Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tiote potpisao novi ugovor

Ići dole 
+22
mare90
Admin-Roby
toon72
NBB96
milan25
Srki
Pedja
RIOT
Becej City
NewBoy
vinjak126
zarkonio
pirLe
m.c.t.
Toon Army MKD
Alan Smith17
moody
Philips
Thug
NUFC CRO
Dinko
spira
26 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 9:58

Cheick Tiote has this morning put pen to paper on a new six-and-a-half-year contract at Newcastle United.

The 24-year-old midfielder arrived at St. James' Park in the summer from FC Twente and has been one of the Premier League's standout performers this season.
Cheick Tiote has this morning put pen to paper on a new six-and-a-half-year contract at Newcastle United.
The 24-year-old midfielder arrived at St. James' Park in the summer from FC Twente and has been one of the Premier League's standout performers this season.
Tiote has formed a formidable partnership in the engine room with captain Kevin Nolan, and struck his maiden Magpies goal with the stunning volleyed equaliser in the memorable comeback against Arsenal.
Tiote, who is an Ivorian international, is now contracted at Newcastle until the summer of 2017, and said: "I am very happy today to have signed this new deal with Newcastle United.
"The experience of playing in the Premier League has been better than I ever hoped it could be.
"This is a great club and the fans have been brilliant - I have never known support like it."

E sad,kako shvatiti ovo? Da li kao pravljenje jezgra ekipe za narednu sezonu ili prosto svinja na leto hoće da mu nabije cenu?Nisam pametan. scratch
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 10:41

Mozemo se samo nadati. Svakako da je covjek sretniji sa novim ugovorom pa ce valjda vise zeljeti da ostane.A i ako neko pozeli da ga kupi bice skuplje pa tako mozda odbijemo nesigurne kupce.Mada ako Arsenal,Chelsea ili tako neko odluci da ga dovede uzalud vam trud sviraci.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 10:50

Ma, samo da se uzmu vece pare za njega na leto.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 11:02

Uh,ala svi vrvimo od optimizma! Razz
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 11:03

ako j sudeci po postupcima debelog sprema prodaju, i to dobru...ali mozda mu doslo iz dupeta u glavu da nesto i proba sa timom pa se osigurava za buducnost...ali nije mi jasno, tiote je dobio 6,5 god ugovor, a bartonu ne da 3...nije mi to jasno nikako...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 12:18

Zato sto ce Tiotea verovatno bolje da utopi pa mu je zato nabio ugovor, da na konto obestecenja inkasira sto vise.
Znajuci dosadasnji tok stvari mislim da je sve u svrsi toga. Samo lova, jebes rezultat i tim!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 12:29

John Carwer poptpisao na pet i po godina!!!

Tiote potpisao novi ugovor 0,,10278~9349495,00
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 13:39

I njega ce da proda Razz
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 13:40

Dobra vest.
Ovo znači da ćemo ga ili zadržati ili prodati za neku blesavu cifru, poput one od 35 miliona funti za Carroll-a. Mislim da ukoliko neko hoće da ga angažuje na leto, da će morati da istrese minimum 20 miliona iz gaća, a ne verujem da bi ga neko toliko platio.
U svakom slučaju, bolje da je potpisao nešto nego da nije ništa potpisao, zar ne?

P.S.

Šest i po godina?? Kakvi su to sad ugovori? Zar nije 5+1 godina najduže što se ugovor može potpisati?

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 13:42

Zar se ne potpisuje kako se dogovoris!?

Ma zveknuce neko lovu za njega, nije los igrac, lako moze da utrci i da se snadje i u nekoj ozbiljnoj ekipi.

Ako su za Andyja dali 35 onda me vise ne cudi ni da ovaj dobije 50!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 15:53

When you're facing a rout, and you're 30 yards out, Cheik Tiote!
From the Ivory Coast, squeezed inside of the post, Cheik Tiote!
He left Fabregas, lying flat on his ass, Cheik Tiote!
When we made it 4-3, he said leave it to me, Cheik Tiote!

Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 18:02

Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 18:35

Mislim da je Iker Casillas onomad potpisao ugovor na 10 godina sa Real Mardidom, dok je Iniesta potpisao ugovor na 8 godina sa Barcelonom.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 20:05

Zabio ga Cheik majstorski. Kad se samo setim koliko sam ja urlao sam pred TV-om...
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 25 Feb 2011 - 20:44

@Riot

Ronaldo (onaj oriđiđi ne ova kopija ) je davne '97 potpisao ugovor sa Barcom na 10 godina (mislim da je čak Robson tad bio trener Barce), sljedeće ljeto Inter ponudio veće novce za njega i on otišao u Italiju... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptySub 26 Feb 2011 - 9:40

pravilo FIFE ili UEFE je na 5 god + ono nesto tekuca sezona. ( ne znam kad je to uvedeno ).
Znam kad je Messi poptiso na 6 godina da su popili neku kaznu.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptySub 26 Feb 2011 - 9:57

I ja mislim da ima to neko pravilo 5 godina maksimalno produzenje ugovora,ali mozda ako imas na 2 godine pa produzis za jos 4 to ne spada u to.A mozda su i kazne smijesno male,pa ispadne samo kao neka taksa.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptySub 26 Feb 2011 - 12:19

znam da ej bilo nekih zajebancija kada je kaka u milanu hteo potpisati dozivotno za milan...mislim da je i sa mesijem isto bilo...u manageru moze 5 max, a oni su realni...Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptySub 19 Mar 2011 - 10:30

"I know the fans would love this club to get back in to Europe and I
would love to do that too, so would all of the players. I have seen
that Chelsea might be interested and that I could go there to join
Chelsea, why can't Didier come here to join me at Newcastle.


e ovo me odusevilo jos vise od onog da salje novac braći i sestrama u afriku...
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptySub 19 Mar 2011 - 16:48

dobro covek i kaze!!! sad videcemo koliko je sve to realno, mislim da hoce da ostane...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptySub 19 Mar 2011 - 18:15

Posle ove goleade danas (a videcemo kako ce sezona da se zavrsi-daleko smo mi od sigurnog PLgasa) verujem da ce doci do promene plana No
Nazad na vrh Ići dole
Toon Army MKD

Toon Army MKD


Broj poruka : 97
Godina : 40
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 10.10.2011

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyČet 17 Nov 2011 - 19:29

"Cheick Tiote unlikely to play at Man City" No No
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyČet 17 Nov 2011 - 19:50

Citat :
"Cheick Tiote unlikely to play at Man City"

Ma to nas trener/kockar igra na blef a ko zna kakve karte drzi u ruci Very Happy Nadam se Neutral
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyČet 17 Nov 2011 - 21:43

Ima jos 2 dana, nije malo. Verujem da ce igrati Cheick!
Nazad na vrh Ići dole
Toon Army MKD

Toon Army MKD


Broj poruka : 97
Godina : 40
Localisation : Skopje, Macedonia
Datum upisa : 10.10.2011

Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor EmptyPet 18 Nov 2011 - 10:12

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tiote potpisao novi ugovor Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tiote potpisao novi ugovor
Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Jonas potpisao novi ugovor
» Haris Vuckic potpisao novi ugovor
» Shola Ameobi potpisao novi ugovor
» Steven Taylor potpisao novi ugovor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: