Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies

Ići dole 
+11
mare90
RIOT
Alan Smith17
NUFC CRO
Dinko
Admin-Roby
moody
toon72
m.c.t.
milan25
tinno
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 3 EmptySre 27 Maj 2015 - 8:48

Gledao sam tekmu kod druga, sa njim i njegovim cimerom. Kod Jonasovog gola poceo sam da se derem i skacem po krevetu, a oni me gledali u fazonu dal si normalan. Samo nedostajala mi je maska. Bio sam presrecan, prezadovoljan, pre svega zbog Jonasa. Jonas mi je mozda i najomiljeniji igrac (pored Steven 'Upasani dres' Taylor, i cap Colo-a). Posle svega sto je preziveo, on i dalje najvise trci, on se i dalje najvise bori. Gol i asistencija u najbitnijoj utakmici u poslednjih par godina! Postao je moja inspiracija, moj motivator. Zasluzuje ugovor pa makar da sedi na tribinama. Takodje ne mogu izostaviti Anitu, jes da je zajebao onu situaciju 3 na golmana, ali oprosteno mu je zbog svake presecene lopte, svakog starta, svakog duela. Takodje stameni Colo, Janmaat, pa i Cisse, Krul, Colback, neprikosnoveni Sissoko pa da ne zaboravim i Dummett-a, Riviere-a i onaj ljegov lucidni leteci volej, i iako je sve kredite kod mene potrosio Wili. Svi su zasluzili pohvale, samo ostaje jedno pitanje: Momci, a gde ste vi celu polusezonu?! I za malo da zaboravim, Fanaticno skakanje, urlanje i radovanje Carver-a. Za sve ostalo tu je Master Card Smile
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 3 EmptyNed 31 Maj 2015 - 23:03

Ovaj novi dres je prelep. Plava boja mu daje poseban smek.
Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies
Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» West Ham - NEWCASTLE UNITED - 2 - 0
» West Ham - Newcastle United 2:3
» Newcastle United - West Ham United
» West Ham United - Newcastle United
» Newcastle United - West Ham United 2:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: