Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Arsenal - Newcastle

Ići dole 
+3
Djuka
Srki
m.c.t.
7 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptySub 2 Jan 2016 - 14:58

Arsenal - Newcastle Ars_new

Kao prvo srećna Nova 2016 godina svim forumašima, da bude zdrava, srećna, uspešna! santa

Naša prva utakmice ove godine i odmah protiv ekipe koja je po nekima glavni kandidat za osvajanje lige. Mi smo po nekima još veći kandidat ali za ispadanje iz lige. Stalno flertujemo sa tih par poslednjih mesta na tabeli, i ako napravimo nekoliko dobrih rezultata to odmah pokvarimo.

Za njih neće igrati zbog povreda: Alexis Sanchez, Jack Wilshire, Santi Cazorla.
Kod nas: Vurnon Anita, Tim Krul a na trening su se vratili Rolando Aarons i Emmanuel Riviere mada sigruno neće igrati. Rob Elliot se još uvek bori sa nekim stomačnim virusom i pod znakom je pitanja.

Svi izgledi su protiv nas, osim onih da ćemo možda odigrati za kladionicu i oboriti opet tikete celom svetu.

Arsenal - Newcastle Srecna_Nova_Godina_Forumu1
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptySub 2 Jan 2016 - 17:32

Svima srecna nova! Drzali smo dugo nulu ali evo, primismo ga.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptySub 2 Jan 2016 - 18:01

hvala na cestitkama,srecna svima Nova godina
eto nisu nas obradovali,ali su se borili,jedno veliko nista posle utakmice,uzasno je kako pokusavamo da damo gol,izmene su komicne,docekali smo da imamo isto Britanaca u protokolu kao I Arsenal...
Da ne bese one kanonade protiv Norica,ubedljivo najneefikasnija ekipa,necu reci napad,jer jedna lasta ne cini prolece,odbrana se jos I popravila,ali posto postizemo gol na oko dva casa igre,a cesce primamo,jasno je,u problemu smo,iako je ovo vise neocekivano teska pobeda Arsenala,nego nas nesrecni poraz.
Nikad  mi se jos nije dogodilo da se 02.01. secam svih nasih pogodaka u tekucoj sezoni.eeej.
Barem je proslo ovo godtovanje,sad samo moramo da porodimo 20-23 boda iz narednih osamnaest kola,prelazni rok traje,ali to nista ne znaci,jer imam utisak da I postojeci igraci nisu dovoljno iskorisceni.


Poslednji izmenio Djuka dana Sub 2 Jan 2016 - 18:03, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptySub 2 Jan 2016 - 18:02

Nekako sam bio siguran poslije onog promašaja Wijnalduma da ćemo izgubiti. Arsenal nije ništa pokazao i praktično smo im poklonili tri boda. Ništa što nije već ranije viđeno kada je Newcastle u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptySub 2 Jan 2016 - 18:06

"Sve Je Isto Ko i Lani...lalalala"

Goin Down...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptySub 2 Jan 2016 - 21:07

Igrali dobro a izgubili. Ništa. Nisam razočaran, jer nisam ništa ni očekivao od ovog meča, ali mi je krivo što makar bod nismo uzeli lideru na tabeli Premier League.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptyPon 4 Jan 2016 - 9:53

Skoro kompletno očekivan rezultat. Mislilo se da ćemo izgubiti sa više golova,da će Ozil davati asistencije i šakom i kapom, da će imati ogromnu nadmoćnost (ako se uzmu u obzir prethodne utakmice). Ali ipak je došla ona druga naša Džekilovska strana, da igramo dobro pred kamerama i protiv jakih ekipa. Taman kad pomislim da ništa više od toga ne može da me iznervira, dođe naš trener sa debilnim izjavama.

Prvo...

"Previše utakmica tokom praznika utiče na Newcastle"
Ispali smo iz kupa a i ne igramo u evropi tako da imamo manje utakmica nego druge ekipe. A i muka mi je više engleza i te njihove kuknjave što igraju praznicima. Ne bune se kad dobiju ekstra keš od tih utakmica.

Pa onda..

"Steve McClaren admits that if Olivier Giroud had been playing in black-and-white then Newcastle United would have left the Emirates with all three points."
E pa jbm mu sve. Možda da smo protiv Arsenala imali i Mesija, Ronalda, Neymara, Bale-a, Suareza, možda bi pobedili i sa 2 gola razlike. Ako si menadžer onda iskoristi to što imaš a i sam si bio tu kad su dovođeni ključni igrači i kad se trošio veliki novac.

A sad sam našao i izjavu od 20-og Septembra gde traži još samo 4 utakmice da se dokaže:

“I know the Premier League and we have to find a way to win, we’ve been searching for that win for six games. You are where you deserve to be but judge us after 10 games not six.” (20 Sept. 2015).

Sledeće 4 utakmice su bile:

Newcastle v Chelsea (2:2, kad je Chelsea inače gubio od koga je mogao i nije mogao)

Manchester City v Newcastle (6:1, bruka i sramota)

Newcastle v Norwich (6:2, jedan jedini rezultat ove sezone koji ga je izgleda održao)

Sunderland v Newcastle (3:0, tuga).

I još tu nije navedeno da smo izbačeni iz kupa od drugoligaša Sheffield Wednesday-a isto posle te njegove izjave (iako je pre početka prvenstva govorio kako će mu kupovi biti jako važni).

Sledeće subote igramo po meni najvažniju utakmicu sezone, FA Kup, treće kolo, zahuktali Watford na njihovom terenu. Znam da je bitno i da ostanemo u ligi ali mučenje je gledati kako se muče ti mučenici. Ako žele da budu heroji onda imaju jednu poslednju šansu a to je FA kup.



Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptyPon 4 Jan 2016 - 10:14

Ja bih žrtvovao FA Cup zarad ostanka u PL.

Dobri timovi pobeđuju i kad igraju loše, dok loši klubovi gube i kad igraju dobro.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptyPon 4 Jan 2016 - 10:43

Ma to treba čekati govnjavom motkom kad izlaze iz tunela na teren i udri! Kad smo igrali u evropi onda je bilo "jao jadni umorili se", sad nam i kupovi smetaju. Najbolje da istupimo iz lige i da ih pošaljemo par godina na Havaje da odmaraju jer imaju teške živote. U 2015 godini Newcastle je odigrao ukupno 41 utakmicu dok je Arsenal odigrao 56 utakmica. I oni isto imaju povređenih igrača kao i mi. Ozil je igrao na svetskom prventsvu, osvojio ga, redovno igra i za reprezentaciju i sad mu ne smeta da bude najbolji asistent lige (pored 2 kupa, lige šampiona i reprezentacije). Sve je to mentalitet kod igrača koji pre svega i klub mora da stvori. Naše igrače previše maze i paze, nema adekvatnih kazni, nema igrača iz omladinskog pogona koji će da guraju u prvi tim pa da se svi ekstra dodatno bore. I još ako im kažu da slobodno ispadnu iz Fa kupa kako bi "osvojili" 17 mesto. Onda će oni već u Januaru da rezervišu avionske karte za egzotična ostrva kako bi mogli da odmore umorne duše.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptyPon 4 Jan 2016 - 13:49

m.c.t. ::
Sve je to mentalitet kod igrača koji pre svega i klub mora da stvori.

Bas tako. Kad nemas izgradjen klub, infrastrukturu u smislu da se zna sta klub daje a sta ocekuje onda ti se desava to. Zgusnut raspored jeste smrt za male ekipe, slabasne takodje i ne gube se tu dzabe pozicije i resavaju titule. I sami znamo da dok smo jos i bili nesto i drzali se oko vrha tebele umeli smo da sjasemo posle celih ovih pizdarija praznicnih. Ne znam kako to velikim ekipama uspeva, da zadrze spremnost igraca, da ih mentano spreme da basa tad iskidaju ali malima to ne ide.

Sezonu pre one lige evrope smo odigrali odlicno, sezounu posle (dake LE + PL + kupovi i ta sranjca) uzasno. Ne branim ja tu preplacenu gamad ali ocigledno necega ima na planu motivacije, spreme.

Ali dobro, zato sledece sezone protivnici po meri: Burnley, Cardiff, Wolves...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle EmptyUto 5 Jan 2016 - 2:37

Šteta za poraz, zaista smo odigrali dobro. Ne pamtim kada smo igrali mirnije u odbrani, kreativnije na sredini, i sa onoliko šansi. Žalosno je šta su sve promašivali Mitrović i Winaldum. Svaka iole ozbiljna ekipa bi dobila utakmicu sa dve razlike nakon onakve partije. Nažalost, mi smo gubitnička ekipa i to se ponovo pokazalo na delu. Šteta, zaista šteta.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Arsenal - Newcastle Empty
PočaljiNaslov: Re: Arsenal - Newcastle   Arsenal - Newcastle Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Arsenal - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Arsenal - Newcastle 1:0
» Arsenal vs Newcastle
» NEWCASTLE - ARSENAL 1:2
» Arsenal vs Newcastle
» FA CUP - Arsenal vs Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: