Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Najbolji Menadzer Newcastla ?

Ići dole 
+8
Serbian lassy
Philips
Sinner
RIOT
NUFC96
Dinko
Srki
Admin-Roby
12 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Najbolji Menadzer Newcastla ?
Sir Bobby Robson
Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_lcap77%Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_rcap
 77% [ 10 ]
Kevin Keegan
Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_lcap23%Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_rcap
 23% [ 3 ]
Ruud Guiltt
Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_lcap0%Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Glenn Roeder
Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_lcap0%Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sam Allardyce
Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_lcap0%Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Kenny Dalgish
Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_lcap0%Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Joe Kinnear
Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_lcap0%Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Souness
Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_lcap0%Najbolji Menadzer Newcastla ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 13
 

AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyPet 24 Apr 2009 - 23:23

bas me zanima koga ste najvise voleli i cenili kao menadzdera Newcastle United-a,i ko je za vas bio najbolji?

ja sam glasao za Kevin Keegana.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyPet 24 Apr 2009 - 23:59

Ja sam utefterio Bobbyja! Kada nas je uzeo bilo je veoma tesko-klub na dnu tabele, losi rezultati-apatija totalna. I onda za par sezona 2 puta se uglavimo u prvih 4...
Mada, tesko je ovako reci ko je najbolji-svako ko je dosao posle Bobbyja zaticao je sve tezu i tezu situaciju. A o podrsci tj izostanku iste da i ne govorimo!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySub 25 Apr 2009 - 10:40

Bobby je bio najbolji manager. Keegan je bio najveca faca ali mi je najgore sto su otpustili robsona nakon 5 mjesta. MIslim da bi on moga ici i korak dalje da je ostao,tj. borba za naslov.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySub 25 Apr 2009 - 15:22

Bobby je moj favorit definitivno, on nas je iz govana doveo do lige sampiona, retko ko to moze
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySub 25 Apr 2009 - 17:22

Sir Bobby Robson, jedan jedini!
Nazad na vrh Ići dole
Sinner

Sinner


Broj poruka : 117
Godina : 36
Localisation : inside four walls - Virovitica
Datum upisa : 15.08.2008

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySub 25 Apr 2009 - 21:59

Bobby ... cheers
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySub 25 Apr 2009 - 22:05

Nema do Bobbya

Baš me zanima oče li iko glasovat za Allydracea ili Kinneara Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySub 25 Apr 2009 - 22:45

[size=18]Mislim da bi i kada bi glasali navijaci iz Njukasla rezultat bio isti. Ubedljivo najomrazeniji, barem medju ljudima sa kojima sam ja pricala je Gulit. Svi odmah kazu - rasprodao je sve sto valja. Kada je dao ostavku na konferenciji za stampu je izjavio: "When I came, people asked me if I knew how big the job was. Now I know what they meant."
Nije tajna da se Gulit i Sirer nisu preterano voleli. Ali zato je u septembru '99. za Sunday Times Kigan za Robsona rekao: "He obviously loves the club, which is really important. I'm not saying Kenny Dalglish and Ruud Gullit didn't love the club, bug Bobby knows the place, because it's in his heart - and I think that is a massive advantage." Ljudi su oduvek voleli i njegov smisao za humor i prijateljski odnos sa igracima i spremnost da stane u njihovu odbranu.
Da je Shirer dosao pre par meseci na klupu sigurno bi uz njegovo ime na listi bilo puno glasova. Ono sto ljudi ovde vole u vezi sa njim je sto je uvek bio na zemlji, svestan toga ko je i odakle je dosao. Kada su ga '96. proglasili za lokalnog heroja on je izjavio: "I'm just a sheet metal worker's son from Gosforth." sto bi bilo kao (poredjenja su nezahvalna,ali...) ja sam sin metaloglodaca sa Banovog Brda.
Ja sam za Sir Bobija.
Nazad na vrh Ići dole
RAMMS+EIN

RAMMS+EIN


Broj poruka : 255
Godina : 35
Datum upisa : 23.11.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySub 25 Apr 2009 - 22:53

Moj glas ide Ser Bobby Robsonu.Pravom dzentlmenu i gospodinu.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySub 25 Apr 2009 - 23:31

Glasao sam za Bobbyja, ali mislim da je Sam dobar trener, lai posto se glasa jednom onda Bobby! Zao mi je sto SA nije imao pravu sansu i podrsku, ali jbga, duga je to, i vec ispricana prica. Ali mislim da Englezi nemaju boljeg trenera od njega.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySub 25 Apr 2009 - 23:34

Serbian lassy ::
[size=18]"I'm just a sheet metal worker's son from Gosforth."
sa tom izjavom me je kupio za sva vremena
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySub 25 Apr 2009 - 23:41

On je uvek vazio za dobrog decka engleskog fudbala. Skroman i fin, a opet je bio zevzda i faca. Takve ljude volim-ostao je na nogama i zaista postao LOCAL HERO!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyPon 27 Apr 2009 - 10:05

He, vidim komentar na BBCu: "Say what you like about Big Sam, but Blackburn are set to stay up"
Nije on los trener ali jnga, kod nas je docekan na noz. A imao sam post, kada smo ga sutnuli da ce sa prvom sledecom ekipom koju preuzme biti iznad nas. Nazalost, ispadoh gavran... Nije mi drago zbog toga!
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyPon 27 Apr 2009 - 15:30

Teško mi je bilo odlučiti između Robsona i Keegana,odabrao sam Keegana na kraju.
I to jer je Shearera vratio kući,to je najbolja stvar koja se Newcastleu dogodila otkad je Premier Lige.
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyPon 27 Apr 2009 - 17:53

Robson!

Najbolji Menadzer Newcastla ? Brt1

Najbolji Menadzer Newcastla ? Brt2

Najbolji Menadzer Newcastla ? Robsonf
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyPon 27 Apr 2009 - 19:57

Bobby je jedinstven! I love you
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: "The One and Only"   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySre 29 Apr 2009 - 0:50

Sir Bobby Robson je više uradio nego svi ostali zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptySre 29 Apr 2009 - 14:06

Samo neka ga Bog pozivi jos toliko da ostvari jos koji od svojih snova. Sledeci najveci je da 26. jula na St. Dzejmsu okupi reprezentaciju Engleske (Gaskoin, Plat, Brajan Robson) i reprezentaciju Zapadne Nemacke koju je vodio Bekenbauer(Litbarski, Mateus, Klinsman, Augentaler) iz 1990. sa Svetskog kupa .Sav prihod ide za njegovu Fondaciju za borbu protiv raka. Najavio je i neke goste iznenadjenja, a sudeci po tome koliko je ovaj covek cenjen u svetu fudbala ne sumnjam da ce biti nekih velikih imena. Jos samo da se moj godisnji odmor ne poklopi sa tim dogadjajem.
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Sir Bobby o Mike Ashley-u posle jucerasnje utakmice   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyPon 4 Maj 2009 - 11:11

I never thought I'd feel sorry for Mike Ashley, but I do. He put his faith in the wrong men - and they have let him down badly.

There can be no apology for some of Ashley's decisions. He picked out-of-touch managers Kevin Keegan and Joe Kinnear, and his decision to appoint Dennis Wise as executive director of football was a complete disaster.

But I have sympathy with him because, unlike a lot of big-time owners, Ashley did not stick his nose in and interfere. All he did was bring in who he thought were football people and trusted them to do the right thing. It is their fault, not his, that they wasted millions of pounds on bad players.
The irony is that whereas most owners are arrogant enough to come into football and think they know it all, Ashley has been naive. He has acknowledged his lack of experience in the game and given his employees a free rein.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyPon 4 Maj 2009 - 18:14

A ko je ovo rekao - Bobby?!?
Nazad na vrh Ići dole
Serbian lassy

Serbian lassy


Broj poruka : 473
Localisation : Newcastle upon Tyne
Datum upisa : 18.04.2009

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyPon 4 Maj 2009 - 19:59

Hihihihihi Srki, pa ti ga i po recima poznajes!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyPon 4 Maj 2009 - 23:47

Zanci jetse?!? Ah, Bobby! Smekercina kakve nema!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyUto 5 Maj 2009 - 16:18

Robson sa svojim prevoditeljem (sa engleskog na španjolski) dok je trenirao Barcelonu, sigurno prepoznajete prevoditelja.

Najbolji Menadzer Newcastla ? Article-1159221-022C1C170000044D-533_468x467

Inače englezi su ga stavili na 11. mjesto najboljih trenera svih vremena koji su radili u engleskoj. Prvi je naravno Alex Ferguson. Keegan je 33.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyUto 5 Maj 2009 - 19:25

Koga, Bobbyja ili zgadljivog Mourihna?!? Ako su zgada stavili onda su stvarno papci kakvih nema!
Nazad na vrh Ići dole
Philips

Philips


Broj poruka : 385
Localisation : ST
Datum upisa : 04.08.2008

Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? EmptyUto 5 Maj 2009 - 19:40

10. Mourinho
11. Bobby
...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Najbolji Menadzer Newcastla ?   Najbolji Menadzer Newcastla ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Najbolji Menadzer Newcastla ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Joe Kinnear privremeni Menadzer
» Trening Newcastla pod snegom
» Mike Williamson blizu Newcastla
» Novi menadzer Newcatle Uniteda
» Ko ce biti menadzer newcastle-a ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: