Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Mike Ashley - 5 godina vladavine

Ići dole 
+18
Thug
Pedja
NUFC96
Savic
toon72
Dinko
Admin-Roby
moody
milan25
RIOT
Becej City
Srki
Alan Smith17
mare90
NBB96
m.c.t.
zarkonio
spira
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Sledeći
AutorPoruka
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptySre 14 Jan 2015 - 11:21

Jednog nezeljenog smo docekali da ode, hoce li ga ispratiti i drugi?
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyUto 20 Jan 2015 - 12:34

Freddy Shepherd says Newcastle owner Mike Ashley is now the Royal Bank of Rangers
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyUto 20 Jan 2015 - 13:41

Jeb'o mu ja mater!
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyUto 20 Jan 2015 - 20:47

Krmak je podigao oko 120m iz Sport Direct-a (prodao akcije). Pretpostavljam da to znaci da kupuje Rangers.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyUto 20 Jan 2015 - 21:12

Thug ::
Freddy Shepherd says Newcastle owner Mike Ashley is now the Royal Bank of Rangers

Porodica Shepherd su iz Newcastle United-a u svoje džepove strpali oko 50 miliona funti, dok je porodica Hall strapala preko 95 miliona funti.


sa themag:

When it comes to making money out of Newcastle United, Mike Ashley will only look in admiration at how much Sir John Hall and Freddy Shepherd managed to make from our club, particularly when you take into account this was pre-mega TV deals.

The Hall family made £95,748,570 in total from Newcastle United via selling their shares and from salaries and dividends, while the Shepherds made £50,099,604 overall, the final totals becoming public after Mike Ashley bought their shares. A total of £146m made from the football club that they profess to love.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyUto 20 Jan 2015 - 22:19

Jeste. Kakvi god zgadovi da su bili omogucili su da gledamo Shearera, Lesa, Asprillu, Ginolu... Borimo se za titulu i igramo LS. Krenulo je da puca od onda, ali bar su toliko dali. Kao seici u Cityju danas. Ovaj smrad nije napravio nista. Dovodi igrace u izlog i teraj.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyUto 20 Jan 2015 - 22:28

Srki, oni su klub zadužili do besvesti. Da nije bilo Mike Ashley-a koji ga je kupio, klub bi otišao u administraciju i ugasio bi se. Ovim ne branim Ashley-a jer je on još veći smrad od porodice Shepherd i Hall, već jednostavno iznosim puke činjenice.

Freddy Shepherd je voleo da troši tuđ novac kao pijani mornar. Za Owen-a je dao 16 miliona funti. Potrošio je sve pare četvorogodišnjeg ugovora od northern rock-a na Owen-a?!?
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptySre 21 Jan 2015 - 10:05

Pa kod nas izgleda neće nikad niko normalan doći za vlasnika. Ili troše bezveze ili neće da kupe ni kad je preka potreba, kao Ashley. Nema sredine.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptySre 21 Jan 2015 - 10:46

Kad pogledas one izvestaje o finansisjkom stanju PL klubova, svaki je u kurcu, sve prezaduzeno do ivice pucanja. Malo mi je ta prica o likvidacij posluzila kao izgovor za prodaju i potonje reklamiranje Ashleya kako je spasio klub i kako nam je to to. Ovo nam je max.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptySre 21 Jan 2015 - 11:02

Samo sam stavio sta je ovaj rekao za Krmka, ne branim niti jednog, ne navijam ni za jednog. Samo cinjenica je da smo u vreme prethodne vladavine imali Shearer-a, a sad nemamo kvalitet dovoljan da mu ocisti kopacke posle utakmice. Ponavljam ne velicam nikoga.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptySre 21 Jan 2015 - 11:02

Ne, nije bila reklama za prodaju kluba. Klub je bio debelo u finansijskim problemima.

Mislim da je Ashley kupio klub za 128 miliona funti, neka me neko ispravi ako grešim. Koliko je klub tada bio u finansijskom kanalu zaista ne znam, ali oko finansija nema laganja.

Pogledajte Leeds, Portsmouth, Rangers...da nije bilo Ashley-a mislim da bi i mi bili u toj grupi klubova.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptySre 21 Jan 2015 - 11:39

Ali svaki je PL klub prezaduzen. Propalo je tih par, ocigledno nsiu znali da plivaju, da mesetare, kao sto radi vecina. Leeds se nadao ligi sampiona pa bucnuo o ledinu, raspadao se iznutra. Slusao sam neki inetrvu Robia Fowlera kada je hteo da produzi ugovor sa Leedsom i na rampi sretne nekog od direktora koji mu je porucio bezi sine glavom bez obzira. Ko zna sta su oni usrali.

Daleko od toga da branim Shepperda ali tek ovoga ne mogu da smislim. Ej, mi nismo imali pojacanje, ime od kad je ovaj dosao. Nismo pokazali interesovanje da prismrdimo vrhu, kupu icemu. Sa Shepperdom jesmo pali kasnije ali pogledaj igrace, trenere koje smo imali - atmposferu, duh. Kad smo ono ronili, nismo mogli vola da ubodemo, Freddy dovede Robsona. Par sezona posle Liga Sampiona. Ovaj ne moze da dovede Krmpotica.
Nazad na vrh Ići dole
milan25

milan25


Broj poruka : 1768
Godina : 54
Localisation : Sarajevo
Datum upisa : 25.11.2011

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyČet 22 Jan 2015 - 17:15

http://www.klix.ba/sport/nogomet/real-ostaje-najbogatiji-evropski-klub/150122055

Ušli među 20 najbogatijih evropskih klubova. Mada je ne vidim neke koristi za navijače od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Becej City

Becej City


Broj poruka : 1201
Godina : 27
Localisation : Becej
Datum upisa : 29.07.2013

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyČet 22 Jan 2015 - 23:06

Pa šta,gazdi svakako ima koristi.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyPet 23 Jan 2015 - 8:25

Real i barsa su zajedno u dugovima preko milijardu evra, pa dovode bejla suareza i slicno...Real da 16m za onog 16-ogodisnjeg klinca iz norveske. Dzabe nama sva ta dobra finansija kad klub nema nikakve koristi od toga.
Nazad na vrh Ići dole
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyPet 23 Jan 2015 - 14:25

Lepo je biti na ovoj listi,ali neke koristi i nema.Malo ulazemo i sve sto vredi prodajemo.Rezultati su nam ocajni,a buducnost neizvesna.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyNed 15 Feb 2015 - 9:12

Derek Llambias attacked in Glasgow bar – Reports

Reports this morning claim Derek Llambias has been attacked in a Glasgow bar.

There are claims that Derek Llambias has been attacked in a Glasgow bar.

The incident is reported to have happened earlier this week when the Rangers Chief Executive was sitting alone in a city centre bar.

The Sunday People say that Llambias was approached by an irate Rangers fan with a lot of shouting at first, which then progressed into ‘pushing and shoving’.

The People report that according to a ‘source close to Llambias’, that this is now the second time that such an incident has occurred between a Rangers fan and Llambias in a Glasgow hotel bar.

The Sunday People source/sauce added the following;

“Neither Derek (Llambias) nor Mike Ashley can understand why there is hostility to the new set-up at Rangers.

“They want to rebuild Rangers into a strong and exciting team capable of challenging Celtic again and being a force in Europe again but it must be on the back of a strong financial position similar to the one they implemented at Newcastle United.”

Call me Mr Cynical but those quotes very much strike me that this bears all the hallmarks of a planted story, part of a desperate PR campaign by Ashley and his allies to fight off the efforts of opposing shareholders to get rid of the entire board at a special meeting in early March.

Friday night brought the latest mass demonstrations by Rangers fans against Mike Ashley and his allies, including Derek Llambias.

- See more at: http://www.themag.co.uk/2015/02/derek-llambias-attacked-glasgow-bar-reports/#sthash.KlHspqZm.dpuf
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyNed 15 Feb 2015 - 9:18

I treba. Žao mi je što ga u Newcastle-u ljudi nisu prebili kao vola u kupusu.

Ashley i Llambias su otišli u Škotsku, gde ljudi imaju višak adrenalina ali i manjak pameti, i sigurno će nasilnim metodama pokušati da spreče gore pomenuti dvojac da im uništi klub.

Podržavam ovu akciju iako sam protiv nasilne metode, ali sa bagrom i bandom ne možeš drugačije!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyNed 15 Feb 2015 - 9:29

Kada kiše nema, dobar je i grad.
Odnosno, ako nećeš milo, hoćeš silom...
Tako i kod nas treba...
Polomiš ga pa Bog te veselio....

Saviću: Ni ja ne podržavam nasilje, tj. rušenje i ubijanje. ALI kada đubrad ne slušaju, onda kolac radi.....Samo tako može biti nešto..
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyNed 15 Feb 2015 - 10:09

Upravo tako. Govnjiva motka, pa po leđima,da im više nikada ne padne na pamet da se približe Ibrox-u ili St James' Park-u!
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyNed 15 Feb 2015 - 15:47

Savic ::
I treba. Žao mi je što ga u Newcastle-u ljudi nisu prebili kao vola u kupusu.

Ashley i Llambias su otišli u Škotsku, gde ljudi imaju višak adrenalina ali i manjak pameti, i sigurno će nasilnim metodama pokušati da spreče gore pomenuti dvojac da im uništi klub.

Podržavam ovu akciju iako sam protiv nasilne metode, ali sa bagrom i bandom ne možeš drugačije!

Manjak pameti? Ne mislim tako. Prikane, Rangers ili Newcastle ili bilo koji klub niste napravili vi (Ashley, Llambias&co) pa da razjebavate kako stignete, prilagodjavate svojim jebenim zamislima. Neke se stvari mogu samo silom odbraniti. Za razliku od od gnjida iz Newcastlea ovi se ipak ne daju. Makar rade sta je do njih. Postujem.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyNed 15 Feb 2015 - 20:25

Ne, Srki, nisi me razumeo. Nisam mislio na navijače Rangers-a, kada sam spomenuo manjak pameti, već na Škote kao naciju. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyNed 15 Feb 2015 - 21:03

Savic ::
Ne, Srki, nisi me razumeo. Nisam mislio na navijače Rangers-a, kada sam spomenuo manjak pameti, već na Škote kao naciju. Very Happy

Savicu prestani da se pravdas, zvuci sve gore. Zar od jednog profesora da cujem ovo Razz
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyNed 15 Feb 2015 - 21:04

Čekajte, da li znate makar jednog Škota koji je normalan? Ako znate, napišite njegovo ime i prezime ovde. Very Happy

Jedini Škot koji je normalan je __________________________________

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 38
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 EmptyNed 15 Feb 2015 - 21:20

Ja ne znam ni jednog Škota uopšte Smile
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Mike Ashley - 5 godina vladavine   Mike Ashley - 5 godina vladavine - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Mike Ashley - 5 godina vladavine
Nazad na vrh 
Strana 7 od 22Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 14 ... 22  Sledeći
 Similar topics
-
» Mike Ashley razmislja dugorocno
» Mike Ashley - interview za Guardian
» Mike Ashley sells Newcastle United :)
» Najbolji Menadzer Newcastla ?
» MIKE ASHLEY: "NOVA CENA JE 80 MILIONA FUNTI"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Newcastle United Football Club-
Skoči na: