Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Leicester - Newcastle 1:2

Ići dole 
+4
Dinko
Djuka
NewBoy
Srki
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 13:22

Jos jedna utakmica u standardnom terminu. Gostujemo Leicesteru kome ova utakmica ne znaci nista pa kontam da ce mozda da uigravaju i probaju neke igrace koje do sada nisu. Moja pretpostavka cisto. Mislim da moze bar bod da se capi i jos vise se navuce na sigurnu stranu tabele.

Slimani ne moze da igra protiv svog kluba tako da ga sigurno necemo videti danas.

Direktan prenos je na SK6 ako neko nije zbrisao u prirodu i hoce da sjebendise vreme gledajuci Njuku cisto da zna da ima gde.

HTL!


Poslednji izmenio Srki dana Pon 9 Apr 2018 - 9:38, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 15:19

Poceli smo igrat sasvim solidno i napokon drzimo neku konzistenciju pa hajde i da nastavimo tako
HTL

Leicester - Newcastle 1:2 30412065_1742369219160596_5057701402701201408_o
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 16:19

Sprcio ga Shelvey Wink
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 16:22

Tako jeee, mi smo nezaustavljivi..
Vešti Perez i lucidni Jonjo...
Idemo...
Engleske jebene sudije i govnjivi engleski komentator...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 16:30

Ljudi jeste li svjesni da smo sa trenutnim rezultatima na 10. mjestu sa tri boda manje i utakmicom manje od Evertona na 9. Djeluje smijesno s obzirom na crne misli do prije nekoliko sedmica.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 16:59

Perfektno prvo poluvrijeme ako mene pitate Very Happy Very Happy Very Happy .
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 17:08

A pricalo se kako je Brighton za nas pojam fudbalski. Polako, duga je sezona a Rafa je takticar, evo sad je Brighton opet ispod nas a i ostala zgadija.
Mozda sam lud ali sam vio ubedjen da dok je Rafe me ispadamo pa ma kakve kretene da imamo.
Elem uzivajmo u drugom poluvremenu.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 17:10

Da smo imali krštenog napadača, eeeh, da je Kenedy prešao letos eeeeh x 2
Dinko, poenta je da smo počeli da igramo sa deset u polju koji veruju jedni drugima
Rafa Benitez je ušao u istoriju kao prvi trener koji je pronašao smisao fudbalske egzistencije Ayoze Pereza Very Happy

Ovi momci kad nemaju tu presiju, kad igraju punim plućima, sve je moguće..
Srki, videlo se da imamo štofa, trebalo uklopiti, a odmagali i pregovori i novinari... Stvari van terena
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 17:18

Ovi lesterovci su prave pičkice, samo gledaju da simulacijama izvuku neki penal, prekršaj i slično. U prvom poluvremenu Mahrez trebao dobiti žuti za simulaciju a ono čitav stadion zviždi. Razumijem navijanje ali hajmo malo biti objektivni.
Sada smo se upustili u neku trku sa njima i to mi se nikako ne sviđa.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 17:26

Damet pojeo Mahreza
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 17:29

Napravi Benitez od govana pitu. Smejase se ljudi Dummetu ali evo njega, cepa. Naucio ih cica fudbalu, to im niko nikad nije pokazao. O cemu da pricamo, 70' Leicester nema sut u gol!?! Ovo bi kod Pardiole i slicnih fudbalskih umetnika bilo nezamislivo.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 17:35

Perez manirom prekaljenog asa. Eh, veliki nas Rafa spomenik si zasluzio vec!
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 17:35

Pa gde ste pošli, šta ste hteli
Imamo i mi našeg Ronalda, ooooo, bravo majstore,
Idemo, Nufc
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 17:42

Eh jebem vas smotane
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 17:44

Na ivici ofsajda, voleo bih da vidim iz bokjeg ugla
jbga, Atsu ušao mekano, Damet prva greška, malo smo zaspali...
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 17:57

Malo je reći da sam prezadovoljan današnjim izdanjem naših šmizli. Od borbenosti, zalganja, taktičke postavke pa do konačnog rezultata koji nam poslije treće pobjede u nizu donosi situaciju da lagodno uz poneko pivce ispratimo ovu sezonu do kraja a drugi neka brinu brige oko borbe za opstanak. HTL!!!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 18:03

Naucio ih fudbalu.
Nazad na vrh Ići dole
Djuka

Djuka


Broj poruka : 663
Godina : 40
Localisation : Novi Beograd, Blok 22
Datum upisa : 09.08.2015

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 18:11

Sjajno izdanje, koja razlika u odnosu na prvi meč, sad smo mi pokazali snagu u duelu, sigurnost u dodavanjima, smirenost po bokovima, Perez igra u odličnoj formi, kapira se s ostatkom ekipe, koncentracija nam je na visokom nivou. Sitne pojedinačne greške dovele do primljenog gola, nema veze. Dubravka je povezao odbranu, Atsu bolje igra po desnoj strani, a Rafa je njegovim ulaskom još jednom pokazao da je u taktičkom nadigravanju maestro. Direktno odgovorio protivniku na izvođenje beka, ulaskom ofanzivnijeg igrača, time ne želivši da prepusti ni pedalj terena no što je planirao. Oduzeo im je dupli pas gužvom na trideset metara od gola i ložio ih na centaršuteve koje smo lako preko golman-štoper linije kontrolisali.
Bravo, akademski...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptySub 7 Apr 2018 - 18:40

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptyNed 8 Apr 2018 - 18:49

Sad možemo bez stresa ispratiti sezonu do kraja. Ne čudi me pobjeda al očekivao sam 1bod, al kad već može bolje sva 3 Razz
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptyNed 8 Apr 2018 - 20:53

Dobra forma je došla u pravo vrijeme, onda kada je to najpotrebnije. Da smo bogdom odigrali i približno u onom tmurnom periodu od oktobra pa do nove godine sada bi se vjerovatno borili za neko evropsko takmičenje. Ali da ne pretjerujem, do prije desetak dana strahovali smo za opstanak, sada su ta strahovanja čini mi se otklonjena.
Iduće nedelje igramo na našem stadionu protiv Arsenala koji je danas jedva dobio Southampton. Uz to Arsenal igra u četvrtak u Moskvi protiv CSKA utakmicu četvrtfinala Evropa lige tako da imaju jako malo vremena da se odmore za utakmicu protiv nas. Još ako Srki otvori temu za tu utakmicu onda su sve šanse za pobjedu na našoj strani Very Happy Very Happy Very Happy . A tom pobjedom bi pet utakmica prije kraja već prešli magičnu granicu od četrdeset bodova. Treba ući rasterećeno i pokušati dobiti, nemamo šta izgubiti a dobiti možemo jako puno. Da dodam da sam danas pročitao da bi mogli ponovo početi pregovori o prodaji kluba sa istim mušterijama kao i jesenas. Da li je patka ne znam ali lijepo bi bilo da od ljeta počnu duvati neki novi vjetrovi u našem voljenom klubu.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptyNed 8 Apr 2018 - 22:28

Molio bih da autor teme primijeni naslov, tj. da unese rezultat u naslov. To me zapravo uopste ne zanima ali kako Srki to stalno prigovara, a sada nije to sam napravio mislim da treba da ga opomenemo. Hvala.
Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptyNed 8 Apr 2018 - 23:56

Svaki igrač je dao 110% sebe i ne treba posebno nikoga izdvajati. Ja lično dvadeset i kusur godina pratim Newcastle United i imali smo daleko bolje timove i daleko bolje pojedince, ali nikada nismo imali tim sa ovakvim timskim duhom. Niko od ovih igrača koje imamo ne štrči. Niko nije super zvezda ali niko nije ni toliko loš da mu se podsmevamo. Ovi igrači se trude, daju sve od sebe i hoće da uče na greškama.

Sredinom drugog poluvremena igrači Newcastle Uniteda su u samo jednoj akciji uklizali bezmalo sedam puta na loptu. Uklizavali su Diame, Yedlin dva puta, Dummett, Ritchie, Shelvey, Ayoze Perez i Atsu. Svako uklizavanje je burno popraćeno sa odobravanjem sa gostujućeg sektora. To je ono što želimo da vidimo, da se igrači bore za svaku loptu. Upravo to nam je bilo potrebno svih ovih godina. Da vidimo ambiciju i želju igrača za svakom loptom, da poginu dole na terenu za boje, dres i grb kluba.

Leicester - Newcastle 1:2 Leicester-City-v-Newcastle-United-Premier-League-King-Power-Stadium
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptyPon 9 Apr 2018 - 0:16

https://streamable.com/1oc95

Evo ako netko slučajno nije vidio
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 EmptyPon 9 Apr 2018 - 11:07

NewBoy ::
https://streamable.com/1oc95

Evo ako netko slučajno nije vidio

Sjajno! Vidio sam tokom utakmice ali ovo bih mogao gledati čitav dan. Svi su bili sjajni ali taj često osporavani Diame je u zadnje vrijeme odličan, često kvari akcije protivnika već u začetku, bori se, oduzima lopte. Nije neki tehničar ali eto ako bih nekoga morao da istaknem to je onda on. I Perez-frizurica nam se u zadnjih par utakmica isplatio.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Leicester - Newcastle 1:2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Leicester - Newcastle 1:2   Leicester - Newcastle 1:2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Leicester - Newcastle 1:2
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Leicester - Newcastle 0:1
» NEWCASTLE - LEICESTER 2-3
» Leicester vs Newcastle
» Newcastle VS Leicester City
» NEWCASTLE UNITED - LEICESTER 0-2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: