Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ko ce biti menadzer newcastle-a ?

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptySre 9 Jan 2008 - 22:00

Group: Full Members
Posts: 32
Member No.: 155
Joined: 12-June 07




Latest odds from Betfair
Redknapp...........6/4
Shearer..............9/4
Jol......................11/2
Venables.............6/1
Hughes................8/1
Mourinho.............12/1
Houllier................16/1
Keegan/Strachan/Coleman/Pearson/Ince.............20/1
McClaren/Klinsmann/Johnson/O'Leary/van Basten..25/1


najbolji sa ove liste bi bio Mourinho,al nema sanse da dodje...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyČet 10 Jan 2008 - 0:01

Shearer Cool
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyČet 10 Jan 2008 - 14:22

Samo sto Shearera nesto zabole djokica da ostavi posao na BBCjevom Mach of the day-u.
Inace kandidati sjajni, nikad bolji! Ne zna se ko je vece trenersko ime. Sam je za ove dr nauka!
Licno bih najvise voleo da nas uzme Klinsmann. Nekako mi on uliva najvise optimizma. Ovo sve ispusene mustikle. A i Svaba je, taj cega se uhvati ima da odradi k'o covek. Ako je mogao da vodi Nemacku onda moze i nas. Iovako smo kurac goli. Ali koliko smo pametni dovescemo Redknappa. Za gajbu Lav 7! Sad se vidi ono sto sam pisao - ko je trenutno bolji od SA a da moze da se dovede? Niko od ovih! Pojeli smo govno braco! Ovi su Shepperd No2! I to gori, bojim se!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyČet 10 Jan 2008 - 16:55

Moja dva pika su zauzeta. Martin o Nil koji je u aston vili i Erikson koji je cini mi se u isto vreme preuzeo siti kad je Sam dosao u Newcastle, samo sto je sven goran napravio timchinu od gradjana. Od ovih ponudjenih najvise bih voleo da vidim Murinja. Iako je izvikan, kontraverzan, dovukao bi nam veliku propagandu, privukli bi paznju, poznatije igrace, vise tv prenosa.... A i zajeban je on igrac, uveo bi disciplinu koja nam je neophodna. Sumnjam da ce on doci.

Takodje i Pol Ins dobro gura u menadzerskim vodama. Ali ovo bi mu bio prevelik zalogaj.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyČet 10 Jan 2008 - 19:46

Brate Sam je pokusao da uvede disciplinu i dobrim delom i poceo da uspeva u tome, pa noga.
Ovaj klub stoji naopacke i tako ce, nazalost i ostati. Toliko menadzera za toliko malo vremena... Pa ko to jos radi!? O'Neill nije los trener ali ni za njega ne milsim da je veci i bolji trener od SA. Sad su pojeli govno, otpustili su jednog od boljih trenera u ligi i sad treba dovesti nekog ko je pravo, veliko ime. A dovesce ga qrac. Vidim ja da ce Jol da uleti affraid
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyČet 10 Jan 2008 - 20:51

Moja želja je Mourinho.The Special One!!!

Mike Ashley bi trebao da oslušne navijače Newcastle-a i da ponudi ugovor Jose-u.7.miliona po sezoni,da 7. miliona , pa šta?Kada bi doveo Mourinho-a mislim da bi po prvi put navijači Newcastle-a bili ujedinjeni i ne bih ni jednog momenta ja lično pljuvao po Ashley-u i po Mort-u što su otpustili Allardyce-a.

U suprotnom ako budu postavili za manager-a neke od ovih sirovina(Redknapp,Joll,Venables,Hughes,Strachan,McClaren,Ince,O' Leary...),zaista će u mojim očima biti gori od Shepherd-a.

U tom slučaju Championship nam ne gine!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyPet 11 Jan 2008 - 12:07

m brate fora je sto Mourihno nece da dodje. I sto ce, ako dodje, dici celu frku oko kluba. Ima da on NUFCa napravi Hollywood, zajebi to. Ne bih voleo da se to desi. A muislim i da nece.
Vec sam rekao, sad bih licno voleo da dovedu Klinsmanna. Mlad je, vodio je Nemce i izvukao vise od maksimuma iz one generacije. Mislim da bi mogao da ozivi klub na pravi nacin. jebem li ga, sta znam ali imam osecaj da moze da unese dosta entuzijazma - kao Keegan onda!
Nazad na vrh Ići dole
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyPet 11 Jan 2008 - 18:55

Nema sanse da Klinsman dodje.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyPet 11 Jan 2008 - 20:43

Klinsman je Bayernov menadzer od jula !!!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyPon 14 Jan 2008 - 21:10

Pa pametni ljudi, kaparisali coveka na vreme i boli ih uvo!
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyUto 15 Jan 2008 - 10:28

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Manutdnufc5273x353mm1
Na utakmici protiv Manchestera...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyUto 15 Jan 2008 - 20:37

m.c.t. ::
Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Manutdnufc5273x353mm1
Na utakmici protiv Manchestera...

Ljudi , ja imam više trenesrkog iskustav od Alana Shearer-a.Ja sam tri godine radio sa kadetskom kategorijom fudbalera u F.K. Indeks-u iz Novog Sada a Shearer nema dana radnog iskustva kao trener !!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptyUto 15 Jan 2008 - 20:39

Savic za menadzera !!! cheers
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptySre 16 Jan 2008 - 12:34

Srki za prvog asistenta Very Happy

P.S.
Ne mogu da pustim drugara samog u crno-beli svet
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Newcastle ne zeli Shearera!!!!!!   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptySre 16 Jan 2008 - 12:45

Skinuto danas sa BBca:

Newcastle don't want me - Shearer

Shearer is a Tyneside legend after scoring 206 goals for Newcastle
Alan Shearer says Newcastle United do not want him as their next manager because he lacks experience.

The ex-Newcastle captain says he has the skills for the job, but the club had told him they wanted a seasoned campaigner to succeed Sam Allardyce.

"I got a call from the club to say they were looking for an experienced manager, which ruled me out," he said.

"If you want someone to galvanise the dressing room, get them organised and playing then I think I could do that."

French World Cup winner and former Juventus manager Didier Deschamps is the bookmakers' favourite for the job after his odds shortened dramatically on Tuesday evening.

"I have had no official approach from Newcastle but I am flattered to be linked with such speculation," said the 39-year-old Deschamps.
Ex-Liverpool and France manager Gerard Houllier and Blackburn boss Mark Hughes have also been linked with the role.

Shearer issued what appears to be effectively a "come and get me" plea to Newcastle.

"If they want that and someone with experience then I'm not that man," the 37-year-old former England captain told the Sun.

"People have talked about me being a number two under an experienced manager.

"But if they are after an experienced manager, which they are, he will no doubt want his own man.

"All I would say is that if someone comes in and wants to talk to me, I would be willing to help in any way I can.
Shearer is a firm fans' favourite, having scored 206 goals in 395 matches in a 10-year career with Newcastle, and has not ruled out becoming a coach under an experienced manager.

One suggestion has been that Shearer could go to Newcastle as a number two to former Newcastle boss Keegan in a "dream ticket" for fans.

Shearer said he had yet to speak to Keegan about a possible return to St James' Park, but praised his managerial record during his five-year spell.

"He is highly thought of in Newcastle and rightly so because of what he did for the club," Shearer said.

"Kevin did something special, he's a special person with special charisma."

Ovo otkriva neke detalje:
1. Shearer ipak zeli da preuzme NUFC, iako je pricao da ne zeli!?
2. Uprava nece da ga angazuje, iako se pricalo da hoce nejga i Keegana.
Definitivno smo u situaciji JEBE LUD ZBUNJENOG. Ipak se tako ne postupa sa legendom.
Po mom misljenju Sheareru je trebalo ponuditi da bude asist Samu Allardyceu. I da uci posao od njega par sezona i onda da samostalno preuzme. Ali A&M su ocigledno 2 velika poslovna coveka ali su za fudbal kurajberi i jebivetri kakvih nema! Nista bre ne znaju.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptySre 16 Jan 2008 - 13:46

Mozda je glupo poredjenje zbog razlike kvaliteta i posebno razmisljanja u fudbalu ali evo Djukic ispade odlican trener. Bio je odlican sa mladom reprezentacijom, isto tako odlican sa partizanom, ostaje nam da vidimo sta moze kao selektor. Ali pokazao se i partizan je nastavio sa tom strategijom i doveli su Jokanovica.

Secam se i da je Owen bio odusevljen kad je dolazio u Newcastle jer ce imati prilike da igra sa Shearerom. Uvek je bio vodja, primer i motivator ostatku ekipe. Ako je mogao to na terenu, onda moze i sa klupe.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptySre 16 Jan 2008 - 14:59

Djukić dobar trener?

Meni lično nije.On radi u mickey mouse ligi koja se ne može porediti sa English Premier League.

Naša liga je toliko slaba da bi verovatno i ja da vodim Partizan osvojio titulu.Djukić se snalazi sa daleko slabijim protivnikom ali kada naidje malo jača ekipa on posustaje.Njegova taktika tada pada u vodu.Setimo se samo kako je Partizan gubio na marakani od C. Zvezde pa i na JNA je bilo 2:2(Zvezda dva puta vodila).Znam, dobio je Partizan na Marakani onaj derbi uedljivo 2:4 ali je zvezda tada bila u totalnom haosu sa onim Bajevićem itd...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptySre 16 Jan 2008 - 15:53

Meni je Djukic OK. To sto kazes sa Partizanom, stoji. Ali zna se kakva je nasa liga i kakve se sve tu igre igraju. Sa mladom reprezentacijom je dobro igrao, to mora da mu se prizna. Ocigledno da lik ima stofa, ali jos treba da skuplja iskustvo. Ali je potencijal.
Pocinjem isto da mislim i za Shearera, mozda ispadne totalni car a mozda totalni buljas. Mislim da bi najbolje bilo, i za njega i za klub, da su A&M ponudili Samu da mu ovaj bude u "stabu" ali ne kako neka siva eminencija ili kontrolor vec kao motivator, asistent i pre svega ucenik. Ali sad qrac, sad mozemo da ga pusimo. Mislim da je od BSa moglo dosta da se nauci a Al bi njemu objasnio kako stoje stvari u NUFCu, Newcastleu, sa navijacima itd. Pogotovo sto bi onda i BS imao mnogo vecu podrsku i poverenje.
Ja bih odmah tako uradio. Bez razmisljanja! Mislim da bi Shearer to prihvatio, nije sujetan covek. A i Sam mi nije delovao tako. Ali jebes ga sad...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? EmptySre 16 Jan 2008 - 17:57

KEVIN KEEGAN NOVI MANAGER NEWCASTLE UNITED-a

Ko ce biti menadzer newcastle-a ? 51B9470W4FL._AA240_
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Ko ce biti menadzer newcastle-a ?   Ko ce biti menadzer newcastle-a ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ko ce biti menadzer newcastle-a ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Joe Kinnear privremeni Menadzer
» Najbolji Menadzer Newcastla ?
» Hocu da budem menadzer
» Novi menadzer Newcatle Uniteda
» Steve Bruce menadzer Newcastla od sledece sezone?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: