Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies

Ići dole 
+11
mare90
RIOT
Alan Smith17
NUFC CRO
Dinko
Admin-Roby
moody
toon72
m.c.t.
milan25
tinno
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 20:00

Jonas gol i asistencija, dajte mu novi ugovor!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 20:52

Da cujemo...ko nije gledao utakmicu? Nije pravi navijac ako nije gledao danasnju utakmicu! Nikako necu razumeti vas koji niste hteli da gledate utakmicu,koja je najbitniji u poslednjih 6 godina.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 20:53

Uspeli smo nekako da sačuvamo status.U ovom trenutku je to najbitnije.Već od sutra treba početi sa korenitim promenama.Treba nam vrhunski trener, nekoliko kvalitetnih pojačanja, i nekoliko ispisnica.Šta će nam Wiliamson, Gufran, R.Tejlor, Dumet...Ja čekam na konkretne poteze koliko već sutra. Nadam se da se ovako nešto više neće ponoviti.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 21:01

Admin-Roby ::
Da cujemo...ko nije gledao utakmicu?  Nije pravi navijac ako nije gledao danasnju utakmicu! Nikako necu razumeti vas koji niste hteli da gledate utakmicu,koja je najbitniji u poslednjih 6 godina.
...ja ju nisam gledao a tvrdim da sam velik navijač (ma što velik, najveći) i više cijenim sve one koji su mogli a nisu danas otišli na stadion od onih koji su ga pohodili i navijali...sve ovo - borbu i agoniju navijači nisu zaslužili, odlučivanje u zadnjem kolu i deja vu - pa mater mu jebem mi spadamo među dvadeset najbogatijih klubova na svijetu i među one sa najvećim stadionom i najvećom armijom navijača a zbog debelog govnara i njegovog upravljanja se borimo za opstanak...
...ne možeš tako Roby...ovo nema veze sa ljubavlju prema klubu...
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 21:28

gledao sam i bas mi je drago bilo kada je Jonas dao go. Kako se on samo veselio. I ja sam uzivao moram priznati.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 21:30

Volis klub,a ne Ashley-a. Gledas Newcastle,ne Ashleya.....bas zbog ljubavi prema klubu si trebao da gledas...
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 21:49

http://footyroom.com/newcastle-united-2-0-west-ham-united-2015-05/4

Evo, za sve one koji nisu gledali. Nemate pojma šta se propustili...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 22:07

Hajde da vidimo sta ce se desiti u narednih tri mjeseca i da li ima smisla gledati utakmice naredne sezone. Ovo je valjda bila škola svima u klubu i ako vlasnik prvenstveno ne izvuče pouku iz svega onda nam je svima bolje da vikendom idemo na roštilj nego da se nerviramo zbog nečega što ne možemo promijeniti.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 22:13

Pedja ::
Uspeli smo nekako da sačuvamo status.U ovom trenutku je to najbitnije.Već od sutra treba početi sa korenitim promenama.Treba nam vrhunski trener, nekoliko kvalitetnih pojačanja, i nekoliko ispisnica.Šta će nam Wiliamson, Gufran, R.Tejlor, Dumet...Ja čekam na konkretne poteze koliko već sutra. Nadam se da se ovako nešto više neće ponoviti.

Ja sam gledao utakmicu jer nisam mogao izdržati da ne gledam. Slab sam i to priznajem jer sam rekao da neću gledati do kraja sezone.

Mislim da ovaj tim na čelu sa gazdom i trenerom nije zaslužio da ostane u ligi i pored nekih igrača koji odigraju srcem i dalje je to skup ljudi koji je probran na otpadu. A moglo je puno puno bolje. I trebalo je. I sad treba da se veselim što smo opstali? Što će nas sunderland opet nabijati. Što ćemo ispadati od amatera u kupu? Što će gazda dovesti 3 igrača iz holandske i belgijske lige za ukupno 5 miliona? A za trenera neku karikaturu?

Klub koji je osnovni identitet jednog grada i jedne regije zaslužuje više. Nismo mi tu bitni, ne tražim ja bolje zbog sebe nego zbog kluba koji volim. A ovako gledamo kako ga ubijaju.

Ili trebam maštati kao Pedja? (Izvini Pedja ali ta priča je maštanje, ja se divim tvom optimizmu ali ga ne dijelim)

Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 22:16

I'll tell you something, ja ću Newcastle United gledati svaku utakmicu, u bilo kojoj ligi da igra, pobeđivao, igrao nerešeno ili gubio.

Newcastle United je za mene ne više od kluba, nego više od života. Da, plakao sam danas kada je Sissoko postigao gol i plakao sam ponovo kada je Jonas obezbedio opstanak i nije me bilo sramota od sopstvenog deteta i supruge.

Ja ću i dalje ovako a vi kako hoćete...

Pozz...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 22:49

Nećemo sada na vagu da stavljamo ljubav prema klubu. I ja sam plakao kad smo izgubili OPET od sunderlanda i bilo me je stid žene kad je rekla "pa ovi vas stalno pobjeđuju". Da nam nije stalo ne bi se ovdje ni peglali, niti bi pratili rezultate niti brinuli.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 22:52

Sve stoji Dinko, ali da neko ne gleda meč svog tima od kojeg zavisi budućnost kluba, e to ne mogu da razumem.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 23:13

Ja sam gledao ali razumijem one koji nisu. To je od očaja. Ne možeš učiniti ništa da popraviš stanje a vidiš da oni koji mogu, ne rade ništa. A tu spadaju redom i igrači i navijači i uprava. To je kao da imaš u porodici alkoholičara lošeg zdravlja kojeg treba da paziš i pomogneš mu da ozdravi, a on i dalje javno samo pije i ne radi ništa za sebe. Zar ti ne bi došlo da mu kažeš: "Ma idi u pm".
Pa bar da mu kažeš, iako i dalje znaš da ćeš ga njegovati?

I ne slažem se da budućnost kluba može zavisiti od jednog meča. Gubljenje premierligaškog statusa bi bilo bolno i za nas i za gazdu. A borba za 17 mjesto je bolna samo za nas. Ako će i sljedeće godine biti isto onda je svejedno jesmo li ostali u ligi ili ne.
Nazad na vrh Ići dole
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 23:16

Savic ::
Sve stoji Dinko, ali da neko ne gleda meč svog tima od kojeg zavisi budućnost kluba, e to ne mogu da razumem.
...a ja ne mogu razumjeti da netko gleda kako mu siluju klub i sprda se sa njim -mirno to posmatra i govori kako to nije u redu i zatim kupi ulaznicu ili naruči dres...
...kao što je Dinko rekao ne pretvarajte ovo u mjerenje ljubavi prema klubu - u zadnjih pet šest godina nisam valjda više od dvije tri utakmice propustio (neke sam samo slušao na radio streamu) ali ovo danas nisam mogao, nisam htio gledati...baš zato jer ga toliko volim...ovakvih "povijesnih" utakmica o kojima ovisi budućnost mi igramo svako malo...i što će biti bolje sutra? Zar da sad opet povjerujem debelom gmazu i njegovim riječima u današnjem interwiewu i poveselim se kako nas očekuje blistava budućnost?
Nazad na vrh Ići dole
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 23:30

I ja sam nakom QPR-a rekao da neću gledati,pa već od ponedjeljka ne mogu dočekati kad će utakmica...
To je sve iz afekta,fala Bogu,ima razloga da se ljutimo na njih koliko hoćete,ničiju ljubav tu sad ne treba dovoditi u pitanje...
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyNed 24 Maj 2015 - 23:33

Nisam gledao, rezultat ispratio sa zakasnjenjem.
Klubu su potrebne ozbiljne promene i mislim da ovim opstankom (za koji mislim da je kupljen) nista nije dobro dobijeno. Evo nas za godinu dana sa istim pricama i sa istim tresenjem oko prvoligaskog statusa. Sacuvali smo goli zivot i to je to. Ali jos uvek se vucemo po mulju.
Nazad na vrh Ići dole
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyPon 25 Maj 2015 - 0:43

JONAS I love you
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyPon 25 Maj 2015 - 9:52

Gospodo, prijatelji i saborci, drage Svrake i navijači Newcastle United-a.

Lično smatram da je od jučerašnje utakmice na neki način zavisila budućnost kluba. Posebno to mislim na finansijsku stranu, jer da smo juče ispali, ne bi se prošetali ponovo kroz Championship. Svi igrači bi bili prodati.

Sa finansijske strane gledano, nije isto ispasti 2009. godine i 2015. godine a videćete kako će teško biti klubovima uopšte da uđu u Premier League 2017. godine. Iz prostog razloga, veći je novac u igri a tek će biti još veći kada u PL uleti novi ugovor za TV prava od 2016-2019 godine u visini od 5.3 milijarde funti.

Zašto je to tako? Pa, zato što će u PL biti mnogo više novca nego u Championship-u i klubovi iz Championship-a kada uđu u PL, verujem, da će odmah naredne godine i ispasti iz iste a ovi koji su ispali iz PL će naredne sezone odmah da se vrate u PL.

Da je NUFC juče ispao, mislim da se ne bi u PL vratio u narednih 10 godina i dobar deo kolača koji će PL darivati klubovima iz PL naš Newcastle United bi propustio.

Mi sa ove distance ne možemo mnogo da uradimo za naš voljeni Newcastle United. Mi nismo konzumenti, ne kupujemo ulaznice i ne stojimo u redovima ispred klupskog šopa za novi dres, majice, kape, kačkete, šalove. Jedino što možemo da uradimo protiv Ashley-a da na društvenim mrežama (FB, Twitter...) i po raznim forumima ostavljamo Anti-Ashley parole.

Nemojmo ovde da se prozivamo ko je najveći i najodaniji navijač Newcastle-a. Svako za sebe smatra da je najveći navijač i najveća Svraka u svom gradu, državi pa i na svetu.

Nemojmo ovde da se svađamo, jer samo ako smo ujedinjeni i složni, onda smo jaki.

Završavam ovaj post porukom: DIVIDED WE ARE WEAK, UNITED WE ARE STRONG!!!

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 VMLCAAW
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyPon 25 Maj 2015 - 10:32

Bravo, Saviću, tako je!

Juče nisam mogao da pišem, ali danas sam koliko-toliko sabrao misli.

Kako sam samo bio ponosan na klub za koji navijam od detinjstva. Posle dugo, dugo vremena mogu to da kažem. Svi mi koji volimo jedan klub do kraja života pamtimo neke momente. Proteklih nekoliko sezona imali smo ih na kašičicu, ali juče je cela utakmica bila jedan veliki utisak koji nikad neću zaboraviti. Jonasov gol, Anitina požrtvovanost, Cisseov osmeh dok leži na travi uživajući u trenutku... i ovaj dečak.

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 CF1kbQIWoAAclnz

HOWAY THE LADS!
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyPon 25 Maj 2015 - 17:58

Svaka cast Savicu.Slazem se sa tobom od reci do reci.Da smo ispali iz lige ko zna kada bi ugledali premijer ligu
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyPon 25 Maj 2015 - 18:10

Prekjuce sam sa lokalnom ekipom ispratio Kloppa iz BVB. Kake emocije, plakanje, aplauzi... Neverovatna emocija. A ovi polegali po travi sto su ostali u PL. Prdnuo je moj dobri Njuka u cabar.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyPon 25 Maj 2015 - 18:40

Svi smo ponosni, i svi smo srecni!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyPon 25 Maj 2015 - 21:00

Videli ste svi juče kako smo slavili opstanak u PL. Zamislite samo kakvo bi to slavlje bilo da osvojimo nešto, pa makar to bio i League Cup.

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 CF3zjVBWMAMzgw8
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyPon 25 Maj 2015 - 21:09

Jedino sta cemo i da slavimo je opstanak. Slavimo ga mi vec jedno 10. put kad malo vratim film Smile
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 EmptyPon 25 Maj 2015 - 22:39

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 CFyPArVWAAAqbJZ

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Nurburgringoldsticker

Zašto je Jonas istetovirao Nurburgring trkačku stazu? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» West Ham - NEWCASTLE UNITED - 2 - 0
» West Ham - Newcastle United 2:3
» Newcastle United - West Ham United
» West Ham United - Newcastle United
» Newcastle United - West Ham United 2:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: