Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Leicester vs Newcastle

Ići dole 
+10
Savic
Djuka
Dinko
toon72
Thug
milan25
Admin-Roby
pirLe
Srki
Alan Smith17
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptyPon 14 Mar 2016 - 23:38

Ne znam, ja sam primetio malo više discipline ili sam samo optimista? Imali smo u nekim delovima posed, napadali, ali ništa to nije bilo ozbiljno. Sudija je možda mogao da nam svira penal ali sve ostaje na čekanju derbija sledeće nedelje. Do or die.

Leicester je odigrao koliko treba, kao mator za titulu. Dali su gol kad treba, zadrzavali vreme, igrali su skoro bez greške. Ništa spektakularno, baš koliko im treba do titule.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptyUto 15 Mar 2016 - 0:16

Napredak je očit ali jebiga, ne pravi se pita od govana. Tu prvenstveno mislim na naša dva centralna odbrambena na ovoj utakmici koji očito nisu kadar za premier ligu. Wijnaldum se danas baš i nije snašao, bilo je tu još loših ali su se svi za razliku od prije bar trudili. Ona situacija u prvom poluvremenu kada Sissoko zasmeta Mitroviću(ili obratno) je stvarno tragikomična. Ne znam da li sam ja gledao navijački pošto niko to ne spominje ali njihov gol je postignut iz ofsajda jer je Vardy asistirao iz ofsajda a oštećeni smo i za penal jer je Sissoko čini mi se Morgana loptom koja je išla prema golu pogodio u ruku. Ne znam na kojim drogama je komentator bio kada je rekao da se na usporenom snimku vidi da ga lopta nije pogodila u ruku. Naše zadnje dvije izmjene mi nisu baš jasne, De Jong je izgubljen u vremenu i prostoru a nakon izlaska Shelveya oni su držali loptu skoro čitavo vrijeme do kraja ali kako na terenu tako je i na klupi očit nedostatak kvalitetnih fudbalera.
Uglavnom može se reći da Leicester večeras nije skoro ništa pokazao ali sreća ih i dalje prati, kada ide baš ide a u našem slučaju može se reći kada ne ide baš ne ide. Nadam se da će u nedelju rezultatski biti puno bolje i da će se još neko od povrijeđenih oporaviti jer naredna utakmica je za nas finale Lige prvaka ako to izgubimo pa čak odigramo i neriješeno možemo se komotno pakovati za Championship.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptyUto 15 Mar 2016 - 8:40

Njih sere pa ih sere, Vardi je bio u ofsajdu. Mi smo susta suprotnost. Ne ide pa ne ide. Par smesnih situacija smo imali, ono Sisokovo rusenje Mitrovica, pa dodavanje kada je trebalo da se sutne i onda povratna za de Jong-a koji je sutno losije od moje babe koja hoda uz pomoc palice...Posle ove utakmice sam misljenja da smo mi losiji Liverpool. Oni imaju gomilu polovnjaka koje su platili boga i oca, mi imamo gomilu otpada koji smo platili boga i oca, oni dobili Klopa, mi Beniteza, i sad se vidi da je ekipa, ili makar onaj prednji deo nesposoban. Mitrovic mnogo energije potrosi u rvanju sa stoperima, i onda ne moze da uradi nista, tuku ga, vuku, na sve moguce nacine ga onesposobljavaju. Iako primi, prosledi, glavom, grudima kako god, kada treba vise da uradi, ne moze jer je unisten borbom sa stoperima, a njegova pratnja, Perez je toliko smesno izgledao da je to strasno. Kao neki klinac koji se prvi put pridruzio prvom timu, pa aj malo da igras. De Jong, hm, ne mogu da trosim reci na njega, Sisoko se boji, ne znam cega, ne znam koga, vidljivo je. Odbrana nam nema kontinuitet i to se vidi, niko od njih nije odigrao zajedno makar 2 utakmice. Ne moze se ocekivati vise od ovoga dok se ne skocka to. Wijnaldum kao da je trcao u prazno, bezidejno. Ali na momente je bilo ok. Prvih 20 minuta, kao i posle poluvremena je to izgledalo sasvim solidno. E sad ono sto mi se svidelo je razlika izmedju Beniteza i svih drugih nasih trenera. Gubimo, vadi Anitu uvodi Townsend-a, vadi Pereza uvodi De Jonga, vadi Shelvey-a uvodi Doumbia. Sto znaci izveo je dva vezna uveo dva napadaca. Svi ostalo su uvodili odbrambene ili vezne. Zato mi je drago sto imamo Beniteza. Rodjeni pobednik, bez obzira na stil igre koji forsira.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptyUto 15 Mar 2016 - 9:19

Meni je delovalo da igraju sa samopouzdanjem, da ima u igri boljitka. Ali dzaba kad radis sa panjevima, kad nema makar jednog kreativca da probije u napadu, da napravi sansu i zadnji pas. Njihov gol takav kakav je, ofsajd, sreca al ga umuljase. Mislim da je sve prikazano bilo za X ali presudila je ta sitnica.


Poslednji izmenio Srki dana Uto 15 Mar 2016 - 12:00, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptyUto 15 Mar 2016 - 10:06

Sinoć se vidjelo koliko je Stevo raštimao ekipu...
Kao da su prvu put izašli na teren i tek se sreli...
Sudaraju se, ne zna se ko gdje da trči, šuta ko stigne, nisu na svojim mjestima...
Lik nas je baš obogaljio...
Vjerujem da će Rafa da uspjeti u opstanku, jer se vidi napredak...
Bar su borbeni i pritišću ih i tako to..
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptyUto 15 Mar 2016 - 11:54

Nije ništa izgubljeno. U nedelju moramo pobediti, ako mislimo da i sledeće godine igramo PL.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptyUto 15 Mar 2016 - 12:04

Najzalije mi je sto nisu ovi bili nista bolji. Mislim nas raspadnute bi prosvirali da je ostao onaj polutan. Ovo je takticki bila dobro spremljena utakmica, pokusali smo da drzimo loptu, da oni napadaju, i stvorili smo i neke sanse. E sad to sto Sisoko vraca onu loptu nikome - ni onome na penalu, ni De Jongu koji je sutnuo kao kitom to je taj kvalitet nasih polovnjaka - sjebase sansu utakmice. Da je sela onome (ne znam ko je bio, Perez mozda) na penalu, probusio bi Smajhela kao raketa.

Boga molim samo da ostanemo u ligi pa na leto mars svi u PM, jebo vas ko vas dovede.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptyUto 15 Mar 2016 - 13:28

Lijepo reko Savić ('ajd napokon i od njega neka pametna Smile )...dobro smo igrali i samo nesretnim slučajem gol primili...nedjelja je dan D...ja sam zadovoljan igrom, trudom, trkom (o talentu nekih nećemo)...izgledali smo kao momčad...dovoljno da me održi do nedjelje...
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptyUto 15 Mar 2016 - 18:01

Smučili su mi se porazi. Mnogo mučna situacija. Teško ćemo pobediti i Sanderlend. Oni imaju veliko srce, a ovi naši ništa. Ipak, nadam se nekoj dobroj partiji i velikoj pobedi. Ono od sinoć je arhivirano i sva pažnja se usmerava na derbi.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptySre 16 Mar 2016 - 17:56

@toon 72,

Da, ja sam do sada samo glupe stvari pisao.

Hvala ti, baš ti hvala, ovako ti meni baš pred sunderland.

Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptySre 16 Mar 2016 - 18:07

Savic ::
@toon 72,

Da, ja sam do sada samo glupe stvari pisao.

Hvala ti, baš ti hvala, ovako ti meni baš pred sunderland.

Very Happy

Jes' vidio Saviću kako ti ga zavuće Smile
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptySre 16 Mar 2016 - 19:09

Savic ::
@toon 72,Da, ja sam do sada samo glupe stvari pisao.
..hehe zato to i spomenuh...

Savic ::
Hvala ti, baš ti hvala, ovako ti meni baš pred sunderland.
...moraš ovo shvatiti kao vježbu da uvijek treba biti spreman...lako je kad znaš gdje je neprijatelj, problem je kad te "lupe" iz vlastitih redova - tako se čeliče refleksi, koncentracija i uvijek se bude na oprezu...mogao bih te pretvoriti u pravog ninđu, tihog ubojicu iz tame...

Dinko ::
Jes' vidio Saviću kako ti ga zavuće
...baš onako ko pravo mučko đubre, onaj pokvaren i iznenadan udarac ispod pojasa...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptySre 16 Mar 2016 - 19:42

A bili smo dobri, što bi se reklo ko nokat i meso.

To se zove, pamti pa vrati.

Ne bojim se Vražijega kota, neka ga je ka na gori lista,
no se bojim zla domaćeg. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 EmptyČet 24 Mar 2016 - 17:12

Steta sto smo izgubili,ali ako nista drugo video se napredak(koji se bas i nije video protiv komsija,ali dobro...)

Lisicama zelim titulu od koje ih deli par koraka.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester vs Newcastle   Leicester vs Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Leicester vs Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Leicester - Newcastle 1:2
» Leicester - Newcastle 0:1
» NEWCASTLE - LEICESTER 2-3
» Newcastle United - Leicester 0:3
» Newcastle VS Leicester City

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: