Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 R.I.P. Sir Bobby :(

Ići dole 
+8
Thug
RAMMS+EIN
northern rock
Savic
Serbian lassy
gajka
Philips
m.c.t.
12 posters
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyPet 31 Jul 2009 - 12:43

Posle duge borbe sa rakom, danas je nazalost preminuo Gospodin Bobby Robson Sad Njegova porodica je izjavila da je preminuo jutros, u miru, na njegovom imanju u oblasti Durham. Pored njega su bili njegova zena i porodica.

Bio je pravi Gospodin u svakom smislu te reci, dzentlmen i veliki sportista. Velika licnost koja ce nam nedostajati.

R.I.P. Sir Bobby :( D001bfef4a
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyPet 31 Jul 2009 - 13:07

Evo nekoliko slika iz njegova života,jedan od većih trenera svih vremena

R.I.P. Sir Bobby :( Bobbyrobson

R.I.P. Sir Bobby :( 15022008_Sir-Bobby-Robson

R.I.P. Sir Bobby :( Bobby1_470x313

R.I.P. Sir Bobby :( Ireland_bobby_robson_470x325

R.I.P. Sir Bobby :( Sir_Bobby_Robson__517154151

R.I.P. Sir Bobby :( Robsonstatue

R.I.P.
Nazad na vrh Ići dole
gajka

gajka


Broj poruka : 177
Godina : 32
Localisation : Vrsac
Datum upisa : 01.07.2009

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyPet 31 Jul 2009 - 14:26

a pre neki dan se odigrala utakmica u njegovu cast Sad
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyPet 31 Jul 2009 - 17:22

Ako je vec morao da ode, otisao je na najvelicanstveniji nacin. Pre samo pet dana 33 000 ljudi je doslo da ga vidi poslednji put na St James-u, da mu oda postu i pokaze svoje postovanje i ljubav. Cetiri puta u svom zivotu Bobby Robson se borio protiv raka, pobedjivao, ali je ovog poslednjeg petog puta bolest bila jaca od njegovog izmucenog tela. Nedavno je izjavio da ocekuje smrt "bolje pre nego kasnije" i da je "uzivao u svakom trenutku svog zivota". O njemu se van fudbala nista nije govorilo, nije se imalo sta govoriti ako je novinarska namera bila da nesto lose napise o njemu. 54 od svojih 76 godina proveo je u braku sa istom zenom - Elsie sa kojom ima tri sina. Bio je i ostace uzor mnogim ljudima koji su svim srcem vezani za sport, bilo kao igraci, menadzeri ili navijaci. Danas se na ulicama Njukasla cini mi se rukom mogla dodirnuti tuga. Igraci i osoblje Newcastle Uniteda su oko tri sada popodne na centar St James-a stavili veliki venac, stali u krug i odali postu Velikom Bobby-ju.
Meni za uvek ostaje jedna divna uspomena na bliski susret sa njim 2003. godine i njegov autogram na poledjini jedne koverte. Mozda nekome izgleda malo, ali je za mene to najlepsa uspomena na moj zivot ovde u Newcastle-u.

God Bless You Sir Bobby!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyPet 31 Jul 2009 - 19:18

Trenutno se sa suprigom nalazim u Tivtu, ali ova vest me je zatekla danas u Podgorici. Putem sms-a, prijatelj iz Novog Sada( Polly, inače navijač QPR-a) mi je izjavio saučešće. Prvo nisam mogao da verujem, zastao sam, crne naočare su mi samo pokrile suze koje su same krenule...

Otišao je naš Bobby, otišao u legendu...

Jutros je bilo vrlo tiho i mirno u kući Robson-ovih. Umro je sa svojim najbližima.

Iako sam znao, iako smo svi znali da Bobby lagano umire, ova vest me je jednostavno šokirala. Verujem, da je i vas sve, kao i celokupnu fudbalsku javnost, ova vest šokirala. Ne znam, verovao sam da ovaj dan nikada neće doći...

Pre samo pet dana na St. James' Park-u, lično on je organizovao utakmicu veterana Engleske i Nemačke. Ceo prihod sa tog meča išao je u fondaciju Sir Bobby Robson, fondaciju protiv te opake bolesti, koju svi nazivamo rak. Četiri puta ju je Bobby pobedio, ali znao je, da kada cancer postigne gol, meč je završen. Znao je da odlazi, znao je da umire. Otpozdravljajući iz kolica prošle nedelje navijačima svog voljenog Newcastle-a, kao da je znao da mu je to poslednji krug. Upravo je to ono što je Bobby, naš Bobby želeo. Želeo je da pokaže svetu, da se još uvek bori i da će se on boriti do poslednjeg dana. To je i činio.

Pamtimo lepe trenutke sa našim Bobby-em. Pamtimo 8:0 protiv Sheffield Wenesday-a, pamtimo 4:3 protiv Man United-a. Pamtimo 3:4 protiv Leeds-a ali i 1:3 protiv Arsenal-a, kada se naš Newcastle United obreo na čelu Premier League. Pamtimo i onu utakmicu protiv Feyenoord-a od 2:3, ali i 2:2 u Milanu protiv Inter-a. Sećamo se i polufinala UEFA Cup-a protiv Marseill-a.

Medjutim, nikada neću zaboraviti njegov osmeh, kada je Alan Shearer postigao pobedonosni gol za veterane Engleske u pobedi od 3:2, samo devet minuta pre kraja meča, protiv Nemačke, prošle nedelje. Osmeh mu se razvukao kao Tyne Bridge u Newcastle-u.

Sir Bobby je svima pokazao da se svaka pobeda u fudbalu( pa i u životu) može dobiti osmehom!!!

Počivaj u miru Gospodine!!!

Newcastle United - Serbia

R.I.P. Sir Bobby :( Article-1203407-05E7BB7B000005DC-165_468x354


Poslednji put izmenio Savic dana Pet 31 Jul 2009 - 23:09, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Bobi   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyPet 31 Jul 2009 - 20:22

Neka mu je večna slava i hvala.

R.I.P. Sir Bobby :( Robson21454009c
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptySub 1 Avg 2009 - 2:00

Ne znam sta da kazem, skroz sam zatecen. Legendo pocivaj u miru svrake te nikada nece zaboraviti.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptySub 1 Avg 2009 - 10:26

Rip! Bio je veliki covek, a jos veci trener... Sad Sad Sad Sad
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyNed 2 Avg 2009 - 11:32

R.I.P.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyUto 4 Avg 2009 - 16:44

Bobi Robson je bio veliki covek,necemo ga vise vidjati ni na tribinama Sad(

Bio je pravi navijac Newcastla,i svima ce nedostajati !!!! Posmatrace nas sa neba.

R.I.P Bobby Robson Sad(
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyPet 7 Avg 2009 - 1:16

Velika lafcina je otisla zauvek!
Kakav je to covek bio... God bless You Bobby!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyPet 7 Avg 2009 - 9:14

Pre sat vremena sam se vratio sa letovanja...
Nisam čuo ovu vest iako sam kupovao novine. Svi smo ynali šta će biti, no, to nije olakšanje kad dođe taj čas.

Rest In Peace, Bobby.
R.I.P. Sir Bobby :( _40016472_shearer
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyUto 9 Mar 2010 - 19:37

Kada su pre sedam meseci navijaci Njukasla, Vest Bomvica, Fulama i Ipsvica ostavljali na svojim stadionima dresove, neke ispisane licnim porukama, nije im padalo na pamet da razmisljaju o tome sta ce biti sa dresovima kasnije. Bili su suvise pritisnuti tugom zbog odlaska Velikog Bobija i to je bio njihov nacin da se oproste sa legendom. A dresovi, salovi, kacketi, ukupno oko 6000 komada, krenuce put siromasne dece u Africi, Istocnoj Evropi, Aziji i Juznoj Americi. Prvi dresovi su stigli u Afriku i neki od tih klinaca koji danas sa ponosom nose nekoliko brojeva vece dresove mozda jednog dana istrce na jedan od pomenutih stadiona kao prvotimci. To bi bila jos jedna u nisu Bobijevih pobeda.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( EmptyUto 9 Mar 2010 - 23:37

Sjajno! Tako i treba! Nadam se da su svi zavrsili na torzoima sirotinje. Bobby to gleda odozgo. Ne verujem u zagrobni zivot i t slicna sranja ali kada je Bobby u pitanju prosto mi se namece da misljenje da je od njega postao neki dobri duh, sto bi Indijanci rekli Manitu, koji ce uvek ciniti dobro.
To je nas Bobby!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





R.I.P. Sir Bobby :( Empty
PočaljiNaslov: Re: R.I.P. Sir Bobby :(   R.I.P. Sir Bobby :( Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
R.I.P. Sir Bobby :(
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Sir Bobby Robson
» "Sir Bobby Robson day"
» Sir Bobby Robson tribute song :(
» Sir Bobby Robson-odlazak u penziju
» Najbolji Menadzer Newcastla ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: