Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle VS Leicester City

Ići dole 
+7
NBB96
milan25
Savic
Srki
Djuka
Pedja
m.c.t.
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 13:23

Newcastle VS Leicester City Untitled_1

Rizikujem da budem na meti udara jer nisam taličan kad otvaram teme ali ako je Newcastle spao da zavisi od mene kad otvaram temu na forumu onda jebiga Very Happy

Posle viševekovne pauze nastavlja se Premier liga. Tokom pauze pratio sam ponekad šta Newcastle postavlja na fejsbuku i svi su uvereni da klub počinje da se budi i da slede bolje partije. Dolazi nam klub u formi, napadač u formi i ceo svet (tj bar Engleska), više će da prate hoće li Jamie Vardy da dostigne rekord Ruud van Nistelrooy-a i postigne gol na 10-oj uzastopnoj utakmici. Newcastle je odličan klub da razočara javnost koja nešto očekuje pa verujem da će svi postići gol osim Vardyija Very Happy

Rob Elliot je povređen ali se očekuje da će ipak braniti danas.

Newcastle VS Leicester City 2_EA5_EBE800000578_3327051_image_a_56_144807062009

Ne znam zašto ali mislim da će biti otvorena utakmica sa dosta golova.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 13:38

Ja ocekujem pobedu. Lester igra odlican fudbal, ali mislim da je dosao red da izgube. Tradicija je na nasoj strani, pa ne vidim razlog da se to ne nastavi. Moja prognoza je 3:1
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 14:31

Srecna slava,svima koji slave. Ja,npr,vec pomalo pijan,nadam se da ce me,nas, Nufc obradovati
Sta reci o najprijatnijem iznenadjenju,ocekujem od marta da padnu,a ono Leicester igra dopadljiv fudbal I podedjuje.Opet Englezi imaju svog favorita iz male sredine,opet prica o momku iz fabrike boja I lakova koji trese nemilice mreze u najelitnijoj ligi,naravno,vickasti Jamie Vardy,vrh koplja veoma preciznog,nadahnutog I bezrespekta za bilo koga tima.Vuce neku povredu,mozda I ne zaigra danas,ali tu su Manrez I neobicni Ulloa...Ranijeri ima vise uspeha nego sa daleko placenijim I boljim timovima,iskreno,mislio sam da ce do sada dobiti otkaz,kad ono..

Sto se nas tice,mislim da nam odgovaraju ekipe koje igraju na gol vise,nadam se da ce nas crno-beli kvartet u napadu odigrati jednu volsebnu utakmicu, kao protiv Kanarinaca....
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 16:47

Ah, pa ko na nama nije postavio rekord. 0-1!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 16:50

Čist ofsajd.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 17:23

Ovi nas rutnski ciste. Bulje smo mi teske.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 17:53

Cemu tisina? Utakmica je usla u 3+! Prava egzotika. Ne mogu ni ovog debilana od trenera da krivim, realno je ovo ekipa trula a on je vrlo verni reprezent.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 18:01

Ispašćemo. Možda će to biti dobro za klub.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 18:11

Moram priznati da je ova nasa ekipa zrela za ispadanje. Ovo je strasno koliko je ovaj tim slab. Pre pocetka prvenstva sam dao optimisticno predvidjanje, a sada se javno svima izvinjavam. Ovim nesrecnicima nema spasa, i da budem iskren zelim im ispadanje i totalno rasulo u svakom smislu.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 18:15

Slava mi je pa sam samo pratio rezultat.

Ništa ovo ne valja, prosto mi je neverovatno da je svaki navijač odmah rekao za Steve McClaren-a da je dupe od trenera a jedino su u upravi našli da je on pravo rešenje i jurili ga kao da je Marcello Lippi. Sleceće nedelje idemo na noge Pardew-u koji iz ove perspektive i izgleda kao pomenuti Marcello Lippi.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 21:08

Newcastle VS Leicester City CUXBqxWXIAQhE9r

Bivši igrač Leicester-a, čuveni Gary Lineker je "peckao" Shearer-a. Ovaj složio ovu facu. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 21:21

Ma i ekipa je jaca. Nije bre ovo tim nikakav. Niko nije pominjao ponasanje Mitrovica posle utakmice sa Ceskom. Uopste mi se taj tip ne svidja, a on nam je pojacanje br 1. Mozda i najbolji igrac u ovoj ekipi. Uzas cist.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 21:24

Nažalost(prije će biti na sreću) nisam bio u mogućnosti da pratim utakmicu zbog posla. Nekako sam i očekivao ovakav razvoj događaja jer tabela ne laže, oni su trenutno lideri a mi smo tu gdje jesmo. A i statistika kaže da su bili puno bolji, elem ako se ne sekira Mike Ashley, 250000 i kusur stanovnika Newcastla, ne znam zašto bi se i ja skupa sa vama sekirao. Biće šta bude, mi tu ništa promijeniti ne možemo a onaj ko može neće.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 21:37

Srki ::
Ma i ekipa je jaca. Nije bre ovo tim nikakav. Niko nije pominjao ponasanje Mitrovica posle utakmice sa Ceskom. Uopste mi se taj tip ne svidja, a on nam je pojacanje br 1. Mozda i najbolji igrac u ovoj ekipi. Uzas cist.


Vladimir Savic ‏@vsavic1977
Mogao bi privatnim avionom da se vratiš za Beograd i iz Newcastlea. @45Mitrovic



Милутин ‏@mylutin 4h4 hours ago
Malo pretražujem po tviteru, jedan pozitivan komentar nisam video za Mitrovića. "Lenj, nemotivisan, ishajpovan". @vsavic1977

Vladimir Savic ‏@vsavic1977
@mylutin Mogao bi polako da kupi prnje iz Newcastle United-a. @45Mitrovic

Милутин ‏@mylutin
@vsavic1977 @45Mitrovic Znači tako...


Vladimir Savic ‏@vsavic1977
Danas kako si igrao, ne bi mi igrao ni za Radnički iz Ratkova a ne za Newcastle United. @45Mitrovic
Ali, nisi ti kriv. Krivi su oni koji su te angažovali. Ashley, McClaren, Carr. #nufc
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 22:11

Nisam primetio da je ovde bila tema. Moguce da sam propustio. Covek je teska bezobrazna mentolcina. Kako ne volim te umisljene sabane: Mitrovic, Kolarov i ostala sabanerija. Pravi klosari.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 22:16

Nije ovde bila tema o njegovom ponašanju u Češkoj, ali sam ga ja danas na twitteru častio sa nekoliko komentara.

Mislim, ako on igra za NUFC ne znači da više voli NUFC od mene, od nas samih, koji smo plakali zbog svakog poraza i koji smo lili suze radosnice zbog svake pobede, pre nego što se se on i rodio i pre nego što je i čuo za NUFC.

Da, tek sam sada izvalio da je on 1994. godište. Very Happy Tada sam ja uveliko navijao za NUFC.

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptySub 21 Nov 2015 - 23:01

Znas koliko njega zabole za Newcastle, kakva ljubav crna. Lik je jebeni mongoloid nalozen na kes i laku zabavu. Kao i svi nazalost. Vidis ti koje su to njiuske i mozgovi, odu da igraju za repku pa se utale za private jet da stignu u kafancugu na cajke i kurave. Sve mi je jasno kolliko je u poslu, zabole ga djoka. Odradjivac najgori. A takvi su tek zlo po atmpsferu.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptyNed 22 Nov 2015 - 9:17

Juri drolje po splavovima a devojka mu trudna, treba da se porodi za tri meseca.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptyNed 22 Nov 2015 - 10:43

Rekao sam vec kad smo ga dovodili sta mislim o njemu i slicnima. U ovosj ekipi nema vodje, nema nekoga po kome prepoznajes ekipu - svi ko ispod indiga da su izasli, beznacajni, bledi. Zato smo na terenu takvi kakvi jesmo, nema ko da trgne kad krene lose, nema kapitena. Zato sto niko nije igrac vec su svi polutani najobicniji. Zato i ne ocekujem nista od njih, zato najiskrenije mislim da nam je svaki protivnik prejak. Ne vidim da mozemo ikome da se suprotstavimo ovakvi. Nije to samo do trenera.

Rekoh u ranijem postu da na nama svi namestaju rekorde:

Vardy's effort meant he equalled former Manchester United forward Ruud van Nistelrooy's tally of successive goals, with the Dutchman also scoring his 10th at St James' Park back in 2003.

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptyNed 22 Nov 2015 - 10:52

Kad si oko zone ispadanja, svi iznad tebe su teški protivnici. Mi ove sezone imamo dve pobede i to nad ekipama koje su prošle sezone igrale Championship- Norwich i Bournemouth. To je naš level, to je naš nivo.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NBB96

NBB96


Broj poruka : 923
Godina : 28
Localisation : Beograd
Datum upisa : 24.08.2009

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptyNed 22 Nov 2015 - 11:59

Imao sam loš predosećaj u vezi ove utakmice i zato sam odlučio da je ne gledam. Pratim ovaj klub samo 8 godina i izgleda da ću po drugi put videti kako ispada u drugu ligu, samo što bi sve bilo mnogo lakše kad bismo imali tim kao što smo imali tad. Kao što kaže Srki, nemamo kapitena, vođu, a tad smo imali Kevina Nolana i druge mudonje, npr Bartona. Osećam preveliki pesimizam u sebi i nadam se da grešim kao što sam grešio na početku sezone, kada je u meni prevlađivao optimizam, ali videćemo. Duga je sezona.
Mada opet, ne želim da gledam naš klub sledeće sezone u PL ako budu igrali kao što sad igraju, tako da ne znam šta je najbolje za nas, da ispadnemo u CC, gde nam je i mesto, ili da izborimo opstanak pa i sledeće sezone da se koprcamo po začelju tabele, jer ako ostanemo u društvu ''velikana'' stvari će ostati potpuno iste. Možda će svinja dovesti nekog novog trenera, ali on neće biti ništa bolji od ovog sadašnjeg majmuna. Sjaši Kurta da uzjaše Murta.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptyNed 22 Nov 2015 - 15:57

Ja ipak mislim da bi se dovođenjem novog trenera(ali nekog pravog a takvi nas zaobilaze u širokom luku) moglo mnogo toga promijeniti. Ali nažalost debeli neće da pojede govno i prizna da se zajebao sa ovim kretenom, da raskine ugovor i popuši neke za njega smiješne pare. A opet teško je i naći vrhunskog stručnjaka koji bi došao u klub kakav je naš.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptyNed 22 Nov 2015 - 16:14

Slobodni su i Moyes i Rodgers. Letos je bio slobodan i Tuchel i Garde a Ashley se opredelio za McClaren-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptyNed 22 Nov 2015 - 17:36

Ocigledno da ima neka fora kada dovodi trenere. Pardewa je izvukao ko zna odakle i drzao ga godinama. Prijateljstvo, sta li? Ozgleda da je za ovog slicno.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City EmptyNed 22 Nov 2015 - 21:30

Savic ::
Ispašćemo. Možda će to biti dobro za klub.

Čekam te mjesecima Very Happy

Kad me jednom napade sa riječima da ne možeš shvatiti kako neko ko navija za klub može poželjeti da klub ispadne. Valjda ti je sad jasno.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle VS Leicester City Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle VS Leicester City   Newcastle VS Leicester City Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle VS Leicester City
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Leicester City - Newcastle United
» Leicester city - Newcastle United
» Leicester City (away) FA Cup
» Leicester City (H)
» Leicester City - NUFC 5 - 0

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: