Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Steven Taylor potpisao novi ugovor

Ići dole 
+14
Pedja
Srki
RIOT
moody
toon72
Alistair
NewBoy
NUFC96
Dinko
Savic
Becej City
Alan Smith17
spira
Admin-Roby
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPon 27 Dec 2010 - 11:34

Steven Taylor potpisao novi ugovor 0,,10278~9288045,00


KONACNO!!!! Steven Taylor je potpisao novi ugovor do 2016 godine.Taylor je dosada odigrao 177 utakmica,a ima 24 godine.

Steven Taylor je izjavio kako je odusevljen sto je konacno potpisao novi ugovor,i evo sta je sve rekao na oficijalnom sajtu:

I am absolutely delighted to have agreed terms with the club on a new long term contract that will see me play for Newcastle United in my prime years.

"I joined the club as a boy and feel confident that I can fulfil all my professional ambitions here at my hometown club.

"Throughout the past few months I have never lost hope that everything could be sorted and that I could stay here and play for this fantastic football club."

"I would like to thank the fans for their support throughout the contract negotiations and I'll look to repay them with my performances in the black and white shirt. Also Chris Hughton for bringing me back into the team, Alan Pardew who made it clear from day one that he wanted me to stay at the club, the board and management for their willingness to work together to find an agreement and finally my agent Paul Stretford for always having my best interests at heart.

Taylor follows in the footsteps of Mike Williamson and Nile Ranger in agreeing long-term contract extensions.

Manager Pardew said: "I've always really admired Steven Taylor and I thought it was imperative that we kept him here. He's still young, he's a Geordie and he's a top defender.

"He's played a lot of games for somebody his age, played in Europe and captained his country at under-21 level, and that says everything you need to know about him.

"Steven is somebody who can be a bedrock of our defence for a long time to come, and it's great news that he's staying. I made it one of my priorities when I arrived. Steven is just the sort of player that we need to keep at this club."
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPon 27 Dec 2010 - 11:43

jedan dobar u odbrani, pored josea, ostala jos dva...svi ostali su rupe!!! mada, mozda wilemsona da uparimo sa njim, bilo bi ok, bar mislim...colo i deda mi ne trebaju na oci...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPon 27 Dec 2010 - 11:48

Jose Enrique----Taylor----Wliamson----Simpson....mislim da bi tako valjalo....al necemo sada da sudimo Colocciniju,nije igrao 4 nedelje.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPon 27 Dec 2010 - 12:48

Admin-Roby ::
Jose Enrique----Taylor----Wliamson----Simpson....mislim da bi tako valjalo....al necemo sada da sudimo Colocciniju,nije igrao 4 nedelje.

colo igra dobro ali nekad zaboravi ispratit igraca do kraja....zna imamt kikseve....
jucer je cijela obrana bila na niskom nivou...

najbitnije je da je taylor potpisao do ljeta 2016.
cheers
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPon 27 Dec 2010 - 12:54

Nešto se ja brinem za Jose Enrique-a, kao i za Carroll-a.
Istina da dugo već nemamo rezervnog levog beka, ali najave iz kluba da traže zakrpe za tu i poziciju špica mi govore da postoji šansa da te zakrpe postanu prvotimci, dok ćemo dvojicu najboljih ove sezone prodati. Previše puta sam ovo čuo od Newcastle-a da ne bih bio podozriv.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPon 27 Dec 2010 - 12:59

RIOT ::
Nešto se ja brinem za Jose Enrique-a, kao i za Carroll-a.
Istina da dugo već nemamo rezervnog levog beka, ali najave iz kluba da traže zakrpe za tu i poziciju špica mi govore da postoji šansa da te zakrpe postanu prvotimci, dok ćemo dvojicu najboljih ove sezone prodati. Previše puta sam ovo čuo od Newcastle-a da ne bih bio podozriv.

enrique je jednom davno rekao da ga jedino moze barcelona kupit..i da zeli zavrsit karijeru u NUFC-u..da se odlicno osjeca i tu su mu prijatelji amigosi xisco, colo i jonas... i da bi volio da dode jos koji spanjolac...

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPon 27 Dec 2010 - 13:32

nebi imao nista protiv kad bi dosao Pedro Leon iz Real Madrida...spanac,20 god,desno krilo.sjajan!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPon 27 Dec 2010 - 13:37

svi oni kenjaju kako im je super, sta ce drugo. Ali ako dodje neko ozbiljan... Onda je i tamo super. Nece me cuditi ako debeljaner zavalja Carrolla. Ali ako mu se tada, u tom slucaju navijaci ne najebu majke, makar trebalo i da sruse SJP onda su pizde najgore.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyUto 20 Sep 2011 - 1:15

Taylor igra u zivotnoj formi, cak se spominje reprezentacija Engleske Smile
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptySub 29 Okt 2011 - 22:33

Steven Taylor potpisao novi ugovor 379407_157626521000117_100002583110863_258829_1740310993_n
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyNed 30 Okt 2011 - 10:27

Zoro Razz
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyNed 4 Dec 2011 - 13:31

da ne otvaram novu temu, ali izgubili smo saylora do kraja sezone...povreda ahilove tetive, sutra na poeraciji...
http://www1.skysports.com/football/news/11678/7352021/Toon-lose-Taylor-for-season
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPet 27 Jul 2012 - 11:34

Savic ::
Steven Taylor potpisao novi ugovor 379407_157626521000117_100002583110863_258829_1740310993_n
evo gledam ovu temu, ja skroz zaboravio na ovu masku Laughing Laughing Laughing
al najace mi je kad je neki golman postavljao zivi zid i salyor skace i ometa ga pri postavljanu zida Razz
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPet 27 Jul 2012 - 11:55

Bojim se da cemo ga slabo vise gledati. Unistise ga povrede No
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyUto 27 Nov 2012 - 12:07

STEVEN Taylor has been ruled out until the New Year in another blow to struggling Newcastle United.

E jebem mu mater.

Kad je zdrav, dobar je. Jedan od onih igrača koje naprosto voliš zbog drskosti. Ali...

Mislim da njegova visoka plata i konstantne jebene povrede ne idu zajedno, i da bi trebali da ga prodamo za sitne pare.

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyUto 27 Nov 2012 - 13:41

Pa odbrana nam je sada tek u kurcu.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyUto 27 Nov 2012 - 14:36

Ovo je prosto neverovatno.Svako kolo izgubimo po jos jednog bitnog igraca.Zalosno je sve ovo sto nam se desava u sezoni u kojoj smo ocekivali procvat i stabilizaciju kluba.Uzas!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptySre 10 Apr 2013 - 18:21

'Saylors got a knock this morning which puts him as a doubt for tomorrows game, that's a shame.'
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyČet 11 Apr 2013 - 3:40

U kurac!
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPet 12 Apr 2013 - 12:01

Some good news this morning that Geordie Steven Taylor’s knee injury is only minor, and he should be able to start the game against Sunderland on Sunday afternoon.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Okt 2013 - 19:14

Miles Starforth ‏@milesstarforth 32m
Steven Taylor 'touch and go' for derby, according to Alan Pardew. #nufc #safc
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Okt 2013 - 22:54

Znam sta je touch and go u avijaciji, u fuzbalu veze nemam. To valjda znaci da ce igrati?
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPet 8 Nov 2013 - 12:44

Lee Ryder ‏@lee_ryder 2m

Pards on Steven Taylor: "After the international break he should be OK" #nufc
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPet 15 Nov 2013 - 16:17

Steven Taylor, idiot:

Steven Taylor potpisao novi ugovor BZHM1MSCIAEUy7V
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor EmptyPet 15 Nov 2013 - 17:24

Divus. Morao je dva puta razmisliti pre nego što je postavio takvu fotografiju i komentar. Mediji su jedva dočekali da ga napadnu da je rasista!


Poslednji izmenio Savic dana Pet 15 Nov 2013 - 17:45, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Steven Taylor potpisao novi ugovor   Steven Taylor potpisao novi ugovor Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Steven Taylor potpisao novi ugovor
Nazad na vrh 
Strana 1 od 5Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
 Similar topics
-
» Steven Taylor konacno potpisao nov ugovor
» Tiote potpisao novi ugovor
» Jonas potpisao novi ugovor
» Shola Ameobi potpisao novi ugovor
» Haris Vuckic potpisao novi ugovor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: