Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tiote potpisao novi ugovor

Ići dole 
+22
mare90
Admin-Roby
toon72
NBB96
milan25
Srki
Pedja
RIOT
Becej City
NewBoy
vinjak126
zarkonio
pirLe
m.c.t.
Toon Army MKD
Alan Smith17
moody
Philips
Thug
NUFC CRO
Dinko
spira
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptySub 16 Jan 2016 - 12:47

Nikad ga nisam cenio, vrlo mi je drago što odlazi. Svako ko je igrao njegovu poziciju je bolje odrađivao posao, suludo velika plata za igrača tako niskog kvaliteta.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptySub 16 Jan 2016 - 13:54

Ja se samo bojim da ne krene onako kako kod nas vec ide - da nadjemo jos gorega pa da zazalimo za ovim.

Sto se tice kvaliteta - koji zadnji vezni je kvalitetan... Malo ih je oduvek bilo. Mahom su to ceparosi, tek poneki znalac.

Elem ode ovaj, neka mu je sa srecom a sta ce sa nama da bude ostaje da se vidi.

Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptySub 16 Jan 2016 - 20:46

Meni je Tiote bio drag igrač. Priznajem, odigrao je samo prvu sezonu vrhunski, a nakon toga je drastično pao. Odigrao je fino zadnjih par utakmica, ali se ova ponuda nije mogla odbiti. Momak ima 29 godina, ovi su ponudili odlične pare i dogovor je lako postignut. Potpuno ispravna i prava odluka našeg kluba. Srećno u karijeri majstore.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptySub 16 Jan 2016 - 21:19

Treba ga prodati da bi se napravilo mjesto za neko osvjezenje u timu ali se ne slazem da mi mozemo u ovoj situaciji imati ponudu koja se ne odbija. Niti smo duzni neke pare niti smo sigurni u opstanak. Tako da nema te ponude koja se ne moze odbiti. Tako bi naravno trebalo da razmislja neko kome je interes kluba na prvom mjestu. A takvih ima jos samo na tribinama i određenim forumima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptySub 16 Jan 2016 - 22:28

Nekako mi sve ravno u vezi njega,ali sada smo da smo znatno slabiji sa igračima na sredini bez njega.Ko će sada igrati ako se povrede Kolbek ili Šelvi?Anita mi i nije ostavio neki utisak.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyNed 17 Jan 2016 - 13:26

Ostace mi u lepom secanju,mislim da ga je klub maksimalno iskoristio,otisao je dostojanstveno,jednostavno posle svih tih povreda vise nije to to,a I ozbiljna kinta je u pitanju.Mislim da je shvatio sta znaci igrati za klub,iako tehnicki limitiran,nadoknadjivao je srcanoscu.Sad, da li ima vise od 29 leta,ali poodavno mi ne deluje sveze.
Oprostio se od navijaca na veoma lep nacin
Osim onog gola,pamticu ga I po krljanju protiv Chelsea,kad smo ih dobili,a Tiote dobio udarac laktom u glavu od onog smrada Mikela.Ironija je da je bas Tiote u nekoj perspektivi trebalo da ga zameni,ali je ostao u Nufc-u.
Uvek sam imao bojazan kad ima loptu u nogama,ili kad juri protivnika,pa ne znas koliko ce ga jako pricepiti.
Sve u svemu,zasluzuje moj aplauz.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyNed 17 Jan 2016 - 14:08

I dalje ima bolju tehniku od Samija Basketball

Ovaj drugi kad krene sa loptom deluje kao da će da se spotakne na svakom koraku.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyPon 18 Jan 2016 - 21:20

Navodno, transfer će biti vredan 5 miliona, a ne 8 miliona funti.

Super smo prošli svakako.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyUto 19 Jan 2016 - 18:21

Hehe izgleda da nismo Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyUto 19 Jan 2016 - 19:22

koje sranje, izgleda da je propala priča...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyUto 19 Jan 2016 - 19:37

Propala zbog njegove gramzivosti i pohlepe.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyUto 19 Jan 2016 - 20:48

Stvari koje su me najvise nervirale igrajuci FM. Dogovoris sve i smrad hoce platu ogromnu.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyUto 19 Jan 2016 - 20:55

Pa sada neka sjedi na klupi za manju platu pošto mu je Jonjo zauzeo mjesto.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyUto 19 Jan 2016 - 21:10

Nazalost to i jeste problem. On ce da sjedi i dobija platu. To su ljudi koji su ostali bez ambicija i samo gledaju da sto vise zarade jos koju godinu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyUto 19 Jan 2016 - 22:39

I sta sada, ostao je kod nas. Ne razumem kako su sve dogovorili pa zajebali oko plate. Pa to je glavno sto se dogovara. Ako to nisu prvo dogovorili sta su dogovarali ostalo. Ne lazume Smile
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptySre 20 Jan 2016 - 0:23

Najveći problem je što zbog njegove plate nećemo dovesti drugog igrača, koji bi je i zaradio, za razliku od ovog mamlaza koji je poslednju dobru sezonu odigrao pre četiri godine.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptySre 20 Jan 2016 - 8:45

Pa onda je on pametniji od naseg kluba ako moze da ih muze za lovu a da ne igra. Koliko god da smo jadni mislim da i kod nas postoji praksa da plata kalira sa ucinkom. A uostalom jebo ja klub koji ne moze da se pojaca jer mora da deli plate (koje je sam dogovorio). Ako uspeva da zajebe sistem onda mu svaka cast, ljubim ga u cirokanu, opravdao je.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyPon 29 Avg 2016 - 7:41

Napustio nas je Tiote, otisao u Galatasaraj za 1.6m funti.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyPon 29 Avg 2016 - 9:27

Thug ::
Napustio nas je Tiote, otisao u Galatasaraj za 1.6m funti.

A kad se setim kako smo navodno odbijali ponude od 25 miliona funti od Chelseaja za njega.

Što se mene tiče, u vreme kad je bio u formi, bio je najbolji zadnji vezni u ligi. Šteta što nije umeo da igra fudbal pored toga, i što je generalno bio pizda bez ikakvog odnosa prema dresu koji nosi.

Nemam statistiku, ali mislim da smo najbolje rezultate ostvarivali kad je Tiote bio u postavi, ma koliko dobro ili loše igrao.

I da, i ovo je istorija kluba.

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Cheik-Tiote-Arsenal-goal1

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyPon 29 Avg 2016 - 11:48

Najvise me razocarao na onom snimku gde sedi povredjen i kaze da je newcastle shit football club.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyPon 29 Avg 2016 - 12:51

Znate za onaj osećaj da ste razočarani i besni kad klub napusti igrač kojeg volite (Solano, Milner, Carroll, Townsend)?

Međutim, ima i onaj drugi osećaj, kad me zabole patka kad igrač ode iz kluba. Igrači kao Coloccini, Tiote, Sissoko, Riviere. Igrači koji su mogli postati legende kluba ali su se sa svojom kurcoboljom prema svetom dresu spustili do te mere, da jedva čekam da im vidim leđa.

Hvala mu za onaj gol protiv Arsenala i za još ista takva dva koja su poništena.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyPon 29 Avg 2016 - 13:15

al si Townsenda stavio u isti sesir sa milnerom solanom i carrollom Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyPon 29 Avg 2016 - 14:22

Cheik Tiote pao na medicinskim testovima u Turskoj!!!

Problem je njegovo levo koleno, tačnije meniskus.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyPon 29 Avg 2016 - 14:36

Nije valjda da cemo ga i dalje gledati?!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 EmptyPon 29 Avg 2016 - 15:14

Necemo ga gledati ali cemo ga trpiti i placati.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tiote potpisao novi ugovor
Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Jonas potpisao novi ugovor
» Steven Taylor potpisao novi ugovor
» Haris Vuckic potpisao novi ugovor
» Shola Ameobi potpisao novi ugovor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: