Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Barton bez novog ugovora

Ići dole 
+7
Savic
RIOT
m.c.t.
Alan Smith17
Thug
Srki
spira
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 16:52

#nufc statement: "The player has been advised that he can leave the club on a free transfer."


hahahaahahah derek llambias odlucio....pa ko je on...pa on nije ni za cistit ulice na brdovitom balkanu...

iman osjecaj da cemo ispast
http://www.nufc.co.uk/articles/20110801/barton-placed-on-transfer-list_2281670_2407238
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 17:41

Pazio ovo... Koje budaletine, ne verujem... affraid
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 18:11

cek ovo je stvarno?? zbog mrtvog tvitera ga teraju iz kluba??? do jaja...smesniji smo od toma i dzerija...
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 18:17

Thug ::
cek ovo je stvarno?? zbog mrtvog tvitera ga teraju iz kluba??? do jaja...smesniji smo od toma i dzerija...
4 najbolja igraca u samo pola godine..prvo carroll, pa nolan, a sad barton a enrique neće potpisat, ode i on....
eto ko vodi klub..pa ovo nema ni u tanzaniji...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 18:20

Čisto da se zna ko je vlasnik kluba. Ne možeš da radiš u nekoj firmi (koja te plaća 53.000 funti) i da konstantno pljuješ po njoj iako vidiš da u njoj ništa ne valja. Jednostavno, ako ti se ne sviđa, daš otkaz.

Sve ovo je za mene očekivano.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 18:36

Debeli trenira storgocu, kao da je sve ok. A logika mu je drz' vodu dok majstori odu. Budala glupa. Na sta je ovaj klub, ako se tako vise moze i sme nazvati, spao. Zalosno. Stvarno zalosno. Cak mi se cini da se tom debelom kretenu ne moze nista ni objasniti. Nikoga nece da slusa-ni Allerdycea, ni Keegana, ni igrace, nikoga. Tera on politiku a o fudbalu ne zna nista. Kud se za nas uhvatio jebao ga ko ga doveo!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 18:43

Srki ::
Debeli trenira storgocu, kao da je sve ok. A logika mu je drz' vodu dok majstori odu. Budala glupa. Na sta je ovaj klub, ako se tako vise moze i sme nazvati, spao. Zalosno. Stvarno zalosno. Cak mi se cini da se tom debelom kretenu ne moze nista ni objasniti. Nikoga nece da slusa-ni Allerdycea, ni Keegana, ni igrace, nikoga. Tera on politiku a o fudbalu ne zna nista. Kud se za nas uhvatio jebao ga ko ga doveo!
sigurno delboy llambas ima svoje prste u ovome...a tamo na nufc-online njima ovo normalno, nista se ne bune
e pa onda patite...
definitivno imamo najgoreg vlasnika, direktora, trenera i board u ligi
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 18:46

bas se sjetio akd ce da trenira strogocu, imali smo mnogo govana u klubu i likova koji su manje cjenili nas klub pa se nije trenirala strogoca.

imali smo i mnogo skupljih igraca pa su im se ugovori produzavali i niko ih nije tjero iz kluba iako nisu igrali, naso je debeli kad ce da radi stvari koje je trebalo rijesiti davnih dana
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 18:57

Ma shvatio bih ja da se ovako reaguje pod uslovom da ovakvi komentari nisu na mestu. Ali posto su igraci ocigledno nezadovoljni a to je direktno posledica vodjenja kluba onda mi nije jasno to sad kurcenje. Mogao bi prasac za razliku od dosadasnje prakse da stavi papak na njusku i da se zapita zasto su svi to nadrkani na klub. Umesto sto razjebava i ovo malo sto je ostalo i pravi se da je Ferguson.

Lako ce svaki igrac koji ode da se negde smesti, ali sta ce sa ovim klubom biti, za koje ciljeve cemo mi da igramo u narednim sezonama. Ubiveni smo totalno, nema vise sta da se prica.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 19:41

ne znam sta debeli treba da uradi da bi zeleli da ga oteraju??da im dodje iz dupeta u glavu (mislim na navijace)!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 19:58

Joey Barton je budala.

Budala u tom smislu da je promašio deceniju u kojoj igra fudbal. Da je igrao osamdesetih, bio bi jedan od najcenjenijih igrača na Ostrvu. Ovako, njegovo neuravnoteženo ponašanje nije prosto primereno vremenu gde se sve svodi na novac i statistiku. Ukoliko mu nešto smeta, ovaj prdi preko društvenih mreža. Alo.

Sa druge strane, mi, koji smo kao fudbalski fanovi do default-u protiv modernog fudbala koji upravo definišu gorenavedene stvari, bi trebalo da razumemo njegov revolt. Pa makar bio i preko jebenog twitter-a. Mike Ashley je usrao i ispišao ovaj klub od vrha do dna. Ispostavilo se tačnim sve što su ga kritikovali treneri i bivši igrači, a to je da je apsolutista bez trunke fudbalskog znanja. Meni je iskreno više puna ona stvar od ponavljanja šta je dotični Ashley uradio mom klubu, kada samo mogu da jedem svoju džigericu odavde iz Srbije, dok se on kocka sa nečim što je meni svetinja, a njemu kapital. Tu se priča završava.

Ovim je ludi Joey Barton ipak zauzeo mesto u istoriji Newcastle-a. Ma koliko glup i nepromišljen njegov potez bio. U datom trenutku je rekao ono što misli, jebao mater svima po spisku i, što je najbitnije, bez natezanja prihvatio raskid ugovora (iako zna da ga nijedan klub neće plaćati 53.000 funti nedeljno). Po meni je barem to za respekt.

P.S.

Ma koliko mi srce bilo uz Newcastle, nema stvari koju trenutno više priželjkujem nego da nam Barton u dresu nekog tamo Fulhama da pet golova prvom sledećom prilikom. 'Wor Joey".
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 23:02

ja koliko vidim od oka, navijaci se uopce niti malo bune, ne protestiraju...da ja zivim u geordielandu, nebi nikad kupio kartu dok lešinar ne ode...podrzao bi svaki prosvjed..
u njih je drugaciji mentalitet...jbt sunderland je sređeniji klub od newcastlea..to sve govori..
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyPon 1 Avg 2011 - 23:29

Sledi mučna i teška borba za opstanak.Do kraja roka ostajemo bez Španca,a sumnjam da će i dovesti neku zamenu.Glavnog napadača nemamo.
Odbrana trula!Vepar konačno uspeva u nameri da upropasti klub,ali skroz.
Života mi,voleo bih više da smo u 7. ligi,igramo na nekom usranom poljančetu sa klincima,nego da gledam ovo ponižavanje voljenog kluba.
Mi smo glavna sprdnja u novinama.Otkako navijam za Njukasl,nisam se osećao ovako uniženim,kao navijač.
A ne znam šta da poručim tim tzv. navijačima u Njukaslu.Važno je da su obezbedili sezonske karte.Pa dragi navijači,možda vam je ovo poslednja sezona da gledate NUFC u PL.Zato uživajte i pustite vepra da radi ono što najbolje ume: da uništava klub koji volim i obožavam.Pu!
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 0:06

Ja nemogu da vjerujem sta se dogada ozbiljno Shocked Shocked

Zamislite ekipu sa Nolanom,Carrollom,Joseom i Bartonom .. a gledaj sad ..
Neznam bili vise volio da ispadnemo pa da nas se debeli valjda definitivno rijesi ili da ostanemo u PL pa da nas mozda sjebava jos koju godinu ..
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 1:26

Ma nije Barton budala uopste, stavise. Ja mislim da ce veoma lako da nadje klub koji ce da ga plati koliko trazi. 53.000 za sasvim ok igraca u najskupljoj ligi sveta... Ma nemojte bre da me zajebavate! To mozda Ashley cmizdri da mu je puno ali to se toliko placa, molim lepo.

Ako je budala on onda su budale jos neki - zasto je Enrique popizdeo pa sve ono napisao, zasto je Carroll otisao onako lagano, Nolan-KAPITEN-bez reci u drugu ligu!!!! Nekako svi ispdaju picke, smradovi, budale, ludaci, matori(29 god. ?!?) a sve ok igraci i samo pale i begaju. Ja mislim da su ti momci jako dobro osetili Newcastle iznutra i rekli mu ciao! A to nije bez svoga.

Barton ce otici u neki sasvim ok klub, ne brinem uopste. U Newcastleu je pokazao da ume da se vlada, da je uglavnom neka sranja ostavio iza sebe i tu smo opet mi na gubitku a ne on. On je kao igrac sasvim ok, i vise od toga. Najmanje ce neku Villu da zabode i bole ga usi. A nama ce da ostanu Shola i ekipa. Ako, tako nam (njima) treba. Izgleda da nam je to mera.

Bartonu na komentarima, kao i Joseu ne zameram NISTA. Sve sto su rekli stoji. Ali to sam vec elaborirao na drugom topicu.
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 11:24

Barton mi je bio postao pravo drag .. Ali ako uspijemo dovest Barnettu necu ga puno zaliti ..

http://www.nufcblog.com/2011/08/02/newcastle-identify-joey-barton-replacement/
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 12:00

Joey7Barton Joseph Barton
In times of universal deceit, telling the truth will be a revolutionary act. George Orwell

Joey7Barton Joseph Barton
Made to train alone today, how predictable.........
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 12:33

Rasu čovjek ekipu kao kulu od karata,

nadam se da ćemo ispasti, pa da nas proda, mada bi bilo dobro da nas proda i bez ispadanja Very Happy .......

što nije otišao na ljetovanje na norveško ostrvo, krme debelo.....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 13:05

Vec sam rekao tj pisao a i opet cu, dzaba mi ovde prdoklacimo. Dok ga ekipa tzv Toonarmy ne iseva ili ne prestane da dolazi na utakmice, ne da ni jebeni peni za kartu dok stoka ne ode onda ce se nestoi promeniti. Ovako svinju boli uvo za povremeno hua-bua sa tribina jer mu se dzepovi lepo pune, bas kao i stadion.
U protivnom gledamo sta gledamo. A i neka. Ako su pasivni neka ih tj nas i jebe. Razlika je sto oni trose i pare i zivce a ja samo zivce.

Edit:

NAjzad je Nolan rekao koju, da nam jos malo objasni kako je doslo do toga da je previse star...

http://www.skysports.com/story/0,19528,11678_7074344,00.html

Star moj qc, htele barabe da ga izigraju pa posle seru po novinama kojekakve budalastine. Slicno gledamo i sa Bartonom i Joseom.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 14:02

Ne vredi ni bojkot toliko koliko mi mislimo.

Najveći deo prihoda klubu donose upravo karte i oficijelna prodavnica. U Engleskoj se svi plaše toga da neki klub prođe kao Lids, postoji čak i fraza "pull a Leeds", koja se odnosi na znamo svi dobro šta. Ukoliko klub ima slabiji nivo prihoda, njegova vrednost se smanjuje i em gazda neće da ga proda i posluje u gubitku, em niko neće da kupi klub sa nestabilnim prihodom.

Najbolja stvar koja bi mogla da nam se desi u ovom trenutku je, paradoskalno, da opet ispadnemo. Time se vrednost kluba prirodno umanjuje, bez smanjenja unosa novca u klub a plate igrača po ugovoru idu dole. U tom trenutku je jedino i verovatno da Ashley digne ruke od kluba, dok god smo u PL, to je manje verovatno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 14:43

Mislim da ne bismo u slucaju bojkota propali kao Leeds vec da bi debeli skot skapirao koliko je sati odvukao svoju guzicu negde drugde. Neka politika mora da se istera, mislim da je to jedini nacin a da navijaci imaju uticaja. Moze da se desi da ne ispadnemo pa da opet sve kao bude ok.
Ja bih lepo prestao da mu dolazim na stadion i u tome bio odlucan pa koliko god da traje. Pa ti brajko sam gledaj svoje cedo. Kad glupak shvati da nije zanimljiv vise nikome otperjao bi. Ovako smo prepusteni slucaju - ako ispadnemo onda, mozda... A to opet ne znaci da bi debeli prodao.

Ne znam. Mislim da je govno trebalo saseci u korenu, najebati mu se svega cim je pokazao sta zamislja sa klubom i onda bi se sve drugacije desilo. Ovaku su ga pustili i sada ga djemba ne vedi.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 15:32

Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 15:33

Pardew definitivno nije nikakav menager nego obicni trener.
Promatra sve ko DRVENA MARIJA.
Sad su počeli i lagat o Bartonu. Toon Army ništa ne planira.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 17:11

Pa kada je Pardew bio ista drugo nego klimoglavac?

Ovo za Barnettu san vec citao, hteli su da ga dovedu i pre nego sto je "ispalo" ovo sa Joeyem.

Ma, sve me vise i vise boli penis za ovo sto se zove NUFC.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 EmptyUto 2 Avg 2011 - 18:54

Šta je sve Barton radio:

Dec 2004 - stubbed a lit cigar into the eye of young team-mate Jamie
Tandy during Manchester City's Christmas party. Fined six weeks' wages
by City. Forced to pay four weeks' salary - approximately £60,000 -
immediately, with a further two weeks suspended for a year.
Barton says: "If I was to do something similar, I'd be the biggest fool ever."

May 2005 - breaks leg of 35 year-old pedestrian while driving his car at 2am in Liverpool city centre.

July
2005 - involved in an altercation with a 15-year-old Everton fan at
City's team hotel in Bangkok, where the team are playing in the FA
Premier League Trophy. Fined eight weeks' wages by City after being
found guilty of gross misconduct. Accepts punishment and agrees to
undertake a programme of rehabilitation.
Says: "When people talk
about my dark days, when I sit down and think about it - the
misdemeanours I've had, with the things that go on in the real world -
the things I have done are stupid and foolish. But they are not war
crimes."

Sept 2006 - drops his shorts in the direction of
Everton fans following City's 1-1 draw at Goodison Park. Charged with
improper conduct and/or bringing the game into disrepute by the Football
Association and fined £2,000.
Says: "The shorts thing was only
intended as a light-hearted joke but some people didn't take it that way
unfortunately. I don't know whether the fans see me as the Evertonian
that got away or what. I was there when I was a youngster and have had a
couple of chances to go back and it's never been right."

Feb
2007 - wins his first international call-up despite public criticism of
the England team's performance at the World Cup and subsequent releases
of autobiographies.
Says: "England did nothing in the World Cup, so
why are they bringing books out? 'We got beat in the quarter-finals, I
played like s**t, here's my book'. Who wants to read that? I don't."

March
2007 - arrested on suspicion of assault and criminal damage in an
incident involving a taxi driver. He is later charged with criminal
damage, which he denies.
Says: "He (the taxi driver) didn't seem to
be in control and seemed to be going really mad. I said 'Let's forget
about the money and get out of the cab and get to safety', but he
wouldn't stop the cab."

May 2007 - suspended by Man City for the
rest of the season after a training ground altercation with Ousmane
Dabo. He is charged with assault and appears in court but is spared
jail.
Says: "I am very thankful to the media of this country. If it
was not for them vilifying me I may have p****d my career up the wall. "


Dec 2007 - arrested in Liverpool city centre in connection with
an allegation of assault. He later admits assault and affray and is
jailed for six months at Liverpool Crown Court.
Says: "My last night
out probably cost me £500,000 plus my reputation. I must have been as
close as you can get to self destruct. I had two choices basically.
Either you carry on doing what you're doing and your career's gone, or
you address it."

May 2008 - jumps a red light and undertakes
dozens of cars in a bus lane driving to meet a probation officer while
followed by the press.
Says: "Why are they following him? It is a
disgrace. What would you do if people followed you in a car? What is the
guy meant to do? He doesn't know who is in the car, does he?"

July 2008 - receives four-month suspended sentence for assaulting Dabo.
Says:
"Whether you're the best footballer in the world, or the best golfer or
the best cricketer, you're a human being. You might be good at that,
but you might be crap at life."

July 2008 - released from prison.
Says:
"My reputation will always precede me to the day I die and for some
people that probably can't be quickly enough. I'm not asking for anyone
to feel sorry for me. I am indefensible."

Sept 2008 - banned by
the FA for 12 matches - six of which are suspended - and fined £25,000
after admitting violent conduct charge in relation to the Dabo incident.
Says:
"When you've been in as much s**t as I've been in, you've got to grow
up. You can say, 'Do I really deserve this?' but you do. We live life in
the limelight and there's nothing I can do about what's happened now.

May
2009 - sent-off against Liverpool for late challenge on Xabi Alonso.
Suspended until further notice by Newcastle manager Alan Shearer for the
rest of the season following an explosive row between the pair which
saw them held apart at Anfield.
Says: "I think that was more because
of who I was than what I did. The great thing about English football is
it is so competitive. I hope that never changes."

Nov 2010 -
caught on camera punching Morten Gamst Pedersen in the stomach during
Newcastle's 2-1 defeat against Blackburn, for which he only received a
yellow card.

July 2011 - criticises US immigration laws on
Twitter after being denied a visa because of his six-month jail sentence
for assault and affray in 2008. It means he misses the club's
pre-season trip to the United States.
Says: "Visa story is correct.
They told me am not allowed in until I have 5yrs without any trouble.
3yrs down, 2yrs to go. Totally hypocrisy considering what they get up to
but rules are rules."

July/August 2011 - Tweets a series of
cryptic messages hinting at problems behind the scenes at St James' Park
before revealing he will make a more clear cut statement about his
future at the club.
Says: "If only we as players could tell the fans
exactly how it is, without them above fining us lots of money. If it
wouldn't effect team morale and cause unrest within the dressing room,
am certain Jose's comments would be the tip of the iceberg..... And
again it would be left to those magnificent fans to pick up the remnants
of their once great football club."
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Barton bez novog ugovora   Barton  bez novog ugovora - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Barton bez novog ugovora
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Joey Barton - Najbolji sam!
» Barton out do februara.
» Barton ponovo udara!
» Barton, prica bez prestanka!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: