Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 3 EmptySre 30 Jan 2013 - 12:27

Ja mislim da cemo nekoga i drknuti. Lepo bi bilo da to bude Chelsea, radovao bih se tome. A i Tottenham umemo da iznenadimo. Videcemo, nova je postava, dok nam postave ocekivanja.
zarkonio

zarkonio

Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Ne plasim se prvog poluvremena, pariracemo Celziju sigurno, ali se plasim pada u igri u drugom poluvremenu
Admin-Roby
Admin-Roby

Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Gouffran je odlicno odigrao,svidela mi se njegova snalazljivost kad ga opkole 3 igraca,njegovo kretanje,i kako drzi loptu u svojim nogama,cak je i bio dobar u odbrani,zna da zagradi....potpuna suprotnost od Gutiereza! Mars nazad u Argentinu zajedno sa Coloccinijem ( Coloccini standardno dobar).

Debuchy i Sissoko su fenomenalno radili svoj posao,odlicno su kombinovali po desnoj strani...mislim da je dobra stvar sto imamo puno Francuza u ekipi.Ja bi napravio ekipu od Francuza i Holandjana,pola pola da bude. Very Happy
milan25

milan25

Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 3 EmptyČet 31 Jan 2013 - 7:47

Nisam mogao gledati utakmicu, otprilike vidim da smo bili dobri prvo poluvrijeme, malo su nas stisli u drugom i dali na početku gol iz nepostojećeg penala, ali za razliku od dosadašnjih utakmica nije bilo kiksa u odbrani do kraja i najzad pobjedismo u gostima Very Happy . Koliko vidim novajlije se dobro uklapaju, to je jako dobro, ne volim biti optimista bez opravdanja ali ovaj put iskreno poslije sinoćnjeg slabog izdanja Čelzija protiv Ridinga nadam se dobrom rezultatu u subotu(to bi po mom mišljenju bio i bod ali zašto i ne pobijediti ako se ukaže prilika).
mare90

mare90

Broj poruka : 372
Godina : 33
Datum upisa : 02.05.2011

Konacno da dobijemo neku.Gledao sam i sasvim sam zadovoljan igrom i tima i novih pojacanja.Samo da tako nastavimo i verujem da cemo napraviti mnogo toga fenomenalnog.
Thug

Thug

Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

ja ne znam kako neko moze biti zadovoljan TOM igrom? prvo polu vreme sam bio ponosan na igrace! ali onda se pokaze Alan Pardew...i sve ode u majcinu...umesto da im tutnemo jos koji i dotucemo ih, on se povuce ko ona sa kacke petlje kad vidi muriju...ja ne znam dal je taj covek ikad gledao neku kvalitetnu tekmu...nema popustanja do kraja, kakvo 2:0 lako cemo...nabi ti njima 4 kodama pa onda kazi lako cemo...
m.c.t.

m.c.t.

Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 3 EmptyPet 1 Feb 2013 - 7:26

Ne moze se ni u jednoj utakmici reci "ok, ajde da im damo 4 gola pa da budemo mirni", inace bi svi isli tom taktikom. Npr, kad budemo igrali protiv Chelsea ajde da im damo 6 golova i mislim da ce to biti odlicna taktika da dobijemo utakmicu. NE. Imali smo odlicno prvo poluvreme, i Pardew nije hteo da cuva rezultat, izbacio je Percha i uveo je napadaca. Tek od 74 minuta je dao sansu defanzivnijim igracima. Aston Vila je u teskoj poziciji i moraju da grizu za svaki bod, nije ni malo naivan protivnik. Ovo je odlicna pobeda sa obzirom u kakvoj smo situaciji, a kad budemo na nivou Barcelone onda mozemo da biramo da li zelimo da damo 4 ili 5 golova protivnicima.
Srki

Srki

Godina : 41

Meni iskreno vise deluje da je na terenu nastala konfuzija i user posle onog penala i kasnije usled pritiska Ville koja je morala da kida, jednostavno nije imala izbora, nego da je to bio deo taktike. Kao da su se ukenjali sto ce po prvi put pobediti na strani. Panicne reakcije, ispucavanje njima u noge pa onda ponovo branjenje u stilu pomoz' boze. Bas teska konfuzija i haos.
Pedja

Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Klasican napad panike,straha,nemoci i ne znam vise cega.Od sjaja do ocaja sto bi se reklo.Ima istine da ih je preseko brzi gol Vile,ali da ti i posle toga ne znas gde se nalazis,gde izbijas loptu,to mi je neverovatno.I najbitnije je da nam ovo nije prvi put,vec cele sezone igramo na ovom principu. U svakom slucaju najvaznije je da smo napokon pobedili.Idemo dalje.
Srki

Srki

Godina : 41

PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 3 EmptySub 2 Feb 2013 - 11:27

Ukenjavanje u gace, to je. Ali i to se da popraviti. Bitna su tri boda na strani pa danas na Chelsea!