Newcastle United Srbija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Newcastle United Srbija

Forum za sve fanove Newcastle United-a sa Balkana
 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Newcastle vs MAN UTD

Ići dole 
+6
mare90
zarkonio
Srki
m.c.t.
Belgrade geordie
moody
10 posters
AutorPoruka
moody

moody


Broj poruka : 1450
Godina : 32
Localisation : Tuzla
Datum upisa : 06.12.2008

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyNed 7 Okt 2012 - 8:45

Vidim niko ne otvara temu. Ja mislim da ce svrake da pobjede ovu utakmicu.
Nazad na vrh Ići dole
Belgrade geordie

Belgrade geordie


Broj poruka : 3
Datum upisa : 04.09.2012

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyNed 7 Okt 2012 - 12:25

Iz tvojih usta u bozje usi ali tesko...... bas smo u losoj formi.......
Mada nikad se ne zna kad se igra kod kuce, tu ni Barsa ne bi bila cist favorit Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyNed 7 Okt 2012 - 15:36

Grdno sam se razocarao kad sam video da ce utakmici biti na Sportklubu kojeg nemam. Ako ne nadjem dobar stream na netu onda cu samo pratiti preko livescora.

Ova utakmica je mozda pravi test da vidimo gde stojimo u ovom trenutku i da li se mozemo nadati borbi za prva 4 mesta. U tim se vracaju Santon, Gutierrez, Ben Arfa i Demba Ba. Svi su bili odsutni u pobedi od 3:0 protiv Bordeaux-a.

Manchester prikazuje blede partije, sredina im ne funkcionise kako treba, odbrana prima puno golova, ali Van Persi i Rooney uvek mogu napraviti razliku. Proslo kolo ih je Totenhem dobio na njihovom stadionu, a koliko cesto Manchester gubi 2 utakmice za redom...

Ocekujem zestok tempo i puno golova. Nadam se samo da im mozemo nametnuti tempo i odrzati ga 90 minuta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyNed 7 Okt 2012 - 17:09

Munuo nam raspali Evans.
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyNed 7 Okt 2012 - 17:26

Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyNed 7 Okt 2012 - 18:33

Evo ga i 3-0. To je to sto se tice ove tekme. Koliko sam uspeo da vidim i nismo im ozbiljnije zasmetali.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyNed 7 Okt 2012 - 20:01

Tek u 20-om minutu sam provalio da ipak imam sportklub prime Rolling Eyes Tad smo vec gubili 2:0, nisam video golove, ali sam video da smo ih onda napali, igrali smo dobar presing...ali bez pravih akcija, uglavnom su to bili centar sutevi. Takodje dok smo gubili 0:2, u drugom poluvremenu nam je ponisten regularan gol kad je lopta presla liniju celim obimom.

Nisam nezadovoljan igrom, mozemo da drzimo visok tempo.. ali nam fali bolja odbrana i mudrija-lukavija igra. Ovako smo bili kao muve bez glave.

Sad sledi 2 nedelje pauze pa onda 21 oktobra igramo protiv Sunderlanda!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
zarkonio

zarkonio


Broj poruka : 170
Godina : 41
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 26.11.2011

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyNed 7 Okt 2012 - 20:41

Ja sam relativno zadovoljan igrom. Trudili smo se, pokusavali smo. Jednostavno, bili su jaci, imali su konkretnije akcije i suteve, osim onog zadnjeg upuva. Harper je mator i dekocnentrisan na mec, jedva cekam Krula nazad. Anita pocinje da me iritira iz utakmice u utakmicu, decko nema muda da krene da napravi nesto sam, mora AP da ga malo lupa po dupetu i ohrabri ga. Osim dodavanja lopte mora to malo ofanzivnije. Bar nam se Wili malo popravio u odbrani. Nije rupetina kao prosle sezone ali se u napadu redovno penje na protivnicke odbrambene igrace kao da je na koncertu Mileta Kitica
Nazad na vrh Ići dole
mare90

mare90


Broj poruka : 372
Godina : 33
Localisation : Zemun
Datum upisa : 02.05.2011

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyNed 7 Okt 2012 - 21:48

Man utd nas je pobedio bez problema.Ali trudili smo se koliko toliko.Jedino mi zao ponistenog gola
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyPon 8 Okt 2012 - 12:00

Jebes ga, odbarana bez Coloa i Saylora nam je u rangu CC ekipe. Ako se ne varam popili smo 2 gola posle kornera. To mora da se brani, nema sta.
Nazad na vrh Ići dole
NUFC96

NUFC96


Broj poruka : 843
Godina : 43
Localisation : Beograd
Datum upisa : 17.01.2008

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyPon 8 Okt 2012 - 12:06

Zaboraviti ovu tekmu i ići dalje!
Nazad na vrh Ići dole
RIOT

RIOT


Broj poruka : 4428
Godina : 37
Localisation : Novi Sad
Datum upisa : 12.06.2008

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyPon 8 Okt 2012 - 13:35

Znam da je u pitanju Man U, i da je nakantavanje bilo očekivano.

Ono što me brine je taktika - jebena 4-4-2 ne funkcioniše!

Ba i Cisse se i dalje ponašaju kao da se nikad nisu videli na treningu, a Ben Arfa ne može da dođe do izražaja jer se igra dugim loptama koje gađaju Dembu. Koji meni, i dalje, deluje kao spretnija verzija Ameobi-ja. Problem je u tome jer, ukoliko bismo se vratili na 4-3-3 iz prošle sezone, značilo bi Dembu daleko od gola, što ga, kao dobrog napadača i popriličnu pičkicu, razbesni pa preti odlaskom.

Po meni, formacija za Sunderland bi izgledala ovako:

..................................Elliot......................................

Simpson....................Colo..........Willi...................Santon

........................Anita.......Tiote.....Cabaye....................

Ben Arfa......................Ameobi*...............................Ba

REALEASE THE KRAKEN!
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyPon 8 Okt 2012 - 15:14

Verujem da Pard zna sta radi. Jebi ga, pocetak ove nije isti kao pocetak prosle sezone ali i Evro Liga ima uticaja, ekipa se sastavlja od utakmice do utakmice. Poraz on Manchestera nije nista novo i nista sto nece osetiti 90% timova u ligi. Sto rece Fica idemo dalje. Tek je pocetak sezone, mnoge ce ekipe doci na svoje. Verujem da cemo se i mi penjati polako. Malo strpljenja dok se naviknu na ovaj raspored. Proradicemo.
Nazad na vrh Ići dole
Savic

Savic


Broj poruka : 6778
Godina : 46
Localisation : New Sad
Datum upisa : 03.07.2007

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyPon 8 Okt 2012 - 21:59

Newcastle vs MAN UTD 320322_10151066617000810_1021740605_n

Na našu nesreću i TV snimak je pokazao da ovo nažalost nije gol...
Nazad na vrh Ići dole
http://nufc.blog.co.yu
Thug

Thug


Broj poruka : 2955
Godina : 35
Datum upisa : 21.06.2009

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyUto 9 Okt 2012 - 9:13

Cinjenica je da vec drugu sezonu, ako ne i trecu nemamo rezervnog stopera...ne znam kako ljudi iz kluba ne vide to...sto se tice taktike kao i cissea i be, ja njih ne bi nikako stavljao zajedno...imam osecaj da namerno jedan drugok potkopavaju...cisse ne bi dodao dembi ne znam sta da je, i demba pocinje tako da se ponasa, i to me cudi kako pardew ne vidi, cisse cim primi loptu odmah gleda gol, nista vise...moja verzija taktike bi bila ovakva:
..................................Elliot......................................

Simpson....................Colo..........Willi...................Santon

................................Tiote.......................................

........................Jonas...............Cabaye......................

Ben Arfa......................BA...............................Ferguson

Sto se tice odbrane, tu na bekovima ostaje isto, ne znam ko ce biti spreman za dve nedelje, tiote na zadnjeg veznog, jonasa da trckara i smeta na sredini, cabaye da gura lopte do krila ili dembe, cisse da ladi klupu dok se ne pokonta da ne igra za svoj skor, Ameobija ne bih od starta, posto nema snage za celu utakmicu, njega bih negde oko 65 minutta uveo cisto da umetne jos koji scumsima Smile
Nazad na vrh Ići dole
Srki

Srki


Broj poruka : 9162
Godina : 41
Localisation : Zemun
Datum upisa : 04.07.2007

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyUto 9 Okt 2012 - 11:08

Zato sto su obojica klasicni spicevi, samo gol gledaju. Takva im je vokacija. Ako igras sa dva izrazita spica onda trebaju dobre lopte iz sredine da ulecu za njih. Demba i Best su jako dobro igrali zato sto je Best imao taj osecaj da se izvuce, pokupi loptu i prosledi je Dembi na zicer. Cisse ne igra tako vec upravo kao Ba, dobije loptu i pljas. Mislim da nema tu urote, jednostavno su takve prirode.
Nazad na vrh Ići dole
m.c.t.

m.c.t.


Broj poruka : 2084
Localisation : Nova Pazova
Datum upisa : 07.07.2007

Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD EmptyNed 14 Okt 2012 - 9:52

Da, da ... tek se sad vidi koliko Best nedostaje. Morali bi imati jednog takvog igraca koji zna da postigne gol ali pre svega gleda da napravi dobru asistenciju i ima mozak za to. Shola Ameobi me prijatno iznenadjuje u poslednje vreme svojom stabilnoscu. Zna da prihvati loptu, da se gradi, a nije ni sebican. Jedino sto je spor i nekad previse smotan.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.myspace.com/srdjan23
Sponsored content





Newcastle vs MAN UTD Empty
PočaljiNaslov: Re: Newcastle vs MAN UTD   Newcastle vs MAN UTD Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Newcastle vs MAN UTD
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Newcastle - WBA
» Newcastle - QPR 2:2
» WBA - Newcastle 2:2
» Newcastle vs WBA
» Newcastle v WBA

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Newcastle United Srbija :: English Premier League :: Utakmice-
Skoči na: