Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs QPR

Ići dole 
+11
Dinko
pirLe
milan25
m.c.t.
Savic
Toon4life
RIOT
Pedja
spira
Srki
Thug
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 14:45

Rekoh ja da ce igrati Best-Ameobi. Lik bira bilo koju kombinaciju u kojoj ne moze da igra Ben Arfa.
Nazad na vrh Ići dole
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 14:46

ja mislim da Raylor moze biti dobar na desnom krilu.
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 15:00

Pogotovo sad kad se prekrstio na Ričard. Kako je glup ovaj komentator, već je rek'o i da je povrijeđen Šola Ameobi (valjda mislio na Samija)
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 15:03

Ja gledam na Sky Sports 1,sad su rekli za Cabayea da nije ozbiljnija povreda clanka.
Nazad na vrh Ići dole
spira

spira


Broj poruka : 1075
Godina : 43
Localisation : New Now
Datum upisa : 24.12.2009

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 15:09

L E O N
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 15:10

Uh kako smo poceli utakmicu mislio sam da nikad necemo dati go. Sreća pa imamo ovih driblera dovoljno. Eto Best se dokazuje.
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 15:23

Bravo ,Best!

Može li mi netko reći tko nam igra da lijevoj strani?
Čini mi se da su i Ben Arfa i Jonas,uz RTaylora i Simpsona na desnoj strani.

Nije mi jasno kako Ben Arfa može igrati uz Guthrie-a i 2 napadača, a ne može uz Cabaye-a.

Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 15:24

od kad je usao hba promenila se igra! i jonas sad kao da igra poluspica a hba desno, dok se reylor gubi po terenu...ne znam da li ste primetili da je i goslinga poslao na zagrevanje, ne bi me cudilo da udje umesto ameiobija...
Nazad na vrh Ići dole
Dinko

Dinko


Broj poruka : 1661
Godina : 39
Localisation : Eksjö, Sverige
Datum upisa : 30.08.2007

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 16:10

E pa stvarno mi nije jasan ovaj Pardew. Pa Ameobi je glup i ne moze da potrci kako treba, a on vadi Besta i jos uvodi nesposobnog Percha.
Nejasnije izmjene niko ne pravi.
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 16:11

Slažem se sa komentarom za izmjene.
Uopće mi nije jasno.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 16:23

E nisam gledao tekmu, promašio sam termin...

U vezi HBA, pa iskreno nisam vidio neke nezadovoljstvo u njemu, što ga AP toliko šikanira, i daje mu šansu na kašicu, ima tu nešto što se ne iznosi o HBA...

Mislim da je usijana glava, kao Obertan, samo njega (HBA) planira AP, ostaviti na duže staze, i da napravi igrača odluke i nosioca ekipe.
Nazad na vrh Ići dole
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 16:29

odigrao je super, svidja mi se jedan segment igre, kada jonas, best, hba, menjaju pozicije, jednom je jonas u sredini, pa hba, dok se best izvuce levo...ima ovaj nas kockar neke logike!
Nazad na vrh Ići dole
NewBoy




Broj poruka : 640
Localisation : Mostar
Datum upisa : 04.01.2011

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 16:30

E ja nisam stigao da pogledam utakmicu .. pogledo samo ove zadnje 3 minute sudacke nadoknade .. kaze komentator na sk-u da je Newcastle sretno pobjedio .. nije bilo nesto sansa a oni su imali precku i stativu .. znaci losa igra i katastrofalne izmjene Pardew-a
Sta je to bilo sa Cabayeom ?
Nazad na vrh Ići dole
Toon4life

Toon4life


Broj poruka : 171
Localisation : Zagreb
Datum upisa : 13.07.2010

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 16:41

Igrali jesmo bolje, ali nista ekstra. Moglo bi se reći da smo imali sreće.
Ipak, ne mogu se sve utakmice odigrati u našoj premoći.
Čini se kao da smo ovu tekmu samo odradili, ali i takve treba pobijediti.
Ono što mi se ne sviđa je to da smo već u 75. minuti prestali igrati, odnosno čekati kraj.
Moglo nam se obiti o glavu.

Ben Arfa je dobro odigrao, ali je dosta lopti izgubio.
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 16:52

Prva vest o povredi Cabaye-a je "povreda ligamenata, ali ništa preozbiljno".

Jebem ga, meni je sve što ima veze sa ligamentima ozbiljno.
Nazad na vrh Ići dole
pirLe

pirLe


Broj poruka : 645
Godina : 37
Localisation : Prnjavor, Republika Srpska
Datum upisa : 29.12.2010

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 16:55

RIOT ::
Prva vest o povredi Cabaye-a je "povreda ligamenata, ali ništa preozbiljno".

Jebem ga, meni je sve što ima veze sa ligamentima ozbiljno.

Zvuči gadno, stoji, samo treba i doktorima vjerovati...

Ja sam povrijedio ligament u koljenu, i oko mjesec dana sam bolovao...

Znači oni će to sanirati do sledeće tekme....

nadam se Very Happy Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 16:58

Najdosadnija utakmica koju sam gledao u skorije vreme. Jedna jedina sansa koju je krunisao Best brilijantnim driblingom i to je bilo to. Drugo poluvreme ziv ocaj. Cudi me kako nisam zaspao. Oni se povukli, mi necemo da napadnemo, cuvamo rezultat... zzzz.... Ali pobeda je pobeda, bilo bi greota da posle razvaljivanja od 3:0 protiv Manchester Uniteda, zabrljamo protiv QPR-a.

Od Ameobija nikakve koristi, ne trci kad treba, juri loptu kad ne treba, nema nikakve kreativnosti, agilonosti... Kad se vrati Ba, i ako Pardew i dalje bude forsirao njega u odnosu na Besta, onda nesto stvarno nije u redu sa fudbalom i zdravom logikom. Gutierrez i dalje ne zna sta je to centarsut, Krul nas je opet spasao sa odbranama (vise je imao posla od golmana QPR-a), Simpson se prikljucuje napadu ali je smotan u toj ulozi, Ben Arfa kao da gori od zelje da se sto vise dokaze i krece u sulude prodore kroz nekoliko igraca, Santon igra odlicno, Colo klasicno dobar... Kao sto je napisao Toon4life, igrali smo samo da odradimo. Koliko sam razumeo povreda Cabayea nije opasnija.

Newcastle vs QPR - Page 2 Goale

Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Pedja




Broj poruka : 2033
Godina : 40
Localisation : Nis
Datum upisa : 13.10.2011

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 17:11

Dobro je da smo pobedili,iako nismo nista odigrali...Iznenadili su nas dobrim i agresivnim pristupom.Posle povrede Cabaja i ulaska HBA smo se nekako trgnuli,koliko toliko povezali,i pomalo srecno dosli do gola...Mnogo me plasi povreda Cabaja,jer se dobro videlo koliko nam fali Tiote,njegova cvrstina,agresivnost i sigurnost u veznoj liniji...
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 17:46

Nisam bio kod kuce, samo sam cuo rezultat. Lepo od Besta Very Happy Koristan je on igrac, mozda ga jebe sto je Demba stvarno u neverovatnoj formi ali Best mu stvarno radi posao koji nije toliko atraktivan ali pomaze DB da ulazi u sanse, odvaja mu igrace na sebe, prosledjuje mu lopte u prostor... Sasvim dobar igrac po meni. 4 ovosezonski gol.

Ocekivao sam da ce biti neko mrcenje od tekme jer je QPR-u ovde znacio i bod. Dobro je da ga nisu uzeli. Jako je lepo da su ovo dobili, samo neka se gomilaju bodovi!!!!

Samo gazi!


Poslednji izmenio Srki dana Ned 15 Jan 2012 - 18:56, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 18:01

Nisam gledao.Ocekivana pobeda.Samo tako da nastavimo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
northern rock

northern rock


Broj poruka : 262
Datum upisa : 27.09.2008

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyNed 15 Jan 2012 - 20:28

Dobar rezultat, loša igra i imali smo sreće...
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6780
Godina : 47
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 EmptyPon 16 Jan 2012 - 22:22

Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Sponsored content





Newcastle vs QPR - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs QPR   Newcastle vs QPR - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs QPR
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Newcastle vs MAN UTD
» Newcastle - QPR 2:2
» Newcastle v Man Utd
» Newcastle vs WBA
» MAN UTD - NEWCASTLE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: