Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle - Aston Villa

Ići dole 
+14
mare90
NUFC96
Admin-Roby
RIOT
m.c.t.
toon72
Pedja
Srki
Savic
pirLe
Becej City
moody
Mitro's on fire
milan25
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 15:44

Najvažnije je da je Cisse obuo zelene kopačke.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 16:22

Remyyyyyyyy! Ipak je ušla!  cheers 
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 16:24

znaci uopste nisam pratio utakmicu, zabavio se oko rucka i pogledam sad slucajno kad go u 90+

Znaci uopste se ne radujem. Ko im jebe mater.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 16:25

REMYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEBEM TI NJUKASL,SAHRANICE ME HEHEHE
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 16:35

Idemo momci!!!! Zasluzeno ste pobedili.Visio je gol u vazduhu,i na kraju se sve lepo zavrsilo.Napokon!
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 16:39

Malo ohrabruje ovih zadnjih petnaestak minuta kada je ušao De Jong, stativa, gol i još par šansi. Mada, igrali smo protiv Ville koja je tanja od nas. Trebalo bi otkupiti Remijev ugovor bez obzira na to suđenje što mu slijedi ali znajući ko je gazda ništa od toga, njemu je peni ko dukat.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 16:51

ami8 ::
Malo ohrabruje ovih zadnjih petnaestak minuta kada je ušao De Jong, stativa, gol i još par šansi. Mada, igrali smo protiv Ville koja je tanja od nas. Trebalo bi otkupiti Remijev ugovor bez obzira na to suđenje što mu slijedi ali znajući ko je gazda ništa od toga, njemu je peni ko dukat.

Nema suđenja. Sve optužbe su povučene protiv Remy-a.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 16:55

Savic ::
ami8 ::
Malo ohrabruje ovih zadnjih petnaestak minuta kada je ušao De Jong, stativa, gol i još par šansi. Mada, igrali smo protiv Ville koja je tanja od nas. Trebalo bi otkupiti Remijev ugovor bez obzira na to suđenje što mu slijedi ali znajući ko je gazda ništa od toga, njemu je peni ko dukat.

Nema suđenja. Sve optužbe su povučene protiv Remy-a.

Nisam znao, to je dobra vijest za Arsenal i ostale zainteresovane  Very Happy u koje mi izgleda ne spadamo. A čini mi se da bi Remy i De Jong mogli biti dobar napadački par uz to da se dovede neko da ih pita loptama. Ali obojica su na pozajmici kod nas tako da možemo samo maštati.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 17:00

I da debeli hoce da otkupi njegov ugovor, da li zaista mislite da bi ostao kod nas? Trazi ga arsenal. Wneger vidi u njemu Henry-ja. Planira da manje vise bazira igru na njemu. Sa druge strane da mi uletimo sa kintom i zeljom da ostane kod nas, nase zelje se svode na sredinu tabele i prodavanje za sto vise moze. Sta bi vi izabrali? Ligu sampiona ili mediokritet?
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 17:12

Newcastle - Aston Villa - Page 2 BhK8Im3CUAAHIzK
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 17:37

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Remy-1
Nisam znao da CABAYE još uvek igra za nas. Otkud on krajnje desno na fotografiji?  Very Happy  Zar nije prodat PSG-u?  Very Happy 
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 17:57

Kakva slika.Bravo za Kabaja,stvarno isti on.Pogledajte Wilija u zanosu srece.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 18:16

Više sam se obradovao zbog toga što su se igrači tako jako radovali nego zbog pobjede. Ovom klubu samo trebaju ozbiljni profesionalci na terenu umjesto umisljenih zvijezda i bicemo pet pozicija bolji na tabeli.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 18:29

Ne svidja mi se nasa igra.. imamo agresivnost ali bez jednostavnih resenja.. sve je komplikovano.. Doduse nismo imali ni srece jer neverovatno iz kakvih situacija nasi igraci promasuju. de Jong je uneo zivost, izborio se za neke lopte, nije bio sebican.. Imamo odlicnu igru za sredinu tabele i to nam je vrh domet za ovu sezonu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
NUFC CRO

NUFC CRO


Broj poruka : 541
Godina : 52
Localisation : Požega,HR
Datum upisa : 09.04.2008

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 18:52

Admin-Roby ::
REMYYYYYYYYYYYYYYYY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEBEM TI NJUKASL,SAHRANICE ME HEHEHE

Mene umalo napraviše invalidom!
Kad je Remy napravio dribling pred šut,podigoh se sa stolice,a kad ga je zabio,samo sam se svom težinom spustio na njega,a ima me hvala bogu,slomio ga i nađoh se na podu...
Nanu im,ne mogu vjerovati da se ja još toliko mogu "zaboraviti".
Sve,samo ne ravnodušan!
Nazad na vrh Ići dole
http://newcastleutd.blog.hr
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 19:11

Meni klinac od tri godine spavao u sobi u kojoj sam gledao meč. Kad ga je Remy zabio, ja skočio, eksplodirao, a ne smem glasa pustiti!!!  Very Happy

Pazi ovo, gledalaca 50.417 (oko 2000 gostujućih) !!! Bojkot? Nemoguća misija!!!

Igračima i navijačima Aston Ville želim ugodan put do Birminghama uz pesmu Željka Joksimovića: "Više sreće drugi put".  Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 20:12

Glupa villa. Sjeba mi tiket. Sta ima da se radujem, isti kurac pobedilo, izgubilo, igrali nereseno, ne mozes gore, ne mozes dole... Nisam video gol, gledao do negde 70' i zapitam se sta ja ovo gledam. Mucenje od tekme bilo.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 21:33

Ne znam da li griješim, ali mi je Anita u par navrata djelovao kao da zna šta da radi s loptom i pokazao malo kreativnosti...
Dummet je bio dobar, fino je iskoristio priliku, mislim da će igrati češće, De Jong takođe, a i Goslinga treba gurati, bolji mi je od Tiote-a...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 21:58

Bilo je mučenje do nekog 75. minuta i onda se tek igra rasplamsala. Srki, propustio si mnogo, veruj mi.

Mislio sam da me je strast za NUFC-om prošla ali sam se grdno zajebao. Opet sam prilikom gola skočio, zamalo glavom da luster razbijem.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyNed 23 Feb 2014 - 22:22

Mislim da nisam propustio ama bas nista. Sat i 10, 15 minuta gledam mrtva puvala (od toga je prvo poluvreme bilo odlicno u odnosu na nastavak a nije bilo ni za krasni) da bi oni odigrali odlicnih 15 min i dobili Villu? Ne racunajte na mene vise. Salje mi drugar sms, cudi se da je neko platio da gleda ovo djubre od fudbala, gore od nase lige. Rekoh kume oprosti.
Nazad na vrh Ići dole
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyPon 24 Feb 2014 - 0:47

Moram da pohvalim Willija. Ove sezone igra odlicno. Sve do nedavno mal, mal pa iznervira ili svojom sporoscu u odbrani ili onim karakteristicnim njegovim fauliranjem u skokovima nad protivnickim fudbalerima uz faul u napadu. Danas je mozda izvadio mec:

https://www.youtube.com/watch?v=xWXp_10ZwCc
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyPon 24 Feb 2014 - 1:06

Sevalo je zadnjih 15 minuta pred njihovim golom.Napadali smo sa svih strana,i čekao se pogodak.I ja sam eksplodirao od sreće posle gola Remija.Majstorski i vrlo lepo.Trebala nam je ova pobeda nakon mnogo razočarenja.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyPon 24 Feb 2014 - 8:42

Juče smo videli koliko nam je Coloccini falio u odbrani.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyPon 24 Feb 2014 - 8:57

Savic ::
Juče smo videli koliko nam je Coloccini falio u odbrani.

Upravo ovo.

Zbog toga podvlačim da najveći problem kluba nije Pardew (iako mislim da nije dovoljno dobar menadžer), već Mike Ashley koji ne izdvaja pare za igrače.

Nama fali kvalitet, i ne treba da se zanosimo kako imamo sjajne igrače. Nemamo ih. Imamo prosek, a iznad proseka su jedino Krul i Coloccini. Debuchy ima potencijala da bude jedan od njih, ali prekratko igra u dobroj formi da bih ga označio kao vanserijskog.

Nama trebaju pojačanja, ljudi.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 EmptyPon 24 Feb 2014 - 10:28

Kakve smo imali ovi su nam odlicni ali daleko od toga da su svi klasa. Par njih odskace i napravice karijere (Cabaye je vec pravi) a ostali su sredina, dalje od Ville nece dobaciti. Ne znam ko se i zanosio da su klasa. Naravno da je Ashley problem i to najveci, mozda i jedini: kad njega skenjas mozes sve da promenis. Pored toga sto ne dovodi igrace on svake godine proda najbolje, to je dvostruka steta, masakr. A za Coloa odavno mislim da je stubina ove ekipe, temelj. Odbrana se rasprsne kad ga nema.


Poslednji izmenio Srki dana Pon 24 Feb 2014 - 16:12, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle - Aston Villa   Newcastle - Aston Villa - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle - Aston Villa
Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Newcastle vs Aston Villa
» Aston Villa - Newcastle
» Newcastle vs Aston Villa
» Aston Villa - Newcastle
» Aston Villa - Newcastle

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: