Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Arsenal vs Newcastle

Ići dole 
+5
m.c.t.
Thug
spira
Pedja
RIOT
9 posters
AutorPoruka
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyPet 17 Maj 2013 - 21:05

Nemamo šta da izgubimo, trener nam se pomirio sa četiri komada u mreži, ali mi, debili, ćemo naravno gledati, navijati i patiti se poslednji put ove sezone.

Tim će najverovatnije biti:

...........................................Harper...........................................

Debuchy..................Saylor......................Colo...........................MYM

.....................Tiote....................................Sissoko........................

Gouffran................................Ben Arfa....................................Jonas

..................................................................................................

..................................................................................................

..................................................................................................

..................................................................................................

...........................................Cisse.................................................
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyPet 17 Maj 2013 - 22:00

Moramo odgledati i poslednju utakmicu u sezoni.Dobro je sto igramo sa jakim protivnikom,nadam se lepoj utakmici,i ocekujem da se ovi nasi bore i pruze neku dobru partiju. Nama ova utakmica nista ne znaci,ali bi trebali zbog casti i nekog ponosa da odigraju habro i muski,pa sta bude.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 18 Maj 2013 - 0:05

Neću gledati sigurno.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptySub 18 Maj 2013 - 15:46

Ma boli njih za utakmicu...arsenal ce da gine za ligu sampiona...ovi nasi ce uci onako boleceg kurca, jer su obezbedili opstanak...ne bi me cudilo da je debeli uzeo neku kintu za ovu utakmicu...
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 19 Maj 2013 - 9:53

Arsenal vs Newcastle Tableg

Necu stici da gledam utakmicu jer idem na koncert, inace bih gledao totalno opusteno kao sto su i nasi igraci opusteni. Mozda i napravimo neki rezultat jer nam utakmica nista ne znaci, mada moze da nam poboljsa mesto na tabeli pa da kroz 5 godina kazemo kako nije bila tako losa sezona, sredina tabele... Nek se samo zavrsi vec jednom pa da odmorim glavu od njih Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 19 Maj 2013 - 11:46

Nazad na vrh Ići dole
Mitro's on fire

Mitro's on fire


Broj poruka : 402
Godina : 26
Localisation : Barajevo
Datum upisa : 05.05.2013

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 19 Maj 2013 - 12:14

Jel ima neko stream? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 19 Maj 2013 - 16:57

Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 19 Maj 2013 - 18:01

I tako nam Harper ode u penziju...Bas mi zao lika...lepo su ga nasi navijaci rasplakali u 37 minuti (taj broj i nosi na dresu). Imao par dobrih odbrana,bolji smo od njih,i mozemo do pobede. TOON TOON cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyNed 19 Maj 2013 - 18:14

Admin-Roby ::
I tako nam Harper ode u penziju...Bas mi zao lika...lepo su ga nasi navijaci rasplakali u 37 minuti (taj broj i nosi na dresu). Imao par dobrih odbrana,bolji smo od njih,i mozemo do pobede. TOON TOON cheers

Da, da, do pobede...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyPon 20 Maj 2013 - 1:00

Zavrsi se i ova mucna sezona! Sta reci i napisati posle svega?! Za mene licno je vazno da smo opstali i da se ova agonija, i mucenje napokon zavrsavaju.Nismo bili losi u prvom delu,cak i jedno od najboljih izdanja,ali je dovoljno bilo 10 minuta u drugom delu da se povucemo i kapituliramo.Pokusavali smo nesto od nekog 70 minuta,ali jednostavno kao i cele sezone mi ne mozemo i ne znamo postici gol.Ovaj tim mora da postize bolje rezultate,da bude u vrhu lige,da se bori za nesto.Ako se to ne desi ni sledece sezone,onda im stvarno nece biti spasa.Idite na odmor i uzivanje,pa kad se vratite treniranje,treniranje,i samo treniranje do konacne pobede.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyUto 21 Maj 2013 - 7:53

Toliko smo ocekivano izgubili bodove da nismo uspeli cak ni neko malo iznenadjenje da napravimo. Ustvari jedino iznenadjenje je sto nismo primili vise golova. Svaka cast Harperu na njegovom doprinosu klubu, jeste da je to posao iz snova ali mozda je negde mogao izgraditi bolju/zvucniju karijeru.

Nekako sam i vise navijao da Tottenham udje u ligu sampiona nego Arsenal. Bale je dao neverovatan gol Sunderlandu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyUto 21 Maj 2013 - 10:11

Pedja ::
Zavrsi se i ova mucna sezona! Sta reci i napisati posle svega?! Za mene licno je vazno da smo opstali i da se ova agonija, i mucenje napokon zavrsavaju.Nismo bili losi u prvom delu,cak i jedno od najboljih izdanja,ali je dovoljno bilo 10 minuta u drugom delu da se povucemo i kapituliramo.Pokusavali smo nesto od nekog 70 minuta,ali jednostavno kao i cele sezone mi ne mozemo i ne znamo postici gol.Ovaj tim mora da postize bolje rezultate,da bude u vrhu lige,da se bori za nesto.Ako se to ne desi ni sledece sezone,onda im stvarno nece biti spasa.Idite na odmor i uzivanje,pa kad se vratite treniranje,treniranje,i samo treniranje do konacne pobede.

Može, ovaj tim mnogo, ali da ima napadača, a ne spavača u ofsajdu...
Iskreno Cisse me žestoko nervira....
Jer zamislite šta bi radio Persi ili neki drugi kvalitetan napadač da ima iza leđa Cabaja i Sisoka...
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyUto 21 Maj 2013 - 10:36

pirLe ::
Pedja ::
Zavrsi se i ova mucna sezona! Sta reci i napisati posle svega?! Za mene licno je vazno da smo opstali i da se ova agonija, i mucenje napokon zavrsavaju.Nismo bili losi u prvom delu,cak i jedno od najboljih izdanja,ali je dovoljno bilo 10 minuta u drugom delu da se povucemo i kapituliramo.Pokusavali smo nesto od nekog 70 minuta,ali jednostavno kao i cele sezone mi ne mozemo i ne znamo postici gol.Ovaj tim mora da postize bolje rezultate,da bude u vrhu lige,da se bori za nesto.Ako se to ne desi ni sledece sezone,onda im stvarno nece biti spasa.Idite na odmor i uzivanje,pa kad se vratite treniranje,treniranje,i samo treniranje do konacne pobede.

Može, ovaj tim mnogo, ali da ima napadača, a ne spavača u ofsajdu...
Iskreno Cisse me žestoko nervira....
Jer zamislite šta bi radio Persi ili neki drugi kvalitetan napadač da ima iza leđa Cabaja i Sisoka...

Ne puno više, jer nemamo krila koja centriraju.

Ben Arfa je dribler, koji mora igrati u sredini, a Jonas-a ne treba komentarisati. Jedini u timu koji umeju da centriraju su Marveaux i Ferguson, koji neće nikad biti u startnoj postavi, dok god je Pardew-a na klupi.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyUto 21 Maj 2013 - 14:21

Potpuna istina.Nama trebaju krila koja vise centriraju u srce sesnesterca.Potpuno je bezopasno davati loptu Siseu na 30 metara od gola.On je tu bezopasan,kao sto bi bio i svaki drugi centarfor.Treba graditi akciju i slati loptu na stranu,gde je krila trebaju sto vise puta ubacivati.Iz dobrih par centarsuteva mora se izroditi neka situacija,a mozda i gol.Gledam one nase igrace i prosto ne mogu da verujem da niko nece loptu da ubaci.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle EmptyUto 21 Maj 2013 - 20:26

A šta reći za ekipu koja recimo u Engleskoj Premier ligi za čitavu sezonu od 38 utakmica ne uspije dati ni jedan gol iz kornera? Tu ili nema koncepcije ili igrača ili ni jednog ni drugog. Imamo mi dobrih igrača ali nisu poslagani kako treba, ove sezone je stvarno bilo mučno gledati naše utakmice. Eto gledao sam i zadnju utakmicu protiv Arsenala(da budem iskren dobar dio sam i prespavao Smile ), ako je nama uspijeh da smo primili samo jedan gol, a u ovoj sezoni očigledno jeste, onda se tu nešto definitivno mora mijenjati. A izgleda da nema neke namjere da se mjenja menadžer i igrački kadar. Ben Arfa je recimo super talentovan fudbaler ali u postavci koju Pardew forsira djeluje potpuno izgubljeno, daj mu loptu i nadaj se da će prediblati 4-5 igrača i dati go. To u današnjem fudbalu ne ide tako, to čak i ja kao laik znam.
A vlasnik našeg kluba izgleda ne zna, ako stanje ostane kao što je sada i iduće sezone jedino što znam da ću rjeđe gledati utakmice Njukastla(hoću đavola Smile ). Imamo i previše povrijeđenih igrača što govori da se očigledno ne radi dovoljno na fizičkoj spremi. Po mom mišljenju bi prioritet bio promijeniti menadžera, vjerujem da bi neki malo taktički potkovaniji i sa ovim igračkim kadrom uradio dovoljno da budemo solidan premierligaš. Ali izgleda da od toga neće biti ništa...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Arsenal vs Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal vs Newcastle   Arsenal vs Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Arsenal vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Arsenal vs Newcastle
» NEWCASTLE - ARSENAL 1:2
» Arsenal vs Newcastle
» Arsenal - Newcastle
» FA CUP - Arsenal vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: