Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies

Ići dole 
+11
mare90
RIOT
Alan Smith17
NUFC CRO
Dinko
Admin-Roby
moody
toon72
m.c.t.
milan25
tinno
15 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptySub 23 Maj 2015 - 22:03

Nek nam je bog u pomoci. Ako izgubimo a Hull pobedi Man Utd (igraci man utd dobili su slobodne dane,van gaal uhvacen pijan...itd) onda ispadamo iz lige,drugi put u 6 godina.

Utakmicu pratimo obavezno na Sport Klubu 1 sa pocetkom u 16h. Sve utakmice pocinju u 16h,praticemo i Hull protiv Man Utd-a sa jednom okom.Bitno je samo da mi odradimo svoj deo posla,pobedimo cekicare,da nas nebi oni zakucali u Championship.

Kevin Nolan je izjavio kako nebi voleo da Newcastle ispadne,jer mu je sin Geordie.Nadajmo se barem jednom auto golu od njega hehe.

Ajde da pobedimo sutra,i brzo zaboravimo ovu sezonu!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
toon72

toon72


Broj poruka : 1099
Godina : 52
Localisation : Northwestern Croatia
Datum upisa : 07.01.2014

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptySub 23 Maj 2015 - 22:55

Prva utakmica u sezoni koju ću propustiti. Jednostavno ne želim to gledati. Pobijediti možemo samo ako nam WH pusti utakmicu. Ako će igrati mi šanse nemamo.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptySub 23 Maj 2015 - 23:15

Cele nedelje sam napet, nervozan i jedva cekam da se ovo okonca.Pokazite ponos i izadjite sutra kao pobednici. Ipak smo mi Newcastle United!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptySub 23 Maj 2015 - 23:29

Od utakmice sa sunderlandom ne gledam nas nikako i ne planiram ni sutra.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 1:25

ima li jos izdajnika ? Razz
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 9:05

A ja ponijeo Lap-top na posao da bi mogao pratiti, džaba sve, bolest je to. Negdje sam pročitao jednu ne znam čiju izjavu sljedećeg sadržaja: "Ostali u premier ligi ili ispali, Newcastle United je očit primjer kako ne treba voditi jedan fudbalski klub". Sa navedenim se u potpunosti slažem.

Osjećanje je neko čudno, volio bih da ostanu u Premier ligi samo iz jednog razloga, da vidim šta će se desiti u klubu u naredna tri mjeseca, da li će doći do totalne reorganizacije(čisto sumnjam), ili će sve ostati po starom.

Sličnog sam mišljenja kao toon72 da možemo pobijediti samo ako nas puste. Živi bili pa vidjeli, ja se ne bih mnogo uzdao u Mutd.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 12:58

Sta bude bude.Ne verujem da cu da gledam utakmicu jer sigaran sam da cu da se nerviram.Tako da je bolje samo da cujem rezultat i lakse podnesem
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 14:18

Hul je retardirana i limitirana ekipa, pa sam siguran da ne mogu da pobede ni nezaintresovani United.Mislim da nas Mančester ostavlja u eliti.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 14:34

Ako me secanje dobro sluzi, 2009 kada smo ispali, slicna je bila situacija, krljali smo se sa hullom koji je igrao protiv junajteda i dobio 1:0 (junajted igrao sa svim klincima, ni jedan jedini prvotimac, jedina utakmica zokija tosica.) a mi znamo kako smo prosli. Da li ce se ponoviti ta sezona i taj rasplet? Ne bih voleo da ispadnemo, ali znajuci nase indijance...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 15:05

Te godine je Man United u poslednjem kolu rutinski pobedio Hull-a rezultatom 0-1, Gibson je bio strelac.

Međutim, nas je dobila Aston Villa istovetnim rezultatom.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 15:09

nufc: Krul, Janmaat, Coloccini (c), Williamson, Dummett, Sissoko, Anita, Colback, Gutierrez, Rivière, Cissé.

nufc subs Woodman, R.Taylor, Gouffran, Ameobi, Cabella, de Jong, Perez.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Alan Smith17

Alan Smith17


Broj poruka : 1672
Localisation : SOuth croatia
Datum upisa : 03.06.2009

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 15:14

nema nam spasa
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 15:15

Pošto je manje-više sve ostalo rešeno, svi mediji komentarišu samo borbu oko opstanka u ligi. Kao i proteklih par sezona više me brine sam Newcastle nego naši protivnici i tudje utakmice. Opasan je raspad u okviru kluba. Igrači namerno dobijaju crvene kartone, menadžera zabole za sudbinu kluba, predsednika niko ne voli a izgleda da i on sam mrzi ceo klub, a ostatak ekipe je nije povezan a ni zainteresovan da pomogne klubu za koji nastupa. Kao da su se svi ujedinili da sabotiraju i sramote ono malo što je ostalo od kluba.

Ako ispadnemo, ne verujem da će Ashley želeti da proda klub, može mu se da ga mrcvari koliko god želi. A može i da zalepi cenu koju god želi. A mi ćemo opet izgubiti godinu dana igrajući sa stvarno očanim drugoligaškim klubovima. I niko nam ne garantuje da se možemo opet instant vratiti nazad.

Ako ostanemo u ligi svi u klubu će slaviti kao da smo osvojili ligu šampiona, niko neće biti krivac.

Ni jedna opcija mi se ne svidja ali ipak bih da ostanemo u prvoj ligi i da se nadamo najboljem za sledeću sezonu... kao i uvek do sad..
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 15:30

Inače, ako nekog zanima, na klupi za rezerve WHU sedi Elliot Lee, sin naše legende Robert Lee-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 15:31

zelim da zakrljamo u championshipu jer i nismo za bolje nista. Ekipa koja se sa hullom bori za opstanak je stvarno bijedna. Da mi opet dodje sportski direktor tipa kinar i ostale gluposti u udruzenju koje se naziva fudbalski klub se ne smiju desavati. Sramota za sramotom. Ekipa koja je izborila 5. mjesto u ligi za par sezona se bori za opstanak. Nad newcastlom treba izvrsiti eutanaziju, ubiti zivotinju na aparatima, nek crkne. Navijam za West Ham i Hull danas. Mada zdrav razum mi govori da ostajemo u ligi i da cemo sledece sezone da gledamo isti fudbal. Jebem te zivote. Volim newcastle i navijam da ispadnu iz lige. Sve sto treba da debeli odustane da nas mrcvari vise.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 15:37

Ne mogu da verujem da neko ko se deklariše kao navijač Newcastle United-a želi da mu klub ispadne.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 15:50

Fat Mike prvi put ikad daje intervju za Sky Sports. "Sto god se danas desi, ja cu nastaviti voditi i investirati u ovaj klub. Necemo se vise naci u ovakvoj situaciji i od sutra sami stvaramo nasu srecu"
Nazad na vrh Ići dole
tinno

tinno


Broj poruka : 262
Godina : 45
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 29.03.2008

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 15:54

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies 25zo4g1
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 15:58

Ne mogu izdrzati. Ipak cu gledati utakmicu. Mrzim se zbog toga.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 16:24

21. min Gol koji je postigao Dame N'Doye (Hull) je poništen zbog ofsajda.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 16:50

U sustini koliko toliko nismo losi.Drzimo se.Jos samo da imaju agresivnost kao na pocetku meca i sve ce doci na svoje.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 16:55

Nismo stvorili ni jednu konkretnu šansu a oni imaju priličnu nadmoć u posjedu lopte. Ne vidim kako možemo pobjediti, jedino ako slučajno neki ćorak zaluta. Izgleda da nam ostaje da se molimo da jadni Hull ne pobijedi nezainteresovani MUTD.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 17:27

Vodimo 1:0 i sve je divno. Opstali smo u ligi. Kako sam razumio komentatora debeli je rekao da nas nece prodati ni za kakvu cijenu pa sta god da se desi nakon utakmice. Nece otici sve dok klub ne osvoji neku titulu ili dok nas ne odvede u ligu šampiona. Na ljeto je spreman da da veliki novac na raspolaganje manageru i na njemu ce biti samo da potrosi na dobra pojacanja.

Upamtite ovaj post pa da uporedimo sa situacijom u augustu ( dovest ce Amalfitana i Facunda - ili barem slicne). Kako sam pesimistican. Nadam se da sam u krivu.
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 18:41

Dobro smo prosli
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies EmptyNed 24 Maj 2015 - 19:27

Prošao je i današnji dan D, izvukli smo se iz situacije u koju nismo ni smeli da upadnemo. Bilo bi ubitačno da gledamo sledeće sezone Newcastle u drugoj ligi. Izgubili bi jake utakmice, pojačanja koja naravno ne bi htela u drugu ligu, dosta para od TV sponzorstva... ali nikako ne bi izgubili Mike Ashley-a. Svi bi bili na gubitku osim njega. On je milijarder a fudbalski klub mu je stvar prestiža i ega.

Ovako bar možemo da očekujemo neku čistku u klubu, novog menadžera, neka zvučnija pojačanja (nego da smo u drugoj ligi).

Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies 2nks50w
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies   Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle United - West Ham ....God Save The Geordies
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» West Ham - NEWCASTLE UNITED - 2 - 0
» West Ham - Newcastle United 2:3
» Newcastle United - West Ham United
» West Ham United - Newcastle United
» Newcastle United - West Ham United 2:2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: