Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Aston Villa - Newcastle

Ići dole 
+10
zarkonio
moody
m.c.t.
NewBoy
Admin-Roby
Pedja
Srki
milan25
Thug
RIOT
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:07

Hvala Srki. Cim sam ja poceo da gledam izgleda da smo usporili. Stvarno sam ove sezone nesretan.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:09

Nema na cemu!

Rani penal za kurtone, igraci kao da su se poplasili posle toga. A ovi biju ko stoke! Stavili su nas pod pritisak, moramo se nekako iskopati.

Evo ivlaci Percha a uvodi Sholu.


Poslednji izmenio Srki dana Uto 29 Jan 2013 - 22:11, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:11

Kakva je ovo izmjena?
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:12

I evo ih te legendarne Pardew izmene... sve u napad a odbrana sta uradi uradila je... Perch out Shola in.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:14

Jedino sto mi pada na pamet je da je izvadio kepeca Percha i uveo drvo Sholu, mozda da bi lakse branili kornere kojih je sve vise scratch
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:16

Goufran OUT, Anita IN!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:16

Anita mesto Gouffrana?

Ovaj nas zajebava zadržavajući Jonasa.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:20

Anita usao pre dva minuta i cim smo ih malo pritisli krenula je panika-ispiucavanje u aut i faulovi. Samo ih treba stisnuti, pajseri su kad se brane.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:34

Nikog u napadu, svaka lopta preko pola ide njima...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:37

HVALA KURCU!!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:40

Ja sam gledao samo drugo poluvrijeme i to ne cijelo. Tako jadno smo se branili, ono sto sam uvijek mrzio kod talijanskih ekipa kad povedu nabiju se svi nazad i nabijaju loptu. PObjeda je jako bitna i ne treba joj gledati u zube ali ako cemo ovako igrati do kraja sezone-jadni mi.
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:45

Uh ,namucili smo se posteno u drugom poluvremenu.Al konacno pobeda! Samo jedva cekam da se vrati vise Ben Arfa,nedostaje nam njegova magija,i verujem da ce uzeti Jonasovo mesto,pa ce prednja trojka ovako izgledati : Ben Arfa - Cisse - Gouffran.

Zadovoljan sam novajlijama,posebno Sissokom.Lepo je asistirao Cisseu kod prvog gola.

PS: Kako je N'Zogbia razvalio onu stativu. Smradina. Aston Villa nam tukla igrace....
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:46

Napokon pobeda u gostima i napokon 3 boda! U subotu nam dolazi Chelsea, i iako nismo u top formi i daleko od nekog favorita, smatram da mozemo biti opasni za njih.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 33
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:49

Ma ,u toj utakmici nema sta da se ocekuje,bod bi bio ko kuca. Al poznavajuci Newcastle,uvek iznenade. Samo da se Ben Arfa vrati.....nas najveci igrac!
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptyUto 29 Jan 2013 - 22:54

Valjda ce novajlije jos malo se integrisu u ekipu a i Celzi je protivnik koji svakako motivise, plus prepun SJP... Ko ne bi pozeleo takav debi pred svojom publikom!

Sto se tice danasnje utakmice: dok nam je islo bila je pesma, kad su stisli bila je muka i panika. Nekako mi deluje da smo se ukenjali pobede, svi. I igraci i trener. Onaj usrani penal im je dai krila i smanjio razliku a nas je ukenjao do koske.

Elem, ne znam da li ste primetili ali Colo je odigrao kao zmaj. Heroj!!!!
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySre 30 Jan 2013 - 1:22

Pardew je kurčina neopevana,opet te idiotske izmene!I šta im taj konj priča na poluvremenu? Svaku jebenu tekmu koju smo vodili prvih 45m, userujemo u nastavku.Pardew je stvaaarno loš trener.Boljeg nema,al što kažu neki sa drugih foruma,šta bi Laudrup ili O Neal radili sa ovakvim timom?Jesu nas povrede jebavale,ali trebao je imati muda i pritiskati debelog još letos.
Nervira me Pardew,oću nekog iole stručnijeg.Povrede nisu više izgovor,sad smo skoro pa pokriveni na svakoj poziciji u timu.
Baš me zanima koji mu je izgovor za ovo jadno drugo poluvreme?
AP, mrzim te.Zvanično.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySre 30 Jan 2013 - 1:47

Napokon pobedismo i mi! Bilo je i krajnje vreme.Odlicno smo otvorili utakmicu,pritiskali ih sa svih strana,lepo kombinovali,i sto je najbitnije postigli dva lepa gola.Razumem da kad vodis u gostima sa 2:0 ekipa treba da se povuce,prepusti svesno inicijativu protivnuku,umiri utakmicu,i vreba priliku iz kontre,ali zato nikako ne razumem kako se nas tim onako pogubio u drugom poluvremenu.Ono je bilo strasno! Stoji da ih je mozda preseko onaj brzi gol,ali da posle toga ne mogu da povezu iole ozbiljniju akciju,da mirno iznesu loptu,da malo umire protivnika,to nikako ne razumem.Posle svega najvaznija je pobeda.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySre 30 Jan 2013 - 8:01

Jos posle drugog gola su oni poceli da igraju...ne znam sta pardew misli, vodimo 2:0 i lako je...umesto da im munemo i treci, i pokopamo ih, on im prvo prepusti inicijativu, i onda se celo drugo poluvreme brani ko picka! 45 min ceka sudijin zvizduk...a i sudija je posteno kenjao...od penala, preko ne zviranja ociglednih kostolomljivih faulova...koliko god da gotivim jonasa, sinoc mi je pokidao zivce...ne znam samo zasto ga pardew nije izvadio i sta ga cuva u prvih 11...marvo je trebao igrati...brzi, bolji dribler, bolji pas...samo sto jonas trci i nazad, sto je danas katastrofalno radio...silovao ga je onaj vitman ili kako vec...colo krul i santon legende, a mbiwa nije primio loptu od kad je usao, trazio sam ga po terenu, al ga ne nadjoh nikako...pardew nek se nosi u pm i sa izmenama i sa poluvremenskim razgovorom, kontam da je to "chaps, vodimo 2:0, opusteno samo, idemo na pivo posle ja castim..." idiote! stisni i daj im jos 2 komada a ne da se povuces ko picka., iskreno sam ocekivao da im tutnemo jos koji, ali se konjina povukla, pustila vilu da igra a ovi nas nabili ko da igramo protiv barse, mogu reci da su nas colo, i krul spasli...a onaj bentake je silovao saylora...sve u svemu dva lica newcastla standardno...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySre 30 Jan 2013 - 8:30

Ja sam dobio fras kada sam video da kurton za onaj kontakt svira penal i to ladno. Tek pocelo drugo, idealka za vadjenje. Pa picka ti materina! Hoce li neko nekada, bilo ko, ne mora trener, moze i neki sportski direktor da izadje i da se najebe matere sudijama i zvanicno. Pa nek popije i neku suspenziju, ko ga jebe, ali neka jednom vise prekinu to sranje! Ukenjaju ti posao za pola sekunde, bole ih kurac.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySre 30 Jan 2013 - 9:23

Aston Villa - Newcastle - Page 2 539125_205626662915551_1880989753_n

Navijači Newcastle-a Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySre 30 Jan 2013 - 9:45

bilo je kradja samo takvih a nasi samo podviju rep. Dajte malo lajte kerovi moji. kako moze fergie za svaki aut (bukvalno) a sjetite se svi gola chelsea iz onog ofsajda od 2 metra (kad su nam u ekipi jos bili Nicky Butt i Geremi), od
tada na ovamo, koliko ja pratim niko nije slova rekao protiv sudija. Niko da se nekome najebe mame. Tako ferguson radi pa ti dodji opet kod njeg na old traford i podsvjesno ces mu navuc to je sigurno.

Medjutim svaka cast na pobjedi, kakva je takva je. Dobili smo zahvaljujuci ovom prvom impulsu novih igraca.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySre 30 Jan 2013 - 10:12

U jednom momentu sam mislio da se sat zakucao na 61.35 i da se drugo poluvreme nikada neće ni završiti.

Alezz le Toon Armee!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySre 30 Jan 2013 - 10:25

Za ovu pobedu definitivno nije zaslužan Alan Pardew.

Katastrofalne izmene, nemogućnost motivisanja igrača, kukavička taktika, nerezonsko forsiranje beskorisnog Gutierrez-a.

Za ovu pobedu zaslužni su Moussa Sissoko i Yoann Gouffran. Motori ekipe sinoć, uz podršku Cabaye-a i Cisse-a, kojima su neophodni ovakvi saigrači.

P.S.

Pre nego što sam sinoć gledao Gouffran-a, čitao sam kako je u pitanju sporija verzija Obertan-a. Nije. Odlično je čitao igru, trčao celu utakmicu, umeo je da prođe protivničkog igrača... Sjajno.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySre 30 Jan 2013 - 12:04

Cekaju nas zesce jebacine: Chelsea, Tottenham, Metalist (kuci i na strani) pa tek "laganiji" Southampton. Oce nas raspored do mojega.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 EmptySre 30 Jan 2013 - 12:19

Chelsea (home) i Tottenham (away)...jedan bod - dosta!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Aston Villa - Newcastle   Aston Villa - Newcastle - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Aston Villa - Newcastle
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Aston Villa - Newcastle 1:1
» Aston Villa vs Newcastle
» Newcastle vs Aston Villa
» Newcastle vs Aston Villa
» Newcastle - Aston Villa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: