Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle VS Arsenal

Ići dole 
+8
Dinko
NBB96
toon72
Becej City
Pedja
Alistair
milan25
m.c.t.
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 9:38

Newcastle VS Arsenal Untitled_1

Kao i proslo kolo i danas imamo isti termin utakmice tj od 13:45 domaćini smo Arsenalu. Oni nisu počeli kao što su očekivali, pritisak je prevelik na Wengera, svi čekaju da napokon uradi nešto sa klubom i donese neke trofeje. Po meni oni imaju preterano dobru sredinu terena... Özil, Sánchez, Cazorla, Walcott, Arteta, Chamberlain, Flamini...  ali zato odbrana i napad debelo zaostaju.

Evo šta BBC kaže:

Moussa Sissoko se još uvek bori sa povredom i još nije odlučeno da li će moći da nastupi danas, Papiss Cisse je ozdravio, Daryl Janmaat je dostupan nakon odslužene kazne.

Arsenal još uvek ne zna da li će moći zaigrati Koscielny i Mertesacker zbog povrede i bolesti. Danny Welbeck i Jack Wilshere su povređeni.

- Arsenal je pobedio poslednjih 7 utakmica protiv Newcastla, dali su nam 20 golova a primili samo 6.
- Poslednja domaća pobeda Svraka protiv tobdžija je bila u Decembru 2005 godine kada je Solano postigao jedini gol.
- Newcastle je pobedio 3 od poslednjih 28 ligaških utakmica protiv Arsenala, i svaki od tih puta kad smo pobedili igrači Arsenala su imali igrača manje zbog crvenog kartona. (ne baš vesela statistika)
- Ako Newcastle ne primi gol to će značiti da nismo primili gol na 2 utakmice u nizu, a to nismo uspeli od Novembra 2014!

Biće sigurno utakmica visokog tempa, Arsenal će napasti i trudiće se da nas sabiju što više kako ne bi slučajno mi vršili pritisak na njihovu klimavu odbranu. U kontrama možemo jedino nešto da uradimo ako od početka budu igrali Aarons i  Florian Thauvin (on se očekuje za razliku od Aaronsa).

Samo hrabro i junački! Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 11:42

Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 13:13

Newcastle VS Arsenal Newcastle
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 13:18

Newcastle VS Arsenal Arsenal
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 13:29

Pajsad ovo: odvalićemo ih. Dva razlike minimum.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 13:31

Iskren da budem ocekujem puno golova. Arsenal sam gledao i nisu me nesto odusevili. Mislim da jos uvek nisu ni blizu najbolje forme, pa u tome i vidim neku nasu priliku. Arsenal nam kao ekipa ne lezi, ali imam neki osecaj da danas prekidamo crni niz rezultata. Nesto mi govori da ovo dobijamo sa 3:1 Smile Srecno momci!
Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 13:59

Čist penal za Arsenal je bio... nije namerno ali penal jbg. Dobro smo prošli.
Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 14:04

E jebem te Mitroviću u usta retardirana baš.
Shitrović novi nadimak, odma.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 14:05

Mislim da je malo preoštro dobrio crveni,ali šta sad...
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 14:05

ma nije to crveni, žuti da ali kad je sudac idiot...
Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 14:07

Cepio ga je đonom, mogao mu je članak slomiti. Po meni je za crveni...
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 14:09

Koji je đavo sa sudijom?! Njima nije sudio penal (hvala) i dao crveni umesto žutog i žuti Mbembi, a prekršaj nije bio za karton. Uništio je utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 14:38

Preostro smo krenuli utakmicu. Svaki od onih startova je zasluzio zuti, a Mitrovica vec dugo cekaju da napravi glupost. Zasluzio je on crveni protiv Sautemptona, ali se danas nije mogao izvuci. Steta za utakmicu. Pravo cudo bi bilo da zadrzivo ovu nulu, ali ajde da sacekamo.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 15:11

Tek sam se uključio i vidim da veseli Newcastle sve po starom.
Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 15:22

A nisam razočaran. Imaju muda ovi naši.
EDIT: mada sad na kraju utakmice...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 15:39

E moj Mitres, kurce neizdrkani. Trece kolo, 16'... Somina ne bi nego somina.

Da li ima neko u klubu, posto je ovaj dokazano glup da moze sam da shvati, ko treba ovim budalama ovakvim da objasni da se neki krediti trose kod sudija i da se dolazi na zao glas. Izgubis igraca u 16', direktan crveni dakle to je jos sigurno i sledeca utakmica duvanje.

Rasomonijada od kluba. Tacno sam znao da smo doveli majmuna, tacno sam znao.

Elem, kako je krenulo ocekujem prvu trojku negde oko bozica...
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 15:43

@Alistair
Upravo to, primećuje se borbenost, želja za razliku od prošle sezone. Jeste da se samo branimo, ali opet igrali smo protiv jačih ekipa.
Btw drug koji navija za Arsenal je rekao da ovog sudiju treba suspendovati.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 15:46

Ovi nasi momci su se herojski borili. Svi navijaci su to prepoznali  i nagradili ih ogromnim aplauzom. Borili su se koliko su mogli, i malo je mozda falilo da sacuvamo nulu. Tezak nam je raspored bio, zao mi je sto nemamo 1-2 vise, ali idemo dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Alistair

Alistair


Broj poruka : 153
Datum upisa : 24.05.2014

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 15:51

Možda sam ja postao preveliki optimista, ali mnogo mi bolje delujemo nego prošlih sezona... nemam pojma. Možda zbog smislenih izmena ili zbog dobre igre u odbrani. Mora bolje, ali imamo osnovu, i mislim da se nismo osramotili.

Što se tiče sudije, čovek je toliko sranje bio danas da je to fantastično. Ajde crveni, to može i da prođe, ali penal za njih što nije sudio, pa onaj žuti Koloćiniju, pa gomila faulova, pa stajanje usred napada...
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 15:59

Ma kreten on je pre dve sezone dao crveni karton Gibbsu umesto Chamberlain-u. FA treba da reaguje, i reagovaće, ali tako što će nas kazniti.
https://www.dailymotion.com/video/x1wnhmu_oxlade-chamberlain-hand-ball-gibbs-get-red-card_sport
EDIT: ovaj čovek nas baš ne gotivi..
Spojler:


Poslednji izmenio NBB96 dana Sub 29 Avg 2015 - 16:10, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 16:10

Ja ne znam jesam li ikada gledao utakmicu koju je sudio Mariner a da isti nije bio u centru pažnje. A kad je sudija u centru pažnje onda od utakmice nema ništa. Oštetio je njih za čist penal, onaj crveni je bio za žuti a i još bar dva žuta koja je dao nije trebao. Uglavnom, može se reći da je uništio utakmicu u startu i da bi sigurno gledali bolji fudbal da nije napravio te greške sa početka.

Mitrovićevo ponašanje nemam šta komentarisati, valjda imaju u klubu poput Newcastla dobrog psihologa,psihijatra, šta li da malo radi na smirivanju strasti. On je sebi kod sudija okačio zvono i moraće pod hitno mijenjati ponašanje.

Što se utakmice tiče počela je isto kao i protiv MUTD, onda poslije isključenja smo se do poluvremena odlično organizovano branili. Može se reći da smo dobro prošli jer realno smo trebali primiti bar 3-4 komada, broj udaraca i odnos posjeda lopte govori sve.
Nazad na vrh Ići dole
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 16:17

Neću više da komentarišem sudiju, jer sam i samog sebe već smorio, vać samo da kažem da je po društenim mrežama postao popularan hashtag: #IveJustBeenBookedByMarinner.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 16:51

Ista meta isto odstojanje.Za bolje i nismo
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 18:02

Nevezano za ovu utakmicu, teška srca moram reći da je i danas Alan Pardew pokazao da je doktor nauka za sve stručnjake u NUFC. Izgleda da ipak nije bilo do njega...
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal EmptySub 29 Avg 2015 - 19:19

Zao mi je Mitrovica....ono nije uopste bilo za crveni.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Sponsored content





Newcastle VS Arsenal Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Arsenal   Newcastle VS Arsenal Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle VS Arsenal
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Arsenal - Newcastle 1:0
» Arsenal vs Newcastle
» NEWCASTLE - ARSENAL 1:2
» Arsenal vs Newcastle
» Arsenal - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: