Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tiote potpisao novi ugovor

Ići dole 
+22
mare90
Admin-Roby
toon72
NBB96
milan25
Srki
Pedja
RIOT
Becej City
NewBoy
vinjak126
zarkonio
pirLe
m.c.t.
Toon Army MKD
Alan Smith17
moody
Philips
Thug
NUFC CRO
Dinko
spira
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyČet 21 Jun 2012 - 18:17

Toon Army MKD ::
Среќен 26-ти роденден Чеик Тиоте! cheers

Haha! Koji si ti kralj Toon Army MKD Very Happy

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptySub 30 Jun 2012 - 21:02

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 534948_357155297689512_730197346_n
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyPet 20 Jul 2012 - 14:13

CHEICK TIOTE has revealed he is fully focused on his future with Newcastle United and has admitted: “I’m ready for the challenge of the Europa League.”
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptySub 21 Jul 2012 - 14:04

Mnogi su to izjavljivali pa su za tri meseca napustili NUFC!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyNed 3 Feb 2013 - 18:16

Ivory Coast 1-2 Nigeria
iako je dao gol na utakmici, Tiote se vraca, bicemo jos kompletniji protiv Totenhema Cool
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyNed 3 Feb 2013 - 21:19

Tiote na klupu.Sjebao je nekoliko tekmi, on lično.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyNed 3 Feb 2013 - 22:16

Morace da se zestoko pomuci za mesto u timu.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyPon 4 Feb 2013 - 15:14

Nije ovo bila njegova sezona.Slabo je igrao za nas,mada je dosta bio i suspendovan,pa i povredjen.Mislim da ce zaigrati od prvog minuta umesto Perca,i da ce mo biti jos cvrsci i agresivniji.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyPon 4 Feb 2013 - 15:20

od igraca koji nas je prosle godine vodio i konacno dobar zadnji vezni u newcastlu onaj pravi razbijac samo je sjena ostala u ovoj sezoni, mada vjerujem da ce on doc na svoje.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyUto 5 Feb 2013 - 7:54

Pa, u ovoj postavci igre Newcastle-a, Tiote-a vidim u timu jedino umesto Perch-a. Mada, Perch zna svoj limit i neće glumiti zvezdu sa nekakvim fensi loptama. Ne, Perch će dodati do sebe i neće previše solirati, dok Tiote to konstantno radi.

Ne treba zaboraviti, da se u tim uskoro vraća i Ben Arfa, tako da, Cheik ako želiš da igraš, moraćeš dobro da se pomučiš.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyUto 5 Feb 2013 - 16:55

Ni ja ne vidim Tiotea u timu, mada ni Arfa ne bi trebao uletjeti samo tako...

Neka se on malo hladi...

Malo zbog povrede, a malo više što je, izgleda, šupak od čovjeka...

De vi braćo sredite stvari u glavi pa se posvetite Njuki..

Možda zvuči bezobrazno, ali su Arfa i Tiote nekako bili najgori od svih u onom crnom periodu...
Iskreno od njih se očekuje da nose ekipu kada nema Cabaye-a i Jonasa (koji znači ekipi pa makar on bio KLOCINA žešća), a oni uče NAŠE igrače kako se dijele lopte igra fudbal, pa LOPTU IZGUBE I MI PRIMIMO GO...
A da ne pričam o golovima koje smo primili a dotični nisu ni mali prst mrdnuli da se to spriječi..

Naravno ne treba im glave skidati, SAMO NA HLAĐENJE...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyUto 5 Feb 2013 - 22:44

Tiote nije bas igrac koji moze da nosi ekipu. On je onaj lik koji ostaje pozadi i seva po potkolenicama kada krene opasna kontra. Sa te strane milsim da mu HBA nije konkurencija jer je ofanzivac i kreativac. Tiote je malj u noge kad pokusas da nesto uradis. Koristan i rizican da te ostavi sa 10 na terenu.

U zavisnosti od stila igre njega treba i forsirati. Ako je opredeljenje da se neko ugazi onda na klupu.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyUto 5 Feb 2013 - 23:48

Moje misljenje je da se Tiote uklopio u sivilo isto kao i Jonas..on kad igra s Bigirimanom i Anitom a iza tebe Williamson pa normalno da ces se uklopit u sivilo plus pad osobne forme sto je normalno. Cheik najbolje funkcionira u paru s Cabayeom a Cabayea dosta nije bilo, pa ne zaboravite da je 2 sezone odlicno igrao, tako da ja mislim pored Cabayea da ce i uz nove igrace i on doc u top formu. Odlican je bio, pa ne more se u 4mj zaboravit igrat nogomet.. Upao je u malu krizu ali je i cijela ekipa nije jedini.. Ne volin one engleske navijace, Jonas igra 4godine vise manje dobro, Tiote 2god dobro i preko noci su crap, shit, waste of space.. Ako Cisse ne proradi tako ce i njemu biti..
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyUto 5 Feb 2013 - 23:58

Imao je slabu sezonu,i toga smo svi svesni,ali se nadam njegovim dobrim partijama u nastavku sezone.Ovaj tim je sada vrlo ozbiljno popunjen na svim mestima,i uz jos 2 igraca mogao bi sledece sezone biti pravi hit.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 36
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptySre 6 Feb 2013 - 9:55

Stoji to da je Cabaye bio odsutan, ali u nekoliko tekmi je Tiote bio stvarno odsutan, pa kao da je jedva čekao kraj.. Protiv Arsenala je posebna priča...

HBA mi je lik čudan, kao da je u utakmici zbog brojčanog stanja, škrt do bola, nije mi nekakav kreativac, više je probijač bilo po strani ili kroz sredinu, ALI JE ŠKRT...To me jako izbija...

Sjećate se gola protiv Wigana, jeste on napravio slalom, međutim imao je 2 prilike da uposli napadača, a nije, i još da je promašio (srećom nije) e onda bi bilo sranja...

Tiote i HBA (kada se oporavi) se moraju uklopiti u sadašnju ekipu...
Treba ih mao odmoriti, do marta nabolje...

Sve u svemu ekipa je jaka (mislim da smo jači nego prošle sezone) imamo se čemu nadati, i treba igrače staviti u isti rang, igraš dobro u ekipi si, počneš srati ajmo klupa....pa da vidimo ko je zvijezda
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptySre 6 Feb 2013 - 10:24

Ben Arfa je zestoko ofanzivan lik a i zna sa loptom u pm. Gledam kako jebava protivnike sa tim sitnim korakom, urnise ih. Ume da bude alav ali kada je sa loptom svasta moze u sekundi da uradi. Tiote mi je onako, jaka podrska odbrani, klasican zadnji vezni. Nisu jedan drugom prava konkurencija.
Nazad na vrh Ići dole
vinjak126




Broj poruka : 5
Godina : 39
Localisation : Strasbourg - France
Datum upisa : 03.02.2013

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptySre 6 Feb 2013 - 11:20

Meni je Tiote proslu sezonu imao za pamcenje, mislim da je tako odigrao samo prvu godinu kada je dosao u Tvente ... Ove sezone kao i svi, uklopio se u sivilo, ali partije na CAN su me malo ohrabrile ... svestan je i on da sada kada su dosla pojacanja bice tesko ... Nzn ja da sam manager igrao bi samo za Cisse-om u napadu tj. 4-2-3-1 ... npr ...
Gk: Krul
Bekovi: Santon i Debushy ( Mada i mali Haidara je opasan uvericete se)
Stoperi bez dileme Coloccini i Mapou Yanga-Mbiwa ( Koji moze i desnog beka da igra po potrebi )
Vezni: M.Sissoko i Cabaye ( Tiote)
Krila: Yoan Gouffran, Jonas ( Obertan)
Pley: H.Ben Arfa
Napad: Cisse
Po meni najjaci sastav ... i mislim ako bi se ovo uigralo da bi gazili i to dobro minimum medju prvih 5
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptySre 6 Feb 2013 - 22:40

moras nac mjesta i za marveauxa umjesto jonasa mozda Wink
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptySre 13 Feb 2013 - 17:33

Shocked

TOON star Cheick Tiote has had his flash motor seized by police after he was arrested over alleged fraud offences.

The midfielder was stopped while driving his Chevrolet Camaro near Newcastle United's Benton training ground in Newcastle, yesterday.

Officers arrested him on suspicion of fraud in relation to driving offences. And his customised black and white sports car, thought to be worth around £75,000 was uplifted.

A Northumbria Police spokesman said: “At around 1.30pm on Tuesday, a car was stopped on Benton Park Road, Newcastle, and a 26-year-old man was arrested on suspicion of fraud in relation to driving offences.”

He also confirmed that the car was seized and enquiries are ongoing.


Read More http://www.chroniclelive.co.uk/north-east-news/evening-chronicle-news/2013/02/13/toon-star-cheick-tiote-arrested-and-sports-car-seized-72703-32804103/#.URuwaHsnYLY.facebook#ixzz2KnVlCUWs
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyNed 16 Jun 2013 - 11:08

Newcastle midfielder Cheick Tiote, 26, has taken legal advice and will speak to the club over their kit deal with loans company Wonga, which conflicts with his religious beliefs.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyNed 16 Jun 2013 - 12:42

Sad se i on setio...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyNed 16 Jun 2013 - 15:56

Lepo glasi ona poslovica:Gde nema cvrste ruke,tu misevi kolo vode!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptyNed 16 Jun 2013 - 23:56

Cvrsta ruka=macka :-)
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptySre 31 Jul 2013 - 12:48

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 BQfhchdCcAAoYlw

Lep gest, ali lično mislim da je klinja još uvek uplašen od Tioteove face! Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 EmptySre 31 Jul 2013 - 12:50

S ovim "brushalterom" deluje ko da ce da ga sprci Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tiote potpisao novi ugovor   Tiote potpisao novi ugovor - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tiote potpisao novi ugovor
Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Jonas potpisao novi ugovor
» Steven Taylor potpisao novi ugovor
» Haris Vuckic potpisao novi ugovor
» Shola Ameobi potpisao novi ugovor

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Igrači-
Skoči na: