Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tottenham - Newcastle

Ići dole 
+6
Alan Smith17
spira
Srki
Thug
Admin-Roby
NUFC CRO
10 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 3 EmptyČet 30 Dec 2010 - 14:56

Alan Smith17 ::
Savic ::
Juče je Pardew napravio katastrofalne izmene. On je promenio Jonas-a, jedinog igrača koji može da probije po boku, a u igri je ostavio Smith-a. Potpisujem da niti jednu utakmicu Premier League nećemo dobiti, kad je Smith starter.

Routledge smešan igrač. Brz a ne može da prođe svog čuvara. Nema dodavanje nikakvo, grešio je previše. Ma, ne znam...
pricaj ti sta oces jucer je smith bio najbolji na terenu...odradio svoj posao koji se trazio od njega. cak je cisti gol bealea sprijecio uklizivanjem u prvom poluvremenu..

SMITH REVOLUTION.....

Very Happy Very Happy Very Happy
Kako reće onaj u "kenguru":
"To Smite u kuac te ljubim!"
Ama baš ničiji trud protiv Tottenhama ne bih vrednovao,možda donekle Bartona,a pogotovo ne Smithov.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 3 EmptyČet 30 Dec 2010 - 16:02

Ma koji bre Smith? Niti jednu loptu nije oduzeo. Niti jedan tačan pas nije imao. Onaj pokušaj makazicama/volley-om za smeh. Zatim, konstantno udaranje Bale-a i konstantno verbalno vređanje istog.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 3 EmptyČet 30 Dec 2010 - 16:42

Bedno izdanje, nema sta drugo da se kaze. Gledao sam tekmu sa drugarom jednim i obojica komentarisemo da ovi igarju kao da su dogovorili rezultat. Totalna apatija, kao da su sve brige prebrinuli. Daleko je opstanak da bismo se vec sada opustali...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 3 EmptyČet 30 Dec 2010 - 16:45

'Ajde i ovde to da napišem....

Dakle, samo da napomenem, da smo ove sezone posle 19. kola osvojili 22 boda, potpuno isto kao i u sezoni u kojoj smo ispali.

Te sezone kad smo ispali u narednih 19 kola smo uzeli 12 bodova i ispali. Dakle, vrlo su bitna naredna dva duela protiv Wigan-a (osvojio bod protiv Arsenal-a) na DW Stadium-u i protiv West Ham-a (naprasno počeli da igraju dobro) na SJP-u.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 3 EmptyČet 30 Dec 2010 - 17:12

Bice zajebato. Ovog debila koga zovemo trenerom treba najuriti dok jos nije kasno.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 3 EmptyČet 30 Dec 2010 - 20:38

najgore je sto mi sad uzimamo bodove top 4 ekipama, a te sezone su nas svi tovarili...a gubimo utakmice tipa blackpool, bolton ans pokida, wba...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 3 EmptyPet 31 Dec 2010 - 2:50

Top 4 je samo to-4 ekipe tj utakmice. Opstanak, pa i titula se dobija pobedama nad boranijom. Nesto je tu naopako!


Poslednji izmenio Srki dana Pet 31 Dec 2010 - 11:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 3 EmptyPet 31 Dec 2010 - 9:58

ne razumem debelog nikako...hoce pare, samo mu je to bitno, pa da je doveo nekog zglavnog trenera, sa ambicijama vecim od opstanka, mozda bi se nesto i desilo, malo da ulozi, dobio bi i vise para! al ne znam sta je njemu u glavi...mrtav tim smo...da je cris ostao laganica neko 10 mesto, a ovako ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 3 EmptyPet 31 Dec 2010 - 11:39

Usrani kockar, dovlaci svoju ekipu iz kockarnice da razjebavaju klub. Sta mu je u glavi? Ja mislim da taj po ceo dan mota dve kombinacije: manja/veca i udri. Sto pre ga najuriti iz Njuke inace najozbiljnije mislim da mozemo lagano da ispadnemo. Mislim da Pardew nije u stanju da pobedi nikoga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Tottenham - Newcastle   Tottenham - Newcastle - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tottenham - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Newcastle - Tottenham
» Newcastle - Tottenham
» Newcastle - Tottenham
» Tottenham-Newcastle
» Tottenham - Newcastle 1:0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: