja.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 EmptyNed 31 Jul 2011 - 22:54

NAravno, te lupetarije po netu su bezveze ali ne treba ih ni uzimati u obzir.

Ide mi na zivce sto nam sezona pocinje za dve nedelje a mi i dalje ne znamo na koga mozemo da racunamo. Deluje mi da smo najkomicniji klub u PL. Ima bednijih klubova od nas, ali ovako rasulo je autohtono!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Barton bez novog ugovora
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Joey Barton - Najbolji sam!
» Barton out do februara.
» Barton ponovo udara!
» Barton, prica bez prestanka!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: