Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Sunderland (Away)

Ići dole 
+2
Srki
Savic
6 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sunderland (Away) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: statistika   Sunderland (Away) - Page 2 EmptyPon 12 Nov 2007 - 12:41

eo statistike igraca,ko ja kako igrao...


Harper - 8 - Some good stops and brave blocks. Seems to have decent games at this ground.

Taylor - 7 - Better from the lad. Tried to get forward and took a few in the face.

Faye - 6 - Managed a hell of a lot better than most against Jones before he went off.

Rozenhal - 5 - Culpable for fannying about and ball watching in equal measure.

N`Zogbia - 6 - Reasonable crossing but ultimately wasted at left back.

Barton - 4 - Not match fit, not right upstairs. Got away with the Etuhu bullock hack for now.

Smith - 4 - Was he even playing?

Emre - 6 - Got stuck in early on and got a warning for hacking down one of their players which seemed to stop him in his tracks.

Milner - 6 - Tried all game and got the goal. Should have been on the right though.

Owen - 5 - No service but no invention either.

Viduka - 6 - Clearly not match fit but battled quite well.
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Sunderland (Away) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland (Away)   Sunderland (Away) - Page 2 EmptyPon 12 Nov 2007 - 16:38

Sta je sa Given-om, sta je sjebao Question
Nazad na vrh Ići dole
Admin-Roby
Admin
Admin-Roby


Broj poruka : 4525
Godina : 32
Localisation : NOVI SAD
Datum upisa : 03.07.2007

Sunderland (Away) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland (Away)   Sunderland (Away) - Page 2 EmptyPon 12 Nov 2007 - 19:38

neam pojma,sjebao se na treningu,nece igrati jos dve nedelje,a sto se tice Babayara,i on se isto povredio na treningu,kao povredio je ledja.....wazno da od januara ove godine nije igrao,i josh uzima 50 000 nedeljno !!! a igrac je uzas !sva sreca da mu ugovor istice krajem ove sezone....

Dobra vest za Newcastle je,da Damien Duff i Stephen Carr se vracaju u akciju krajem meseca !
Nazad na vrh Ići dole
https://newcastle-srbija.forumsr.com
Miki

Miki


Broj poruka : 321
Datum upisa : 05.07.2007

Sunderland (Away) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland (Away)   Sunderland (Away) - Page 2 EmptyPon 12 Nov 2007 - 21:30

Baba je kralj king ili mozda queen

Svake nedelje 50 000 affraid
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland (Away) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland (Away)   Sunderland (Away) - Page 2 EmptyPon 12 Nov 2007 - 22:20

Razne neznalice mi preplacujemo!
P.S. Sad sam gledao pregled, nisam tekmu pratio. Pa jedine dve sanse (ako ne racunamo gol) imao je Owen - prvo ono kad je uhvatio N'Zogbiin cenatrsut i drugu pred kraj, kad je sam istrcao al mu nestalo snage za neki jaci sut... Ne znam cemu buka. Niko nije ni imao sanse sem njega. A i to su mu stvorili, ubilo se!
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Sunderland (Away) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland (Away)   Sunderland (Away) - Page 2 EmptyUto 13 Nov 2007 - 19:12

Žao mi je što ih nismo dobili...Mogao je Owen makar u jednoj prilici da zatrese mrežu.
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland (Away) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland (Away)   Sunderland (Away) - Page 2 EmptyUto 13 Nov 2007 - 21:57

Zao je i meni, kako ne. Ovaj Keane, kao da ih je nadrogirao necim, sekli su nas na sredini kao kreteni. Zato i nismo imali nikakvu igru. Vezni red su nam pocepali. To je bar moje miljenje. Ne toliko zbog "tumbanja" u timu koliko su ovi kvarili igru.
A to su te jadnicke ekipe sto igraju taj krljavi fudbal, kako sa njima da igras... Jedino kao Barton - noga u stomak i ciao!!!! Twisted Evil
Nazad na vrh Ići dole
NS Magpie

NS Magpie


Broj poruka : 40
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 17.07.2007

Sunderland (Away) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland (Away)   Sunderland (Away) - Page 2 EmptyPon 19 Nov 2007 - 2:08

Barton je faca, ako propadne kao fudbaler, može da se bavi Ultimate Fightom. Very Happy

Na kraju je Owen imao sjajnu šansu, žao mi je što smo izvukli samo bod. Crying or Very sad

Pobeda u lokalnom derbiju vredi kao šest bodova.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Sunderland (Away) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland (Away)   Sunderland (Away) - Page 2 EmptyPon 19 Nov 2007 - 13:05

jebes ga, na kraju smo srecni sto nismo izgubili od pacera!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Sunderland (Away) - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Sunderland (Away)   Sunderland (Away) - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Sunderland (Away)
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Sunderland vs Newcastle
» Sunderland (Home)
» Newcastle vs Sunderland
» sunderland v Newcastle 21.10.12.
» Newcastle v sunderland

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: