Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Arsenal

Ići dole 
+13
NewBoy
Alan Smith17
Toon4life
Dinko
spira
moody
Savic
NUFC96
RIOT
Thug
Srki
m.c.t.
NUFC CRO
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 19:00

Na 4-4 sam sina probudio od urlanja + pride srušio dasku za peglanje, uleteo u spavaću sobu i ženi pokazao osam prstiju.

Newcastle - Arsenal - Page 3 Four-Fingers-e1265780524826 Newcastle - Arsenal - Page 3 4572302-human-palm-hand-showing-four-fingers-isolated-on-white
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 19:03

Daleko od toga da branim arsenal, njihova nadmenost i samouverenost (sta ces kad im je francuz trener), uvek isprovocira ono najgore iz protivnickih ekipa. Ali... svi se secamo kako je Ben Arfa stradao... ne volim da to gledam na terenima, unistis igraca za ceo zivot... Kasnije to vise nije bila utakmica nego bitka da sacuvas noge, karijeru, zivot... Toliko smo pljuvali po De Jongu a da li je Barton ista bolji?

Newcastle - Arsenal - Page 3 95521313
Newcastle - Arsenal - Page 3 89589339
Stvarno me cudi kako mu ovde noga nije pukla...

Link za video...
https://www.dailymotion.com/video/xgwj72_bartontacklereverse355


Poslednji izmenio m.c.t. dana Sub 5 Feb 2011 - 19:13, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 19:09

zato je Diaby i popzdeo i dobio crveni....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 19:10

Jeste, sramotan start Barton-a, to sam i ja primetio, ali činimi se da je on bio u naletu i da se okliznuo i da posle toga nije mogao da se zaustavi. Ne branim ga zaista.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 19:31

Ne branim ni ja Bartona, mada mislim da je to uradio u borbi,bez namjere da nekoga povrijedi (sto je opet kaznjivo) ali mislim da je ispao fer. Da je njemu pokazan zuti ili crveni cak mislim da bi to primio ljudski, a ovaj majmun se nasao da ludjeg i jaceg od sebe cupa za vrat i jos je Barton i tu ispao frajer,pustio se i samo pogledao u sudiju. Gospodski. A sto se tice lomljenaj nogu ,ne bih bas rekao da smo mi nesto krenuli bezobrazno da ih tucemo, samo borbeno za svaku loptu.Mislim da nam nista nije poklonjeno nego su igraci dupe dali da to ostvare i zasluzili su bod.
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 19:55

Barton je isao na loptu, prvi stigao do nje i udario samo loptu! Diaby je zakasnio i niko mu nije kriv sto je dobio po nogama. A Joey je cak sklonio noge, vidi se dobro na slikama i na usporenom snimku. To nema veze sa startovima nad Ben Arfom ili Eduardom kad su im lomili noge. Jest izgledalo nezgodno ali je Joey PRVi dosao do lopte i cisto izbio SAMO loptu. Barton jest lud u glavi ali bar u ovom slucaju nije bilo nikakve namjere udariti ili ozlijediti.
I nije nam nista poklonjeno, ponisten nam je cist gol a bilo je jos nekoliko odlicnih sansi. Niko im nije kriv sto su se povukli i mislili da je kraj jos na poluvremenu. A i kod drugog penala koliko god izgledao sumnjiv jasno se vidi kako Rosicky rukama gura Williamsona. Svaka cast ovome sto je to odlicno potencirao i izvukao penal.
Protiv Tottenhama i Sunderlanda smo zasluzili pobjede a protiv Fulhama bar bod. Kako neko moze reci da igramo lose, da nam se nesto poklanja ili da smo katastrofa. Bit ce da se previse gleda Barcelona na tv. Za novopecenog prvoligasa smo odlicni i imamo odlicne rezultate. Mozda smo banana klub u organizaciji ali to se ne moze promijeniti dok je debeli gore ali deckima svaka cast na terenu. Kad ste zadnji put dozivjeli ovakve rezultate protiv velikih klubova, kad smo zadnji put bili neporazeni od Arsenala Chelsea ili Liverpoola u pet utakmica.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 20:08

Po meni je bilo samo ostrije uletanje. Diaby, srecom, nije biou ukopan pa mu je Barton samo odneo noge i oborio ga. Delovalo je ostro, kao sto i jeste ali mi nije delovalo sa namerom da ga povredi. Uleteo je, ebga, muski. Nisata tom magarcu nijebilo, cim je hteo da se bije posle!


Poslednji izmenio Srki dana Sub 5 Feb 2011 - 20:42, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 20:09

Arsenal definitivno nije imao resenje za nasu agresivnu igru. Videlo se da nemaju iskustva i resenje za takve situacije. Nisu zadrzavali vreme, glumili povrede, svadjali se sa sudijama... dozvolili su nam da drzimo svoju igru celo poluvreme. Sigurno su bili iznenadjeni nasom totalnom transformacijom u odnosu na prvo poluvreme. Svaka cast momcima na borbi ali to nije resenje na duze staze vec samo da nas spase od ispadanja iz lige. Nekad nam sudija progleda a onda u sledecim utakmicama dobijemo par crvenih kartona i dozivimo to da igramo nekoliko utakmica bez standardnih igraca. Ali izgleda da je to jedino resenje da nadomestimo nedostatak znanja. Nasa danasnja utakmica je odlicna zabava za subotnje popodne ali nikakva garancija na duze staze i vracanja NUFC medju jacim klubovima u zemlji. I ja sam takodje trljao ovaj "comeback" o nos likovima koji mi uvek seru protiv Newcastla i prozivao ih maksimalno Very Happy Ali izmedju nas ovde ovako licno imam drugo misljenje, ni malo optimisticno.

Edit:
Nesto razmisljam da je Arsenal vodio sa 0:1 na poluvremenu verovatno bi nas dobili i na kraju. Ovako sa 0:4 su probudili prkosnu zver zeljnu krvi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 20:34

AJDE KOJI KURAC SE ZALITE IZVUKLI SMO REMI I PRESRETNI SMO .. NAS SU SUDIJE POKRALI PO 1000000 PUTA PA SE ZALIMO SAMO NA IGRACE I SADA KAD JE SE NAMA NESTO MALO POSRECILO VI ODMA GOVORITE KAKO JE UZROK ISHODA REZULTATA SAMO ZBOG SUDIJE A NE ZBOG IGRACA !
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 20:48

Smanji slova, ne zali se niko!

Covek sumira svoje utiske i to je ok!

Ja mislim da nam nije poklonjeno nista nego su nas vukli i cupali u 16, na sta su dosla 2 penala. Ponisten gol Besta, koji bi nas i ranije digao jer sudija nije video da je igrac krajnje desno bio u liniji sa Bestom i svirao je offside.

Poenta je sto je Arsenal jedna prenakurcena ekipa koja je mislila da sabani kao mi nemamo nikakve sanse da uvalimo 4 komada. Sada su naucili lekciju da se fudbal igra 90min i da se ne treba kurciti ni kada si nadmocniji. A oni to vole, kad im ide da umiru u lepoti. E, pa evo vam lepota!

Sve je ok, svako ima svoje vidjenje tekme.

I ja se slazem da je ovo bila inspiracija igraca i njihova samoorganizacija (ne vidim da je Pardew tu bilo sta pomogao) i to jeste pitanje na duze staze ali je danas premostilo i pomoglo nam u cilju da ostanemo u ligi. Ali definitivno treba da sada nadjemo svoju igru bez Carrolla. Mozda sam ja lud ali mi Best ne deluje kao toliko smece tj da moze da upakuje par komada do kraja-dosta za PL status.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 21:21

asprilla je opet gledao tekmu.... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 21:37

Newcastle - Arsenal - Page 3 Flkdhd
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 21:38

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptySub 5 Feb 2011 - 21:48

jel moze negde da se skine ovo???? KAKO JE BRUTALNO! Very Happy TIOTEEEEE OHHHHHHHHHHHHH OHHHHHHHHH OHHHHHHHHH OHHHHHH BOOOM BOOOMM CHEICK CHEICK THE ROOF XDDD Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 0:06

Odlomak sa BBC-jevog komentara meca:

Barton scored penalties either side of a strike from Leon Best before Cheik Tiote's long-range equaliser.

It was a blistering strike from Tiote, who showed great technique to
volley the ball into the bottom corner from 20 yards with three minutes
of normal time left.
The goal prompted wild celebrations inside
St James' Park and completed one of the most
remarkable second-half
performances in the history of the Premier League
.

Sto jes' jes'! Toliko gledam ali ovakvih momenata je malo bilo. Pogotovo kada smo mi u pitanju!

Eh da, a Bartonov prvo gol??? Upisao sam se od smeha kakav ludak. Sut iz mesta uz samu stativu, kao da vodimo mi 4-0. Jeste budala ali ga gotivim do koske! Kako ih je spustio na zemlju, kao pacere zadnje!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 12:08

A na stadionu se orilo:

AND YOU FUCKED IT UP FOUR NIL,

AND YOU FUCKED IT UP FOUR NIL!!!!!!!!!!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 13:01

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 14:11

Sto je tu poklonjeno? Mozda je strogo dosuđeno, ali poklonjeno sigurno nije.

https://2img.net/r/ihimizer/f/rosickyw.jpg/
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 14:21

Ma sta je poklonjeno, o cemu pricamo. Kad su nama ponistavali regularne golove (Viduka protiv Fiulhama) one sezone kada smo ispali iz lige, prakticno nas terali u CC, sudije direktno, niko se nije pitao sta se desava.

Sada neki pizdavi Arsenal je sa 0:4 popusio i kuka. Sve i da nije bilo 2. penala nabili bismo im opet gol jer su igrali kao sise! Ko ih jebe. Kad mi neko pomene da su sudije pomogle Njukaslu poludim. Ako je neko najebavao od njih onda smo to bili mi.

Da se ovo sviralo protiv npr. Fulhama niko ne bi rec rekao, a sada se Arsenalovi fanovi, na celu sa pederskim trenerom usrase od kukanja-kao izgubili su titulu. Ne bi je nikada ni uzeli. Potpisujem.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 14:31

Arsenal da uzme titulu??? Pre cemo mi osvojiti nego Arsenal....Arsenal je dalekoooooo od titule,ne moze niko uzeti titulu pored Manchester United-a,ipak su oni najjaci klub u Engleskoj.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 15:14

Pa ako pitas njihove navijace to je cilj. Ostvariv Razz


Poslednji izmenio Srki dana Ned 6 Feb 2011 - 22:36, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 21:59

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 22:13

Newcastle - Arsenal - Page 3 5421497954_94951d88aa_z Newcastle - Arsenal - Page 3 5421498312_5f106353ac_z
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 22:38

Sta, interpol ce da ispituje regularnost...?

O, boze kakve budalastine!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 EmptyNed 6 Feb 2011 - 22:55

Ništa od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Arsenal   Newcastle - Arsenal - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Arsenal
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Arsenal - Newcastle
» FA CUP - Arsenal vs Newcastle
» Newcastle VS Arsenal
» Arsenal vs Newcastle
» Newcastle - Arsenal 2:1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: